Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 06:44
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika GeeWhiz
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2
GeeWhiz
[DT#7] Quo Vadis GTA? · napisany: 27.08.2020 11:26
Wątpię, by tryb dla jednego gracza miał być pozytywnym zaskoczeniem. Już od IV widać, że R* leci tu po równi pochyłej, angażując się w tryb multi, na którym może zarabiać. Dla mnie właśnie ten fakt jest najbardziej irytujący, dlatego omijam większość nowych gier. Płacisz za grę, później za dodatki, później dochodzą jeszcze mikropłatności. Pamiętam jak swego czasu Blizzard zniszczył jeden z moich ulubionych tytułów - mianowicie Diablo. Po świetnej 2 i dodatku, napaliłem się mocno na 3-kę, a tutaj ogromne zniesmaczenie. Ze świetnej i stosunkowo trudnej gry z ***istą fabułą i przerywnikami filmowymi, zrobili co najwyżej poprawną papkę, w której chodzi tylko o to, by wpadać w gro przeciwnikom i klikać ile wlezie. Oczywiście chore płatności wprowadzane za "dodatkową" klasę postaci. Zawsze szanowałem R*, że szedł inną drogą od pozostałych korporacji w tej branży, ale od czasu V-ki widać, że to było tylko chwilowe złudzenie. A co mikropłatności - żebyśmy się zrozumieli - nie tyle irytujące jest samo płacenie za jakieś dodatki, co fakt, że Ci którzy płacą za więcej "mają na starcie więcej bonusów i wsparcia" od tych płacących mniej. Oddałbym naprawdę wiele za grę z dobrym trybem single player - ze świetną, długą i przemyślaną fabułą, soundtrackiem i ***istym dubbingiem, w której liczy się logiczne myślenie i dłuższe planowanie. Ale cóż najwidoczniej te czasy bezpowrotnie minęły.
Francja - Chorwacja · napisany: 13.07.2018 22:38
Kibicuję Chorwacji, ale obawiam się, że nie uda im się sięgnąć po złoto. Dlatego wynik obstawiam Francja 3:1 Chorwacja.
Polska - Japonia · napisany: 27.06.2018 23:53
4:0 dla Japonii, przy takiej temperaturze jaka panuje ostatnio we Wołgogradzie, to nasi po 15 minutach będą oddychać rękawami czekając na gwizdek kończący spotkanie.
Polska - Kolumbia · napisany: 23.06.2018 18:40
3:1 dla Kolumbii
Polska - Senegal · napisany: 13.06.2018 20:26
Remis 1:1
[DT#7] Quo Vadis GTA? · napisany: 13.04.2018 16:11
Z tego co tu widzę, moja wypowiedź będzie w dużym stopniu powielać się z innymi. Dla mnie seria GTA od zawsze kojarzyła się ze świetną fabułą, równie dobrze rozpisanymi dialogami i muzyką. Nie wyobrażam sobie, by twórcy zrezygnowali z trybu fabularnego, wyłącznie dla multi. Z drugiej strony, z biegiem lat coraz częściej wracam do starszych odsłon a nowe właściwie pomijam. Najzwyczajniej nie chce mi się tracić czasu na odpalenie ociężałej IV-ki czy V-ki. W II, III, VC i SA, gram do dziś, mimo że każdą z tych części przechodziłem po kilka/kilkanaście razy. Inna sprawa, że w dużym stopniu coraz bardziej krytycznie podchodzę do nowych części.
Mały tuning BMW E46 · napisany: 27.08.2016 22:28
Ja ostatnimi czasy mam natomiast pecha z układem hamulcowym. 2 razy pęknięty przewód hamulcowy i tak niestety prawie 2 tyg. jeździłem sobie swoim fiatem UNO :), nie mając świadomości, co się właściwie stało.

A tak nawiasem, w naprawy włożyłem więcej - znacznie więcej niż wart jest samochód - wymiana rozrządu, sprzęgła, opony zimowe, moduł etc. Mimo to dla mnie ten samochód jest jak marzenie, elektronika ograniczona do minimum, silnik nie do zdarcia. Zużycie paliwa jest śmieszne, do tego części kosztują dosłownie grosze, a sprzedawcy chętnie się ich pozbywają - np. ostatnio noszę się z zamiarem wymiany korka z nasadką do wlewu paliwa - koszt materiału - 17 zł. - Także w tej kwestii w 100% rozumiem tych, którzy rzekomo "przeinwestowali" w swoje auta.

A co do stłuczek, to jak dla mnie od zawsze jest to tylko kwestia szczęścia/nieszczęścia. Pamiętam, że miałem taką sytuację - jedzie przede mną facet Toyota Avensis - jedziemy lewym pasem, nagle z prawego pasa, jakaś starsza pani - bez kierunkowskazu i zaczyna zjeżdżać na lewo - nie oglądając się w lusterka, akurat miałem przyspieszyć, ale intuicyjnie zmieniłem pas na prawy - w efekcie pani ostro przygwozdziła w Toyotkę, a gdybym pozostał na lewym pasie - oberwałbym rykoszetem. Szczęście w nieszczęściu, ale dużo daje mi - "zrozumienie" czy "wychwycenie" stylu jazdy innych, by ocenić możliwość stłuczki.
[DT#6] GTA na poważnie · napisany: 29.06.2016 22:26
Okej dzięki za wyjaśnienie.

Wydaje mi się, że tutaj kluczowe byłoby kryterium "czasu" dokonywania się przemian kulturalnych/kulturowych. Odnosząc to naszej rzeczywistości, mógłbym się zgodzić w 100% z tym że, w ciągu kilku lat następują kolosalne zmiany, gdyby ktoś chciał stworzyć film/grę usytuowaną w XXI w. - miałby z czego wybierać. A niekoniecznie byłoby to zgodne z rzeczywistością panującą w konkretnym roku.

Tylko właśnie odnoszę wrażenie, że przemiany kulturowe i technologiczne, przebiegały w XX w. znacznie wolniej. To jest, w tym aspekcie niekoniecznie mogło to być niezgodne z rzeczywistością - pewne rzeczy były "trendy" w latach 80-tych i 90-tych, od początku lat 70-tych -> chociażby. Na dzisiejsze realia jest to niemalże niemożliwe.

Dodam od siebie jakieś przykłady. Moim zdaniem trendy w modzie. Marynarki dwurzędowe, pstrokate kolory, wspomniany przeze mnie pociąg do "twardych" narkotyków. Także poniekąd taka różnorodność gatunków muzycznych i grup skupionych wokół takich gatunków (pseudo-gangi) - dziś praktycznie nieistniejąca, bądź ostatecznie kończąca się na 2/3 grupach. Warto także zwrócić uwagę na filmy czy seriale kręcone w latach 70, 80-tych czy na początku 90-tych - by zaobserwować moim zdaniem w istocie niewielką przemianę kulturalną czy technologiczną -> przez pryzmat naszych czasów.

[EURO16] POL - POR · napisany: 27.06.2016 03:17
Obawiam się, że jeśli nie zwiększymy skuteczności w ataku, to będziemy musieli pożegnać się z Euro. Dlatego obstawiam.

Portugalia (1): Polska (0)

i obym się mylił.
[DT#6] GTA na poważnie · napisany: 27.06.2016 03:10
Od samego początku jako gracz skłaniam się w stronę tych starszych odsłon serii. Fabuła może i niezbyt skomplikowana, do przewidzenia, z niewielkimi zmianami w ciągłości - kilka niedomówień, zwrotów akcji, na które mogli sobie pozwolić twórcy.

Nie rozumiem jednak fragmentu, jakoby w tych starszych odsłonach, np. Vice City, uwypuklając lata 80-te, twórcy nadto odbiegali od realizmu? Nie miałem okazji niestety, żyć w tym okresie, ale generalnie, były to zupełnie inne, chyba bardziej zwariowane czasy i niekoniecznie, twórcy pozwolili sobie na "wolną amerykankę" w temacie. Czasy, w których jakieś 70-80 % amerykańskiego społeczeństwa zażywało heroinę/kokainę, kwitła przestępczość zorganizowana, a na parkietach królowało disco czy funk - znacznie różniły się od obecnych i zapewne z perspektywy tamtej społeczności, traktowano je, jako coś normalnego.

To nie wszystko. Warto przy okazji prześledzić, znaczy obejrzeć :), produkcje filmowe/serialowe z tamtego okresu. Tutaj przyznam szczerze sam jestem w szoku, bo dopiero po kilku latach uświadomiłem sobie, że w latach 80-tych i 90-tych chociażby, powstało trochę filmów, które przebijają tarantinowskie spojrzenie, a których twórców stać było na tak skrajne mieszanie emocji. I nie mówię tu wcale o znanych kultowych produkcjach, a raczej właśnie nieco mniej znanych, za wyjątkiem niegdyś zawziętych kolekcjonerów VHS'ów. Roiło się od wulgaryzmów, scen przepełnionych zbrodnią/masakrą i seksem, a zaraz obok wplatane były prawdziwe uczucia - pokroju miłości czy altruizmu.

Odnoszę wrażenie, chociaż zapewne to nic nowego, że starsze odsłony właśnie często chętnie recypowały z filmów, seriali czy książek. GTA IV, jakby zamyka ten okres i wyprowadza serię na szerokie wody, niejako kończąc z nadmierną eksploatacją przeszłości, a także i kultury masowej. Zgadzam się, że była to bardzo poważna odsłona, w niewielkim stopniu okraszona humorem, w związku z czym mimo całkiem przyzwoitej warstwie fabularnej - chociaż niepotrzebnie zbyt chaotyczniej, nie wracam to tej części tak chętnie, jak do pozostałych. Zaś, co do samego "przejścia" do teraźniejszości - krótko mówiąc, uważam, że żyjemy w bardzo nudnych czasach, co spowodowane jest
poniekąd naszym zamknięciem w wygodnej, wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, coraz rzadziej sięgamy po literaturę, ba chyba nawet filmy, przez co coraz trudniej znaleźć jest podatny grunt, z którego twórcy mogliby skorzystać. No, ale to raczej na dłuższą rozmowę.

Na koniec dodam jeszcze ze swojej strony - ciekawy argument, jaki usłyszałem kiedyś, a broniący twórców - co prawda nie gier, a muzyki lat 80-tych, którzy czasem pozwalali sobie odejść od realizmu i problemów "dnia codziennego" w swoich tekstach, a koncentrowali się na błahostkach, organizując proste, a zdaniem niektórych prostackie teksty. Na pytanie dlaczego tak postępowali, zasugerowali odpowiedź, że przecież "...skoro życie jest tak skomplikowane, to po co jeszcze bardziej komplikować je muzyką". Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100% i przeniósłbym je na wymiar filmów czy gier, w prostocie siła.
[DT#4] Co z tą Sceną? · napisany: 25.09.2015 07:05
Swoją drogą z drugiej strony uważam, że być może nie wszystko jest jednak stracone. Ludzie lubią wracać do starych, dobrych czasów, innymi słowy wstydzą się tego, ale są sentymentalni. Być może gdyby się pokusić o takie połączenie starych, sprawdzonych funkcjonalności z nowymi, to może udałoby się powoli, z dnia na dzień odbudowywać scenę. Myślę, że członkowie wchodziliby na stronę serwisu z czystej ciekawości, nawet jeśli wypalili się serią GTA, po to by dowiedzieć się co słychać u innych, jak ich życie prywatne etc.
[DT#4] Co z tą Sceną? · napisany: 23.09.2015 17:12
U mnie wszystko zaczęło się wraz z GTA 2. Byłem wtedy w podstawówce 2/3 klasa, a temat podrzucił jeden z kumpli. Pamiętam, że były to czasy gdy gier było stosunkowo mało, a seria GTA stawała się coraz bardziej rozpoznawalna, obok pierwszych Warcraftów, Strongholdów, Starcraftów, Quakeów i innych.

Pierwszy serwis na jaki trafiłem to zaibatsu, pamiętam jeszcze gtacity, gta ultimate, gta zone, gtaonline.info i inne. Nie zapomnę też starego layoutu gta site - stamtąd pobierałem jakąś pierwszą łatkę, czy modyfikację na potrzeby serii. Swoje początki datuję mniej więcej na lata 2004/2005.

Dla mnie najlepsze czasy miały miejsce wraz z rozrostem sceny skupionej wokół Sa-Mp i MTA. Sporo ludu na serwerach, klanów. Nawiązywało się nowe znajomości, a że były to u mnie czasy gimnazjum to bez problemu dzieliłem czas pomiędzy naukę i inne obowiązki, a przyjemności związane z grą, czy spędzaniem czasu na zewnątrz. Wszytko było w miarę zbalansowane.

Przełom, niestety w złą stronę zaczął się mniej więcej wraz z premierą GTA IV. Ja wówczas zauważyłem taki narastający w Polsce trend na portale społecznościowe, podwórka zaczęły obumierać, a ludzie chyba głupieć. Sam na szczęście nie dałem się temu ponieść i z perspektywy lat cieszę się z tego faktu.

Oczywiście jestem coraz starszy i nie mam tyle czasu co kiedyś, ale nie oznacza to, że nie mógłbym się jakoś udzielać. Czas zawsze się znajdzie, ważne by tylko jakoś umieć się jakoś zorganizować. Faktem jest, że ludzie stali się bardziej leniwi, a argument brak czasu jest najwygodniejszy. Kolejna kwestia, która została już tu zresztą wspomniana to duża liczba portali, a z drugiej strony mniej ludzi, którzy chcą udzielać się w serwisach, a jeśli już się na to zgodzą, to szybko starają się stawiać jakieś wymagania.

Nie mam pojęcia w którą stronę to zmierza, ale liczę na jakiś przełom w sprawie, bo na chwilę obecną wygląda to co najmniej mizernie.
Lata80.net - dawne Gold Generation · napisany: 15.09.2015 19:54


Lata80.net - postanowiłem przenieść serwis gold-generation na bardziej "polską" nazwę.

W chwili obecnej jest tylko forum. Zamieszczane są tam recenzje dotyczące albumów zespołów muzycznych i pojedynczych wykonawców, nadto recenzje filmów i seriali. Ponadto swobodne dyskusje na wszelkie tematy związane z kulturą XX wieku, ze szczególnym akcentem położonym na lata 70-te, 80-te i 90-te. Staramy się w miarę możliwości rozwijać forum o nowe funkcjonalności, kolejne pojawią się w najbliższym czasie.

Myślę, że forum jest idealnym miejscem dla wszystkich fanów produkcji pokroju Miami Vice, Gorączka, Ojciec Chrzestny czy Człowiek z Blizną. Na pewno znajdą coś dla siebie koneserzy takich gatunków muzycznych jak: metal, rock, jazz, funk, new wave, rap, pop, synth pop czy muzyki klasycznej.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności i naszego fanpage'a.

Forum:
Lata80.net

FanPage:
Fanpage Lata 80's
Pierwsze wrażenia z wersji PC · napisany: 06.06.2015 19:58
Cześć, co do mojego zarzutu dotyczącego "poprowadzenia serii na inne tory" - właśnie te "poważniejsze" tory to moim zdaniem problem obecnego uniwersum HD. Seria - począwszy od IV -> jest właśnie zbyt poważna, przez co mało śmieszna, poza tym przestaje być charyzmatyczna. Jest coś takiego jak granice absurdu, które przez twórców Saint's Row zostały przekroczone - walka z kosmitami etc. W serii 3D jak i 2D nie walczyliśmy z kosmitami, ale z ludźmi, a absurdalne sytuacje były wynikiem poczucia humoru twórców i dystansowania się do moralności/obyczajów tamtejszej kultury - wytykanie wad ludziom, także nawet zatwardziali konserwatyści mogli się pośmiać, a gra obok produkcji Postal - niejednokrotnie okrzyknięta została złą sławą.

W przypadku IV, V - mamy po prostu typową, sztywną fabułę, która rzekoma taką nie jest poprzez alternatywne zakończenia etc. - co wcale prawdą nie jest. To jest główny problem serii, odnoszę wrażenie, że R* zamiast robić zlewkę na nieprzychylne komentarze ze strony władz i liczne/bezzasadne powództwa zaczął się nimi przejmować. Do tego za chwilę zapewne dojdzie do głosu społeczność: gejowska, czarna, latynowska, feministyczna, pedofilska itd. i przez taki mix, z serii GTA zrobią się Simsy.
Pierwsze wrażenia z wersji PC · napisany: 06.06.2015 00:15
Niedawno zakończyłem główny wątek w GTA V, tym samym zakończyłem również moją przygodę z V-ką, a być może nawet z całą serią, bo R* bardzo negatywnie mnie zaskoczył.

Ale od początku, by nikt nie zarzucił mi mało konstruktywnej wypowiedzi.

Pierwszy raz miałem okazję zagrać w V-kę u kolegi na PS3, bezpośrednio po premierze. Przyznam się wam, że nie potrafię grać na konsoli, chyba gorzej idzie mi tylko w obsługiwaniu smartfonów - sam nie korzystam, w każdym razie ośmieszyłem się przed znajomymi, że jako pochodzący z młodego pokolenia nie potrafię obsługiwać konsoli.

Wcale mnie to nie zraziło do gry, więc przeciwnie, fizyka gry, grafika i tryb multi - nie mogłem się doczekać premiery na PC i z niecierpliwością oczekiwałem na dalsze informacje.

W końcu grę dostałem, nie obyło się bez problemów przy instalacji, ale jakoś podołałem zadaniu. W tryb multi niestety nie pograłem zbyt długo, ale to kwestia ferelnego internetu.

Fabuła gry rozczarowała mnie, wręcz czułem się zdruzgotany. Generalnie z pierwszoplanowych postaci jedynie Trevor był charyzmatyczny, ale z pewnych względów nie przepadałem za tą postacią. Cała reszta to ciepłe kluski, które mogłyby co najwyżej na przechodniów się nadawać. Postacie drugoplanowe czy poboczne - tu było jeszcze gorzej. Grając w GTA V ani razu się nie uśmiałem, w przeciwieństwie do uniwersum 3D, momentami miałem wrażenie, że gram w jakąś inną grę typu Saint's Row lub gorzej.

Nawet muzyka w grze to kompletna porażka, nie mam pojęcia kto za to odpowiadał, ale pozwałbym go za działanie na szkodę firmy. Generalnie utwory były niezłe, tylko za cholerę nie pasowały do klimatu gry - gdyby akcja gry toczyła się w jakimś wietrznym mieście, np. Londynie, to nie miałbym zastrzeżeń, ale tak... Porównywałem to sobie do San Andreas, pamiętam, że zawsze w każdym mieście słuchałem innej radiostacji - np. w Los Santos - Radio Los Santos, CSR 103.9 i Bounce FM, w San Fierro - SF:UR, w wioskach - K-Rose, a w Las Venturas: K-DST i X-Radio. To był standard, po prostu tak mi pasowało...

Sumując jak wspomniałem na początku zawiodłem się na V-tce. Nie będę rozkładał całości na czynniki pierwsze, po prostu widać, że twórcy obrali zupełnie inny nurt/drogę i nią podążają. Większość wypowiada się o grze pozytywnie - to dobrze, ale dla mnie zapaliła się lampka ostrzegawcza i zamierzam się coraz bardziej dystansować do serii.

Pozdrawiam.
[DT#3] Okresy w GTA · napisany: 05.06.2015 23:52
Po pierwsze, mam nadzieję, że nie dostanie mi się za odgrzewanie tematu, ale Dawid poruszył interesującą kwestię, także nie mogłem przejść obok tego obojętnie.

Generalnie w uniwersum 3D bardzo denerwujące było to skakanie po osi czasu i brak jakiejkolwiek schematyczności w tym temacie. R* odwalił kawał dobrej roboty konstruując świetne postacie, szkoda tylko, że w uniwersum 3D w kolejnych odsłonach nie mamy możliwości dowiedzieć się, co później się z nimi stało.

Co do uniwersum HD - tutaj podchodzę bardzo krytycznie w stosunku do fabuły, jak i głównych, i pobocznych postaci. R* nie wyciągnął wniosków i również tutaj, np. w V brakuje nawiązań do IV - oczywiście jakieś są, ale to zdecydowanie za mało, a szkoda bo chociażby ze względów marketingowych mogło to być dobre posunięcie.

Główny problem obecnych odsłon serii GTA to brak charyzmatyczności. R* początkowo zaskarbił sobie przychylność fanów, tworzeniem niekonwencjonalnej fabuły - różniącej się od innych gier. Tymczasem teraz zauważam - czerpanie przez R* z innych tytułów, tak jakby chciał sobie zaskarbić kolejnych graczy - ale powstaje pytanie co ze wcześniejszymi. Firma może zaskakiwać nową grafiką, fizyką gry, trybem multi - ale odchodząc od wcześniejszych konwencji, stanie się po prostu kolejnym tytułem na półce gracza.

Szkoda, bo ze znajomymi mamy wspaniałe wspomnienia związane z serią 3D...
[DT#1] Jak GTA poszerza horyzonty · napisany: 26.02.2015 19:44
Ciekawe przedsięwzięcie, dziwi mnie jednak brak większego zainteresowania tematem, gdyż prywatnie jestem zdania, że większość graczy GTA zainteresowała się po rozgrywce kinem gangsterskim...

Abstrahując, kluczowa dla mnie okazała się premiera Vice City, w III z jakichś powodów mało niestety grałem - co chwilę jakieś komunikaty z błędami wyskakiwały, a II traktowałem jako zwykłą gierkę do pogrania po powrocie ze szkoły. Z Vice City było inaczej, przede wszystkim zaintrygował mnie klimat, specyficzna muzyka, rozmaitość misji, charyzmatyczne postacie, zabawne cut-scenki. Wówczas zacząłem interesować się produkcjami filmowymi i serialowymi, z których twórcy gry czerpali całymi garściami: Miami Vice, Człowiek z Blizną etc.

Dziś z całą pewnością mogę stwierdzić, że zwykła gra w dużej mierze wpłynęła także na moje horyzonty myślowe, moją własną osobowość poniekąd także.

Osobiście serię GTA traktuję nie jako zwykłą serię gier, ale na produkcje, na które z niecierpliwością czekam i które odkryją przede mną jakieś nowe fascynacje. Szkoda tylko, że z każdą nową odsłoną serii, coraz mniej mamy do czynienia ze starymi klasykami filmowymi, ale zawsze wtedy pocieszam się, że nieodłącznym elementem misji w GTA jest napad na bank, a stąd już tylko krok do wspaniałego klasyku - Gorączka :)
GTG 6 - konsultacje społeczne · napisany: 04.02.2015 20:21
W tej sprawie nie dodałem jeszcze nic ze swojej strony. Dla mnie przede wszystkim liczyłaby się nowa szata graficzna, bardziej czytelne newsy - nie mam zastrzeżeń co do treści bo jest na bardzo wysokim poziomie, ale raczej co do czcionki, która dla mnie jest zbyt mała i w efekcie nieczytelna. Dobrze byłoby pomyśleć nad zmotywowaniem użytkowników do redagowania newsów, może jakieś bonusy z tego tytułu, w końcu to serwis od fanów dla fanów :)
GTA V - Czy laptop pociągnie? · napisany: 04.02.2015 20:12
Dzięki za teoretyczne info, a przy okazji jak wypada karta graficzna GeForce GTX860 4 Gb ?
GTA V - Czy laptop pociągnie? · napisany: 03.02.2015 22:12
Cześć,

Zastanawiałem się nad kupnem GTA V, co prawda pojawiły się oficjalne wymagania, mimo wszystko nie chcę ryzykować i poproszę was forumowiczów o pomoc.

Czy mój laptop spełni wymagania gry i czy w związku z tym jest sens inwestować w V w moim przypadku?

Specyfikacja:

Procesor: Intel Core i7-4500U (2 rdzenie, od 1.80 GHz do 3.00 GHz, 4 MB cache)
Chipset: Intel Lynx Point
Pamięć RAM: 12 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)
Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: 12 GB
Ilość gniazd pamięci (ogółem / wolne): 1/0
Dysk twardy: 1000 GB SATA 5400 obr.
Wbudowane napędy optyczne: Nagrywarka DVD+/-RW DualLayer
Przekątna ekranu: 15,6"
Nominalna rozdzielczość: 1366 x 768 (HD)
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 840M
+ Intel HD Graphics 4400
Wielkość pamięci karty graficznej: 2048 MB GDDR3 (pamięć własna)
Dźwięk: Wbudowane głośniki stereo
Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio
Gold Generation · napisany: 10.08.2014 19:26
Dzięki za pozytywną opinię, fakt obecnie stron o takim - jakby na to nie patrzeć, szerokim zakresie nie ma. A już na pewno na polskiej scenie.
Gold Generation · napisany: 07.08.2014 22:13
Dobry Wieczór,

Od dłuższego czasu planowałem stworzyć serwis traktujący o szeroko rozumianej kulturze lat 70, 80 i 90. Większość z nas zapewne kojarzy ten okres ze świetną muzyką, filmami i serialami, ale to także era równie dobrych magazynów i oczywiście ciekawa z historycznego punktu widzenia.

W końcu postanowiłem postawić na serwerze serwis Gold Generation. Gold Generation. Aktualnie na stronie pracuję sam, a materiałów do napisania jest od chol*ry... Zachęcam do rejestracji, zapraszam do współpracy w jakiejkolwiek formie.

Pozdrawiam, Marcin.
Drukarka/Urządzenie wielofunk. · napisany: 13.08.2013 20:55
O w końcu ktoś się zdecydował odpowiedzieć xD, co do laserówek, ktoś mi powiedział, że nie ma się za co zabierać nie mając co najmniej 700 zł w kieszeni, choć jest dla mnie idiotyzmem wydawać ok 1.000 zł na drukarkę do użytku domowego, w atramentowych problemem są zasychające głowice i to mnie martwi, nie wiem co z kolei "może" dolegać laserowym ?
Problemy z optymalizacją GTAIV · napisany: 13.08.2013 19:59
Wychodzę z założenia, że najlepiej jest samemu się pobawić, tym bardziej jeśli nie niesie to z sobą niechcianych konsekwencji. Nie wiem co ma wspólnego założenie drewnianego koła do samochodu z odciążeniem systemu, ew. reinstalacją, która jest dobra na wszystko :). Nie wnikam co niesie za sobą zamontowanie drewnianego koła w sam., ale trzeba pamiętać, że czasami najbardziej kontrowersyjny pomysł może okazać się najlepszy. W dodatku nie wydaje mi się, że diagnoza została już postawiona.... tyle w temacie.
Problemy z optymalizacją GTAIV · napisany: 13.08.2013 19:00
Moja mała rada - zainstaluj XP z SP 3. U mnie na Win 7 problem był z pamięcią RAM, która uciekała na jakieś bzdety. Gra jak już się odpaliła, to bardzo często się zawieszała i klatkowała. Nie pomogła instalacja sterowników etc. Co do karty graficznej, to korzystałem/korzystam z GeForce 9600 GT.

Mały Edit: Nie wiem czy to coś wniesie do sprawy, ale można się pobawić. Warto odciążyć maksymalnie system zbędnymi dodatkami, np. wyłączyć Aero w Win 7. Zrób to zanim przystąpisz do reinstalacji, może co nieco pomoże.
· Wybierz stronę: 1 2
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 06:44
·
Obecnie forum przegląda 28 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 28 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Bubin (34) · siwek19922 (25) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies