Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 02:07
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika PiotrMur
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
PiotrMur
nie mam misji wang cars · napisany: 24.09.2007 14:19
LOL! Weź się postaraj... bo jak widzę, że post został z edytowany 21 minut po jego napisaniu (czyli tyle czasu próbowałeś przejść szkołę jazdy) to mnie szlag trafia jak szybko ludzie rezygnują...
PC czy konsola? · napisany: 15.09.2007 21:27
Wszyscy wiemy, że co za dużo to nie zdrowo... i tu się nawet zgodzę (wow... xD) ale to, że Sicilian zastanawia się nad kupnem konsoli nie znaczy, że będzie grał nałogowo... (chociaż dla Ciebie może i pół godziny dziennie to nałogowo...). A powiem Ci tak... (wiem, że to dla was wszystkich może być szok ale...) pieniądze są po to aby je wydawać. A na co on chce wydać pieniądze... to już jest jego sprawa. Akurat IMO kupno konsoli nie jest najgłupszym sposobem na wydanie pieniędzy (aczkolwiek uważam, że PC przydaje się bardziej ;p). Ciekawy jestem czym by było życie bez rozrywki...
No i ciekawy też jestem co u Ciebie znaczy 'ruski rok'... godzinkę na tydzień? Jeśli tak... to nie jest kwestia ograniczania, ale tego, że Ciebie po prostu gry za bardzo nie rajcują... a jeśli uważasz, że gdy ktoś gra więcej niż Ty, musi być nałogowcem... to to jest już Twój problem...
PS. A co do lansu... to ten komentarz śmieszny był... to już się nawet poradzić tu nie można? Spytać się o opinie? :O
PS2. Zgadzam się z Twoim apelem do młodzieży tego świata, aby przestała tyle grać w te ogłupiające gry... ale nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce na tego typu wypowiedzi... przez to się off-top zrobił xD
PC czy konsola? · napisany: 14.09.2007 01:30
Coś jest z Tobą poważnie nie tak Ariasz... to jest strona o GTA... a GTA jest grą... więc takowy temat jest zupełnie na miejscu... a jeżeli nie grasz, to co tu robisz? xD Ciężko mi odczytać z Twojego postu co było sarkazmem a co prawdziwym 'najeżdżaniem'... ale na pewno post był napastliwy...

ANYWAY...

Jeśli chodzi o PC vs Konsole to PC jest czymś ważniejszym... więc idzie na pierwszy rzut... konsolę można kupić jako dodatek, bo przecież po to konsole są... nie znam polskich cen... ale w nowości to zapewne nVidia Core 2 Duo E6600, 2GB RAM'u i GeForce 8800 GTX (oj taaak!) i powinno być ok. ;p
GTA Trivia! · napisany: 13.09.2007 20:57
Oto i poprawna odpowiedź :D
Let's go!
GTA Trivia! · napisany: 13.09.2007 17:55
W której części (GTA xD) pojawił się Red Valdez? Jaką rolę tam odgrywał? ;p
GTA: OpenTunnels · napisany: 12.09.2007 23:16
Fajny modzik... już o nim coś słyszałem... xD Zdecydowanie zagram... ;p
GTA Trivia! · napisany: 11.09.2007 22:59
Stanie się TYLKO tyle, że nie będzie można przejść tych misji... (co zaowocuje brakiem możliwości zdobycia 100% gry...)
gtg clan please back :c! · napisany: 05.09.2007 21:14
I would most certainly like to participate in such a spectacular come back... Please... Revive the legend...
Nigga Corleone · napisany: 26.07.2007 22:44
OMG... dobra, koniec bitki xD
Co do filmiku... to niezły jest. Trochę miejscami wydaje się sztucznie przedłużony (niektóre sceny powinny być o połowę krótsze)... kamera jest w porządku, wykorzystanie niektórych animacji ciekawe i fabuła dobra jak na filmy z SA, które ja widziałem ;p Co do muzyki to miejscami nie pasowała do sytuacji ale rap daje ogólnie odpowiedni klimat (mimo, że cała historia nie jest wcale taka gangsta xD)...
Dobrze jest - 7/10 ^^
LOGZ!!!1 · napisany: 18.07.2007 22:10
Ja byłem knight'em na 12 lvl'u... ^^
A tak w ogóle to zawsze pisałem, że kiedyś w to grałem xD ostatni raz to chyba było z 2 lata temu ;p ciekawe czy Tibia wygląda teraz chociaż odrobinkę lepiej... ^^
LOGZ!!!1 · napisany: 18.07.2007 20:23
Tibia jest troszkę dla maniaków... sam w to kiedyś grałem i ciekawa dość jest jak na MMORPG. Już od dawna nie gram bo na to trzeba mieć bardzo dużo czasu i (jak już pisałem) być maniakiem... Ale ogólnie gra jest cute ^^
Buu Buu Cocoreccho! byLocoRoco · napisany: 18.07.2007 12:41
Temat nie nazywa się "Dobre rzeczy o Buu Buu Cocoreccho! byLocoRoco" tylko "Buu Buu Cocoreccho! byLocoRoco"... także można wypowiadać się (kulturalnie) negatywnie...
Nie róbcie problemów... ja grałem w LR i gameplay jest ok, ale nie mam ochoty grać w to więcej... może sporadycznie raz na jakiś czas. Ale grafika jest cute ^^
Buu Buu Cocoreccho! byLocoRoco · napisany: 17.07.2007 21:27
nowe LocoRoco? :O
KAAAWWWAAAIIIIII!!! ^^
PS. I tak w to nie gram xD
PS2. A jakiegoś linka do tego theme'a macie? ^^
GTA Trivia! · napisany: 17.07.2007 14:56
napisałbym Liberty City... ale domyślam się, że nie o to chodzi... więc napiszę Ghost Town ^^
FelixNetINika.prv.pl · napisany: 17.07.2007 14:50
Stronka trochę prostawa, ale spełnia swoje zadanie - 7/10...
A co do książki to nie znam, ale wydaje się cute ^^
Opinie o trailerze #2 · napisany: 30.06.2007 11:58
heh... ja się JESZCZE nie wypowiedziałem xD ... ja na to patrzę dość sceptycznie... grafika jest ok ale do tej pory nie mogę znieść, że główny bohater będzie zajeżdżał takim akcentem... :O
.:: NIVOU ::. · napisany: 24.06.2007 00:04
Mi się tam podoba dość... nie wiem czy będę na to wchodził, bo jedyną stroną na jaką wchodzę (w miarę) regularnie jest GTG... na inne nie mam czasu / nie chce mi się / nie sągodne mojego wzroku (to się akurat Twojej nie tyczy xD)... Ogólnie ok... takie 4- :D
PS. Każdy serwis ma przyszłość... A jaką? To się zobaczy...
Wakacje :P · napisany: 14.06.2007 00:19
Jako, że moje wakacje zaczynają się 21 lipca (s*it, damn it, for f**ks sake... etc.) a wyjeżdżam do Polanda aż na 3 tygodnie... nie będę miał zbyt dużo czasu w domu (czyt. przed kompem itp.)... Pozostałe (przecięte tym wyjazdem) 3 tygodnie spędzę zapewne na nauce nowych, przydatnych w życiu rzeczy (np. HTML), robocie do szkoły (ilość pracy, którą trzeba włożyć w wyprodukowanie tego "systemu", który mam do Lutego zrobić prawdopodobnie będzie tego wymagała...), nauce nowych technik gry na mojej ukochanej gitarce xD, bardzo rzadkich wyjść poza mój dungeon (czyli jak zwykle) i oczywiście graniu w GTA i parę innych tytułów... być może będę również musiał trochę czasu spędzić nad GTA:TAS jeśli jeszcze go nie zrobię (sądząc po tempie, jest to całkiem możliwe xD)
To by chyba było na tyle... :D
GTA Lepper Demo · napisany: 13.06.2007 18:54
omg lol... jakby była instalka to bym zainstalował... ale tak to mi się nie chce -_-'
OLD SCHOOL · napisany: 10.06.2007 15:53
Dla mnie gry z NES albo C64 były lepsze, bo trudniejsze... teraz takie GTA SA pod względem poziomu trudności jest... no cóż... śmieszne... Dla mnie powinno się troszkę namęczyć zanim się coś przejdzie... dlatego lubię gry z wyższym poziomem trudności... bądź jego wyborem Poza tym kiedyś było więcej bardziej oryginalnych pomysłów...
i często był lepszy gameplay...
Moje ulubione Old School'owe gry to: Contra [NES] (za zróżnicowane jak na tamte czasy levele, poziom trudności i gameplay), Rockman [NES] (za rewelacyjny pomysł z "mocami" xD i zaje*istość gameplaya), Mortal Kombat [NES] (za gameplay), Infiltrator [C64] (za ten klliiimat i ciekawy gameplay), Little Ninja Brothers [NES] (za RPG-owość i gameplay)... To nie wszystkie ale nie chcę przesadzać xD
MUSIC IS WAY OF YOUR LIFE · napisany: 09.06.2007 12:24
Rzyuka - dzięki za wyjaśnienie... chociaż dalej nie wiem co to jest xD I się nie śmiej z brytyjskiego rapu bo on jest cool Posłuchaj sobie tych co wymieniłem (Szczególnie The Streets) to zmienisz zdanie :O ... A Kaczmarski i tak wymiata ich wszystkich xD
PS. Lmao... ocenzurowało mi nazwę zespołu xD
invert mouse (Pomocy!!) · napisany: 09.06.2007 01:05
Dobra... bez jaj... pomoc została udzielona, a że autor się za długo nie odzywa to jego problem + nabijalnia się robi = zamykam :)
MUSIC IS WAY OF YOUR LIFE · napisany: 09.06.2007 00:47
Poezja Śpiewana (Kaczmarski), Rock (szczególnie Kult, Kazik, Kazik Staszewski, KNŻ i El Dupa), Heavy Metal (szczególnie Iron Maiden), Punk (GreenDay), Emo Rock (My Chemical Romance), Groul (Slayer i Kreator), Reggae (bardzo lubię ale słucham rzadko i faworytów nie mam), Funk (Black Eyed Peas), Ragga (to samo co z Reggae), G-Funk (Snoop Doggy Dogg), Amerykański Rap (szczególnie Eminem, Akon, Busta Rhymes, The Game, Jay-Z, Kanye West i KRS One), Angielski Rap (The Streets, Mitchell Brothers i Dizzee Rascal) (Polski rap poza Kazikiem i El Dupą omijam szerokim łukiem), R'n'B (szczególnie Justin Timberlake, Fergie i Rihanna), Muzyka Komercyjna (czyli do filmów i gier) (JesperKyd i już mniej - Bill Brown) no i Sean Paul (nie wiem gdzie go zaszufladkować).
Wszędzie gdzie nie napisałem "szczególnie", tak naprawdę lubię tylko wymienionych wykonawców xD...
PS. Pisząc to, dopiero uświadomiłem sobie, jak to tak naprawdę wygląda... a pytanie chyba powinno brzmieć... jakiej muzyki nie lubisz... ;p

-EDIT-
Co to jest Energy 09?
LC2SA · napisany: 05.06.2007 16:01
Jest instalka i nie potrzebna jest płyta GTAIII...
LC2SA · napisany: 04.06.2007 22:04
Fajny ten mod... tylko, że:
1. Niektóre miejsca są tylko teksturą... czyli np. można jechać ulicą i nagle spaść w otchłań xD
2. Można się poczuć jak w mieście cheaterów, z powodu tych latających i dziwnie zachowujących się samochodów...
3. Kurde... brak mi naprawdę poważnych powodów...
Czyli mod jest cool... ale te dwie rzeczy są pierwszorzędnymi sprawami, które w tym modzie powinny się znaleźć... i tak dziwnie, że AmmuNation i Pay'nSpray jest a takie błędy :O
Ale jest OK :)
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 02:07
·
Obecnie forum przegląda 25 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 25 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Bubin (34) · siwek19922 (25) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies