Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 04:30
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika kurzi6
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
kurzi6
Scena Multiplayer · napisany: 02.06.2011 14:39
Tak swoją drogą dlaczego na GTG nie pojawiają się niusy dot. nieoficjalnych multi?
Scena Multiplayer · napisany: 02.06.2011 07:22
Nie wiem jak jest z IV-MP ale pewnie sporo ludzi z ciekawości testuje jak się spisuje ten multiplayer. Jeśli chodzi o SA-MP to tam jest straszna patologia. Większość pisanych do niego modów to ukłon w stronę 12-letnich dzieci bez rąk grających nosem, które muszą mieć teleporty i komendy na życie i pancerz. Ja osobiście z SA-MP zrezygnowałem i planuję tam nie wracać. MTA: SA jest z kolei bardziej elastyczne. Daje więcej pola do popisu zarówno mapmakerom jak i graczom (nie ma to jak ingerencja w silnik GTA).
[Router] Podzielenie predkosci · napisany: 30.05.2011 09:12
sdr -> strzel może skrypt rozpoznający przeglądarki? :D
[Router] Podzielenie predkosci · napisany: 28.05.2011 10:56
Po co tak dzielić skoro większość routerów ma QoS, który przekazuje największą część sygnału tam gdzie jest akurat potrzebny?
Zakup GTA IV · napisany: 24.05.2011 23:23
"wontpię" żebyś sobie mógł na tym sprzęcie komfortowo pograć...
problem z misją Supply Lines · napisany: 10.05.2011 17:01
hmm... misja Z z małym samolocikiem?

Jaki konkretnie masz problem? Nie wiesz co zrobić? Problem ze sterowaniem?
GTAIV wyłączający się komputer · napisany: 01.05.2011 00:55
Chyba komuś na dłużej kompa skonfiskowali -> pewnie jeszcze sobie zastrzegli w sklepie 21 dni roboczych na czynności reklamacyjne.

Ale co by nie robić OT powiem, że nadal obstawiam zasilacz. Nawet jak będzie uszkodzony inny podzespół to i tak pewnie wina zasilacza będzie.
GTA 4 WYLACZA SIE SZYBKO · napisany: 30.04.2011 22:33
Maciek105 napisał:
gta pirat ale nie mam instalki juz ale nie chce mi sie znowu sciagac


Zauważyłeś, ze przy rejestracji deklarowałeś się, że nie piracisz?

Formularz_rejestracyjny napisał:
Administracja serwisu GTAthegame nie toleruje osób korzystających z nielegalnych kopii gier. Rozumiem, że jeśli posiadam kopię gry pochodzącą z nielegalnego źródła, moje konto w serwisie zostanie zablokowane.
GTA 4 WYLACZA SIE SZYBKO · napisany: 30.04.2011 18:07
Primo: nie krzycz...
Secundo: linki umieszczaj w tagach
Tertio: przywróć oryginalne niemodyfikowane pliki
Quatro: jeśli nie skopiowałeś plików przed ich modyfikacją to czeka cię reinstalacja gry
Quinto: gra oryginał?
GTAIV wyłączający się komputer · napisany: 23.04.2011 10:52
Na moje to wina zasilacza - mało kto podczas kupowania komputera zwraca uwagę na dobór odpowiedniego zasilacza.

Załóżmy czysto teoretycznie, że posiadasz zasilacz dołączany do obudowy. Te zasilacze to zwykle niecertyfikowane zasilacze marki "No-Nejm", których sprawność to 60-70%. Oznaczałoby to, że zasilacz, który ma na naklejce napisane 450W w rzeczywistości dostarcza tylko 270-315W. Jest to zdecydowanie za mało - zwłaszcza, że GTX460 pomimo faktu że jego TDP wynosi 160W potrafi zjeść nawet do 200. Idąc tym tokiem rozumowania na resztę podzespołów zostaje maksymalnie 115W - czyli mało. Nie wiem jaki masz konkretnie procesor, ale wzorując się na czterordzeniowych układach intela wychodzi, że procek może pociągnąć nawet do 90W energii.

Dlatego prosiłbym, abyś doprecyzował specyfikację swojego sprzętu.

EDIT:

Zasięgnąłem języka - różni producenci w różny sposób mierzą TDP. Intel oblicza ją na podstawie "obciążenia realnymi aplikacjami" - oznacza to tyle, że jego procesory mogą tą wartość przekroczyć.

EDIT2:

Twierdzisz, że winna jest karta graficzna - zastanów się - odpiąłeś najbardziej prądożerne urządzenie w swoim komputerze, więc spadło obciążenie zasilacza a zarazem wzrosła jego stabilność...

EDIT3:

Czy komputer wyłącza się tylko przy GTA IV?
Crysis - problemy na Win 7 · napisany: 16.03.2011 17:40
Nie przejmuj się tym komunikatem. Jeśli Twoja grafa ma paść to lepiej niech zrobi to szybciej niż później. Sprawdziłem teraz tego FurMarka - i trochę się różni od tego, którego używałem kiedyś. Jednak w swoim wypadku olałem komunikat i karta rozgrzała się tylko do 82 stopni przy czym wentylator bujnął się do 60% swojej wydajności czyli ~2400RPM. Daje to trochę zapasu więc spokojnie testuj - no chyba, że masz bardzo zakurzone chłodzenie na grafie.

Druga rzecz, że jeszcze możesz spróbować włożyć grafę do piekarnika, ale to może też bardziej zaszkodzić niż pomóc ^^
GTAinfo.com.pl - ZAPRASZAMY ! · napisany: 16.03.2011 17:25
Powiem w ten sposób -> bawiłem się w to i jako osoba, która próbowała wstrzelić się ze stronką/forum traktującą o serii GTA powiem:

DAJ SOBIE SPOKÓJ...
Crysis - problemy na Win 7 · napisany: 12.03.2011 00:21
@sdr - właśnie byś się zdziwił - mojego Gigabyte 8800GTS naprawiali aż skończyła się gwarancja. Za każdym razem wymieniali rdzeń graficzny i odsyłali.

Nigdy więcej karty od Gigabyte... Teraz mam Zotaca i póki co wytrzymuje dłużej niż miesiąc.

EDIT:

@miauczek13 - nie chodziło mi o temperatury a o odpalenie w tym programu testu stabilności.
Crysis - problemy na Win 7 · napisany: 11.03.2011 00:14
W FurMarku grafa jest stabilna?
Crysis - problemy na Win 7 · napisany: 09.03.2011 22:29
Czyli kwestię słabego zasilacza można wyeliminować.

Z GeForce.com wynika, że najnowsza wersja sterowników to 266.66 - możesz aktualizować ale to będą raczej kosmetyczne poprawki.

Karta Gigabyte powiadasz? Zapuść jej jakiegoś benchmarka - np ten: FurMark i powiedz jak ze stabilnością po dłuższej pracy programu.

No i nadal nie wiem jak u Ciebie wygląda kwestia kurzu. Jeśli rzadko zaglądasz do kompa być może najwyższa pora, żebyś go w środku porządnie odkurzył. Pamiętaj oczywiście o zachowaniu zasad BHP :P
Crysis - problemy na Win 7 · napisany: 09.03.2011 17:39
No nie ukrywam, że ja też jestem nieco zaskoczony. Powiedz jeszcze jakie masz zainstalowane sterowniki do karty graficznej. Chodzi mi o wersję, bo po prostu nie chce mi się wierzyć, że winna temu wszystkiemu jest karta graficzna... no chyba, że to model składany przez Gigabyte - wtedy będę skłonny uwierzyć (złe doświadczenia z tą marką).

Mi się gry też wysypują na moim GTX460 ale zwykle problem ustępuje po wydaniu nowej wersji sterownika.

Powiedz jeszcze jaki masz zasilacz...

EDIT:

Jeszcze dodatkowo odkurz grafę...
Crysis - problemy na Win 7 · napisany: 09.03.2011 14:34
zainstaluj patcha...
Nowy sprzęt AUDIO - co wybrać? · napisany: 20.02.2011 19:57
Samsung
odzyskanie klucza · napisany: 12.02.2011 11:50
Napisz do wydawcy... Jeśli będzie taka możliwość to pewnie będziesz musiał okazać dowód zakupu.
gta vc problem z pojazdami · napisany: 03.09.2010 23:13
Może coś na temat kompa, systemu i jego świeżości?
GTA IV One core vs. Dual Core · napisany: 24.08.2010 00:38
Zależy jeszcze jakiego ma 8800GTS, jeśli tego co ja to Twój 8800GS posiada nowszy chip graficzny.

Druga kwestia, to poziom zasyfienia kompa (zarówno fizyczny i logiczny). Ja np. dbam by w moim komputerze było chłodno i gdy procek w IDLU łapie powyżej 40 stopni dostaję jakiegoś "wścieku". Regularnie go odkurzam a przy większych czystkach nakładam świeżą pastę termo-przewodzącą na procesor. W kwestii logicznej to sam system też mam dosyć czysty bo pilnuję tego co instaluję (lub próbuje się samo zainstalować) i jak sięgam pamięcią GTA IV całkiem sprawnie (na low ale jednak) działało na 8500GT.

Konkretnego benchmarka nie zrobię bo nie mam miejsca na dysku a nowy kupię dopiero pod koniec roku bo czeka mnie kilka innych wydatków.
GTA IV One core vs. Dual Core · napisany: 19.08.2010 13:10
sdr napisał:
Więc im masz więcej jajek na procku tym teoretycznie lepiej.


Powyżej 3 jajek już nie będzie różnicy bo GTA z tego co się orientuję używa właśnie 3 rdzeni. Nawet u mnie jak uruchamiałem GTA IV na swoim Q6600 to wzrost aktywności widoczny był jedynie na 3 rdzeniach.
View distance, Texture Quality · napisany: 01.07.2010 17:41
Jak nie chcesz mieć zniekształconego obrazu to powinno...

Przy tej rozdzielczości 16:9 spowoduje, że będziesz miał wszystko pionowo porozciągane...
View distance, Texture Quality · napisany: 01.07.2010 16:58
Spróbuj zatwierdzić pozycję klawiszem Enter.

Swoją droga taka moja mała uwaga - dla rozdzielczości 1440x900 Aspect Ratio powinno być ustawione 16:10 a nie 16:9
IV - Kilka Pytań · napisany: 03.05.2010 21:55
Tak myszka ze lewy i prawy przycisk myszy służą do naciskania potwierdź lub wyjdź z menu :D
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 04:30
·
Obecnie forum przegląda 23 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 23 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Akrin (29) · eagle (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies