Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 20:32
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika DonVito
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
DonVito
Save + Cenega PL [San Andreas] · napisany: 23.11.2009 19:37
Tak więc co moze być przyczyną ? Popsuty Save ?
Albo inaczej zadane pytanie co z tym zrobić ? z czym to sie je ?

Jestem zaszczycony sam SDR odpisał ;] wielki respect dla ciebie za to co zrobiłeś, robisz ;]

EDIT: Ok juz zrobione. Problemem był wgrany mod...
Save + Cenega PL [San Andreas] · napisany: 23.11.2009 12:37
Witam, wgrałem spolszczenie Cenegi do San Andreas, działa świetnie, aczkolwiek nie moge odpalić starego save KLIK
Myśle że jest to spowodowane tym, iż po wgraniu pl gra sie upgradeowala i nie czy ta save. Co o tym myślicie i czy jest już jakiś sposób na to ? a moze przyczyna jest całkiem inna ?

Duże sie nie będę rozpisywał bo też nie ma oczym, ale save jest dla mnie dość ważny bo stworzyłem go aby łątwiej było rozpocząć granie (info w linku KLIK), a chciałbym zobaczyć jak cenega zrobiła spolszczenie i po raz kolejny przejść SA, tym razem z Cenegowskim spolszczeniem ;P
ProMod Grand Throus · napisany: 04.07.2008 18:21
Narazie szukamy sensu tego robienia. Promyczka wsród polskich RPerów. Pamiętaj ze projekt typowo ruszył 2 dni temu. Prace modelowe itd zaczeły sie dzisiaj. Jak będę coś miał napewno was powiadomie...
ProMod Grand Throus · napisany: 04.07.2008 14:27
akurat udawadniasz teraz jaki ty jesteś super pro user etc. Nie bede komentował, nie widze w tym sensu.
Temat jest założony, nie pasuje ? Nie musisz go oglądać... To twój wybór - zyjemy w wolnym kraju (prawie).

gdybyś zauwazył GMas ma tymczasowe forum, i raczej nie jest ten serwis związany z GTA, tylko programowaniem i tworzeniem gier ;|
ProMod Grand Throus · napisany: 04.07.2008 12:25
Wiem Jant - graliśmy wiele akcji RP razem na PRP też byłem tam w załodze, chwile przed tym niż sie rozleciało ;)

No chcemy spróbować... Idiotów sie nie pozbędziesz, ale coż zrobić...

icetique - jak Ci sie zdaje ? Po co dalem adresy stron ?? ;| Aby udzielić odpowiedzi na twoje pytania...
ProMod Grand Throus · napisany: 04.07.2008 02:26
O takie coś chodziło...

A skoro luigi ty fascynujesz sie tak tym, to idź. A nie piszesz tutaj tego typu wypowiedź - bez urazy dla Ciebie, ale cóż ona wnosi ? Spędzam dużo czasu poza kompem, ale to moje hobby i robie co lubie - moja sprawa...


O projekcie Wasyla też tak mówiono, ze nie wyjdzie i w ogóle - Wasyl co prawda go nie ukończył w 100% (raczej sie nie da), ale go stworzył mimo wszystko, cieszył sie olbrzymią popularnością. Ktoś powie, że upadł. No dobra - ale był... uczmy sie na błędach.
Starter ze starego Teamu PRP otworzył Liberty-RP, ktore upadło ale juz jest reaktywowane. RP to piękna sprawa, ale musi to być RP a nie sieczka... Sadzimy ze warto spróbować, stąd ten temat. Napewno wszystkim sie nie dogodzi i będą sceptyczne wypowiedzi, nie da sie zrobić tak zeby wszystkim było dobrze...
ProMod Grand Throus · napisany: 04.07.2008 00:15
Zanim napiszecie krytyczną opinie, prosze zapoznać się całkowicie z tematem (przez pytania, bo wszystkiego nie jestem wstanie wypisac odrazu).

Wiadomo jaka jest sytuacja polskiego Role Play - krótko mówiąc żałosna i tragiczna. Stworzenie kolejnego przerobionego GF'a mija się z celem, dlatego wpadłem na pomysł, aby stworzyć całkiem nowe miasto i na zrobić własny skrypt RP.

Główną nowością będzie całkowicie nowe miasto o nazwie Grand Throus, które będzie miejscem gry w trybie multiplayer na serwerze RolePlay (dla tych nie w temacie: serwer RolePlay (RP) ma na celu odzwierciedlenie prawdziwego życia). Wykonany zostanie też nowy skrypt mapy, który wprowadzi wiele nowych możliwości podwyższających poziom RP.

Miasto w żaden sposób nie będzie przeszkadzać w normalnej rozgrywce Single Player lub na innych serwerach, gdyż zostanie ono dodane daleko od normalnej mapy lub po prostu zostanie połączone mostem ze stanem San Andreas. Możliwe że wykorzystamy Grand Throus także do rozgrywki SP i wprowadzimy całkowicie nowe misje, fabułe, postacie.

Nad dużą modyfikacją musi pracować dużo osób, dlatego pracują już dwa zespoły: GZ Mod Team i GMAS. Szukamy też osób chętnych, które mogą pomóc przy tworzeniu ProModa


Tylko nie samo sztywne miasto, lecz wraz z terenamie pozamiejskimi, ktore dają niesamowity klimat.

Wiem, mod jest bardzo trudny i pracochłonny, dlatego potrzeba jak najwięcej osób które znają się na tego typu sprawach. Myśle że najlepiej byłoby to zrobić w MeD'zie...

Rozumiem, że zabierze to mase czasu, a być może coraz bliżej do IV na PC'ta. Ale jest dużo fanów SA. Sądzę, że pomysł wart jest przemyślenia.


Nad modem pracuja dwa Teamy [GZ] ModsTeam oraz GMas(team zajmujący się tworzeniem gier)

Prosze pytać, odpowiem na wszelkie pytania w tym temacie. Osoby chętnie niech się zapisują...

Strona modu : www.gta-zone.pl/pro



Prosze nie podchodzić do tego krytycznie, jest to poważny mod a my nie jesteśmy dziećmi po 10 lat, które robią "WY@#$@$% RP z podstawowego GF", którego ktoś znalazł przypadkiem. Wiem, że wiek o tym nie świadczy, ale jesteśmy juz na scenie troche i staramy sie być poważni.
Grafika · napisany: 20.04.2006 13:48
Nom pomógł, wszystko poszło dobrze, gierka chodzi ślicznie, wgrałem wyżej wymienione (przeze mnie) stery do karty graficznej i śmiga pięknie gierka... obroty na max w grze i nawet nie przytnie, ale to juz dzięki parametrą kompa...
Grafika · napisany: 12.04.2006 17:33
nom, to się zdenerwowałem dzisiaj albo jutro system pójdzie wgrany od nowa i koniec, to powinno rozwiązać problem...
GTAPage · napisany: 05.04.2006 18:09
No dzięki postaram się wprowadzić wasze porady w życie, Naprawde serdecznie dziękuje za fachową pomoc, i każda kolejna jest mile widziana...

a TAK BTW. TO logo robił mi grafika z innej stronki... ale teraz wezme sie sam i całego lay'a postaram się zrobić i top'a innego... Chciałbym lay'a w klimatach GTA, ale jakie kolory proponujecie? Wydaje mi się, że ciemne, coś jak GTG... ale nie chce kopiowac bo plagiatu sam nie toleruje... Jakieś pomysły?

mi na IE i na FF dobrze wygląda wszystko, na Operze to samo ;| dziwne... a na jakiej rozdzielczości przeglądasz? Ja na 1024x768 .... 32 kolory...

Postaram się włożyć więcej pracy w strone, ale dopiero zaczynam wydaje mi się, że i tak nienajgorzej wyszło...

Dzięki za wszystkie słowa otuchy.

Pozdrawiam of All !!
GTAPage · napisany: 02.04.2006 20:12
http://gtapage.xt.pl To moja stronka, istnieje od niedawna i jeszcze OGROM pracy na niej, dlatego chciałbym z tego miejsca prosić ludzi o pomoc. Poszukuje osób które pomogą tworzyć strone, najbardziej potrzebni są Newsmani, i Artmeni, Później ScreenMaker, i Donwloader. Naprawde wymagań nie mam, jedyne to takie, zeby znać Serie GTA, mieć stały dostęp do neta, duzo chęci (i wolnego czasu) i troche znać html, zeby nie trzeba było uczyć (bo naprawde nie ma na to czasu) jakby co odsyłam Kurs HTML.

Chcialbym żębyście też doradzili co nalezałoby zmienić na stronce i jakieś pomysły co do reklamy strony ? Bo moje idea sie wyczerpały.... Głupie jest tak prosić kogoś :> no ale cóż wole poprosić niż zamknąc strone z powodu braku odwiedzin...
Grafika · napisany: 02.04.2006 20:11
Nie nic nie mam do dodanie A cuda czynią Emulti.pl ;] heh ale ok na GTG nie nażekam bo spoko stronka... pozdrawiam cały składzik ;]

by DJ: thx i closed ^^
by lolkonik: tez chcialbym podziekowac


+++ EDIT (10.04.2006 18:00):

Drogie państwo jest kolejny problem... teraz z grafą mam wszystko ok, ale rozpoczynam gre OD NOWA wszystko i jest taka akcja, ze jestem na cmentarzu i uciekamy z niego rowerami, i po chwili bo ja wiem pare metrów (w grze) dźwięk się zaczyna ciąć czy coś i gra sie zatnie na chwile jakieś 30 s i mnie do wina wywala... i tak w kółko, na starych sejwach próbowałem to sie nawet misja nie wczytuje (cut-scenka), próbowąłem grać spolszenie... NIC wywalałem, normalnie NIC nie idzie zrobić !!

+++ EDIT (11.04.2006 16:01):

Czy nikt nie potrafi pomóc ?
Grafika · napisany: 02.04.2006 18:54
A ja właśnie przeciwnie... już znalazłem te sterowniki co miałem, zobaczymy czy zadziała... A najnowsze nie znaczy najlepsze ;]

+++ EDIT (02.04.2006 19:54):

No ja już rozwiązałem !! heh

spróbuj też bo na radku 9200 też ci napewno rechnie !! Ściągnij te stery i je wgraj, wywal stare a wgraj te !! Mi chodzi cudowie !!
Grafika · napisany: 02.04.2006 18:13
No właśnie mi sie też wyswietla ten błąd BSOD'a 0x000000D1 ale szukałem na googlach WWW i w grupach dyskusyjnych I NIC tam nie ma wartego uwagi... wiem ze jest to błąd jakiegoś sterownika... ale co mam zrobić ;|?
Grafika · napisany: 02.04.2006 16:45
Mam bląd z grafiką, co tu dużo, gadać zapodam screen:



(Nie widać postaci, tylko ich obrysy)

Mam karte graficzną Ati 9200 Catalyst... kiedyś tez tak miałem ale ściągnołem jakieś sterowniki z neta i wszystko było ok, teraz miałem formata i nie pamiętam nazwy sterownika, ani gdzie go znaleźć... byłą to wersja 4,2 ale na tej co mam na płytce Niezbędnika nie działa... jest tak jak na tym screenie...

Dlatego możę ktoś miał podobny błąd, i znalazł rozwiązanie? Gdyby miał ten sterownik do prosze o wysłanie go na DonVito@os.pl albo podanie tutaj linka do pobrania go...
Dzięki z góry, pozdrawiam !

Aha co do ustawień w grze, to zmieniałęm je na wszystkie możliwe sposoby, tak jak jest teraz (1024x768 16 i widescreen) jest jeszcze najlepiej !!
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 20:32
·
Obecnie forum przegląda 10 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 10 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies