Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 17:24
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika adikko
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
adikko
(14) Grand Theft Auto · napisany: 19.11.2012 22:04
Stallion jak nic.

Już w III jeździłem do Paint 'n Spray, aby mieć to auto w swoim ulubionym kolorze. W VC niezmiennie. A w San Andreas było to jedno z pierwszych samochodów jakie poddałem stylingowi :D.

Lubię w nim to, że był w miarę wytrzymały, być może niezbyt zwrotny, ale prędkość maksymalna potrafiła zrekompensować to na autostradzie, podczas gdy uciekało się przed hordą policyjnych wozów...

(12) Najlepszy motyw filmowy · napisany: 15.10.2012 00:12
Misja "Keep your friends close...". Nawiązanie do Scarface'a jest widoczne bardzo dobrze, co nie jest wadą, ale zaletą :).
Polska - Czechy · napisany: 14.06.2012 14:52
Polska.
(9) Najtrudniejsza misja · napisany: 12.06.2012 23:53
Niełatwe pytanie :p.

Sytuacja, jaka występuje u mnie jest dosyć ciekawa i nie pozwala mi jednoznacznie zadecydować. O ile nad jakąś misją męczyłem się miliard razy za pierwszym razem, gdy przechodziłem daną edycję gry, o tyle za drugim razem męczę się nad czymś, czego nawet nie pamiętałem z pierwszego razu.

Męczyłem się strasznie nad "Demolition Man", ale kiedy ogarnąłem przechodziłem ją znajomym :D. Tak samo miałem ze szkołą latania w San Andreas. Nawet teraz, przeszedłem ją za pierwszym razem, bo latanie samolotami to to, co najbardziej w SA lubię. End of the Line potrafiło mnie nieźle zdenerwować, gdy jeden mały szczegół decydował o moim niepowodzeniu.

Ostatecznie typuję jednak "The Job". Lagi, które napotkałem podczas przechodzenia tej misji powodowały u mnie przed-młodzieńczy bunt :D.
Polska - Grecja · napisany: 08.06.2012 12:13
Grecja wygra z nami 2:1 :C
(6) Najzabawniejsza postać · napisany: 14.04.2012 14:58
Ken Rosenberg - za panikowanie i obecność w San Andreas :D. Rockstar ciekawie przedstawiło stan tej postaci o 8 latach nadużywania narkotyków. W którejś misji w San Andreas mówił chyba nawet "It's just like in Vice City", na co CJ miał odpowiedzieć "What?".
(5) Ale jaja! · napisany: 22.03.2012 17:16
Widzę, że ktoś wspomniał o kafejce internetowej TW@. Kiedy zauważyłem, jak powinno się to poprawnie wymawiać niesamowicie się roześmiałem :D. @ czytamy jako "at", tak? Twat to wulgaryzm określający żeński narząd płciowy po angielsku oczywiście :D.

A więc typuję gry słowne.

Kto nie pamięta ciekawego wykorzystania skrótu LSD z San Andreas? Los Santos Delivery. Albo elektrownia Flower Power! Praktycznie każda reklama zawierała w sobie taki ukryty żarcik... Popularne a zarazem śmieszne easter eggi :D.
(4) Najlepsze Radio · napisany: 27.02.2012 16:37
Wybrać najlepszą radiostację!? :D. Toż to prawie niemożliwe.

Pozostawiłem swoje ulubione, jakimi są: V-Rock, Wave 103, Emotion 98.3, VCPR, K-Chat, Radio X, K-DST, the Journey, Liberty Rock Radio i oczywiście - Vladivostok fm.

Trzeba jednak wybrać tylko jedną stację, więc muszę podjąć decyzję...
Padnie ona na Radio X. Podobał mi się tam w szczegółności utwór Rage Against The Machine - Killing in the name. Poza nim było również wiele innych świetnych kawałków, ale ten jeden najbardziej zapadł mi w pamięć. Zawsze starałem się trafić akurat na niego.

Radio to zawsze wydawało mi się jakimś takim specyficznym, nieoficjalnym radiem San Fierro i leżących pod nim terenów podmiejskich. Szczególnie Angel Pine! Pamiętam, że pierwszą rzeczą po dostaniu się (wraz z fabułą gry) do tych terenów pierwszą radiostację jaką usłyszałem, było właśnie Radio X. Kolejnym ważnym do odnotowania argumentem jest fakt, jak świetnie szukało się zaginionego bigfoota w nocy przy akompaniamencie X'owej muzyki :D. Easter eggi były wtedy łatwiejsze do wychwycenia :D.
(2) Lat osiem GTG · napisany: 04.02.2012 14:51
Najlepiej wspominam rok 2007, ponieważ wtedy dołączyłem do grona użytkowników GTG. Jednak nie tylko to było powodem. Szukałem informacji na temat San Andres, ponieważ właśnie wtedy poraz pierwszy zagrałem w tą grę. Pamiętam, że każde newsy był (i nadal są) pisane z zapałem, pasją, aż czekało się, żeby kolejny przeczytać. Czytając poprzednie posty natknąłem się na zdanie o Just Jazzy. To był jeden z tych filmików, który oglądałem z kolegą śmiejąc się strasznie :D.

Poznawałem wszystko na nowo i to było właśnie najlepsze.
(1) Bohater GTA · napisany: 18.01.2012 23:05
Moim zdaniem najelpszą postacią w serii GTA był Niko Bellic. Powodów jest wiele.

Pierwszy i najważniejszy - słowiańska krew. Jakoś najszybciej przyszło mi uosobienie się z tym bohaterem. No i ten akcent!

Po drugie - Opowiada historię osoby, która miała dużo bardziej rozbudowaną przeszłość niż pozostali bohaterowie. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie.

Po trzecie - Jego historia to nie takie typowe "od zera do bohatera", do którego przyzwyczaili nas już twórcy z Rockstar. Niko w którejś misji mówi, że nie chce rządzić miastem. Po prostu skończył to co kiedyś rozpoczął.

Podsumowując: Jest to postać, z którą najszybciej się uosobiłem, dlatego ma u mnie wielkiego plusa.
Typujemy datę premiery GTA V · napisany: 09.11.2011 00:53
10.10.2012
Akuku, zgadnij gdzie! :) · napisany: 31.10.2011 00:42
Miami - VC
Niemcy vs. Anglia - zgarnij $$ · napisany: 25.06.2010 15:30
Niemcy 2:1 Anglia.
III - Problem z Donaldem · napisany: 05.05.2010 09:45
A może jest ograniczenie co do czasu, w którym możesz misję wykonywać. Dawno już w III nie grałem, więc nie pamiętam.

Powodzenia ;)
Nowa produkcja Caminoo19 · napisany: 02.02.2010 17:56
Dokładnie, Ivona nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie mam akurat problemów ze zrozumieniem tego syntezatora, ale kojarzy mi się z przeróbkami teleturniejów, a za tym nie przepadam...

Film zapowiada się świetnie. Cieszy mnie fakt, że ktoś jeszcze robi filmy w SA, a nie IV.

Oczywiście subskrybuję :).
Czas na lans: prezenty 2009! · napisany: 24.12.2009 22:29
Budzik, kasa, Nowe Przygody Mikołajka :D.
konsekwencje fabuły? [pytanie] · napisany: 22.09.2009 22:01
Musisz przechodzić misje, aby odblokować nowe tereny, możliwości itd... Misje są ogólnie fundamentem tej gry ;p.
Nowe GTA na PS2? · napisany: 16.08.2009 10:10
Może to być CW :)
Problem ze sterowaniem GTA IV! · napisany: 12.06.2009 13:45
Właśnie, widzę, że masz podobny problem, co ja, tyle, że ja mam to z grafiką. Nie mogę wyłączyć cieni, zmniejszyć draw distance z 5 do 1 i jeszcze refleksów tekstur, czy coś. Po prostu gra wraca do starych ustawień i nic. Próbowałem wszystkiego z osobna, ale nie pomaga ;/.
GTA San Andreas Stunts Movie! · napisany: 15.05.2009 22:46
Średnie, ale jak masz zajawkę, rób dalej!
Wall Street 666 Reaktywacja · napisany: 14.04.2009 22:49
Nie z czasownikami piszemy oddzielnie :P.
Fajnie, ale dopracujcie to bardziej ;).
The neXt gta · napisany: 20.03.2009 14:03
Patryk napisał:
[quote=adikko]Było już kilka gier w latach 70' ;p.
Ale 60 i przejscie do 70, czy coś... Dobry pomysł.

E tam 'dobry pomysł', ***owy. Co chcielibyście robić w latach '60-'70, siedzieć na Woodstock?! Walczyć w Wietnamie?! Proooszę Was...[/quote]

Jeździć lowriderami i słuchać elvisa.
The neXt gta · napisany: 19.03.2009 22:37
Było już kilka gier w latach 70' ;p.
Ale 60 i przejscie do 70, czy coś... Dobry pomysł.
The neXt gta · napisany: 18.03.2009 22:23
Tak, LV, lata '90. Ja lubię podróże w czasie ;p. Fajnie by było, gdyby było się białym człowiekiem, zaczynającym jako tani aktor, przebrany za Elvisa (tak, w SA fajnie wyglądali). Oczywiście, zmiana ubioru, fryzury itd, a lateksowy strój Elvisa, to tylko komplet do przebrania w garderobie. Bronie - SA. Radio - SA, było niesamowicie klimatyczne. Oczywiście, nowe kawałki ;p. A mapa? Przydałoby się rozbudować LV, Bayside. IV nie ma terenów pozamiejskich, co z deczka mnie zdenerwowało. Zawsze lubiłem jeździć cabbie po bezdrożach, gdy niebo było fioletowe, i słuchając K-DST. To był klimat, zresztą dalej jest, ciągle w nią gram ;).

Co ciekawsze, VC było wielką odskocznią od III. Inny czas, miejsce, bohater, klimat. Ogólnie super. Nie lubie odgrzewania ;p. R* lubi odgrzewać, ale VC napewno im przebacze. No, bo byłoby ***iś*ie znowy pojeździć przy posiadłości Tommiego, bądź potańczyć/rzucić granata w Malibu... Kurde, chyba zaraz odpale VC ;p. Nie wyobrażam sobie tylko, jak wyglądałoby VC w 2010. Bez tej muzyki, charakterystycznych pojazdów? Dziwnie, ale pewnie do przyzwyczjenia. Jeśli wyjdzie, i będzie miało bardzo duże wymagania, ulepsze kompa. Tak! Tylko dla tej gry. Dla mnie to nie tylko gra, tylko magiczne coś, przy czym spędziłem już 4 lata i ciągle do tego wracam. Mam po prostu sentyment tak wielki, że Midtown Madness się chowa. Może się to wydawać śmieszne, ale tak jest naprawdę...

Części I, II to etap przełomowy w moim życiu. Chyba ważniejszy niż pierwszy krok ;p. Dzięki tej grze, wciągnąłem się i zapominałem o świecie na kilka godzin. W sumie w jedynke nie grałem za długo, natomiast w II napierdzielałem równo. Teraz nie jestem w stanie powiedzieć ile, ale napewno ponad 2 lata. Nawet w III tak nie grałem ;/. Btw. III dla miała za szary klimat, za to autami jeździło się super! :)

W części konsolowe nie miałem okazji pograć za dużo, więc nie będę nic pisać.

Podsumowując, NEXT GTA? LV ('90), VC (2010, '80). Byleby miało klimat, bo to buduje grywalność, a grafika, pewnie oparta na RAGE bedzie bardzo realistyczna.

PS: Ciekawe czy dpczekamy się kiedyś GTA sprawnego, z małą ilością błędów i realiśtyczną fizyką? Właśnie za błędy (i gry oczywiście też) kocham R*.

Pozdrawiam.
Którym bohaterem IV jesteś Ty? · napisany: 16.02.2009 20:31
Little Jacob :D.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 17:24
·
Obecnie forum przegląda 35 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 35 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Bubin (34) · siwek19922 (25) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies