Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 14:37
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika dvl
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
dvl
Którym bohaterem IV jesteś Ty? · napisany: 16.02.2009 17:19

I am Little Jacob - Play Free Online Games
Jak grać GTA RUMBLE SA 0.2 ? · napisany: 10.01.2009 17:49
Ja bylem pewien, ze Rumble jest nieaktywne. :o
Jak stunningować GTA IV? · napisany: 22.12.2008 07:27
Wklej nam readme, zobaczymy.
SAMP mi nie chodzi!! · napisany: 22.12.2008 07:26
adikko napisał:
[quote=pasikk]
ps: mam viste!:)


Ja tez ją mam i mi się nawet zaistalować nie chce.
Mozliwe, że to wina systemu.

[/quote]

Znam pare osob, ktore graja w SA:MP na Viscie bez najmniejszego problemu. W zasadzie to wiecej niz "pare" osob, bo nieco ich jest.

W kazdym razie, zrob, co queue zalecil.
Wideo Poradniki do GTA · napisany: 17.12.2008 16:59
No, teraz GTAMissions robi replay z VCS, ma tam tez u siebie wszystkie poprzednie czesci oprocz klasykow i GTA: Advance.
The Lost And Damned Trailer · napisany: 16.12.2008 17:50
Choc nie skonczylem jeszcze podstawki, zaluje ze caly ten spor motocyklistow jest tylko epizodyczny, spotykasz tylko z dwie postacie powiazane z tym, SPOILER! jedna zabijasz itd. Ten DLC ma nas troche przyblizyc do tych watkow - i fajnie.

Oby sie tez pokusili na pecetowa wersje TLaD.
Ulubiona radiostacja w IV · napisany: 16.12.2008 17:43
Liberty Rock Radio - ze wzgledu na Iggy'ego Popa i calkiem niezly dobor piosenek.
Tuff Gong - bo niezla muza. D: I w ogole, strasznie przypadly mi do gustu te rasta elementy w IV. Postacie, bar, muza etc.
Beat FM - wpadajace w ucho kawalki i taki narwany z deka DJ, przynajmniej moim zdaniem.
misja NEW MODEL ARMY · napisany: 11.03.2008 07:09
Może powtórzę za kimś, ***ć. Skoczek, ja Ci od serca radzę próbować ile się da, będziesz z siebie bardzo zadowolony, gdy już uda Ci się tę misję ukończyć. ;)
Muza · napisany: 11.03.2008 07:07
Ja bym chciał chociażby jedną, dobrą, rockową stację...
GTA Trivia! · napisany: 08.02.2008 17:30
iMaher napisał:
Nikt nie zadaje pytania, więc:
Co jeden z naszych ziomali z GSF, w zielonym bezrękawniku ma napisane na czapce?


"Ziomal", o ktorym mowisz to Sweet, brat CJ-a, na czapce napisane ma dwie litery -
LS, ktore oznaczaja Los Santos.
my.gtg - GTA IV Theme · napisany: 08.02.2008 17:26
Szczaw napisał:
jeżeli te rup było umyślne to chociaż to jakoś podkreśl :)


Skoro obok napisal "wiencej" to jest to chyba najoczywistsza oczywistosc. (;

Skiny ladne.

SAVE 100% POMOCY! · napisany: 08.02.2008 17:23
siwy220919 napisał:
jak sciagnac save


Wchodzisz do plikowni, wybierasz czesc GTA, do ktorej chcesz pobrac zapis, nastepnie wchodzisz do odpowiedniej kategorii, klikasz przycisk aktywujacy sciaganie, czy cos tam, i masz... Nic trudnego.
5RP RolePlay ! Sa-MP ! · napisany: 13.01.2008 20:18
Kedzior napisał:
A po trzecie primo: Role playing ssie.

Wolę prawdziwe wyjście na dwór i tego tobie i graczom na tym neoshitowskim serwerze życzę gofus, bo widzę że cię po prostu na to nie stać.


Wiec wytlumacz mi, dlaczego grales na PRP, bedac adminem wysokiego poziomu? Dlaczego spedzales tam wiele czasu i nigdy nie widzialem zebys narzekal?

RP traktowane powinno byc jako zabawa, i tak traktowane jest przez duza czesc osob grajacych na tego typu serwerach. Oczywiscie, ze swiat realny jest wazniejszy i to on powinien byc stawiany na pierwszym miejscu, ale granie w gre oparta na zasadach realnego zycia juz oznacza, ze jest sie no-life'em?

A co do samego serwera, nasuwa mi sie pytanie, ile jeszcze powstanie takich serwerow, majacych cieszyc polskich graczy, lubiacych ponabijac sobie poziom i tracic caly dzien na to. Doprawdy, tworzycie serwery, w teorii RP, podczas gdy macie na uwadze jedynie skrypt.

Osobiscie nie zycze Wam powodzenia i nie uwazam, ze jest to dobry pomysl, a na pewno lepiej brzmialoby, gdybyscie nazwali sie serwerem RPG, niz RP, bo roznica jest. Spoleczenstwo polskich graczy SA-MP nigdy nie pojmie tak naprawde, czym jest role play i jak sie go powinno grac. Dlatego tez tworzenie 1000000 serwera o tej tematyce uwazam za bzdurne.

Koniec eseju.
Last Fair Volume.1 · napisany: 13.01.2008 20:13
Film jest przede wszystkim nudny. I jak wiekszosc Twoich wczesniejszych produkcji, kiepski i na sile probujacy byc smieszny, co kompletnie nie wychodzi i spala na panewce.

Szczera rada od serca - daj spokoj lub uswiadom sobie, ze takie filmy nikomu, naprawde nikomu, sie nie spodobaja.
GTA Winter 02 · napisany: 14.11.2007 21:17
Pips napisał:
[quote=guerrero]dobra a ten Schneemod gdzie modę ściągnąć


tu On jest dla GTA:III bo nie wiem jaką ty część masz ;x[/quote]
Napisał w dziale "Ogólnie o GTA III", więc to chyba jasne.
Grywalność a grafika · napisany: 14.11.2007 21:08
I pewnie ***isty rag doll!
GTA Trivia! · napisany: 14.11.2007 21:05
tommypl napisał:
O czym była rozmowa Big Smoke'a z CJem podczas misji end of the line?

CJ pytał Smoke'a, dlaczego to zrobił (zdradził gang i zajął się produkcją narkotyków, sprzymierzył się z Ballasami, Rifą, Vagos, itd), na co on odpowiedział, że wizja pieniędzy i potęgi go przerosła i pochłonęła.

chlip, chlip ;(
Grywalność a grafika · napisany: 13.11.2007 22:03
Wicko napisał:
(a w takim Saints Row z Havokiem możesz poruszyć niemal wszystko, i rozpada się to na przynajmniej kilka kawałków)

Wybuchy w Saint's Row wymiatają. ;d
Grywalność a grafika · napisany: 12.11.2007 21:10
Assassin's Creed nie ma dobrej oprawy graficznej? To jest jakiś żart?
unplugged · napisany: 12.11.2007 15:28
Czapki z głów. Naprawdę fajne. :)

Btw. ***isty avatar.
Grywalność a grafika · napisany: 10.11.2007 17:41
Dobrze, że Luigi i Pips napisali o tych dwóch seriach. W grach RPG najrzadziej patrzę na grafikę, ponieważ będąc fanem tego gatunku szczerze mówiąc, mam to w dupie. Gothic, The Elder Scrolls, Baldur's Gate, IceWind Dale, itd. - świetne gry, chociaż żadna z nich nie zachwyca grafiką.
Grywalność a grafika · napisany: 10.11.2007 10:57
Don_Luigi napisał:
Mario ma ***ową grafikę, a grało w niego miliony osob.

Dlaczego? Bo ma świetną grywalność.

Moim zdaniem najważniejsza w grach video jest frajda i przyjemność z gry, a nie bajery typu silnik graficzny i pixele. Nie patrzę na to, chociaż oczywiście miło jest, jak gra ładnie wygląda. Gdy biorę się za coś, pierwsze na co patrzę to sterowanie i soundtrack. Te dwie rzeczy są dla mnie najważniejsze. Potem fabuła i rozgrywka, następnie dopiero grafika. Zwyczajnie, grając w gierki nie obchodzi mnie, czy gra jest pełna wodotrysków.
Instalator aut do gta sa · napisany: 08.11.2007 21:07
Może to mały offtopic, ale patronq, masz tępą sygnaturkę.
Jaki samochód na osiemnastkę? · napisany: 08.11.2007 21:04
Jednak nie każdy motocyklista łamie przepisy, czy jest samobójcą. Stereotyp.
Time Attack Vol.1 · napisany: 08.11.2007 12:27
A ja się przyznam, że oglądałem i nie bardzo mi się to podoba. Nudne jak ch... i takie nieciekawe to.

ryder, tyle już 'filmów' robiłeś, żaden ci nie wyszedł. Proponuję dać sobie spokój.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 14:37
·
Obecnie forum przegląda 21 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 21 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies