Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 09:33
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika kurzi6
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
kurzi6
Brak połączenia z Online · napisany: 18.09.2015 21:06
TITAN EVENT [PC] - 29.08.2015 · napisany: 22.08.2015 14:01
W sumie szkoda ze to nie jest prawdziwy Achievement.
TITAN EVENT [PC] - 29.08.2015 · napisany: 21.08.2015 16:00
+1
GTA V Disc 5 Problem · napisany: 24.05.2015 23:23
rapidu.net - niech sobie premke za zeta na allegro kupi i będzie miał szybko
GTA V Disc 5 Problem · napisany: 24.05.2015 10:13
Zawsze masz możliwość zassania wersji elektronicznej...
Pierwsze wrażenia z wersji PC · napisany: 14.04.2015 01:06
Chwilowo zostawię tutaj tylko to:

http://my.gtathegame.net/kurzi5/blog/?nr=2667
Szereg problemów z San Andreas · napisany: 31.03.2015 21:31
Jak wrócę do domu (prawdopodobnie jutro) to odkurzę swoje pir... zapasowe GTA San Andreas i sprawdzę jak to się zachowuje na różnych systemach.
Szereg problemów z San Andreas · napisany: 30.03.2015 22:54
A miałeś kiedykolwiek do czynienia z plikami *.bat?

Mógłbyś sobie stworzyć prosty launcher do San Andreas. Z założenia skrypt miałby wywoływać uruchomienie gta_sa.exe przez polecenie:

Kod:
start /AFFINITY 0x01 gta_sa.exe


Przełącznik /affinity ustala koligację 0x01 - czyli pierwszy rdzeń procesora dla aplikacji gta_sa.exe. Sposób powinien działać bez problemu na Vista, 7, 8 i 8.1.

Jak będziesz miał z tym problem to Ci coś podpowiem :)
Szereg problemów z San Andreas · napisany: 30.03.2015 02:21
Lukes501 napisał:
przy każdym uruchomieniu muszę ustawić koligację


KLIK!

Lukes501 napisał:
tylnia część auta giba się delikatnie w lewo i prawo


To ficzer. Nie przeszkadza on w prowadzeniu samochodu - z założenia chyba miał symulować luzy w nadwoziach gruchotów, których pełno w Los Santos.

[DT#2] Fair play na multi w GTA · napisany: 22.03.2015 20:41
Ronin napisał:
Te czasy gdy opłacało mi się trzymać GTA IV na dysku wróciły.


A mówił Ci już ktoś, że marudzisz?

Dawid napisał:
Stosujecie nieczyste zagrania? A jak się czujecie, gdy sami padacie ofiarą takowych? Jakiego rodzaju sytuacje, praktyki ze strony innych graczy denerwują Was najbardziej?


Jeszcze pytanie jakiego typu są te nieczyste zagrania. Jeszcze z czasów SA-MP pamiętam jak się stosowało różnego rodzaju sztuczki, które ułatwiały zdobycie przewagi nad przeciwnikiem. Większość rzeczy była kwestią glitchy w silniku gry i każdy miał do nich taki sam dostęp. Wystarczyło zapytać jakiegoś gracza lub poszukać w Google. Swoją drogą chyba nawet na ostatnim z eventów SA-MP wspominałem jak strzelać z obrzyna bez przeładowania.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na mody, którymi niektórzy ułatwiają sobie grę stając się przy tym prawdziwą zmorą uczciwych graczy - to trzeba tępić i dlatego... sam miałem zainstalowanego s0beita. Urok pracy administratora. Żeby wykryć cheatera samemu trzeba było się nim stać :)

Dawid napisał:
I w końcu czy uważacie, że charakter danej gry może w ogóle usprawiedliwiać nieuczciwe zachowania?


Myślę, że tak. Specyfika gry zawsze odbija się w sposobie w jaki dana osoba gra. Jeżeli tryb fabularny polega na wymuszeniach, oszustwach, przekrętach czy innego typu nadużyciach to naturalnym jest, że gracze przeniosą tego typu zachowania do trybu wieloosobowego. Obecnie tryb dla pojedynczego gracza często jest swoistym tutorialem przed rozpoczęciem prawdziwej rozgrywki - wprowadza do mechaniki gry, uczy ją wykorzystywać przeciwko innym postaciom/graczom.

Zepchnięcie z drogi w trakcie wyścigu? W przypadku GTA zdziwiłbym się gdyby nikt nie próbował tego zrobić.
GTA V - Czy laptop pociągnie? · napisany: 04.02.2015 00:57
Ehhh... Porównanie dwóch rzeczy przychodzi z trudem. Co nie?

Podpowiem Ci: GT 840M jest porównywalne z desktopowym GT 640, które jest nieco szybsze (za wyjątkiem pamięci) od 9800GT, które pojawia się w wymaganiach minimalnych.
GTG 6 - konsultacje społeczne · napisany: 31.01.2015 11:53
Dawid napisał:
  • elementy społecznościowe (k5_, mógłbyś rozwinąć?)


Aż musiałem przeczytać co napisałem wcześniej bo było to tak dawno... i... właściwie sam teraz nie wiem o co mi wtedy chodziło.

Możliwe, że to chodziło mi o stworzenie jakiegoś ekosystemu, który by pozwalał śledzić użytkowników oznaczonych jako znajomi. Wiesz... dodatkowe powiadomienia typu "obserwowany przez Ciebie użytkownik napisał nowy post na forum". Sęk w tym, że tak jak teraz o tym myślę, to sprawa wydaje się zbędna - społeczność tej strony jest dość szczelnie zamknięta i rzadko pojawia się jakiś sensowy nowy użytkownik. Da się wszystkich ogarnąć "ręcznie".

Ewentualnie mona spróbować ugryźć temat od innej strony i zbadać możliwości łączenia profilu z jakimiś systemami typu PSN, XBL, RGSC, Steam i hmm... Facebook?
GTA 4 brak reakcji · napisany: 14.01.2015 16:43
Games For Windows Live zainstalowany? Jeśli tak to czy zaktualizowany? U mnie na 8.1 może nie wywalał gry ale ją wieszał...
PajaDarkBoyFilm 18 Stunt · napisany: 04.01.2015 10:35
SebaSeba napisał:
stunty dobre montaż fajny


Hahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahahahahahahaaahahhha... nie
PajaDarkBoyFilm 18 Stunt · napisany: 23.12.2014 18:14
Zieeew...
KONFIG. NOWEGO KOMPUTERA · napisany: 18.12.2014 14:04
Moim zdaniem:

Procesor: Tu nie mam nic do powiedzenia. Potraktuję to jako bazę dla całego zestawu.

Grafika: Wywal kartę graficzną klejoną przez Gigabyte. Jeżeli zostajesz przy nvidii to sprawdź oferty firm ZOTAC i EVGA. Dlaczego? Mam niezbyt przyjemne wspomnienia z kartami graficznymi Gigabyta - większość z tych, które przechodziły przez moje ręce zwyczajnie padała zaraz po zakończeniu gwarancji (a niektóre nawet nie wytrzymały okresu gwarancyjnego). Kolega pracujący w sklepie komputerowym ma podobne doświadczenia...

Płyta główna: Bardziej skłaniałbym się ku MSI, ASUS lub Gigabyte (z tym, ze tutaj przynajmniej musi być Ultra Durable).

RAM: Bardziej skłaniałbym się ku Crucialowi.

HDD: A dlaczego nie Seagate? I dlaczego nie większy niż 1TB? Jak już WD to postaraj się wziąć przynajmniej Caviar Black.

SSD: Dlaczego tylko 120GB? Bardziej skłaniałbym się ku Crucialowi (ponownie ;)).

Obudowa: Ważne, że zasilacz na dole. Swoją drogą obie wyglądają na dość ciasne obudowy, więc osobiście pewnie szukałbym czegoś większego...

Zasilacz: Nie mam zdania.
Moto · napisany: 12.11.2014 00:58
Czyli chyba podobnie jak z samochodem?
Moto · napisany: 08.11.2014 02:05
A będziesz na nim jeździł z pałką i strącał innych motocyklistów?
GTG 6 - konsultacje społeczne · napisany: 22.10.2014 02:54
- Zacznę od dupy strony... właściwie to od KAU. Generalnie jestem za tym by KAU nie ruszać - ewentualnie nieco odświeżyć jego formę. Niech może jakiś skrypt sprawdza, kiedy user napisał cokolwiek - nie będzie problemu z tym, że są tam użytkownicy, którzy pewnie już nie żyją. Można by się pokusić o zrobienie systemu działającego w myśl zasady: if(X < lastyweek[shout] + lastweek[comments]) kau[id_usera] = true; //X to jakaś tam okreslona wartosc.
Problem w tym, że takie coś może tworzyć tendencje do spamu. Ewentualnie, żeby niektórzy nie mieli bólu dupy zrobić na grupę, do której dołączyć mogli zasłużeni użytkownicy (są z gtg na dobre i na zle, cos tam pomogli i takie tam)

- Homie project - w sumie nie przeszkadza.

- Doughz... waluta, której nazwy nigdy nie potrafiłem wymówić. Douz? Duz? Dołdż? Drezz ma rację pisząc, że na kontach użytkowników odkładają się bezużyteczne miliony. Trzeba by przeprowadzić jakąś inflację... no i zdjąć bonusik za samo logowanie.

- Wygląd serwisu. Tutaj pewnie polecą na mnie gromy i fejle jak wtedy gdy napisałem swojego głupiego posta o tym jak przepraszam lolkonika. W każdym razie w moim odczuciu serwis ma zbyt stonowane barwy. Nie mówię, że zaraz z ekranu ma się wylewać tęcza ale może wskoczyć w coś zielonego (tja... gtashite) lub wrócić do niebieskiego? Zmiana kolorystyki dałaby największy efekt.

- Download - ja bym wywalił. Nie wiem jak reszta użytkowników ale ja skorzystałem z niego... hmmm... raz? Zresztą dział ten chyba jest rzadko aktualizowany.

- IGieeFy - trzeba by się zastanowić nad formą. Teoretycznie można by powołać do życia coś co mogłoby się nazywać np GTG.TV i zapychać tam wtedy wszystkie materiały wideo związane z życiem serwisu (zapisy z eventów, montaże, wideo recenzje, analizy trailerów).

- Serwis mobilny - zdarza mi się z niego korzystać choć rzadko. Można by się pokusić, żeby odświeżona wersja GTG sama się skalowała do ekranu smartfona (coś jak szablony w Wordpress).

- PM - dalej nie wiem gdzie schowała się skrzynka nadawcza... Przydałaby się też informacja zwrotna, że użytkownik wiadomość przeczytał... Nie wiadomość, tylko np ikonka, która o tym informuje.

- Edytowanie komentarzy - przynajmniej czasowo... Przez 15-30 sekund od wysłania.

- Rejestracja - jak sięgam pamięcią GTG nigdy nie stawiało na ilość użytkowników a na ich jakość. Co wy na to, żeby zrobić rejestrację na zaproszenie? Wyeliminowało by to tych idiotów co się rejestrują tylko po to, żeby zareklamować jakieś stuntowe gunwo.

- kartki, rangi zalezne od ilosci postow -> śmietnik

- Profile użytkowników - troche by się przydaloby odświeżyć wygląd profili ale chyba jest dobrze. Ewentualnie można by się pokusić o jakieś społecznościowe wstawki aczkolwiek wtedy mogłoby się tu zlecieć stado rocznika 200X

- @nick - wywołuje użytkownika. Czyli np w momencie gdy napiszę @Dawid - Dawid dostaje powiadomienie w stylu "kurzi5 wspomniał o Tobie w komentarzu/shoucie/poscie"

- Dwupoziomowy system komentarzy - wiecie... pod newsami, żeby łatwiej się było odnieść do czyjegoś komentarza. Typowe drzewko jak np na wykopie :)

W ogóle jak zjadę z akademika do domu to może się pokuszę o jakąś fotoszopkę GTG z pomysłami.

EDIT:

Dawid co dokładnie miałeś na myśli pisząc:

Dawid napisał:
Sklep umożliwiający wymianę punktów za aktywność na dodatkowe opcje i przywileje na stronie.


Jakie przywileje?
[MŚ14] finał · napisany: 12.07.2014 15:57
Holandia i Niemcy...

---

Brazylia 0 : 1 Holandia

Niemcy 2 : 1 Argentyna
Unboxing GTA V NES/Pegasus · napisany: 28.06.2014 01:35
Weź zaznacz może śmieszne momenty... :|
[MŚ14] Anglia - Włochy · napisany: 14.06.2014 23:54
Anglia 3:1
[MŚ14] Brazylia - Chorwacja · napisany: 12.06.2014 16:45
Brazylia 2:0
Fenomen Minecraft · napisany: 23.04.2014 00:48
Tak
gta 4 laduje sie bez konca · napisany: 02.04.2014 19:05
No przy i5 jeszcze byłbym skłonny w to uwierzyć ale przy i7 już nie bardzo...
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 09:33
·
Obecnie forum przegląda 10 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 10 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · RIP (31) · blaskhyrk (36) · CryFan2 (31) · HX666 (35) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies