Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 15:18
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika kurzi6
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
kurzi6
gta 4 laduje sie bez konca · napisany: 01.04.2014 10:27
To jest laptop? Podaj dokładnie markę i model bo nie chce mi się wierzyć, że przy i7 zapakowali tylko integrę.
Dziwny problem · napisany: 27.03.2014 22:31
@Dawid a to nie jest jakaś blokada regionalna w GfWL? Może kolega przez przypadek ściągnął GfWL, które jest puszczane na US zamiast EU i stąd wynika ten problem?
GTA SA - (No) Lucky Day II · napisany: 26.03.2014 03:04
Blah... blah... blah...

Widać nie przeczytałeś mojego krótkiego posta, którego napisałem pod zajawką. Po Twoich postach też widać, że przychodzisz tutaj tylko po to, żeby wstawić link do filmu licząc jak skończona faja na podbicie oglądalności - potem masz w dupie opinie. Nie wiem czy ma sens pisanie czegokolwiek ale i tak nie mam co robić więc...

1) W uszy bardzo się rzuca przyciszanie muzyki na czas dialogów. Fajnie, że zależy wam na tym by dialogi były słyszalne ale zdecydowanie lepiej wyglądałoby (lub raczej brzmiało) gdyby zmiany głośności nie były takie gwałtowne. Jeśli nie chce się wam w to bawić to może lepiej zastanowić się nad trzymaniem stałego - lekko przyciszonego poziomu muzyki.

2) Jak już bierzecie się za tego typu projekt to wypadałoby ogarnąć ekipę, która posiada mikrofony lepsze niż te, które można wyciągnąć z płatków śniadaniowych. Warto byłoby odsłuchać wszystkie linie dialogowe bez dźwięków tła i dokonać jakiejś normalizacji bo wyraźnie słychać, że dialogi poszczególnych osób nie trzymają jednego poziomu.

3) Zapowiedzi:

EIS napisał:
Czeka nas kolejna porcja dobrego humoru oraz dynamicznej akcji, która przyprawi widza o zawrót głowy!


Z zapowiadanych przez Ciebie rzeczy pojawiła się tylko jedna - zawrót głowy. Nie wiem z czego wynika to "bujanie" kamery ale na dłuższą metę jest męczące.

Co do humoru raz lub dwa jedynie się uśmiechnąłem. Co do dynamiki - no nie wiem ale dla mnie było bardzo dużo momentów gdzie akcja właściwie rzecz biorąc stała.

4) Żeby nie było, że jedynie krytykuję to przyznam, że obsługa CamHacka (o ile to z niego korzystaliście) oraz montaż stoi na całkiem dobrym poziomie.

MÓJ WERDYKT: PODOBNO TEN FILM LECZY SIĘ U PSYCHOLOGA...
Patch na wydajność · napisany: 14.03.2014 17:51
Spróbuj zainstalować tylko ostatni.
[Szukam]Skryptera · napisany: 14.03.2014 17:48
Na GTAM.INFO pytałeś? Tam prędzej kogoś znajdziesz zwłaszcza, że tamten serwis jest typowo zorientowany na multiplayery.

Ja się nie polecam bo się wypaliłem i nie jestem w stanie pracować pod presją. Od czasu do czasu sobie zajrzę co nowego w SA-MP i napiszę coś dla przyjemności ale nie na zlecenie...
Lubicie gta1? · napisany: 04.03.2014 15:14
Komunikat check video card · napisany: 22.02.2014 01:02
@Luigi - mój nie ma...
SA - (No) Lucky Day II Teaser · napisany: 18.02.2014 01:36
Tylko nie montujcie tak dźwięku w finalnym produkcie jak w tej zajawce...
GTA SA PS2 Graphics · napisany: 30.01.2014 20:52
Tylko ja nie widzę różnicy?
PajaDarkBoyFilm 17 · napisany: 14.01.2014 09:13
Jest lepiej ale nadal nie powiedziałem "wow! ten koleś jest niezły"

Z serii nie znam się więc się wypowiem:
- film nie trzyma proporcji. Jeśli coś montujesz to robisz to w całości w proporcjach 4:3 lub 16:9. 16:10 to jakaś dziwna hybryda służąca bardziej do pracy niż do grania a tym bardziej oglądania filmów. Ogólnie paski po bokach są passé.
- znowu pociąłeś to tak, że widać, że w niektórych momentach chciałeś ukryć to, że jednak zleciałeś.
- Przejścia pomiędzy niektórymi scenami były wkurzające... bałem się przez nie, że poleciała mi taśma od ekranu w laptopie.
PROBLEMY Z GTA IV!!! · napisany: 11.01.2014 23:07
A wersję z płytki patchowałaś? Jeśli nie to pewnie tutaj jest odpowiedź - na Steamie jest najnowsza dostępna wersja, która niekoniecznie u wszystkich chce działać (niektóre łaty powodowały problemy).
PROBLEMY Z GTA IV!!! · napisany: 05.01.2014 09:13
Bo możliwe, że koleś dziewczyna ma laptopa z dwiema GPU. A że ludzie nie potrafią podać pełnej specyfikacji to niestety zaczyna się wróżenie...
PROBLEMY Z GTA IV!!! · napisany: 30.12.2013 21:46
Cytat:
Check that your Video Card meets or exceed the minimum requirement.


To jest odpowiedź. Nie - nie spełnia wymagań.
PajaDarkBoyFilm 17 Zapowiedź · napisany: 27.12.2013 20:51
Luigi +1
GTA 5 Na PC · napisany: 15.12.2013 15:52
Nie wiem na ile to pewne ale wklejam: http://www.vgchartz.com/article/251409/gta-v-pc-release-date-news-ps4-and-xbox-one-versions-possible/

W skrócie:
GTA Five to gra akcji z otwartym światem <blablabla> Jest to najnowszy tytuł z całej serii <blablabla> na PS3 i X360 we wrześniu 2013 <blablabla>.

Rockstar jeszcze nie ogłosił oficjalnej daty wydania GTA Five na PC, PS4 oraz xOne ale jest dowód, że wersja PC jest w trakcie prac w związku z pojawieniem się odniesienia do pliku "GTA5.exe" w najnowszej wersji sterowników AMD Catalyst. Rockstar oficjalnie ogłosił, że nie ma w planach wersji na PS4 oraz xOne ale fragmenty kodu wskazujące na PS4 zostały znalezione w wersji gry wydanej na X360 <blablabla>
GTA 5 Na PC · napisany: 15.12.2013 13:49
Podobno w ostatnich catalystach do Radeonów była wzmianka o gta5.exe
PRZEZ PRZYPADEK USUNĄŁEM SAVE · napisany: 21.11.2013 11:23
nie krzycz...
GTA IV nie chce się uruchomić · napisany: 18.11.2013 00:19
Weź witaminkę od razora wstrzyknij i sprawdź co się stanie...
czy gta IV bedzie mi działać? · napisany: 23.10.2013 18:28
Jaki to Core i3? Były ich trzy generacje. Podaj pełne specyfikacje bo wróżek tutaj nie znajdziesz. Druga rzecz, że jest to układ zintegrowany o dość małej wydajności w porównaniu do dedykowanego układu graficznego więc nadziei sobie nie rób :)
GTA 3 Gramy Multi ? · napisany: 29.09.2013 18:07
ktoś się bawi jeszcze w hamachi?
Spis fanów_GTA V · napisany: 07.09.2013 17:15
PC lub PS4
kurzi5
Przyszłe eventy SA-MP · napisany: 01.09.2013 16:39
Dawid - póki co tendencje są raczej zniechęcające. Przychodzi Ci taki Mumol (:D) wyjeżdża, że wszyscy na Five zaraz siądą i tyle z tych eventów...
Przyszłe eventy SA-MP · napisany: 31.08.2013 00:43
Rozmawiałem trochę z Dawidem. Dawid trochę rozmawiał ze mną. Tak trochę ze sobą rozmawialiśmy. W wyniku tej rozmowy wymieniliśmy się kilkoma pomysłami - ale jak wiadomo - nie wszystkie je da się zrealizować na zaraz.

Dużo map modów do SA-MP wymaga odświeżenia lub całkowitego napisania od nowa zważając na fakt, że odkąd ostatnie wersje niektórych z nich ujrzały światło dzienne sporo się zmieniło. Ostatnio pojawiło się starusieńkie Hay na którym bardzo dobrze się bawiliśmy ale nie można polegać na tylko jednej dobrej mapce. W związku z tym pytanie, które widać w ankiecie

Myślę, że nie trzeba tutaj wyjaśniać co i jak.

Przed następnym eventem pojawi się nowa ankieta :)
GTA Online - analiza · napisany: 22.08.2013 22:59
A o to Ci chodziło. W sumie w multi chyba nigdy nie byłem pasażerem. Fakt jest taki, że w singlu protagonista nie musiał zakładać kasku jak się go "popędziło" z wsiadaniem - może w multiplayer była ta sama zasada...
GTA Online - analiza · napisany: 22.08.2013 21:28
Jak to pasażerowie w GTA IV nie zakładali kasku na motorze? Wydaje mi się, że jak jechało się motorem na "randkę" to dziewczyny zakładały kaski :P
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 15:18
·
Obecnie forum przegląda 10 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 10 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · RIP (31) · blaskhyrk (36) · CryFan2 (31) · HX666 (35) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies