Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 03:50
· GTAthegame · Forum · Inne gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Max Payne! :)
PiotrMur napisany: 28.07.2006 00:33 Link Do Tego Posta
Assassin



dołączył: 09.07.2005
posty: 304
rp: 8322
skąd: England
tak... tutaj chcialbym zobaczyc opinie o mojej bezapelacyjnie ulubionej (sorry GTA) grze
ja kocham te gre za jej niesamowicie wciagajacy, mroczny klimat, rewelacyjnie widowiskowa akcje (z bullet time'm i bez), ogggromny fun idacy z pokonywanie nie takich glupich jak na czasy wrogow, przezabawny humor i ta swietna, przykuwajaca fabula, ktora niby zaczyna sie dosc malo efektownie (chociaz jak sie jest skupionym i poczuje sie klimat to nie czuje sie tego...) ale rozwija sie i zaskakuje troszke... (btw. kiedys ktos stwierdzil madrze, ze jest tylko chyba 6 fabul na swiecie) a jednoczesnie ma w sobie rodzaj koncowki, ktora w grach komputerowych kocham (tak bylo w kazdej czesci GTA z pelna fabula, w ktora gralem) ... cala fabula jest tak zrobiona, ze pod koniec czuje sie przez skore, ze to juz koniec i zaraz doswiadczymy wielkiego FINITO przez wielkie F!
PS. rotfl. mialem napisac krotko coz, ale w ten kawalek wlozylem tyle uczucia... kocham te gre

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
dvl napisany: 28.07.2006 11:20 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 22.05.2006
posty: 319
rp: 6741
skąd: Ustroń.
Mam tu Maxa, ale nie moge grac, bo cos mi nie wchodzi. ;f Ale wybaczamy Ci, bo w koncu R* Games stworzyl Maxa. x)

____________________
dvl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 28.07.2006 18:04 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
ee mi sie max payne za bardzo nie podoba, niby fajna gra, fajne mozliwosci ale ja sie przy tym nudze ;| a do tego wtedy kiedy w to gralem (dosc dawno) byly lepsze gry, np mafia, ktora miala duzo lepsza fabule niz max payne

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sicko napisany: 31.07.2006 16:11 Link Do Tego Posta
banana gangsta



dołączył: 28.02.2006
posty: 393
rp: 13493
skąd: Kraków
z trailera Maxa jedynki widziałem że niezła gierka. a fabuła jest chyba taka że policjantowi wymordowali rodzine a ten się mści prawda?

____________________
sicko
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
PiotrMur napisany: 31.07.2006 16:22 Link Do Tego Posta
Assassin



dołączył: 09.07.2005
posty: 304
rp: 8322
skąd: England
PeterWall napisał:
(...)przykuwajaca fabula, ktora niby zaczyna sie dosc malo efektownie (chociaz jak sie jest skupionym i poczuje sie klimat to nie czuje sie tego...) ale rozwija sie i zaskakuje troszke...(...)

^ ja gralem w demo kiedy jeszcze nie wiedzialem o czym to jest :)
powoli dopiero wszystko sie rozjasnia i... ujawnia sie geniusz tworcow xD

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Bananaboj napisany: 04.08.2006 11:51 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 05.07.2006
posty: 16
rp: 5931
Demo jedynki przeszedłem całe, z pełną wersją nie miałem okazji poobcować :P Za to w dwójkę juz grałem, z pewnością najlepszy w niej bezapelacyjnie jest klimacik

____________________
Bananaboj
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
skower napisany: 02.03.2007 21:03 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 04.02.2007
posty: 62
rp: 5583
skąd: ze wsi
max payne 2 dopiero wymiata przeszłem go całego bez kodów ale okropine się namęczyłem jak nic ale max payne to gra lux. A fabuła to normalnie mord rodziny jakieś porachónki z jakimś V czy jakos tak ale to jest cool gra !

____________________
skower
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 03.03.2007 00:50 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
skoro juz ktos odswiezyl temat to moze przedstawie swa opinie od nowa...

jakis czas temu przeszedlem maxa payne'a 2, nawet niezla gra tylko nieco za krotka, ale czasu ktory poswiecilem na tę gre nie uwazam za stracony, wrecz przeciwnie, byl to jeden z lepszych tytulow w jakie ostatnio gralem... a do tego wszystkiego dodam jeszcze ze nawet na moim kompie chodzi bez zwiechy, a to juz jest powod do radosci ;d ogolnie grę zaliczyc mozna do tych udanych...





ale mafia i tak ma lepsza fabule hahahahaha;d

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 03:50
·
Obecnie forum przegląda 21 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 21 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · RIP (31) · blaskhyrk (36) · CryFan2 (31) · HX666 (35) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies