Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 18.04.2024 20:56
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika ariasz
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8
ariasz
[DT#3] Okresy w GTA · napisany: 27.04.2015 18:02
Wszystko jest możliwe, jednak wszystko zależy od scenariusza. Należy zauważyć, że fabuła w uniwersum HD nie jest już tak bardzo infantylna, jest dojrzalsza wręcz filmowa, gdzie w uniwersum 3D nierzadko odnosiłem wrażenie, że scenariusz jest pisany na siłę przez co był głupkowaty. Ale czy do tej głupkowatości można mieć żal, wydaje mi się, że nie ponieważ elementy parodii były celowo wplecione w grę.
Teraz developerzy posiadają o wiele potężniejsze narzędzia, gdy wychodziło GTA3, czy VC pewne wodzy fantazji musiały być hamowane przez ograniczenia technologiczne. Silnik oferował tyle ile oferował i np scena z Ballady o geju Tonym w której porywamy pociąg metra, być może przeszła przez myśl scenarzyście trójeczki, ale nie było tego jak zrobić, a takich chorych pomysłów to pewnie można namnożyć.
Nie sądzę, aby R* chciało się jeszcze pchać w przeszłość, właśnie ze względu na technologię z której w V korzystamy na potęgę. Wszystko co związane z gadżetami, w V jest wykorzystywane na potęgę i wątpię aby R* chciało od tego odstąpić, pewnie odwiedzimy Miami w kolejnej części, ale raczej będzie to Miami tego wieku.

Poprzednie uniwersum uzupełniało się fabularnie, postacie przewijaly się przez parę części lub nawet wszystkie. W SA dowiadujemy się, jak nasza niemota znalazła się w LC. Dowiadujemy się o przeszłości Salvatora Leone. Między IV i V nie ma w zasadzie żadnych powiązań fabularnych, więc scenarzyści mają luźniejsze spectrum podejmowania decyzji.

Osobiście z chęcią odwiedziłbym VC lat 80 na silniku GTA V w nowej części, ale nie wydaje mi się aby scenarzyści chcieli rezygnować z dobrodziejstw technologi współczesnego świata takich jak smartfony, internet itp.
Pierwsze wrażenia z wersji PC · napisany: 16.04.2015 20:25
Siema wszystkim kope lat!

Ta gra jest pełna paradoksów. Nie wypowiadam się na temat fabuły, samej rozgrywki mechaniki, czy rozwiązań bo te już były wałkowane pińcet razy na past genach i current genach.

Moja opinia dotyczyć będzie samych aspektów technicznych, bo w sumie po za tym, ta gra jest identyczna jak na konsolach.

Sama instalacja to było dno totalne, to co zrobił Rockstar jest niewybaczalne, niestety ten mały grzech zostanie odkupiony przez ***istość tej produkcji - a szkoda bo R powinien dostać po dupie niczym Rokita od niemców. Dobrze wiedzieli, że nie wszystko jest na płycie, że trzeba będzie dociągać z netu, i serwery klękły, baaa one dalej leżą, ziomek dziś kupił i co prawda już nie zrywa połączenia, ale leci 100kBps, srsly... Wiedzieli co się dzieje z serwerami przy okazji premiery Online na past genach, gdzie 2 tygodnie im zajęło dostosowanie infrastruktury do ilości graczy, nie wiem czy taki z mycką im zalecił, że i tak ludzie zapomną czy za sieciowców zatrudniają polskich studentów informatyki po zaocznych. Jakoś przebrnąłem proces instalacji i ściągania, ale szczerze mówiąc miałem ochotę tym walnąć i wrócić aż się uspokoi. Najśmieszniejsze były sytuacje kiedy ludzie pobierali tego patcha z warezów, żeby oszukać lancher.

Ja obecnie dysponuję sprzętem i5-3350p@3,1GHz, 4GB RAM, Win8@SSD, Radeon R9 280x Gaming od MSI. Optymalizacja jest pełna sprzeczności, bo żeby utrzymać stabilne 60FPS muszę grać na średnich a i tak zdarzy się dropnąć klatką, natomiast ustwienie verry high powoduje grę na w miarę stabilnych 30FPS, ale za to jak to wygląda. Nie wiem jak na Nvidii, na AMD nie mogłem grać na starych sterownikach, musiałem pobierać najnowszą betę.

Bałem się sterowania klawiaturą, znając mechanikę tego na konsolach obawiałem się, że braknie palców u rąk aby to wszystko obsłużyć, jednak jakoś zgrabnie R to upchnął. No i w końcu można sadzić headshoty i mieć z tego satysfakcję, a nie aim bot na konsolach.

Generalnie jestem na TAK, mam tylko nadzieję, że AMD ogarnie jakieś lepsze sterowniki, bo ostatnim czasem zostają w tyle.

Icetique, z tą aplikacją to dobre, pewnie zapomnieli o tym :D
(1) Bohater GTA · napisany: 22.01.2012 10:39
W zasadzie chciałem zagłosować na Vercetiego, ale jakoś pozytywne nastawienie Luisa mnie bardzej przekonało. W zasadzie koleś jest pozytywny, i zawsze zachowuje fason w różnych porytych sytuacjach.
Czas na lans: prezenty 2010! · napisany: 24.12.2010 17:53
OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG W PIZDU

Pips, siema stara sieroto Jak tam PSP i TIBIA :D

W tym roku to ja jestem mikolajem i to ja rozdaje prezenty.
Czarny ekran po intro w GTA IV · napisany: 25.01.2010 10:44
Z tego co wiem to te matoły od spolszczenia są strasznie pro, tak pro, że bardziej pro nie można być do tego stopnia, że zmienili początkowe intro. Ale imo, odinstalowanie, spolszczenia za pomocą deinstalatora powinno pomóc.
Czas na lans: prezenty 2009! · napisany: 24.12.2009 17:05
tabliczke czekolady
Problem z uruchomieniem IV · napisany: 07.11.2009 21:09
Może dlatego, że nie używasz przecinków i innych znaków interpunkcyjnych. No i Zapomniałbym o szyku zdania który przypomina zanzibarski.
Program do skinów- GTA sa(gł.) · napisany: 19.10.2009 11:49
To w SA jeszcze ktos gra O_O_O_O_o
konsekwencje fabuły? [pytanie] · napisany: 28.09.2009 19:45
Kup sobie film i spytaj sie czy trzeba go ogladac moze wystarczy ze wlozysz plyte do napedu i juz bedziesz wiedzial o co chodzi w filmie, taka nowa technologia ziom, i nie sluchaj tych tam powyzej. Oni balangowali z Nillem Patrickiem Harrisem a on jest znany z tego ze lubi grzybki. Wez w ogole odinstaluj gre, a najlepiej usun obraz z dysku. Samo myslenie o grze wystarczy.
Laptopy dla pro graczy · napisany: 14.05.2009 00:43
Researcher, pozwol ze zapisze sobie w kajecie ten tekst :D

esk, no co ty przeciez konsole maja autoaima.
gta 4 kołyszący obraz · napisany: 04.02.2009 17:20
Popsuty crack, nie ma sensu kupować kredensu.
[PROBLEM IV] Wpisy do rejestru · napisany: 20.01.2009 21:34
Fajnie, nie wiedziałem że teraz w modzie jest uploadowanie do sieci wpisów z rejestru. Niestety czuję swąd usuniętej że tak powiem kopii zapasowej.
Wejdzie mi GTA IV · napisany: 11.01.2009 21:40
Dobra przeginasz pałe, czytaj moj pierwszy post ze zrozumiem, patrz będę pisał duzymi literami

UZYWAJ GOOGLE. Milion pincet sto dziewincet bylo tematow poruszany w necie na ten temat. Kup sobie quada 4 giga ramu, system 64bit, i jakiegos gtx.
Wejdzie mi GTA IV · napisany: 11.01.2009 21:21
W dalszym ciągu nie napisałeś jaką masz karte graficzną więc nie wiem skąd gość ma takie info. TDU ma owiele mniejsze wymagania niż IV.
Wejdzie mi GTA IV · napisany: 11.01.2009 20:41
No dobra widzę że trzeba tutaj łopatologii użyć:

dobra łap grabki i foremki i słuchaj. Przede wszystkim, nie masz nawet co startować do tej gry jeśli nie posiadasz procesora dwujądrowego w przypadku firmy intel minimum to 1,8 GHz C2D natomiast w przypadku firmy AMD to minimum AMD Athlon 2,4Ghz X2 (aczkolwiek śmiem osobiście tutaj polemizować bo mam Athlona x2 2,31Ghz i grać się da, nie kwestionowane jest jednak to że procesor odgrywa tutaj bardzo znaczącą role). Co do grafiki to tak jak napisane powyżej GF 7900 albo x1900 w przypadku radeonów lub wyżęj, ty nawet nie podałeś jaką masz kartę graficzną jasnowidzem nie jestem. Temat ramu, żeby uniknąć stronnicowania pamięci i uzyskać grywalną konfiguracje potrzebne są minimum 1,5GN ramu, osobiście opronuje za 2GB ramu. No i Service Pack 3 dla XP i SP1 dla Visty. Prościej się nie da.
Wejdzie mi GTA IV · napisany: 11.01.2009 20:12
Wyjdzie, co raz dziwniej uzytkownicy zadają pytania. Żeby uniknąć dalszych wchodzeń masz wymagania:

Kod:

Wymagania minimalne:

* Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1
* Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.4 GHz
* 1,5 GB RAM
* 16 GB miejsca na dysku twardym
* nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)


Jeśli chodzi o zalecane to obejzyj sobie poniższy YT:

http://pl.youtube.com/watch?v=OJ3frqb1Zf8
problem z teksturami · napisany: 01.01.2009 17:56
Racja, sądzę że prymat w przypadki IV wiedzie jednak procek.
Czas na lans: prezenty 2008! · napisany: 24.12.2008 20:02
You're God man, fuckin master!!

Ja dostałem czekolade z marcepanem, adwokat, i skarpety.
Problem z logowaniem do Live · napisany: 20.12.2008 21:05
Napewno kupiłeś oryginała? Załóż konto offline i po ptokach, no chyba że ci na multi zależy (aczkolwiek jeśli masz konto [o ile masz oryginal] pl to sobie i tak nie pograsz).
Problem z uruchomieniem GTA IV · napisany: 18.12.2008 17:36
To sie nie uruchomi bo nie ma shaderów. Nawet jeśli jakimś cudem uda sie mu odpalić to zdechnie od razu. Rozwinąwszy myśl sdr zakup nowy sprzęt.

btw na 5500 to nawet SA przy wlaczonym AA i dużej rozdziałce przycinało a gdzie tam do IV
save game · napisany: 16.12.2008 16:22
BORZE2, człowieku jak chcesz się zalogować do LIVE skoro masz pirata!?!?! Utwórz konto ofline, w panelu logowania do LIVE i naucz się czytać. Btw, wydaje mi się że powiedziałem wystarczająco dużo i temat się wyczerpał gdyż z piratów trzeba umieć korzystać.
save game · napisany: 16.12.2008 13:23
Nom borze, wiesh. Nie wiem czy zauważyłem duże litery świadczące o mym zażenowaniu sytuacją.
The Lost And Damned Trailer · napisany: 16.12.2008 10:42
Marian zdrowy tryb życia prowadzi pobiegać po lesie więc nie zawadzi, bo las jest w maju bardzo ciekawy, można w nim spotkać nimfetki i zjawy. Po lesie biegnie dziewczyna bosa, marian spogląda na nią z ukosa, skóry jak z kiwi, piersi, mmm gruszeczki. Nic tylko wgryźć się w ciało dzieweczki.

Reasumując ciekawie się zapowiada, fajny podkład muzyczny użyto w trailerze. Mam nadzieje że na PC też się to pojawi.
save game · napisany: 16.12.2008 10:38
BORZE,

nie ma żadnej strony, wszystko jest w grze. Szukaj dalej, alias czytaj uważnie co jest na ekranie. Niestety więcej ci nie powiem ponieważ twierdze że masz pirata a tutaj piraci muszą sobie radzić sami. Zreszta google też nie boli, jak wolisz piracić to wysil troche twarz.
save game · napisany: 15.12.2008 19:16
wojtek naucz sie czytac, nie office windows live tylko OFFLINE. Nie ma wtedy potrzeby do logowania sie do live. Btw, problem znam (swiety ***a nie jestem) o kod pyta sie gra wtedy kiedy chcesz sie zarejestrowac z poziomu gry (tudziez zalogowac) do live gdyz ktos takiego juz uzywa, innymy slowy mowiac kiedy gracz uzywa pirata.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 18.04.2024 20:56
·
Obecnie forum przegląda 14 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 14 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · sledziu19 (37) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies