Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 18:34
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Bananaboj
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Bananaboj
[Konkurs]GTA IV na PC - kiedy? · napisany: 28.07.2008 12:17
27 XII 2008
Jak sterować helikopterem? · napisany: 27.07.2008 00:42
angielskiego nie znasz a grasz w GTA? bo jeżeli masz wersję polską to pozdrawiam.
Wątek śmiechu · napisany: 18.07.2008 15:27
Dwie fotki z naszej-klasy:
nk1
nk2
Chinatown Wars - Ogólnie · napisany: 17.07.2008 17:54
Pips napisał:
A mnie sie dziwnie wydaje ze grafika moze byc calkiem niezla i to w 3D

O proszę, wcześniej tak opowiadałeś o słabej pseudotrójwymiarowej grafice a'la Driver.
GTACartel v5 Development BLOG · napisany: 17.07.2008 17:49
Tak w ogóle to czemu starego Cartelu nie ma? Nie jestem na bieżąco, nie wiem o co chodzi. Hack jakiś czy co?
Chinatown Wars - screeny · napisany: 17.07.2008 15:21
http://www.youtube.com/watch?v=pMQamzdSIYg

Ten jeszcze działa. Swoją drogą, strasznie lipne na tej prezentacji było "wejście" napisu Chinatown Wars :x
Just Jazzy 4 · napisany: 14.07.2008 13:07
Pamięta ktoś może miejsce z okolic 28:40 - jest to jakiś tunel, na końcu którego jest kratka którą chłopaki wysadzają?
sixaxis ===> KIKOO · napisany: 25.01.2007 16:05
To nie można było zmienić na nazwę jakoś... bardziej kojarząca się ludziom z PS3?
http://mum_sag.w.interia.pl =] · napisany: 26.08.2006 12:52
Jak na html to całkiem sympatyczny jest ten skrypt newsów.
Problem czerwonych wozów w GTA · napisany: 09.08.2006 15:47
żyłkaa bo Londyn od razu powinien sie kojarzyc każdemu z czerwonymi piętrowymi autobusami :P


A co do problemu to spróbuj reinstall windows albo zainstaluj starsze sterowniki do karty graficznej, czasem to pomaga w problemach z różnymi grami (może tu tez pomoże).
Tony Hawk's... · napisany: 09.08.2006 15:43
W takim razie dlaczego nigdzie nie ma o tym wzmianki? Nawet na oficjalnej stronie są wypisane platfrmy, ale nie ma PC, w sklepach można kupić wersje na konsole ale nie na PC. No i nigdzie nie widziałem żadnej recenzji pecetowej wersji.

A ze zrobieniem instalatora, filmików, plików itp. nie ma żadnego problemu.
Tony Hawk's... · napisany: 07.08.2006 14:47
nighthawk napisał:
Bananaboj - THUG1 wyszedł także na komputery (mam go obecnie zainstalowanego). Premiera miała miejsce po wyjściu THUG2 na PC (!) i stary underground ma lepszą grafike jak dwójka xD

Słyszałem o czymś takim, ale to jest jakis rip z wersji na playstation, w dodatku nieoficjalny, a co za tym idzie nielegalny :P A ja pisałem tylko o oficjalnych wersjach :P
Komu GMail, komu? ;o · napisany: 04.08.2006 12:16
Ja bym prosił: bananaboj@o2.pl
GTA 3- Najlepsza Część Serii? · napisany: 04.08.2006 12:11
A ja się przyznam, że "trójeczka" niespecjalnie mi podpasowała. Owszem, jak wyszła, to grałem, wiadomo, rewelacja, przeniesienie serii w 3D i w ogóle, ale VC i SA bardziej mi się podobają.
Tony Hawk's... · napisany: 04.08.2006 12:06
Co sądzicie o grach z cyklu Tony Hawk?

Mi osobiście najbardziej podobała się THPS2, miała w sobie to coś, co pomimo słabej juz grafiki potrafi nawet dziś przykuć na kilka godzin
THPS3 moim zdaniem przeciętne, jakoś mi nie podpasowała, in plus oczywiście należy wziąć pod uwagę zmianę grafiki :P
THPS4 to moja druga ulubiona gra z cyklu W miarę duże obszary do eksploracji i szereg nowych tricków z pewnością o tym zadecydowały
THUG1... W niego pograłem tylko kilka razy na konsoli u kumpla, jednak po swoich odczuciach i relacjach kumpla mogę stwierdzić, że również jest to jeden z lepszych Tonych z cyklu. Szkoda tylko, że nie wyszedł na PC...
THUG2 dużo czerpał z popularnego ówczas show Jackass i nowopowstającego Viva La Bam, co odbiło się na fabule i zadaniach. Momentami to było zabawne, jednak momentami trochę zbyt przesadzone.
Ostatnia póki co część, THAW, to juz istny kombajn :P Mamy mozliwości jazdy na BMXie, elementy parkouru (salta, bieganie po ścianach itp.) i oczywiście całe mnóstwo nowych tricków na desce, niezgorszą (oczywiście jak dla kogo) fabułę, możliwość edytowania wyglądu naszego skatera... Zbyt dużo tego, by wymieniać :P Mi jednak spodobała się ona tylko na tyle, bo zająć 3 miejsce w moim prywatnym rankingu :P

Nie opisałem THPS1, który wyszedł tylko na PSX, bo w niego po prostu nie grałem :P




Dobra, rozpisałem sie niesamowicie, teraz wasza kolej, wypowiadajcie się na ten temat :P
Max Payne! :) · napisany: 04.08.2006 11:51
Demo jedynki przeszedłem całe, z pełną wersją nie miałem okazji poobcować :P Za to w dwójkę juz grałem, z pewnością najlepszy w niej bezapelacyjnie jest klimacik
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 18:34
·
Obecnie forum przegląda 13 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 13 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies