Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 03:01
· GTAthegame · Forum · Café Robina
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3
PC czy konsola?
krukpl napisany: 12.09.2007 23:32 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 07.04.2007
posty: 151
rp: 6759
Cze. Jak parę osób już mogło zauważyć w shoutbox'ie, mam mały dylemat. Od dłuższego czasu zbieram na 'peestrójkę', jednak w ostatnich dniach kolega zaproponował abym kupił za tą kasę peceta. Na początku go wyśmiałem, mówiąc jak to głupio i niewygodnie gra się na kompie, lecz po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, iż nie jest to taki zły pomysł. Przypomniałem sobie chwile spędzone na kompie (dla 'niepełnosprytnych' - mówię ciągle o grach) zanim mój ultra-elo komputer stał się jakimś pośmiewiskiem z cyrku (...)

Więc moje pytanie jest następujące: PC czy konsola (PS3)? A jeśli tak to dlaczego? Prosiłbym też o posty ze zbliżonym* opisem parametrów wymaganych do pogrania w nowości jeżeli radzicie zakup PieCa.
Aha i jeszcze jedno - wybierajcie cenę tak do 3000 PLN max., bez monitora.

* zbliżonym dlatego, ponieważ PC/konsolkę kupię dopiero po Świętach lub na wiosnę.

____________________
krukpl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 12.09.2007 23:55 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
ja kompsa kupilem za okolo 2800 zl i wszystko mi hasa na max detalach, gdybys dokupil do tego 1gb ramu wiecej (a i mimo tego wydatku zmiescisz sie w 3 tysiacach)... ps3 jest smieszne i wychodza na nie smieszne gry

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 12.09.2007 23:55 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
Hehe. Musisz mnie tak prowokować tym tematem? :P

Więc tak. Dla mnie wybór jest oczywisty: PS3. Dlaczego?

Nie będę się tu posługiwał tymi popularnymi argumentami jak to, że bebechów konsoli nie trzeba zmieniać, że starcza na pięć lat, że wygodniej i przyjemniej się gra itp. (choć oczywiście to prawda :)). Jak dla mnie jest jeszcze jeden argument, dla którego PS3 warto kupić: po prostu gry.

Zaraz zapaleni pecetowcy oburzą się, że oni też mają gry. Owszem. Ale prawda jest taka, że większość developerów na pierwszym miejscu stawia konsole, dlatego że jest to biznes bardziej opłacalny: po prostu więcej kasy z tego jest i już. A to wpływa na jakość i ilość gier wydawanych na konsole. Nie interesuje się za bardzo grami na PieCa, ale co Wy tam będziecie mieli jeszcze w tym roku? Crysisa? Hehe. Na PS3 wychodzić będzie teraz masa świetnych tytułów (Heavenly Sword, Uncharted, Ratchet & Clank, Warhawk, Haze, LocoRoco ^^ etc.), a na rok następny line-up jest jeszcze silniejszy (Killzone 2, MGS4, Tekken 6, GTA IV etc.). Nie można też zapominać o grach multiplatformowych, takich jak CoD4 czy Assassins Creed, które w wersjach na konsolę będą po prostu ładniejsze i wydajniejsze. Przykładem tego jest FIFA 08: wersja na PS3 i X360 będzie miała mnóstwo trybów, nowe kamery, next-genowy silnik, a wersja PCtowa jechać będzie na przestarzałym silniku stosowanym w poprzednich FIFkach, co zdecydowanie odbije się na jakości gry. Takich przykładów jest jeszcze kilka (np. Bioshock o wiele gorzej wygląda na PeCecie etc.).

Skupiłem się głównie na grach, bo widzę, że głównie na tym ci zależy: jeśli tak, to tak jak pisałem - konsola jest lepszym wyborem. PeCet coraz mniej liczy się na rynku gier, coraz więcej ludzi przerzuca się na konsole. Wygoda gry, szybki dostęp do ogromnej bazy gier, żadnych zacięć (no, sporadycznie, ale to wina developera, nie sprzętu), piwo, fotel i cała noc z głowy. :)

I magia konsoli polega jeszcze na tym, że gry z każdym rokiem wyglądają coraz ładniej, a bebechy cały czas te same. Wystarczy porównać pierwszy gry na PS2 z God of War 2. Miazga. A kupisz sobie teraz PeCeta i mogę się założyć, że już na następną Gwiazdkę nowe gry na max detalach z największym draw distance chodzić ci nie będą. A przypominam, że Gothic 4 wychodzi również na PS3. :)

Po prostu: PS3. Pozdro. :)

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
krukpl napisany: 13.09.2007 00:05 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 07.04.2007
posty: 151
rp: 6759
Okej. Przemysle twoja wypowiedz. A co do God of War 2 to sie zgadzam, ta gra MIAZDZY (mam ps2). Poczekam jeszcze na inne wypowiedzi potem sie zobaczy, w koncu mam jeszcze z pol roku czasu ;p

PS. moj pierwszy topic na gtg :o

Edit: a i jeszcze jedno - skad wiesz o tym gothicu? w 'ekstrimie' nie widzialem artykulu...

____________________
krukpl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 13.09.2007 00:19 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
haha gothic 4 spod reki tworcow takich "hitow" jak desperados 2 i robin hud lol... nawet nie wiem czy bedzie mi sie chcialo go sciagac, chocby i kilka miesiecy po premierze. co ty za tytuly wymieniasz? tekken? metal gear solid? RATCHET & CLANK? no jak mozna w takie kupowate gry grac. fakt, pare exclusive'ow bedzie na to ps3, ale to nie jest na tyle mocny argument by przesadzic o wyzszosci konsoli nad pecetem. poza tym jeszcze konsolke trzeba przerobic zeby kopie zapasowe dzialaly. mechanika gier na konsole jest ogolnie smieszna, autocelowanie itd. loth, podaj mi choc jeden tytul bardzo dobrego rpga na konsole ktory nie ma nic wspolnego z chinami, japonia, korea itp (ostatnio kiedy chcialem abys podal takowy tytul odpowiedziales "final fantasy" - lol ta gra jest slaba). nie kupuj konsoli, kup peceta. mam emulator ps3, xboxa 360 i wii, jesli chcesz moge ci przeslac ;d

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tommypl napisany: 13.09.2007 07:11 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 26.06.2006
posty: 1405
rp: 11623
ps3.

sicilian, oby nie ostatni topic ;d

____________________
tommypl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 13.09.2007 07:35 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
Rzyuka napisał:
haha gothic 4 spod reki tworcow takich "hitow" jak desperados 2 i robin hud lol... nawet nie wiem czy bedzie mi sie chcialo go sciagac, chocby i kilka miesiecy po premierze. co ty za tytuly wymieniasz? tekken? metal gear solid? RATCHET & CLANK? no jak mozna w takie kupowate gry grac. fakt, pare exclusive'ow bedzie na to ps3, ale to nie jest na tyle mocny argument by przesadzic o wyzszosci konsoli nad pecetem. poza tym jeszcze konsolke trzeba przerobic zeby kopie zapasowe dzialaly. mechanika gier na konsole jest ogolnie smieszna, autocelowanie itd. loth, podaj mi choc jeden tytul bardzo dobrego rpga na konsole ktory nie ma nic wspolnego z chinami, japonia, korea itp (ostatnio kiedy chcialem abys podal takowy tytul odpowiedziales "final fantasy" - lol ta gra jest slaba). nie kupuj konsoli, kup peceta. mam emulator ps3, xboxa 360 i wii, jesli chcesz moge ci przeslac ;d

No właśnie, o to mi chodziło. Rynek gier na PeCety umarł przez takich jak ty, piratów, którzy nie doceniają wysiłku twórców i po prostu gry ściągają. Nigdy nie pochwalałem takiego zachowania, ale całe szczęście nie pochwalają go też developerzy i swoją uwagę skupiają na konsolach, dostarczając o wiele lepsze jakościowo tytuły. Więc postawmy sprawę jasno: jeśli masz zamiar być piratem i 'ssać' każdy najnowszy tytuł, nie czerpiąc z satysfakcji z jego przejścia: kup PC.

Co do gier, nie wiem czemu uważasz, że one są... eee... kupowate? To są wielkie serie, wielkie gry i nazywanie ich 'kupowatymi' świadczy o twojej ignorancji i kompletnym nieobeznaniu w temacie. Poza tym, PS3 dostarnie przecież setki innych, świetnych gier, więc nie trzeba kupować tylko MGS4 czy Tekkena, prawda? I nie wiem co ty chcesz od mechaniki, tak samo z autocelowaniem: która gra to niby ma? Po prostu zapewne nigdy nie miałeś konsoli, nie podałeś żadnego konstruktywnego argumentu za tym, żeby kupić PC, a namawiasz siciliana, żeby za wszelką cenę go kupił, bo wg. ciebie jest lepszy. Na jakiej podstawie to porównujesz? Osobiście grałem na obu sprzętach (najpierw kilka lat na PC, teraz w 95% na konsoli - PS2, PSP, PS3), więc wiem co mówię.

A jeśli chodzi o RPGi to po pierwsze: Final Fantasy to jedna z najlepszych serii RPG, więc nie wiem czego od niej chcesz (no tak, to nie Tibia, hehe), a po drugie: choćby Oblivion, nadchodzący Fallout 3, konsole miały też przecież Baldury, Dungeon Siege etc. Wiadomo, na PC wychodzi trochę więcej RPGów (za to PS3 ma i będzie miała bibliotekę japońskich RPGów o jakich PeCetowcy mogą tylko pomarzyć) i RTSów, ale to normalne - sterowanie jest łatwiejsze (choć nie ma problemów z dukupieniem specjalnej myszki do PS3 ofkoz). Reszta gatunków gier rządzi na konsolach: FPSy (całe zatrzęsienie), ścigałki, bijatyki, slashery, party games etc.

I to tyle ode mnie: chcesz dobrze, wygodnie grać i czerpać z tego ogromną satysfakcję: PS3 na ciebie czeka! :)

P.S.: Co do nowego Gothica, to developer zapowiadał, że wyda grę na PC oraz konsole nowej generacji: chyba wiadomo o jakie chodzi, prawda?

Oczywiście emulatorów PS3, X360 i Wii nie ma - żeby nie było. ;p

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Mumol napisany: 13.09.2007 08:23 Link Do Tego Posta
Mtz popsuł



dołączył: 07.07.2006
posty: 287
rp: 15336
Mam ten sam dylemat co sicilian. Zbieram zbieram kasę już od około pół roku, ale w ostatnich dniach napadły mnie myśli, podobne jak siciliana. Dużą rolę gra tu szczególnie cena, i to jest jeden z głównych problemów ...
Poczekam do świąt i zobaczę jak sytuacja będzie się przedstawiać.

____________________
Jeśli wydaje Ci się że wiesz wszystko... masz racje, wydaje Ci sie.
----
Rubryka moich Banów :
Bany GTG : 10
Bany IP : 2
Ostrzeżenia : 1
----
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 13.09.2007 12:44 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Przyszłość to konsole. Sony PlayStation 3.

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
daan napisany: 13.09.2007 12:45 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 01.07.2005
posty: 55
rp: 7178
Rzyuka troche przesadziłeś. MGS jest kupowate? To chyba nie grałeś. To jest jedna z najlepszych serii gier. Co do reszty to żadnej nie znam:p oprócz tekkena.

Troche bym sie pokłucił, że FF jest najlepszym rpg'iem. No chyba że na konsole. W ogóle nie lubie japońskich gier. Dla mnie taką kultową grą rpg jest seria Diablo.

Co do fps'ów to jednak na PC gra sie najlepiej. Na prawde nie wyobrażam sobie grać w fps'a kręcąc gałką żeby się rozglądać i celować bleeee. I to z autocelowaniem. (aż głowa mnie rozbolała:P) Nie to nie dla mnie. Właśnie dlatego CS i podobne gry nigdy nie wyjdzie na konsole. I co się wiąże z tym dla mnie osobiście wygodniej gra się na PC. Nie ma to jak trzymać myszke w dłoni i klawiature.

PS3 czy PC? Wybór jest naprawde trudny. Zależy do czego sie przyzwyczaiłeś. Czy do konsol czy do pc. Co moge powiedzieć o premierach gier na PS3 to sie w 100% zgadzam z lothronikiem. Niestety na PC wychodzi mniej gier. Jeżeli ja miałbym kupować za tyle kasy to wybrałbym kompa z jednego powodu: Crysis.


Bym zapomniał. Gothic4 bedzie prawdopodobnie "kupowaty" jak to określił Rzyuka, wiecie dlaczego? Bo zostanie stworzony przez innych twórców niż przez tych którzy stworzyli serie gothic czyli Piranha Bytes, wiec naprawde nie ma sie czym podniecać. Przez to że chcą wydać Gothica4 na konsole to chcą tylko zgarnąć kase niestety. To ich "jedyna słuszna" polityka. Wydawca JoWood pokłocił sie z Piranha Bytes, która chciała wydać patcha do Gothica3, a JoWood chciał wydać dodatek Do Gothica3, który zawierałby w sobie tego patcha. Problem tylko w tym że ten patch byłby darmowy, a za dodatek trzebaby było zapłacić. Piranha Bytes nie chciała tego zrobić, chciała wydać patcha osobno. Chodzi o kase.
I....Piranha Bytes stworzy kolejnego rpg'a pod inną nazwą niż Gothic ale to bedzie ich dzieło, nie jakichś tam twórców którzy nie znają sie na rpg'ach

Przy okazji. Tak samo jest przecież z Crysis'em. Tworzą go twórcy Far Cry'a. Dlatego właśnie bedzie świetny.
A wydawca tworzy sobie Far Cry'a 2.... zobaczymy co z tego wyjdzie

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 13.09.2007 13:53 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
dlaczego posadzacie mnie ze nigdy nie gralem na konsoli, ze nigdy nie gralem w mgs i tekkena?? chyba nie krytykowalbym czegos, czego osobiscie nie wyprobowalem. oczywiscie ze gralem na konsoli i to pare lat, w mgsa i tekkena tez gralem, niedlugo rzecz jasna bo te gry sa slabe, ale gralem. a niby nie ma piratow konsolowcow? jest ich porownywalna liczba do tych ktorzy piraca z pecetami. nie wiem czemu podniecasz sie "biblioteka japonskich rpgow na konsole". nie wiem jak mozna grac w japonskie rpgi ;| jest nawet pare tytulow tego gatunku na pc, ale nigdy nie raczylem ich sciagac bo po prostu nie warto. chyba mnie nie zrozumiales, loth, co mialem na mysli piszac o gothicu 4. chodzilo mi dokladnie o to co doglebnie wyjasnil daan. otoz najlepsze czesci gothica wyszly na pc i konsolowcy sobie moga co najwyzej pomarzyc i probowac zastapic je tymi japoncami. a nowego gothica bedzie tworzyc studio ktore ma na swoim konciec takie tytuly jak desperados 2, robin hood itp. to juz nie bedzie ta sama gra. i co do mojej "ignorancji" - ja po prostu nie ide za tlumem i pomimo ewentualnego wielbienia tych gier przez terazniejszych konsolowcow ja nadal mam swoje zdanie.

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 13.09.2007 13:59 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
powiem tam na pc lepije gra sioe w gry akcji,strategie i inne symulatory na na konsolach to wyścigi i rpgi

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
adrx napisany: 13.09.2007 14:37 Link Do Tego Posta
zbanowany



dołączył: 23.01.2007
posty: 259
rp: 8383
PC bo konsola to zuom

____________________
adrx
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tommypl napisany: 13.09.2007 15:07 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 26.06.2006
posty: 1405
rp: 11623
sam jesteś zuom.
konsola starczy ci więcej do grania niz pc
zreszta imo. komputer powinien sluzyc do czego innego a nie do grania.
przyszlosc gier to konsole. koniec [dot]

____________________
tommypl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
ariasz napisany: 13.09.2007 16:50 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 29.06.2007
posty: 197
rp: 7572
skąd: Myslowice
kupcie sobie ***a pegazusa:


____________________
ariasz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Max_Payne napisany: 13.09.2007 18:08 Link Do Tego Posta
guitarhero



dołączył: 03.06.2005
posty: 37
rp: 7492
Pffff, xbox360 rządzi. o.


Lothronek nie bij.

____________________
Max_Payne
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 13.09.2007 18:21 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Nie chcę wprowadzać niepotrzebnego zamętu, ale jestem ciekaw, ile wypowiedziało się ogranych osób, a ile jedynie oczytanych i osłuchanych.

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Max_Payne napisany: 13.09.2007 19:03 Link Do Tego Posta
guitarhero



dołączył: 03.06.2005
posty: 37
rp: 7492
Ja ogólnie posiadam xboksa360, ale niestety spotkało mnie coś strasznego(czyt. "Ring of Death")i teraz jest gdzieś w drodze do mnie.

____________________
Max_Payne
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
wylie napisany: 13.09.2007 19:33 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 03.11.2006
posty: 194
rp: 6738
skąd: Gorza
Słony Plej Stejszyn Czy. Dlaczego? Bo instalując na niej Linuxa (zajebisty system) Yellow Dog, zrobisz sobie z niej PC+Konsola. I wydasz 1/3 kasy za, którą kupiłbyś haj definiszyn kompiuter. Naprawde polecam trójke, dla Nariko zrobię wszystko... ma ktoś pozyczyc 2400zł ?

____________________
wylie
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 13.09.2007 19:46 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
PC. Doceniam konsole i tytuly, jakie na nie wychodzą, ale są to zwykle gry, które mnie mniej interesują.
Co z tego, że ścigałki są najlepsze na konsolach, skoro ja w nie w ogole nie gram?
Co z tego, ze mordobicia typu Tekken sa juz w zasadzie tylko i wylacznie na konsolach, skoro to gra na gora 2 tygodnie?
Co z tego, ze ps3 dostanie cala mase japonskich erpegow, skoro mnie one nie bawia? A 'zwykle' erpegi wychodza tez na pecety, jak jestem jakims zainteresowany, to go sprawdzam.

To naprawdę kwestia tego, jakie gry preferujesz - jedne sa lepsze na piecach, inne na konsolach. kropek.

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 13.09.2007 19:58 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
japonczycy w ogole robia ***owe gry z beznadziejna grafika

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
wylie napisany: 13.09.2007 20:07 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 03.11.2006
posty: 194
rp: 6738
skąd: Gorza
rzylka poebalo sie chyba, takie wii ma wiekszy potencjal niz ci sie wydaje. magii jaka emanuje z tej konsoli nie da sie opisac. grafike moze ma i zla, ale niektore gry... ehh. ale i tak wybralbym ps3, bo tak, i wcale nie podlizuje sie lothronowi :x

____________________
wylie
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
adikko napisany: 13.09.2007 20:20 Link Do Tego Posta
:)



dołączył: 21.07.2007
posty: 326
rp: 14386
skąd: Wrocław
PC, ponieważ lepiej się go obsługuje itd. No możliwosć upgreatu a PS'a trzeba będzie poprostu wymienić...

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 13.09.2007 20:29 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
nie rozmawiamy teraz o wii... mam nadzieje ze pojdziesz sobie tak szybko jak wrociles

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 13.09.2007 20:58 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
a detektyw rutkowski is back jest tylko na pc :(

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1 2 3
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 03:01
·
Obecnie forum przegląda 38 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 38 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies