Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 13:56
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika daan
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3
daan
Max Payne 3 · napisany: 13.12.2007 16:44
Żyłkaa napisał:
fakt, source to chyba najlepiej zoptymalizowany silnik, a w dodatku gry na nim postawione wygladaja wedlug mnie najladniej sposrod wszystkich.

Cytat:
Teraz niestety stawiają na jak najlepszą grafike żeby nextgenowe konsole do czegoś sie przydały


tzn valve czy ea?


ea i inne



Cytat:
niektorzy z was takiej karty moga nie pamietac zwala sie riva tnt2 32 mb


Miałem kiedyś podobną tylko że model 64 i MP1 rzeczywiście działał dobrze.


Cytat:
analogia? half life 2 dzialal mi bez zadnego przyciecia na celeron 1.7ghz, geforce 2 32mb i 384 mb ram.


dokładnie

dla porównania odpal sobie na tym sprzęcie doom'a 3 i powiedz jak to wygląda:) jeśli wogóle ruszy (nie do Ciebie tylko do tych którzy nie wierzą)
Max Payne 3 · napisany: 12.12.2007 17:07
Żyłkaa napisał:
a popatrz chociazby na serie half life, ktora z kazda kolejna czescia czy dodatkiem nie traci na jakosci. max payne znow z drugiej strony nie ma az tak swietnej fabuly, nie ma co sie rownac pod tym wzgledem z mafia lub half life. wprawdzie jesli trzecia czesc maxa wyjdzie, to zapewne w nia zagram, ale nie jest to cos, na co bede czekal z wielka niecierpliwoscia.


Zgodze sie z Tobą, ale.... Valve to pożądna firma. Valve robi najbardziej zoptymalizowane gry, tzn że ruszą na starszych kompach i jakość grafika jest większa od wymagań jakie ma gra. Porównaj ją sobie z EA.... Teraz niestety stawiają na jak najlepszą grafike żeby nextgenowe konsole do czegoś sie przydały

Z Ariaszem też sie zgodze, kiedyś robili lepsze gry, bardziej sie przykładali
unplugged · napisany: 12.11.2007 19:44
Unplugged napisał:
Minimalizm to mój żywioł, co możesz wywnioskować po wallpaper'ach mojego autorstwa.
No i newstet shit:

Dostał z torta?

Enjoy :D


Nawet nawet.
To mi przypomina robaka z Another World'a.
Jaki samochód na osiemnastkę? · napisany: 04.11.2007 22:16
Kup se Malucha :P


Ja tam bym proponował honde civic albo jeszcze lepiej honde crx.
PC czy konsola? · napisany: 13.09.2007 21:56
No to tera sie zgodze z Tobą:) Szanuje twój pogląd. Ok.
A tekkena to nawet nie zaliczaj do tego grona. Co tam masz za fabule, tak samo MK ale o to niechodzi w tych grach.

tommy, że stare to wcale nie znaczy że słabe. Uwierz mi że super-hiper-mega grafika w grze na konsoli-only to nie wszystko. A to masz w nowych tytułach
NOWYCH!
:P
no ok troche pojechałem i offtop sie zrobil masz racje.

Do założyciela tematu: Kup se to i to:P tak wiem łatwo powiedzieć, ale po tej burzliwej dyskusji chyba łatwiej Ci bedzie podjąć decyzje. Ktoś kto nigdy nie grał na konsoli tylko cały czas na kompie powie Ci żebyś kupił PC'ta i na odwrót, a każdy taki temat podnosi wojne: konsola czy pc. Wszystko zależy od tego w co chcesz grać. I jeżeli Tobie granie na konsoli sprawia przyjemność to ok. Przecież to ty bedziesz grał.
PC czy konsola? · napisany: 13.09.2007 21:39
Co za burza mózgów. eh od czego by zacząć. Rzyuka zgodze sie ze wszystkim co napisales. Tylko z jednym sie przenigdy nie zgodze. MGS na naprawde DOBRĄ fabule i koniec.
hitman 5 hehe to jest wlasnie sztandar gier na konsole. Zauwazyliscie że gry na konsole maja nieskonczenie wiele kontynuacji? Niedlugo wyjdzie hitman 3000:P Akurat hitman jest zlym przykladem bo wychodzi na pc ale do innych gier na konsole pasuje. Firmy produkujace na konsole nastawiaja sie zabardzo na kase.
I wlasnie konsole sa dobre do bijatyk. Nie bede cytował mtz'a bo wszystko to samo bym napisal. Zależy co lubisz.
iLazlow: wyobrażasz sobie grać w CS'a na konsoli z autocelowaniem? Bo ja nie i to chyba bylby koszmar kazdego grajacego w CS'a.
PC czy konsola? · napisany: 13.09.2007 12:45
Rzyuka troche przesadziłeś. MGS jest kupowate? To chyba nie grałeś. To jest jedna z najlepszych serii gier. Co do reszty to żadnej nie znam:p oprócz tekkena.

Troche bym sie pokłucił, że FF jest najlepszym rpg'iem. No chyba że na konsole. W ogóle nie lubie japońskich gier. Dla mnie taką kultową grą rpg jest seria Diablo.

Co do fps'ów to jednak na PC gra sie najlepiej. Na prawde nie wyobrażam sobie grać w fps'a kręcąc gałką żeby się rozglądać i celować bleeee. I to z autocelowaniem. (aż głowa mnie rozbolała:P) Nie to nie dla mnie. Właśnie dlatego CS i podobne gry nigdy nie wyjdzie na konsole. I co się wiąże z tym dla mnie osobiście wygodniej gra się na PC. Nie ma to jak trzymać myszke w dłoni i klawiature.

PS3 czy PC? Wybór jest naprawde trudny. Zależy do czego sie przyzwyczaiłeś. Czy do konsol czy do pc. Co moge powiedzieć o premierach gier na PS3 to sie w 100% zgadzam z lothronikiem. Niestety na PC wychodzi mniej gier. Jeżeli ja miałbym kupować za tyle kasy to wybrałbym kompa z jednego powodu: Crysis.


Bym zapomniał. Gothic4 bedzie prawdopodobnie "kupowaty" jak to określił Rzyuka, wiecie dlaczego? Bo zostanie stworzony przez innych twórców niż przez tych którzy stworzyli serie gothic czyli Piranha Bytes, wiec naprawde nie ma sie czym podniecać. Przez to że chcą wydać Gothica4 na konsole to chcą tylko zgarnąć kase niestety. To ich "jedyna słuszna" polityka. Wydawca JoWood pokłocił sie z Piranha Bytes, która chciała wydać patcha do Gothica3, a JoWood chciał wydać dodatek Do Gothica3, który zawierałby w sobie tego patcha. Problem tylko w tym że ten patch byłby darmowy, a za dodatek trzebaby było zapłacić. Piranha Bytes nie chciała tego zrobić, chciała wydać patcha osobno. Chodzi o kase.
I....Piranha Bytes stworzy kolejnego rpg'a pod inną nazwą niż Gothic ale to bedzie ich dzieło, nie jakichś tam twórców którzy nie znają sie na rpg'ach

Przy okazji. Tak samo jest przecież z Crysis'em. Tworzą go twórcy Far Cry'a. Dlatego właśnie bedzie świetny.
A wydawca tworzy sobie Far Cry'a 2.... zobaczymy co z tego wyjdzie
Mafia 2 · napisany: 23.08.2007 22:19
Co za paczka? Ryba owinięta w gazete?:P
Mafia 2 · napisany: 22.08.2007 15:26
Te obawy są troche słuszne(???) Grał ktoś z was w Vietconga? Vietcong 2 miał być lepszy od jedynki i wyszedł dużo gorszy niestety. No ale mam nadzieje, że nie bedzie tak w przypadku Mafii 2.
Mafia 2 · napisany: 22.08.2007 00:17
Aż nie wiem co powiedzieć po obejrzeniu screenów. Zgadzam sie z przedmówcą. Też czekam na Mafie2 od ukończenia fabuły.
Wiecie (albo i nie), że prawie zawsze porównuje gta do Mafii z takim skutkiem, że w gta wychodzi słabo (np. prędkościomierz). Głównie chodzi o realizm. Jeśli ta gra bedzie lepsza od jedynki to to bedzie murowany hit, konkurencyjny dla GTAIV, śmiem powiedzieć, że nawet lepszy od GTAIV. Zresztą poczekamy, zobaczymy...
Cylindryczny analizator. · napisany: 20.08.2007 14:06
Weź ktoś zamknij ten temat, bo koleś dowiedział sie czego chciał, a główny temat zastąpiła niepotrzebna kłótnia.
Cylindryczny analizator. · napisany: 19.08.2007 22:17
A ja bym polecił tę karte:

Sound Blaster Audigy SE OEM

dobra i tania karta - 79zł, system 5.1.
Karta posiada zgodność z EAX 3.0, próbkowanie 24bity. Naprawde dobra okazja i nie musisz wydawać 200zł.

edit
hmm...karta rzeczywiście lepsza bo 7.1 i troche tańsza, ale dlatego, że z allegro, co nie znaczy, że gorsza oczywiście.
[MOD]GTA PRISON BREAK · napisany: 15.08.2007 18:28
Mod na podstawie prisona, zapowiada sie nieźle

lol ale ta obsada mnie rozwaliła Big Smoke jako Abruzzi :P

Aparat · napisany: 07.08.2007 23:10
Gdzie w domu CJ'a jest piwnica? Strychu tez nie ma, a jesli jest to pokaz:P
[Pomoc] Plik gta3.dir · napisany: 25.07.2007 18:12
Weź przeinstaluj to gta, bo masz jakis dziwny problem. Gta3.dir do żadnego moda nie powinien być potrzebny, bo wszystkie pliki modeli i tekstur są w pliku gta3.img. Co zmienia ten mod tak w ogóle?
[Pomoc] Plik gta3.dir · napisany: 25.07.2007 12:45
A czym otwierasz gta3.img? Otwórz go IMGTool'em 2.0 jeśli chcesz otworzyć pliki z GTASA.
A może masz ripa albo jakąś niekompletną wersje.
[sa-mp] problem, nie łączy się · napisany: 23.07.2007 23:06
Miało...właśnie...a chodzi tylko z 1.0. Szkoda, że tak wolno sie rozwijają, bo mieli bardzo innowacyjny system budowania map. Wybierasz obiekt i stawiasz.
[sa-mp] problem, nie łączy się · napisany: 20.07.2007 22:01
Tak drobne... Że co 1.0 jest "gorsza" od 2.0? LOL
Też bym sie wkurzył. Musisz mieć wersje 1.0
Piotruś, gdzie idziesz? · napisany: 18.07.2007 19:36
To prawda, a kolejnym będzie miażdżący wszystko Crysis:D Ciekawe czemu Crytek zerwał współprace z Ubisoft'em, a postawili na taki chłam jak EA? Gry Ubisoft'u są lepsze.
Buu Buu Cocoreccho! byLocoRoco · napisany: 18.07.2007 10:56
Dlaczego w trzeciej? Bo w to nie gram i nigdy nie zagram z powodów:
a) nie mam psp ani ps3
b) nie podoba mi sie wygląd (co to paint?:P)
Racja nie grałem w to nigdy. Włączyłem tylko tę wersje flash'ową i ta grafika i dźwięk odrazu mnie odrzuciła.
Jakiś plastelinowy grubas z uśmiechniętą miną, zmienia swoje kształty i toczy się, pokonując najbardziej zwariowane poziomy, a wszystko to w bajecznie kolorowej grafice:P
Ta gra wygląda jakby była zrobiona dla pięcio-latków imo.
Napewno to nie jest gra dla której kupiłbym wyżej wymienione konsole.
Nie mówie żeby odrazu grać w Manhunta. Dla mnie dlatego, że nie grałem w to, ta gra wygląda na znacznie młodszy przedział wiekowy. Sorry jeżeli kogoś to uraziło.
Buu Buu Cocoreccho! byLocoRoco · napisany: 17.07.2007 20:56
Ludzie w co wy gracie O_O No chyba, że macie 5 lat to zrozumie.
Scary Claude · napisany: 12.07.2007 22:39
Co do części 3
Hehe:) W końcu CJ nie żyje:P Czekałem na ten moment od początku czytania Twojego opowiadania. Dopełniłeś szczęśliwie fabułe serii GTA... i Claude przemówił:)

do 4 cz.
Nie no zakończ to jakoś sensownie, bo sie z tego już robi telenowela.
Scary Claude · napisany: 11.07.2007 19:44
Heh to chyba ty nie pasyjesz do GTA, albo nie grałeś nigdy w GTAIII...

Zgadzam się z wypowiedzią mahera

Mi tam sie bardzo podobało dlatego, że pierwszy raz widze kontynuacje fabuły GTAIII :)
Czytałem z zaciekawienie o dalszych losach Claude'a.
Jak przeczytałem czarnuch i na dodatek z San Andreas, to od razu pomyślałem o CJ'u (tak to napewno on i w końcu zginie:P) Fajnie, że jest nawiązanie do wcześniejszych losów Claude'a znanych dopiero z San Andreas.
Podoba mi się też, żę jest podana dokładna data, rok i godzina.

podwieś pisze się podwieść, a może sie czepiam

To było co do pierwszego akapitu, a drugi troche przegięty, ale też dobry. 4+/5

edit. To oczywiście było do pierwszej części
GTA IV: San Andreas · napisany: 09.07.2007 00:14
Oczywiście, że nie ma nawet co porównywać, ale koleś odwalił kawał niezłej roboty. Te ujęcia i te skiny.
Wzmianka o Tommym · napisany: 05.07.2007 19:37
To ze to tez nawiazuje do VC:P
· Wybierz stronę: 1 2 3
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 13:56
·
Obecnie forum przegląda 24 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 24 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Kamil3728 (48) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies