Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 10:21
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Mnich93
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Mnich93
Bayside RolePlay Server · napisany: 05.12.2008 16:54
WITAM.

Przedstawiam Bayside RolePlay Server, nowy serwer do gry Role Play. Akcja toczyć się będzie w małym miasteczku Bayside Marina.

Tym razem jednak nie zagramy na Godfatherze! Piszemy własny mod od początku do końca! To tylko jedna z wielu nowości i niespodzianek!

Frakcje jakie oferujemy:
- Bayside Police Team
- Bayside Hospital
- Bayside News
- Office City ( szkółka jazdy, agencja rejestracji i ubezpieczeń pojazdów )
- frakcje RP tworzone przez najlepszych


Funkcje naszego moda:
- system kupowania domów oraz biznesów zsynchronizowany ze stroną WWW
- system samochodów zsynchronizowany ze stroną WWW
- możliwość zawarcia małżeństwa ( na innej podstawie niż w modzie The Godfather )
- przymus zarejestrowania samochodu i jego ubezpieczenia w Urzędzie Miasta
- przymus wyrobienia dowodu osobistego

Najlepsze frakcje RP zostaną oskryptowane.

Prace dla graczy - cywili:
- detektyw
- prawnik
- mechanik samochodowy
- diler narkotykowy

Dlaczego wybraliśmy Bayside Marina? Powód jest oczywisty. Nie przewidujemy 200 graczy na serwerze, dlatego utworzenie moda w dużej metropolii typu Los Santos było by zupełnie bezsensowne.

Oczywiście rejestracja kont na serwer odbywać się będzie przez stronę WWW. Aby uzyskać konto, trzeba będzie zdać 10-pytaniowy egzamin sprawdzający wiedzę o RP, przesłać aplikację postaci IC oraz krótki list OOC.


Dlaczego reklamujemy serwer, skoro jeszcze nie wystartował? Dlatego, że chcemy, aby każdy miał teraz szansę wkroczyć w świat RolePlay na naszym serwerze.

Blog oraz forum dyskusyjne są już otwarte. Wszelkich informacji zaczerpniecie właśnie na tych witrynach.


Adres internetowy: www.bayside-rp.pl

W imieniu Administracji, zapraszam!
Big Brother RP · napisany: 22.08.2008 20:54
Przedstawiam nowy, całkiem inny serwer do gry Role Play. Nie będzie to polegało na odgrywaniu codziennego życia. Będzie to program, reality show w IC! Tego jeszcze nie było!
Na forum można złożyć podanie o udział w Castingu. Do 15 odcinków programu dostanie się 15 osób, codziennie jedna odpadnie.
15 dni, 15 odcinków, 15 zadań.
Akcja gry w jednym budynku Wielkiego Brata! Obowiązują wszystkie zasady gry Role Play! Administracja pracuje jako obsługa planu programu IC!
Takiego serwera jeszcze nie było!
Zarejestruj się już teraz na www.bigbrother-rp.pl i złóż podanie do Castingu. Im szybciej, tym lepiej!

www.bigbrother-rp.pl
Wycofanie aut · napisany: 08.08.2008 13:16
Witam
Mam pytanie, czy jest możliwość odinstalowania wgranych, dodatkowych pojazdów, aby powrócić oryginalne?
GTA 2 - Twoja opinia · napisany: 14.07.2008 12:01
unobserved napisał:
mnie gta2 wciagnelo na 2 minuty.


Jesteś wyjątkiem
Chociaż każdy ma inny gust i woli co innego

ProMod Grand Throus · napisany: 13.07.2008 19:26
No wreszcie ktoś wymyślił coś swojego, a nie ciągłe modyfikacje Godfathera.
Gta 3 przez internet?? · napisany: 13.07.2008 17:21
Kto na dzisiejszy dzień w to gra i na jakim serwerze, chętnie się dołączę?
Samochód · napisany: 13.07.2008 13:46
No dziękuję bardzo, przydały mi się wszystkie
Samochód · napisany: 13.07.2008 13:26
Witam
Mam pytanie, czy ma ktoś lub zna link do strony gdzie mogę znaleźć Daewoo Nexia do SA. Widziałem ją w car packu, ale zajmował on 1.3 GB, a poza tym nie chcę podmieniać wszystkich samochodów.
Będę bardzo wdzięczny
GTA 2 - Twoja opinia · napisany: 12.07.2008 21:41
Ja sobie ostatnio pobrałem London, ale jednak wolę GTA1
Mafia 2 · napisany: 12.07.2008 20:33
Z początku jak zacząłem grać w Mafię 2, wydawała mi się ponura i smętna. Dopiero kiedy się rozkręciło i wgrałem dodatkowe auta, zaczęło mi się podobać!
GTA 2 - Twoja opinia · napisany: 12.07.2008 20:27
No wiesz, od GTA1 nie mogłem się oderwać. Nie pamiętam, która to była część, ale chyba 2 część GTA1 gry, kiedy przechodziło się do innego miasta, a grę zaczynało się na takim ogródku, gdzie stał Jeep. Było super! Ale to nie temat o GTA1, więc jeszcze powiem coś na temat "dwójki". Na początku, kiedy zacząłem w nią grać zdenerwowałem się, że inni zaczęli kraść auta, którymi kierowałem. Ale te godziny jazdy i udawania realnego życia lub zadowolenie z misji zakończonej powodzeniem. Ah..
[www] Directlink.pl · napisany: 12.07.2008 20:16
Tyle miesięcy minęło, wiem że odkopuje, ale proszę zamknąć temat - strona już nie działa
GTA 2 - Twoja opinia · napisany: 12.07.2008 19:58
Zapraszam o wyrażania swoich opinii na temat drugiej części Grand Theft Auto.
Ja kiedy się do niej dorwałem, bardzo się cieszyłem. Można było wysiąść z radiowozu, a koguty migały. Jak małe dziecko ( no miałem wtedy przecież.. hmm.. nie pamiętam, ale malutko latek ). Całe szczęście, że w przeciwieństwie do GTA 1 miałem już kartę graficzną i było kolorowo!
jClan.pl - strony klanowe · napisany: 12.07.2008 19:57
jPortal czy nie jPortal serwis polecam. Ma sporo możliwości, transfer, miejsce, domenki.
DownIt.pl - just download it! · napisany: 12.07.2008 19:52
No strona bardzo fajna. Przydała mi się i polecam serdecznie. Oby tak dalej.
Pimp My Ride! · napisany: 12.07.2008 17:35
Moje pierwsze autko, bardzo ubogie z powodu nie używania kodów i małych możliwości wyboru.

http://wupek.pl/images/ysyw0qxos0huopb3y2wb.jpg
http://wupek.pl/images/rnnrvzvsr6cyah2kgjxk.jpg
http://wupek.pl/images/71fi4nned5bpc9o8pcv3.jpg
Central RP.eu · napisany: 12.07.2008 17:02
queue napisał:
Bo chaos myslal ze to serwer RP i przeniosł :)


Dokładnie dlatego. Nawet nie wiedziałem, gdzie się podział mój temat
Central RP.eu · napisany: 12.07.2008 13:58
Przedstawiam forum - Centrum Role Play, które jest następcą nieistniejącego już Centrum - Polish Role Play. Serdecznie zapraszam do rejestracji i wspólnych dyskusji.
Forum istnieje 2 dni, także narazie nie ma zbyt dużo członków. Proszę o komentarze.



Adresy:
www.central-rp.eu

www.polish-rp.pl




Zaprazam!


//queue
bbcode po coś jest :)
Problem z włączeniem gry · napisany: 12.07.2008 10:41
Moim zdaniem trzeba kupić kartę dźwiękową lub wgrać sterowniki. Bo dźwięk można jedynie wyłącząć, ale jak już jesteś w grze, więc chyba nie masz wyjścia
Problem z SA-MP · napisany: 11.07.2008 21:57
Ja też miałem taki problem. Zrobilem re-install GTA i SAMP nowy wgralem i działa.
nowe samochody · napisany: 11.07.2008 21:28
Ja mam i GTA spolszczone i normalnie mogę wgrywać samochody. I działają. Źle coś robisz
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 10:21
·
Obecnie forum przegląda 14 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 14 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · RIP (31) · blaskhyrk (36) · CryFan2 (31) · HX666 (35) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies