Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 13:51
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika brodaty
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
brodaty
GTG 6 - konsultacje społeczne · napisany: 14.02.2015 21:12
Może i ja skrobnę coś od siebie Otóż jestem zwolennikiem oldskulowych stronek internetowych, uwielbiam je :P Takie też wydaje mi się obecne GTG, dlatego marzy mi się nowy wygląd, ale niezbyt nowoczesny, kosmiczny, taki jak np. Kikoo. Po prostu nie podobają mi się te wszystkie nowoczesne strony, kafelki itd.

Kolor laya zmieniłbym na jaśniejsze, bardziej żywe barwy.

Absolutnie nie rezygnowałbym z profili użytkowników, tak jak zrobiliście to na Kikoo. Tutaj faktycznie społeczność istnieje, jest wielu stałych bywalców. Profile odświeżyłbym na pewno, "zbudował" na nowo.

Nie chciałbym żeby na głównej pozostawały tylko skróty newsów, i dopiero po kliknięciu przeniosłoby mnie do pełnej treści newsa. Kompletnie nie podoba mi się tego typu rozwiązanie. Mam nadzieję, że aktualna budowa newsów pozostanie.

Jeżeli przypomni mi się coś jeszcze, dopiszę :)
Gold Generation · napisany: 10.08.2014 11:25
Bardzo interesujący pomysł na stronę tym bardziej, że w polskim internecie podobnych zdaje się nie ma. Mam nadzieję, że serwis będzie się rozwijać. Powodzenia :)
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 13:51
·
Obecnie forum przegląda 35 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 35 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies