Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 21:44
· GTAthegame · Forum · ModZone
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
ProMod Grand Throus
DonVito napisany: 04.07.2008 00:15 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 02.04.2006
posty: 15
rp: 5804
Zanim napiszecie krytyczną opinie, prosze zapoznać się całkowicie z tematem (przez pytania, bo wszystkiego nie jestem wstanie wypisac odrazu).

Wiadomo jaka jest sytuacja polskiego Role Play - krótko mówiąc żałosna i tragiczna. Stworzenie kolejnego przerobionego GF'a mija się z celem, dlatego wpadłem na pomysł, aby stworzyć całkiem nowe miasto i na zrobić własny skrypt RP.

Główną nowością będzie całkowicie nowe miasto o nazwie Grand Throus, które będzie miejscem gry w trybie multiplayer na serwerze RolePlay (dla tych nie w temacie: serwer RolePlay (RP) ma na celu odzwierciedlenie prawdziwego życia). Wykonany zostanie też nowy skrypt mapy, który wprowadzi wiele nowych możliwości podwyższających poziom RP.

Miasto w żaden sposób nie będzie przeszkadzać w normalnej rozgrywce Single Player lub na innych serwerach, gdyż zostanie ono dodane daleko od normalnej mapy lub po prostu zostanie połączone mostem ze stanem San Andreas. Możliwe że wykorzystamy Grand Throus także do rozgrywki SP i wprowadzimy całkowicie nowe misje, fabułe, postacie.

Nad dużą modyfikacją musi pracować dużo osób, dlatego pracują już dwa zespoły: GZ Mod Team i GMAS. Szukamy też osób chętnych, które mogą pomóc przy tworzeniu ProModa


Tylko nie samo sztywne miasto, lecz wraz z terenamie pozamiejskimi, ktore dają niesamowity klimat.

Wiem, mod jest bardzo trudny i pracochłonny, dlatego potrzeba jak najwięcej osób które znają się na tego typu sprawach. Myśle że najlepiej byłoby to zrobić w MeD'zie...

Rozumiem, że zabierze to mase czasu, a być może coraz bliżej do IV na PC'ta. Ale jest dużo fanów SA. Sądzę, że pomysł wart jest przemyślenia.


Nad modem pracuja dwa Teamy [GZ] ModsTeam oraz GMas(team zajmujący się tworzeniem gier)

Prosze pytać, odpowiem na wszelkie pytania w tym temacie. Osoby chętnie niech się zapisują...

Strona modu : www.gta-zone.pl/pro



Prosze nie podchodzić do tego krytycznie, jest to poważny mod a my nie jesteśmy dziećmi po 10 lat, które robią "WY@#$@$% RP z podstawowego GF", którego ktoś znalazł przypadkiem. Wiem, że wiek o tym nie świadczy, ale jesteśmy juz na scenie troche i staramy sie być poważni.

____________________
DonVito
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Roger napisany: 04.07.2008 01:03 Link Do Tego Posta
asshole



dołączył: 10.12.2005
posty: 611
rp: 65045
Cytat:
Wiadomo jaka jest sytuacja polskiego Role Play - krótko mówiąc żałosna i tragiczna.

Skoro tak jest, to po co tworzyć kolejny serwer RP? Bardzo fajnie, że piszecie swój skrypt, ale co to zmieni? Inny skrypt nie poprawi RP.
I mamy wakacje, dlaczego nie wyjdziecie na dwór? Tak, na ten prawdziwy dwór, który jest za oknem, nie ten wirtualny.

____________________
Roger
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 04.07.2008 01:59 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
luigi -> wiem, że to modne zachwycać się cudami prawdziwego świata, sam zawsze jestem do nich pierwszy, ale serio, jak ktoś chce siedzieć przy kompie - niech siedzi. Może kiedyś uzna to za czas stracony, może wręcz przeciwnie. Więc porzuć tę krucjatę. Przynajmniej na GTG.

A dla teamów - powodzenia, jeśli coś z tego wyjdzie, chętnie sprawdzę. Ja primo się na tym nie znam, secundo mam za dużo projektów na głowie, żeby zajmować się tego typu rzeczami.

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
DonVito napisany: 04.07.2008 02:26 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 02.04.2006
posty: 15
rp: 5804
O takie coś chodziło...

A skoro luigi ty fascynujesz sie tak tym, to idź. A nie piszesz tutaj tego typu wypowiedź - bez urazy dla Ciebie, ale cóż ona wnosi ? Spędzam dużo czasu poza kompem, ale to moje hobby i robie co lubie - moja sprawa...


O projekcie Wasyla też tak mówiono, ze nie wyjdzie i w ogóle - Wasyl co prawda go nie ukończył w 100% (raczej sie nie da), ale go stworzył mimo wszystko, cieszył sie olbrzymią popularnością. Ktoś powie, że upadł. No dobra - ale był... uczmy sie na błędach.
Starter ze starego Teamu PRP otworzył Liberty-RP, ktore upadło ale juz jest reaktywowane. RP to piękna sprawa, ale musi to być RP a nie sieczka... Sadzimy ze warto spróbować, stąd ten temat. Napewno wszystkim sie nie dogodzi i będą sceptyczne wypowiedzi, nie da sie zrobić tak zeby wszystkim było dobrze...

____________________
DonVito
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 04.07.2008 10:26 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74904
Widzę, że lubicie podejmować się ciężkich wyzwań. Powodzenia i mam nadzieję, że uda wam się zrealizować projekt. Najważniejsze to się nie poddawać, nie dopuszczać do siebie myśli 'a to jest bez sensu', 'nie chce mi się już robić'. Bez względu jaki by był to projekt: wypracowanie z polskiego, budowa amfibii, kręcenie filmu, czy właśnie to coś waszego.

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
icetique napisany: 04.07.2008 11:18 Link Do Tego Posta
King of da dead imperium



dołączył: 06.01.2006
posty: 145
rp: 16942
Szukacie kogoś do teamu? Pokażcie swoje prace. A nie, że piszecie, że nie jesteście gównażerią. Czym to jest poparte? Co mnie obchodzi to, że jest team, co tworzy gry, skoro nie wiem jak tworzy - czy od podstaw, czy w jakimś programie typu gamemaker.

Piszecie o pomyśle, chcecie znaleźć ludzi do roboty - najpierw się sami przedstawcie.

____________________
icetique
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Jant napisany: 04.07.2008 12:02 Link Do Tego Posta
Znany i lubiany



dołączył: 30.12.2005
posty: 194
rp: 13015
Nie chcę Was zniechęcać, róbcie co uważacie za słuszne, lecz moim zdaniem (zdaniem Arlen_Nessa, tak dodam '_') tworzenie serwera Role Play dla samych Polaków, jest jak tworzenie serwera z nazwą "Cheaters Area! You can DDOS us!".

Bo Ci gówniarze, w ogóle nie wiedzący nawet jak przetłumaczyć na jęz. Polski słowa "Role Play", jeśli chodzi o inteligencję, plasują się miedzy monetą dwuzłotową, a wkrętakiem.

Otóż przygotuj się na DDOSy, ze strony pryszczatych 13 latków, mających własne "super serwery RP z super atmosferom", masę cheaterów (pamiętam takiego jednego tępego idiotę z PRP. Minigunował cały czas przez równy miesiąc), oraz ludzi, od których gry żyć się odechciewa. Regularne wpierdole bez powodu, strzelanie w plecy, caps lock, carkill, exploity, DM, non-rp, ooc w ic etc.

Naprawdę, mówię to z autopsji: Dobry serwer RP, to taki, gdzie nie ma Polaków.

____________________
Jant
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
DonVito napisany: 04.07.2008 12:25 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 02.04.2006
posty: 15
rp: 5804
Wiem Jant - graliśmy wiele akcji RP razem na PRP też byłem tam w załodze, chwile przed tym niż sie rozleciało ;)

No chcemy spróbować... Idiotów sie nie pozbędziesz, ale coż zrobić...

icetique - jak Ci sie zdaje ? Po co dalem adresy stron ?? ;| Aby udzielić odpowiedzi na twoje pytania...

____________________
DonVito
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
icetique napisany: 04.07.2008 13:15 Link Do Tego Posta
King of da dead imperium



dołączył: 06.01.2006
posty: 145
rp: 16942
Po twoim poście nawet nie mam ochoty tam wchodzić...

Cytat:
Prosze nie podchodzić do tego krytycznie, jest to poważny mod a my nie jesteśmy dziećmi po 10 lat, które robią "WY@#$@$% RP z podstawowego GF", którego ktoś znalazł przypadkiem. Wiem, że wiek o tym nie świadczy, ale jesteśmy juz na scenie troche i staramy sie być poważni.


Ten dopisek to już totalny owned.

A co do linków, to sprawdź najpierw czy wszystkie działają. Pr0.

Dajesz mi linka do jakiegoś tymczasowego forum. I co tam jest? Rozmowy na temat GTA IV i San Andreas? Żal.

____________________
icetique
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
DonVito napisany: 04.07.2008 14:27 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 02.04.2006
posty: 15
rp: 5804
akurat udawadniasz teraz jaki ty jesteś super pro user etc. Nie bede komentował, nie widze w tym sensu.
Temat jest założony, nie pasuje ? Nie musisz go oglądać... To twój wybór - zyjemy w wolnym kraju (prawie).

gdybyś zauwazył GMas ma tymczasowe forum, i raczej nie jest ten serwis związany z GTA, tylko programowaniem i tworzeniem gier ;|

____________________
DonVito
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
icetique napisany: 04.07.2008 16:18 Link Do Tego Posta
King of da dead imperium



dołączył: 06.01.2006
posty: 145
rp: 16942
Ja po prostu chcę wiedzieć gdzie są projekty...
Na forum można znaleźć aż 3 screeny modeli, ale nie widzę nigdzie gotowego projektu. Choćby w 10%, żeby był screen z gry.

Najpierw coś zróbcie, potem szukajcie ludzi.

____________________
icetique
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
DonVito napisany: 04.07.2008 18:21 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 02.04.2006
posty: 15
rp: 5804
Narazie szukamy sensu tego robienia. Promyczka wsród polskich RPerów. Pamiętaj ze projekt typowo ruszył 2 dni temu. Prace modelowe itd zaczeły sie dzisiaj. Jak będę coś miał napewno was powiadomie...

____________________
DonVito
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
SA_player napisany: 04.07.2008 19:25 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 04.07.2008
posty: 2
rp: 4973
Życzę powodzenia w tworzeniu, jeżeli będziecie potrzebowali testera, to ja zgłaszam się na ochotnika.

____________________
SA_player
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Mnich93 napisany: 13.07.2008 19:26 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 11.07.2008
posty: 21
rp: 5032
skąd: Zakopane
No wreszcie ktoś wymyślił coś swojego, a nie ciągłe modyfikacje Godfathera.

____________________
Mnich93
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 21:44
·
Obecnie forum przegląda 20 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 20 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies