Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 08:19
· GTAthegame · Forum · Opinie o serwisie
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2
GTG 6 - konsultacje społeczne
sdr napisany: 19.10.2014 20:36 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
Hej. Jak pewnie niektórzy z Was się orientują w sierpniu udało się nam wreszcie po (zbyt) wielu latach uruchomić nową wersję kikoo. Obiecywałem kiedyś, że jak tylko to tego dojdzie, następne w kolejce do odświeżenia będzie GTG, które w obecnej formie, mimo że przez wielu lubianej, wymaga więcej niż solidnego remontu.

Z nowego kikoo jestem zadowolony. Może nie jest szczytem moich marzeń i ambicji, a i kilka drobnych zmian też jeszcze przed nami, ale jestem przekonany, że na tę chwilę poszliśmy najlepszą drogą jaką można było obrać. Mimo to mam świadomość krytycznych głosów, które pojawiły się po premierze strony. Myślę, że po części wynikły one z ogromnej przemiany jaka się dokonała w wyglądzie strony. Przez te wszystkie lata trendy w projektowaniu witryn kilka razy zdążyły się zmienić, a kikoo stało w miejscu. Próba wstrzelenia się w teraźniejszość nie mogła skończyć się inaczej niż projektem nie przypominającym zupełnie tego do czego wszyscy przywykliśmy. Do tego doszły ogromne zmiany w warstwie merytorycznej, w której zdecydowaliśmy się pozostawić tylko to na czym strona ma się skupiać i odrzucić całą resztę. Słowem: szok

Problem z kikoo był jednak taki, że na zmiany nie było jak użytkowników przygotować. Nie udało się nam tam wykształcić takiej społeczności jak w przypadku GTG. Teraz może pomyślicie sobie, że zanosi się na nie wiadomo jakie zmiany i tylko ostrzegam, ale nie. Do nowego GTG droga jeszcze daleka i mimo, że pomysły jakieś już mam to jednak bardziej nazwałbym je ogólnymi zarysami niż konkretnym planem. Zanim jednak tymi zarysami podzielę się z Wami chciałbym poznać Waszą opinię na temat tego czym GTG jest obecnie i w jakim kierunku powinno podążyć.

Przyjrzyjmy się w takim razie temu co tu mamy. Trzonem strony są newsy ze świata GTA. Pozornie nie ma tutaj wielkiego pola do manewru kiedy idzie o zmiany, ale jeśli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły to chętnie je poznamy. Dalej można wyróżnić takie sekcje jak:

  • Działy - opisujące poszczególne elementy różnych części serii, np pojazdy w GTA IV.
  • Galerie screenów.
  • Forum.
  • Teksty - artykuły, poradniki, opowiadania.
  • Pliki (download).
  • Blogi My GTG.
  • IGF (Inter Global Films) - w założeniach miejsce, w którym można prezentować swoje filmy z gry; w praktyce trup, którego rolę przejęło forum.
  • nJoy - strefa rozrywkowa, w której możecie pozbyć się nadmiaru punktów Doughz albo rozwiązać quiz.
  • Shoutbox - obecnie chyba najważniejsze miejsce, w którym toczy się życie społeczności strony.

Chciałbym usłyszeć co o nich sądzicie. Które powinny zmienić formę, które są okej, a które nie mają już racji bytu. Na stronie mamy też kilka mechanizmów, które również podlegają prawom ewolucji:

  • Profile Użytkowników.
  • Serwis mobilny - okrojona wersja strony dla telefonów.
  • Doughz - punkty za aktywność.
  • Homie Project - program mający na celu zachęcenie Użytkowników do polecania/linkowania do GTG.
  • Kartki - możliwość wysłania znajomemu maila z motywem z GTA.
  • Prywatne wiadomości - wewnętrzny system komunikacji pomiędzy Użytkownikami.
  • Rangi na forum przyznawane na podstawie liczby napisanych postów; również własne rangi.
  • Kolorowe nicki.
  • Sklep umożliwiający wymianę punktów za aktywność na dodatkowe opcje i przywileje na stronie.

Pozwoliłem sobie pominąć takie bajery jak bramka IRC, generatory nagłówków, webring i inne cuda. Pewnie zdążyliście już o nich zapomnieć i domyślacie się jakie mam wobec nich zamiary, ale w sumie nic nie jest przesądzone. Dlatego właśnie powstał ten temat

Jeśli jest jeszcze coś co chcielibyście omówić to dajcie znać. GTG jest dla Was i chcę żebyście mieli wpływ na jego kształt. Jak widzicie na razie nie wspomniałem nic o samym wyglądzie strony, ale bez obaw - wszystko w swoim czasie! Póki co skupmy się na funkcjach i merytoryce. Zapraszam do dyskusji.

I pamiętajcie: kto nie wyraża swojej opinii, później nie może marudzić

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
drezz napisany: 20.10.2014 01:31 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
Według mnie GTG nie potrzebuje wielu zmian, przebudowy lub całkiem innego mechanizmu/designu. Ja osobiście proponowałbym zrobić porządek na stronie czyli przede wszystkim pozbyć się działów i funkcji, których i tak nikt nie odwiedza/używa (mam na myśli to o czym wspomniałeś czyli np. IGF, kartki, webring, IRC itd.). Następną rzeczą jaką bym zrobił to galeria w HD (większa rozdzielczość screenshotów) o czym też już ktoś kiedyś wspominał w shoutboxie. Dodatkowo rozbudowałbym sklepik wprowadzając różne nowe gadżety bezpośrednio związane ze stroną oraz serią GTA (oczywiście w odpowiedniej cenie) po to by nagrodzić użytkowników za aktywność na stronie. Zmiana rangi lub koloru nicka myślę, że już każdemu się przejadła przez co na "kontach" userów odkładają się kosmiczne sumy wirtualnych pieniędzy, z którymi nie ma co robić. Jeśli już o tym mowa to i Homie Project traci sens. KAU moim zdaniem również trochę kuleje ponieważ z założenia miał to być Klub Aktywnych Użytkowników a w rzeczywistości są tam osoby, które kilka lat temu były aktywne a dzisiaj ich tu nie widać. Zamiast tego proponowałbym zrobić jakiś ranking userów, który rzetelnie pokazywałby kto jest najbardziej aktywny na stronie na podstawie częstotliwości odwiedzania strony, podsyłania newsów, pisania na forum, shoutboxie, komentowania newsów itp. Ponadto zmianie powinna ulec też forma prywatnych wiadomości. Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie ale za każdym razem kiedy tam wchodzę to nie potrafię się odnaleźć. Brakuje tam porządku i podziału wiadomości na różne kategorie. To chyba tyle. Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to na pewno dopiszę Sorry jeśli za bardzo pojechałem po bandzie :D

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 20.10.2014 11:10 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
GTG zmian nie potrzebuje, poza galerią SD.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kurzi6 napisany: 22.10.2014 02:54 Link Do Tego Posta
Puchate żelazko



dołączył: 29.08.2005
posty: 311
rp: 60339
skąd: Szczecin, ZPM
- Zacznę od dupy strony... właściwie to od KAU. Generalnie jestem za tym by KAU nie ruszać - ewentualnie nieco odświeżyć jego formę. Niech może jakiś skrypt sprawdza, kiedy user napisał cokolwiek - nie będzie problemu z tym, że są tam użytkownicy, którzy pewnie już nie żyją. Można by się pokusić o zrobienie systemu działającego w myśl zasady: if(X < lastyweek[shout] + lastweek[comments]) kau[id_usera] = true; //X to jakaś tam okreslona wartosc.
Problem w tym, że takie coś może tworzyć tendencje do spamu. Ewentualnie, żeby niektórzy nie mieli bólu dupy zrobić na grupę, do której dołączyć mogli zasłużeni użytkownicy (są z gtg na dobre i na zle, cos tam pomogli i takie tam)

- Homie project - w sumie nie przeszkadza.

- Doughz... waluta, której nazwy nigdy nie potrafiłem wymówić. Douz? Duz? Dołdż? Drezz ma rację pisząc, że na kontach użytkowników odkładają się bezużyteczne miliony. Trzeba by przeprowadzić jakąś inflację... no i zdjąć bonusik za samo logowanie.

- Wygląd serwisu. Tutaj pewnie polecą na mnie gromy i fejle jak wtedy gdy napisałem swojego głupiego posta o tym jak przepraszam lolkonika. W każdym razie w moim odczuciu serwis ma zbyt stonowane barwy. Nie mówię, że zaraz z ekranu ma się wylewać tęcza ale może wskoczyć w coś zielonego (tja... gtashite) lub wrócić do niebieskiego? Zmiana kolorystyki dałaby największy efekt.

- Download - ja bym wywalił. Nie wiem jak reszta użytkowników ale ja skorzystałem z niego... hmmm... raz? Zresztą dział ten chyba jest rzadko aktualizowany.

- IGieeFy - trzeba by się zastanowić nad formą. Teoretycznie można by powołać do życia coś co mogłoby się nazywać np GTG.TV i zapychać tam wtedy wszystkie materiały wideo związane z życiem serwisu (zapisy z eventów, montaże, wideo recenzje, analizy trailerów).

- Serwis mobilny - zdarza mi się z niego korzystać choć rzadko. Można by się pokusić, żeby odświeżona wersja GTG sama się skalowała do ekranu smartfona (coś jak szablony w Wordpress).

- PM - dalej nie wiem gdzie schowała się skrzynka nadawcza... Przydałaby się też informacja zwrotna, że użytkownik wiadomość przeczytał... Nie wiadomość, tylko np ikonka, która o tym informuje.

- Edytowanie komentarzy - przynajmniej czasowo... Przez 15-30 sekund od wysłania.

- Rejestracja - jak sięgam pamięcią GTG nigdy nie stawiało na ilość użytkowników a na ich jakość. Co wy na to, żeby zrobić rejestrację na zaproszenie? Wyeliminowało by to tych idiotów co się rejestrują tylko po to, żeby zareklamować jakieś stuntowe gunwo.

- kartki, rangi zalezne od ilosci postow -> śmietnik

- Profile użytkowników - troche by się przydaloby odświeżyć wygląd profili ale chyba jest dobrze. Ewentualnie można by się pokusić o jakieś społecznościowe wstawki aczkolwiek wtedy mogłoby się tu zlecieć stado rocznika 200X

- @nick - wywołuje użytkownika. Czyli np w momencie gdy napiszę @Dawid - Dawid dostaje powiadomienie w stylu "kurzi5 wspomniał o Tobie w komentarzu/shoucie/poscie"

- Dwupoziomowy system komentarzy - wiecie... pod newsami, żeby łatwiej się było odnieść do czyjegoś komentarza. Typowe drzewko jak np na wykopie :)

W ogóle jak zjadę z akademika do domu to może się pokuszę o jakąś fotoszopkę GTG z pomysłami.

EDIT:

Dawid co dokładnie miałeś na myśli pisząc:

Dawid napisał:
Sklep umożliwiający wymianę punktów za aktywność na dodatkowe opcje i przywileje na stronie.


Jakie przywileje?

____________________
kurzi6
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 22.10.2014 08:20 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
k5_ napisał:
Jakie przywileje?

Miałem na myśli głównie te wszystkie powiększone limity znaków albo edycję postów w shoutboksie. Można to podciągnąć równie dobrze pod "opcje", ale...

Dzięki za dotychczasowe opinie. Czekam na więcej! :)

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 22.10.2014 15:32 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
Wstawianie normalnych klikalnych linków pod newsami na głównej stronie, obecnie żenada.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 23.10.2014 09:02 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74905
Ok, więc teraz moja kolej. Chyba to dobry moment aby się ujawnić! Otóż I have a dream! Ale po kolei.

Jakieś półtora roku temu w mojej głowie zaczęły tworzyć się wizje dotyczące nowej wersji GTG. Ponieważ byłem wtedy bezrobotny to miałem wiele wolnego czasu. Jak się okazuje, zbyt wiele.

Teraz z perspektywy czasu jaki upłynął od zakończenia tego projektu mogę powiedzieć, że bardziej jest to facelifting niż rewolucja. Zostałoby wszystko łącznie z punktami za aktywność z tymże jednak doszłoby do denominacji. Wszystko przez to że niektórzy mają ich tysiące i nie wiadomo w sumie po co. Strona główna wzbogacona zostałaby o Modern User Interface (oh jakie modne nazewnictwo). Ja obrałem kafelkowy (blokowy) układ, ze względu na to że wygodnie mi się przegląda strony w tym układzie na telewizorze czy urządzeniach z dotykalskim ekranem. Myślałem nad wyrzuceniem opcji kolorowych nicków i ustawianiu różnych rang, niech wszyscy będą równi.



Dobra, teraz najlepsze. Jeśli ktoś nie widzi obrazka:
TOP STRONY: zmieniające się tło, po lewej blok [panel usera] gdzie może sprawdzić wiadomości, edytować konto (rozwijalne opcje po kliknięciu na niebieską belkę); poniżej GTARADIO z losowymi kawałkami i odnośnikami do działu gdzie są odsyłacze do przesłuchania (spotify, itunes, youtube); NETWORK NEWS z nagłówkami newsów z KIKOO i Rockstar98; INTEGRITY 6.0 czyli shoutbox - limit znaków 500 dla użytkowników ze stażem do 6 mcy, 1000 ze stażem pow 6 mcy, tam znalazłyby się odnośniki do srejsbuka, twiterka i timśpika. Nie wiem czy jest sens dawać odnośnik na kanał irc, ale w tej kwestii niech się wypowiedzą stali bywalcy.

Jedziemy dalej...

REKLAMA: mało irytujący baner przed właściwą treścią w który należałoby kliknąć i nic więcej. Żadnych reklam pomiędzy newsami

TREŚĆ WŁAŚCIWA: po lewej menu podzielone na dwie części, po środku pokaz losowych screenów z galerii (po kliknięciu w hejdżdi); na środku przyciski nawigacyjne w układzie podobnym jak dotychczas tylko że większe, żeby można było paluchem trafić. Wywalona opcja [HOMIE] bo czas już dawno się skończył. Zamiast tego [SKLEP] a w nim oferta gier z aktualnymi promocjami i ewentualnie gadżety związane z GTG. No i ulepszona szukajka. Poniżej njusy w układzie 4 do 1. Każdy njus zamiast komentarza otrzyma nowy przycisk [+] coś jak "lubię to" na fejsbuku, gdyż wiele osób czyta a nie chce im się komentować. Klikalny dla zalogowanych, dla niezalogowanych captcha. Zaplusować można tylko raz. Ewentualnie zamiast tego mechanizm wyświetleń newsa. Pod newsami przerywnik - wielofunkcyjny baner który zawiera sondę, polecane serwisy i buttony, oraz ogłoszenia duszpasterskie.
Pod newsami głównymi NOWOŚĆ! Znane z dawnego kikoo - GTATHEGAME.TV, gdzie obejrzeć będzie można wszystkie trailery, oraz filmy związane z GTA - zarówno te oficjalne jak i nie. Obok TV jeszcze cztery starsze wiadomości.

STOPKA: Podgląd na zalogowanych użytkowników, statsy i inne duperele.



Moja druga wizja artystyczna to projekt który powstał na bazie ubiegłorocznego zakładający nieco większą rewolucję. Znika dotychczasowy układ, wszystko dostępne z górnej belki. Jeśli ktoś zauważył - zniknął dział pliki. Wszystkie ciekawe pliki które można ściągnąć byłyby aktywne w danej kategorii (GTA V, IV, VC etc). Pod belką menu panel sterowania zawierający NETWORK NEWS, INTEGRITY I GTA RADIO (funkcjonalne jak w poprzednim projekcie). Obok okrojony panel użytkownika, wprawne oczy zauważyły brak punktów doughz. Nie ma też rozbudowanych opcji edycji takich jak ranga, kolor nicku, zainteresowania. Zostaje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, urodziny, kontakt i dane dot. multiplayer (SocialClub, PSN ID itp.). Oprócz tego pojawia się odnośnik do Social Clubu. Zamysł jest taki, żeby GTG wykrywało czy jest się zalogowanym czy nie. Jeśli tak zamiast (ZALOGUJ SIĘ) byłoby (ZAPRASZAMY) czy coś w tym stylu i link do profilu w SC który jest powiązany z profilem GTG. Poniżej belka z powiadomieniami dla użytkownika.

TREŚĆ WŁAŚCIWA: Newsy w stylu kafelkowym. Rozmiar bloków stały, treść więc nieco okrojona. Cała treść pokazywałaby się po kliknięciu w osobnym bloku na całą stronę (jak obecnie na kikoo). Układ 4:1. Poniżej newsów galeria screenów gdzie losuje się losowy screen co jakiś czas i po kliknięciu dostępny w HEJDŻDI. Obok banner z sondą, polecanymi serwisami i partnerami a także z ogłoszeniami parafialnymi. Dalej GTATHEGAME.TV gdzie obejrzeć będzie można wszystkie trailery, oraz filmy związane z GTA - zarówno te oficjalne jak i nie. Obok TV jeszcze cztery starsze wiadomości.
Poniżej pojawia się nieaktywna opcja jeszcze starszych newsów (generowane do 15 newsów, dostępne po rozwinięciu oraz odnośnik do archiwum) - wszystko po kliknięciu w WIĘCEJ INFORMACJI.

STOPKA: inwigilacja zalogowanych i inne duperele

Uff... Mam nadzieję że to wszystko i niczego nie pominąłem. A teraz wybaczcie, bo za godzinę mam być w robocie, a ja jestem jeszcze w piżamie, chce mi się niemiłosiernie srać, a w radiu trąbią o korku jak 150.

PS. W tamtym roku myślałem o rozszerzeniu strefy rozrywkowej nJoy np. do gry w karty (oczko, poker) i jednorękiego bandytę i chciałem nazwać to wszystko Caligula's Palace tak jak w San Andreas, ale po głębszym zastanowieniu się dochodzę do wniosku że chyba nie wiele osób by w to grało...

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 24.10.2014 16:11 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
Haha, Caligula's, jakbyś mi czytał w myślach :p Też o tym myślałem i nawet nazwa ta sama

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 24.10.2014 19:55 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Maaatko, ile Wy piszecie :O

Nie zrozum mnie źle Kuba, ale Twój facelifting kojarzy mi się ze starociem zwanym _Z :D

A tak do rzeczy: ja zostawiłbym tylko newsy, forum i rds, serio. Po co te wszystkie bajery, program lojalnościowy, blogi, nie mamy już 16 lat. Skupmy się na tym co istotne, czyli info (wiem, jestem ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać w tej sprawie, bo nie pisałem przez wieki) i komunikacji między sobą, czyli rds do pogaduszek i forum do większych spraw. Szacun oczywiście jeśli pojawi się nowy wygląd.

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 24.10.2014 22:08 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74905
Patryk napisał:
Nie zrozum mnie źle Kuba, ale Twój facelifting kojarzy mi się ze starociem zwanym _Z :D


Taki miałem zamiar ;)

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Elescir napisany: 31.10.2014 08:34 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 08.10.2009
posty: 57
rp: 7575
skąd: Nowy Sącz
Nie jestem specjalnie marudny i jak dla mnie to może być wszystko na stronie, co nowe a przede wszystkim wygląd. Uważam że trzeba iść z czasem, żeby nie zostać w tyle. Kikoo jest tego najlepszym przykładem – bardzo prosta, minimalna i czytelna strona – większość teraz idzie w tym kierunku. Dobrze że GTG podoba obecnym użytkownikom ale już chyba wizualnie postarzała się mocno i to jest już ważne aby nabrała innego kształtu. Na pewno mile bym widział taki paseczek na górze jak tutaj gdzie znajdowałby się właśnie avek i link do edycji profilu, suma kaski itd. Pasowałoby delikatnie poszerzyć stronę i zwiększyć niewiele czcionkę. Poukładać wszystko, aby strona była bardziej przejrzysta. I co jeszcze ważne - zmiana galerii. Bardzo małe są zdjęcia a do tego brak nawigacji.

Dobrze wiem(y) że przed Dawidem bardzo trudne zadanie, ciężko jest każdemu dogodzić a nawet jak się postara i tak ktoś go zjedzie za coś. :P

____________________
LIVING LEGEND!
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 30.01.2015 22:15 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
Dzięki wszystkim za uwagi i pomysły! Zrobiłem małe podsumowanie i oto jak przedstawiają się Wasze propozycje:

Działy
  • brak opinii
Galerie
  • screeny w HD +4
  • nawigacja
Forum
  • ważny element
Teksty
  • brak opinii
Download
  • do likwidacji
Blogi
  • do likwidacji
IGF
  • do likwidacji
  • zmiana formuły (GTG.TV?) +2
nJoy
  • rozbudowa, nowe gry do likwidacji :P
Shoutbox
  • ważny element
  • limit znaków dla zółtodziobów
Profile Użytkowników
  • elementy społecznościowe (k5_, mógłbyś rozwinąć?)
Serwis mobilny
  • responsywna strona zamiast osobnego serwisu
Doughz
  • zmiana formuły, nadanie celu zbieraniu punktów +2
Homie Project
  • do likwidacji +3
  • bez zmian
Kartki
  • do likwidacji +2
Prywatne wiadomości
  • uporządkowanie +2
  • informacja o przeczytaniu wiadomości przez nadawcę
Rangi
  • do likwidacji +3
Kolorowe nicki
  • do likwidacji +2
Sklep
  • nowe, bardziej atrakcyjne nagrody (rzeczowe?) +2
KAU
  • zamiana na dynamicznie budowany ranking +2
  • grupa weteranów
Różne
  • zmiana kolorystyki strony
  • możliwość edycji komentarzy przynajmniej przez ograniczony czas
  • rejestracja na zaproszenia
  • powiadomienia (o wzmiankach @nick i inne) +2
  • 2-poziomowe komentarze
  • klikalne linki w komentarzach (i nie tylko?)
  • plusowanie/lajkowanie newsów
  • ulepszenie nawigacji
  • prostota, przejrzystość, czytelność

Przy kwestiach, które zyskały większe poparcie postawiłem odpowiednie liczby. Niektóre punkty się wykluczają, ale wynika to z Waszych wypowiedzi - widać, gdzie nie ma pełnej zgody Jeśli ktoś chciałby jeszcze coś dodać to zapraszam serdecznie do dopisywania się w tym temacie.

Z tego co napisaliście zrozumiałem, że większość jest za gruntowną modernizacją, ale generalnie odpowiada Wam obecna formuła. W zasadzie tylko dwie osoby zdają się opowiadać za dużymi zmianami na miarę kikoo, czyli porzuceniem większej części tego co GTG aktualnie oferuje i pozostawieniu jedynie funkcji najbardziej przydatnych.

Pewnie jesteście ciekawi mojej opinii Oto ona. Mimo, że od premiery aktualnej odsłony GTG upłynęła już niemal dekada, moja skłonność do małych rewolucji nie uległa zmianie. Osoby, które znają mnie nieco dłużej wiedzą, że nigdy nie miałem specjalnych oporów przed wprowadzaniem dużych zmian. Ich ewentualny brak wynikał albo z braku czasu albo częściej z lenistwa, ale jak już do zmian przychodziło zwykle nie zostawał kamień na kamieniu :p Widać to choćby po nowym kikoo.

Podobnie wyglądają moje zamiary względem GTG. Nie, nie będę klonować kikoo, ale uważam, że trzeba stronę konkretne odchudzić. Począwszy od wyrzucenia martwych funkcjonalności, przez modernizację innych, a na połączeniu niektórych skończywszy. Poza wspomnianymi już na początku: bramką IRC, generatorami nagłówków, webringiem pozbyłbym się również:
  • downloadu, bo istnieją dużo bogatsze i częściej aktualizowane bazy plików,
  • IGFu, ponieważ boom na robienie filmów, czy to fabularnych, czy stuntów dawno przeminął; osoby nadal kręcące albo zrzeszają się na dedykowanych stronach albo jak już chcą się czymś pochwalić u nas to korzystają z forum,
  • nJoy, bo loteria i kumulacja na dłuższą metę nie sprawdziły się jako aktrakcyjne formy zbywania zarobionych punktów,
  • serwis mobilny, bo coraz więcej osób korzysta z sieci na smartfonach i tabletach, pakiety internetu są coraz tańsze i nie ma sensu budować osobnej strony, w dodatku okrojonej z funkcjonalności,
  • Homie Project, bo nie spełnił swojej roli; na początku zdarzały się nawet sytuacje, że użytkownicy sami regularnie wchodzili z linków polecających albo nawet korzystali z proxy żeby tylko nabić punkty :p
  • kartki, bo... ej, wysłał ktoś jakąś kiedyś? Jedną? Dwie?

Oczywiście wszystko podlega jeszcze dyskusji i o ile znajdzie się grupa osób, którym jakiejś z wymienionych rzeczy będzie wybitnie brakowało to pewnie zostanie ona zachowana. Wnioski protestacyjne: czas start!

Pozostałe funkcje chciałbym w takiej czy innej formie zachować, ale o tym kiedy indziej. Tymczasem czekam na kolejne Wasze opinie i sugestie!

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kurzi6 napisany: 31.01.2015 11:53 Link Do Tego Posta
Puchate żelazko



dołączył: 29.08.2005
posty: 311
rp: 60339
skąd: Szczecin, ZPM
Dawid napisał:
  • elementy społecznościowe (k5_, mógłbyś rozwinąć?)


Aż musiałem przeczytać co napisałem wcześniej bo było to tak dawno... i... właściwie sam teraz nie wiem o co mi wtedy chodziło.

Możliwe, że to chodziło mi o stworzenie jakiegoś ekosystemu, który by pozwalał śledzić użytkowników oznaczonych jako znajomi. Wiesz... dodatkowe powiadomienia typu "obserwowany przez Ciebie użytkownik napisał nowy post na forum". Sęk w tym, że tak jak teraz o tym myślę, to sprawa wydaje się zbędna - społeczność tej strony jest dość szczelnie zamknięta i rzadko pojawia się jakiś sensowy nowy użytkownik. Da się wszystkich ogarnąć "ręcznie".

Ewentualnie mona spróbować ugryźć temat od innej strony i zbadać możliwości łączenia profilu z jakimiś systemami typu PSN, XBL, RGSC, Steam i hmm... Facebook?

____________________
kurzi6
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
GeeWhiz napisany: 04.02.2015 20:21 Link Do Tego Posta
soulja



dołączył: 08.03.2012
posty: 44
rp: 8651
skąd: Toruń
W tej sprawie nie dodałem jeszcze nic ze swojej strony. Dla mnie przede wszystkim liczyłaby się nowa szata graficzna, bardziej czytelne newsy - nie mam zastrzeżeń co do treści bo jest na bardzo wysokim poziomie, ale raczej co do czcionki, która dla mnie jest zbyt mała i w efekcie nieczytelna. Dobrze byłoby pomyśleć nad zmotywowaniem użytkowników do redagowania newsów, może jakieś bonusy z tego tytułu, w końcu to serwis od fanów dla fanów :)

____________________
GeeWhiz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
brodaty napisany: 14.02.2015 21:12 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 24.10.2012
posty: 2
rp: 5581
skąd: Hawaje
Może i ja skrobnę coś od siebie Otóż jestem zwolennikiem oldskulowych stronek internetowych, uwielbiam je :P Takie też wydaje mi się obecne GTG, dlatego marzy mi się nowy wygląd, ale niezbyt nowoczesny, kosmiczny, taki jak np. Kikoo. Po prostu nie podobają mi się te wszystkie nowoczesne strony, kafelki itd.

Kolor laya zmieniłbym na jaśniejsze, bardziej żywe barwy.

Absolutnie nie rezygnowałbym z profili użytkowników, tak jak zrobiliście to na Kikoo. Tutaj faktycznie społeczność istnieje, jest wielu stałych bywalców. Profile odświeżyłbym na pewno, "zbudował" na nowo.

Nie chciałbym żeby na głównej pozostawały tylko skróty newsów, i dopiero po kliknięciu przeniosłoby mnie do pełnej treści newsa. Kompletnie nie podoba mi się tego typu rozwiązanie. Mam nadzieję, że aktualna budowa newsów pozostanie.

Jeżeli przypomni mi się coś jeszcze, dopiszę :)

____________________
brodaty
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 25.04.2015 15:01 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
Dawid, proszę mi homie project nie usuwać. Wciąż czekam na dzień kiedy wystąpi kolejny mnożnik x5

"HOMIE PROJECT: 273"

Chyba że przy usunięciu uwzględnisz wszystkim punkty i przydzielisz $$$ przeliczając to przez najwyższy możliwy mnożnik czyli x5.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 09.02.2016 19:13 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74905
Odkopuję żeby zmotywować Dawida żeby przedstawił nam swój wstępny projekt nowego GTG. :>

PS. Dopiero teraz zauważyłem ukryty przekaz który zostawiłem (a o którym zapomniałem) w swoim projekcie w 2014 roku...

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
fan_GTA napisany: 12.02.2016 18:36 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 635
rp: 50934
Czemu blogi do likwidacji?

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 14.02.2016 23:54 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
chaos napisał:
Odkopuję żeby zmotywować Dawida żeby przedstawił nam swój wstępny projekt nowego GTG. :>

Dzięki Zanim jednak przejdziemy do moich pomysłów, pozwolę sobie odnieść się do postów napisanych od mojej ostatniej wypowiedzi.

k5_ napisał:
Możliwe, że to chodziło mi o stworzenie jakiegoś ekosystemu, który by pozwalał śledzić użytkowników oznaczonych jako znajomi. Wiesz... dodatkowe powiadomienia typu "obserwowany przez Ciebie użytkownik napisał nowy post na forum".

Myślałem o tym, pewnie pojawi się coś takiego, ale nie wiem czy od razu czy dopiero po jakimś czasie.

Cytat:
Ewentualnie mona spróbować ugryźć temat od innej strony i zbadać możliwości łączenia profilu z jakimiś systemami typu PSN, XBL, RGSC, Steam i hmm... Facebook?

Na 99% będzie logowanie przez fejsa, z pozostałymi może być problem, bo np takie PSN chyba pozwala używać swojego systemu kont tylko partnerom (producenci gier, wydawcy, etc).

GeeWhiz napisał:
Dobrze byłoby pomyśleć nad zmotywowaniem użytkowników do redagowania newsów, może jakieś bonusy z tego tytułu, w końcu to serwis od fanów dla fanów :)

Gratulacje, rozbiłeś bank Od fanów dla fanów to "myśl przewodnia" nowego GTG o czym szerzej za chwilkę. A te bonusy to co to by mogło być?

brodaty napisał:
marzy mi się nowy wygląd, ale niezbyt nowoczesny, kosmiczny, taki jak np. Kikoo.

Aż taki nie będzie Po jakimś czasie od premiery sam dostrzegłem pewne błędy jakie popełniłem przy tym projekcie. Co prawda chodzi mi raczej o wady layoutu aniżeli o styl, ale jeśli ktoś się obawia, że GTG będzie klonem kikoo to uspokajam, nie będzie W kwestii kolorów nie będzie już tak szaro tak teraz, ale "dyskoteki" też nie planuję.

Cytat:
Absolutnie nie rezygnowałbym z profili użytkowników

Ja również

Cytat:
Nie chciałbym żeby na głównej pozostawały tylko skróty newsów

Nie wiem jak to wyjdzie w praniu, ale newsy wyświetlane w całości zabierają czasem bardzo dużo miejsca, dlatego planowałem, że na głównej będziemy zamieszczać tylko skróty. O układzie treści na głównej jeszcze wspomnę niżej, ale generalnie skróty mają sporą zaletę: można upakować więcej treści, jest przejrzyściej i panuje większy porządek. Teraz jeszcze pomyślałem sobie, że można by część newsów publikować w pełnej formie, a część jako skróty (te dłuższe), ale z drugiej strony to dopiero wprowadziłoby bałagan. No i taki brak konsekwencji mógłby wprowadzać niektórych użytkowników w zakłopotanie. Jak ktoś ma pomysł co zrobić z tym fantem to proszę pisać

Pips napisał:
Dawid, proszę mi homie project nie usuwać. (...) Chyba że przy usunięciu uwzględnisz wszystkim punkty

Spokojna głowa, żadne punkty nie przepadną

chaos napisał:
Dopiero teraz zauważyłem ukryty przekaz który zostawiłem (a o którym zapomniałem) w swoim projekcie w 2014 roku...

Patrzę, patrzę i... okej, poddaję się :P

fan_GTA napisał:
Czemu blogi do likwidacji?

Bo nie cieszą się już taką popularnością jak dawniej. Oczywiście doceniam osoby, które od czasu do czasu aktualizują swoje strony dlatego w nowej wersji planuję coś co blogi zastąpi, przynajmniej po części.

No dobra, to teraz gwóźdź programu. Pod newsem urodzinowym napisałem, że nowe GTG wyszło z fazy wstępnych planów i tak właśnie jest: wiem już mniej więcej jak strona będzie wyglądała i jak będzie funkcjonowała, ale póki co nic do pokazania nie mam. Nie powinniście się też jakoś szczególnie przywiązywać do tej "wizji", bo koncepcja pozostaje otwarta, możecie zgłaszać swoje propozycje i uwagi.

Tak więc, przede wszystkim prostota i minimalizm. Nie powinno to chyba nikogo zaskoczyć, bo takie są obecnie trendy w projektowaniu stron. Układ będzie z pewnością responsywny, tak aby strona zachowała jak najpełniejszą funkcjonalność bez względu na przekątną ekranu na jakim jest przeglądana. Myślę, że sprzęt mobilny dysponuje już taką mocą, że nie ma sensu tworzyć np osobnej, super-lekkiej wersji strony, tak jak jest to obecnie (a obecnie to mamy nawet dwie wersje mobilne :P ). Nie zmienia to oczywiście faktu, że całość sama w sobie będzie maksymalnie lekka. Poza tym interfejs skalujący się do wielkości ekranu sprawi, że stronę będzie się dobrze przeglądać nie tylko na ciągle powszechnych desktopowych rozdzielczościach, ale również na coraz popularniejszym full HD. Zastosowane czcionki będą znacznie większe niż obecnie i będą się skalować w zależności od ekranu tak, aby GTG czytało się wygodnie nawet z kanapy przed TV jeśli ktoś będzie miał taki kaprys. Podsumowując: ma być przejrzyście i czytelnie.

Główne (i jedyne) menu będzie w każdym przypadku rozwijane. Na dużych ekranach znajdzie się w topie strony, na mniejszych pewnie będzie przełączane przyciskiem i wysuwane zza bocznej krawędzi. Będzie tam miejsce na wszystkie kategorie i dostępne działy, więc nie trzeba będzie już tak jak obecnie przechodzić najpierw do działu o GTA IV, a dopiero załadowaniu działu do listy pojazdów. Pamiętam, że wiele osób swego czasu na to narzekało i muszę przyznać im rację

Poszczególne podstrony w większości wypadków będą wyświetlane w układzie jedno- lub dwukolumnowym. Na stronie głównej widzę dwie kolumny, obie mniej więcej podobnej szerokości. W lewej znajdą się ważne wiadomości pisane głównie (ale nie tylko) przez redakcję. W prawej będzie miejsce na informacje o aktywności użytkowników i "widżety": shoutbox, sonda, itp. Pojawią się tam również treści mniejszej wagi (np plotki, informacje o promocjach).

Napisałem, że na stronie głównej będzie miejsce na treści pochodzące nie tylko od redakcji. Otóż jest to ten element od fanów dla fanów, o który pytał GeeWhiz. Czasy są jakie są, ja też nie mam już takiego refleksu jak kiedyś, a i zdarzy mi się zignorować newsa, który zasługiwał na publikację. Na nowym GTG chciałbym oddać część kontroli nad zawartością strony w Wasze ręce dlatego zainspirowany przykładem Twittera, Wykopu i sieci blogów chciałbym wprowadzić mechanizm na wzór retweetów/cross-postów. W tym miejscu od razu rzucę nieco światła na nowy profil użytkownika - to ten "zamiennik" bloga. Najprościej mówiąc na swoich profilach będziecie mogli publikować różne treści (będzie można korzystać z tego jak obecnie z bloga), a jeśli dany post okaże się wystarczająco ciekawy ktoś z redakcji będzie mógł zamieścić go na głównej. Profil użytkownika ma docelowo stać się znacznie ważniejszym miejscem niż jest obecnie. Oczywiście znajdą się tam również informacje typowe dla tradycyjnego profilu, ale cały koncept zostanie rozwinięty. Będzie więcej powodów żeby odwiedzać profile innych użytkowników.

Stosunkowo długo zastanawiałem się co zrobić z forum. Nadal nie mam w stosunku do niego jasno sprecyzowanej wizji. Aktualnie stanąłem na tym, aby forum przekształcić do prostszej formy (znacznie mniej kategorii). Chciałem na początku wtopić je w stronę, oprzeć na tym co użytkownicy zamieszczają na swoich profilach, ale ostatecznie chyba warto będzie pozostawić forum jako osobną sekcję. Nie ma sensu wszystkiego upraszczać na siłę, bo wyjdzie nam zupa "płaski smak"

No, to chyba na razie tyle. Wiem, że może nadal wygląda to wszystko mgliście, ale tak jak wspomniałem, jest to tylko wstępna koncepcja. Coś na czym można zacząć budować. W praniu pewnie wyjdą jakieś niedoskonałości, a i nie odkryłem jeszcze wszystkich kart, więc sprawa ciągle jest otwarta. W dalszym ciągu czekam na komentarze i pomysły, chociaż obecnie najbardziej ciekawią mnie opinie na temat powyższego. Jeśli zarys się Wam podoba, dajcie znać. Jeśli nie to również

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 15.02.2016 09:37 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74905
Forum to akurat bym zostawił jako osobną strefę, niekoniecznie wtopioną w główną stronę. Można rzeczywiście odchudzić poprzez wycięcie kategorii, w których nikt nie odważył się założyć tematu od x lat.

Koncepcja ciekawa, nie mogę się doczekać jak to wyjdzie w praniu, chociaż podejrzewam że może to dosyć ciekawie wyglądać... :)

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Elescir napisany: 22.02.2016 10:13 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 08.10.2009
posty: 57
rp: 7575
skąd: Nowy Sącz
Będę niegrzeczny ale ja bym poszedł inną drogą. Zrealizuj wizję i wtedy pytaj o uwagi, ponieważ jeżeli będzie tyle pytań o nową stronę i propozycji to nowa wersja pojawi się za 10 lat. :)

____________________
LIVING LEGEND!
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 23.02.2016 15:57 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74905
Chyba trafiłeś w punkt. Chociaż z drugiej strony nowa wersja już się tworzy 10 lat... :P ;)

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 24.02.2016 11:04 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
Elescir napisał:
Będę niegrzeczny ale ja bym poszedł inną drogą. Zrealizuj wizję i wtedy pytaj o uwagi, ponieważ jeżeli będzie tyle pytań o nową stronę i propozycji to nowa wersja pojawi się za 10 lat. :)

Bant! Nie no, ten temat pełni jedynie rolę drogowskazu i nie ogranicza mojej "wolności twórczej". Zmiany tak czy inaczej będą duże i chciałem po prostu wiedzieć czy któraś nie będzie jakoś szczególnie uwierała większej grupy osób.

chaos napisał:
Chociaż z drugiej strony nowa wersja już się tworzy 10 lat

W sumie jest w tym trochę prawdy. Swego czasu forum miało otrzymać sporą aktualizację wprowadzającą nowe funkcje, ale ostatecznie z tego zrezygnowałem, bo "przecież wkrótce zrobię zupełnie nową wersję strony" :p Jednak przez cały ten czas nie miałem na dysku żadnego projektu GTG6.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 26.02.2016 11:33 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74905
Kilkadziesiąt minut temu wystartowała nowa wersja serwisu polygamia. Może akurat będzie źródłem inspiracji. ;)

Aha i nie jest to autopromocja. Nawet nie jestem tam aktywnym userem.

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 26.02.2016 18:15 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
chaos napisał:
Kilkadziesiąt minut temu wystartowała nowa wersja serwisu polygamia. Może akurat będzie źródłem inspiracji. ;)

Hmm, jest nawet ładnie, chociaż trochę tłoczno na głównej - jak kilka osób zauważyło w komentarzach. U nas będzie znacznie przejrzyściej, obiecuję

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1 2
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 08:19
·
Obecnie forum przegląda 19 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 19 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies