Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 01:16
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Jant
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8
Jant
Reupload'y odcinków Just Jazzy · napisany: 06.05.2023 16:36
No witam xD

Nie do końca wiem co treściwego mogę napisać w moim pierwszym poście na tym forum od 15 lat. XDD Bardzo fajnie, że do dzisiaj pamięta się o Just Jazzy, i mam nadzieję, że wracanie do tamtych klimatów gdy naprawdę mnóstwo osób tworzyło filmy w GTA (głównie SA, w które do dziś okazyjnie grywam), tak jak mi sprawia wam frajdę. Dziś już troszeczkę cringe'owo mi się patrzy na to wszystko, ale trzeba brać poprawkę na fakt, że wszystko tworzyli burzliwi nastolatkowie z nieograniczonym dostępem do internetu. xD

Odnośnie samego Just Jazzy, większość dobrych słów zdecydowanie powinniście kierować w kierunku maysty (aka master_gta), który był głównym mózgiem, operatorem, nagrywaczem, scenarzystą i montażystą stojącym za JJ. Notabene, gdyby ktoś z Was miał do niego kontakt, to byłoby cudownie, bo próbowałem chłopa odnaleźć i zwyczajnie nie dałem rady.
The Beginning Of The End? · napisany: 03.08.2008 07:54
Dobre pytanie z tą elitą, anyway. Mogę w niej być?

I tej: WIĘCEJ MITINGÓW Z UPOMINKAMI
ProMod Grand Throus · napisany: 04.07.2008 12:02
Nie chcę Was zniechęcać, róbcie co uważacie za słuszne, lecz moim zdaniem (zdaniem Arlen_Nessa, tak dodam '_') tworzenie serwera Role Play dla samych Polaków, jest jak tworzenie serwera z nazwą "Cheaters Area! You can DDOS us!".

Bo Ci gówniarze, w ogóle nie wiedzący nawet jak przetłumaczyć na jęz. Polski słowa "Role Play", jeśli chodzi o inteligencję, plasują się miedzy monetą dwuzłotową, a wkrętakiem.

Otóż przygotuj się na DDOSy, ze strony pryszczatych 13 latków, mających własne "super serwery RP z super atmosferom", masę cheaterów (pamiętam takiego jednego tępego idiotę z PRP. Minigunował cały czas przez równy miesiąc), oraz ludzi, od których gry żyć się odechciewa. Regularne wpierdole bez powodu, strzelanie w plecy, caps lock, carkill, exploity, DM, non-rp, ooc w ic etc.

Naprawdę, mówię to z autopsji: Dobry serwer RP, to taki, gdzie nie ma Polaków.
KAUKonkurs!! · napisany: 10.05.2008 14:49
Fajnie byłoby zgarnąć tą grę, bo moja płytka jest już cała porysowana. Znaczy obie płytki, bo oczywiście oryginał, w cudownym pudełeczku z brokatowym napisem :3

Tylko nie wiem czy jestem w KAU? Y/N

edą: jestem w KAU, wezmę udział raczej :o
Final countdown · napisany: 26.04.2008 11:53
Co to za gra?
[SA-MP] Vinewood RP ! · napisany: 16.02.2008 12:36
Dla mnie, serwer reklamowany na forum to dla mnie serwer na starcie przegrany. To nic innego niż spam. To inny rodzaj bota spamującego. Rejestruje się żeby napisać ten durny post.

Co nam po nim?

I po ch** mi jakieś pieprzone HQ, pieprzone dostarczanie pizzy, pieprzone spolszczenie, pieprzone przeniesienie do Los Santos, które oczywiście, jest ***iście innowacyjne. Po ch** mi to? Jak Role Play uprawiać mozna już na LV DM

Facet, nie chcę Cię zniechęcać, ale po pewnym czasie będziesz żygać polskimi graczami i ich jałowym poziomem. Bo odpalanie serwera Role Play dla polaków, niebezpiecznie skręca w granice serwisów takich jak gtasite, czy gtamultiplayers. Poziom umysłowy ludzi stamtąd, i ludzi na serwerze wydał mi się podobny, kiedy to ja prowadziłem (pierwszy, dodam) polski serwer RP.

To było beznadziejne.

Zresztą, w ogóle odpowiesz nam w tym temacie? Czy już wykasowałeś adres stronki z paska adresu? Niezła reklama. Jak spambot. Mogą Ci płacić 6$ za wysyłanie ofert powiększania penisa.

Takim osobom dziękujemy.

~ edit

ROTFL, grałem właśnie na tym serwerze. Ku mojemu zaskoczeniu było tam ok 30 osób. Większość to FBI swobodnie biegający w uniformach po ulicy. Taxi jest ***iście natarczywe. Chce podwieść nawet tego, kto nie prosił o podrzucenie. Policjanci najwyraźniej lubią trąbić na osoby przechodzące po pasach. Co ciekawe, w pewnym momencie pewien admin musiał zrestartować serwer. Co więc pisał w /cnn ?

Ano, że trzeba /q dawać albo kicki będą! Normalnie świetna organizacja i znajomość komend.

Absolutnie do dupy.
Poor Milioners 3 · napisany: 16.02.2008 05:21
No, tak się składa że istniało coś takiego jak gtafilms.com, co prowadziłem ja, Wasyl i Szczawik (ask them) także, jesli łaska, wymyśl jakąś nazwę, która Cię wyróżni spośród tłumu, a nie wprowadzi niepotrzebne zamieszanie. Dziękuję.
Poor Milioners 3 · napisany: 16.02.2008 01:05
Ej, ale muzyka z JJ jest.

Zakończenie chaotyczne w ch**. W zasadzie nie ma tu fabuły. To zlepek różnych ujęć, ale z dobrą muzyką. Podobał mi się motyw "Tam gdzie jest misja z kradnięciem wozów".

I widzę tutaj ogólną inspirację JJ. Całkiem znajome obrazy mi się nasunęły na myśl.

A jak już mam być upierdliwy, to nawet nie chce mi się rejestrować na tym ch****m gtafilms.bee.pl by powiedzieć Wam że ***aliście nazwę strony z serwisu, który sobie tam kiedyś prowadziłem. Amen.
Słuchawki · napisany: 07.02.2008 03:24
Trzeba być pier******tym żeby kupować słuchawki za więcej niż 100 PLN :)

Sam polecam te tutaj: Manta MM31 Neckset
IV lata GTG · napisany: 05.02.2008 03:18
Już dwie podpowiedzi były? No to zje**łem, bo dopiero co się zarejestrowałem ;E
Camera Hack · napisany: 01.02.2008 03:09
Nie chcę tutaj zniechęcać nowego forumowicza, ale...

To się dopiero nazywa polak! Mam dylemat! Nie działa mi program! Umiem polską mowę i znam znaczenie słów! Po prostu rence opadajom.
Czcionka z Pause Menu - GTA SA · napisany: 26.01.2008 20:29
Poza tym, mówi się Font, a nie czcionka. Czcionka a font to dwie, zupełnie inne rzeczy.
Last Fair Volume.1 · napisany: 15.01.2008 13:00
Tak w ogóle to "Just Jazzy" się pisze.
[www] uBar.pl · napisany: 14.01.2008 16:39








: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Last Fair Volume.1 · napisany: 13.01.2008 22:09
Jeśli to, że film podoba się (jak to określiłeś, "wszystkim") userom na youtube uwazasz za wyznacznik tego że jest dobry, to daj sobie spokój z robieniem filmów.
Last Fair Volume.1 · napisany: 13.01.2008 18:44


Do dupy.

edit:

Nie, naprawdę. Film jest naprawde beznadziejny. Przykro oglądać. Po pierwsze, wszędobylskie, ***owe teksty pokroju "Mówiłeś coś, czy szambo otworzyli?", którymi jarają się 12 latkowie że powiedzieli tak do nauczyciela na przerwie. Po drugie, przedłużone, nudne jak flaki z olejem, sceny. Jeśli już mają jechać do szefa to niech będzie jedna scena odjazdu i tyle. Niepotrzebne przedłużanie filmu.

Kolejna sprawa, wiele scen zostało nagranych na szybko, byleby tylko były. Widać to po nich, bo widać zderzenia z innymi kierowcami, pościgi policyjne w tle nie mające związku z filmem itp. Po cholere dawać to do filmu skoro można było to powtórzyć?

Słowem: oglądanie to katorga, bo nie można w filmie znaleść nic ciekawego. Montaż efekciarski, na szczęście nie przebajerowany, ale mogło być lepiej.
5RP RolePlay ! Sa-MP ! · napisany: 12.01.2008 09:37
Jasne, lubie Role Play, gram regularnie na oryginalnym "Godfatherze" (zmienił nazwę na Sin City po fali 'Godfatherów' po opublikowaniu game mode'a) co mi pasuje.

Panowie, nie powinniście studzić zapędów chłopaka.

Bo widzisz: gracze znajdą się sami. Tyle że trzeba ich do czegoś zachęcić. Mieć innowacje. Stwarzać nowe doświadczenia dla Role Playerów, które im się na dodatek spodobają co spowoduje wybranie twojego serwera jako stały serwer do gry. Jeśli jednak twój serwer nie wyróżnia się niczym szczególnym, a jest jedynie spolszczony, to same motocykle nie przyciągną ludzi. Musisz wymyśleć coś od czego konkurencji jaja odpadną, a do Ciebie przyjdą gracze.

No, powodzenia, powodzenia.
TATO, A MARCIN MA JUŻ 18 LAT!! · napisany: 08.01.2008 07:21
Jak to jest możliwe że najwięksi anarchiści tego serwisu obchodzą urodziny tego samego dnia?

I czemu nikt mi nie złożył życzeń z okazji moich wczorajszych imienin?

W każdym razie:

Lothronikowi życzenia złożyłem już na Gadu, Metzowi składam je tutaj: Herzlichen Glückwunsch!
kikoo · napisany: 05.01.2008 14:39
Całe to kikoo to jakaś farsa.
mięsny w little haiti · napisany: 22.12.2007 19:43
Nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje ;-o
test · napisany: 08.12.2007 11:15
Ja i tak tutaj nie piszę. No, czasem może.
Welcome to America! · napisany: 07.12.2007 21:59
A co by było gdyby GTAIV okazało się nic nie wartym gównem i nie dałoby się w to grać? :}
Welcome to America! · napisany: 06.12.2007 22:52
***owy jak sam ***. JJ5 bedzie lepsze niż to.
Odgadnij datę premiery GTAIV · napisany: 06.12.2007 20:00
12.04.2008
GTA Trivia! · napisany: 06.12.2007 18:01
"Luigi"
You got the right answer!
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 01:16
·
Obecnie forum przegląda 24 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 24 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Akrin (29) · eagle (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies