Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 11:53
· GTAthegame · Forum · Café Robina
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
HP problem
fan_GTA napisany: 19.05.2008 21:29 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 635
rp: 50934
Witam

Przejdę od razu do rzeczy. Mam problem z drukarką. Otóż jak chce coś wydrukować (np. jakiś dokument) to nic się nie dzieje. Najdziwniejsze, jest to, że działa ksero, skaner, a drukować nie chce. Mam HP PSC 1350. Chciałem zobaczyć poziom tuszu w drukarce, to program Nawigator HP nie chce się uruchomić.
Macie jakieś pomysły?
Dodatkowo wyskakuje mi jakiś komunikat, że muszę zarejestrować produkt, ale to chyba nie ma nic z tym wspólnego.

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Jarszo napisany: 19.05.2008 21:52 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 25.02.2006
posty: 176
rp: 7747
skąd: Cigacice
Hm, powem Ci, ze ja mialem podobny problem z drukarka, (tez mam hp; f370) po reinstalce windowsa zainstalowalem wszystkie programy, sterowniki itp.
na koniec zostawilem drukarke, wszystko good, instalowalo sie i w ogole ale nie chciala drukowac(skanowala tez normalnie)
no i wiec o 2 w nocy sie juz pokusilem o kolejny reinstal wina, zainstalowalem drukarke jako 1 i dzialalo... :O

rada;
1. reinstal windowsa ;d
2. sciagnij moze net framework 1, 2, 3.

____________________
cholerna syga, nie działa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 20.05.2008 17:36 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87184
Myślisz Jaro, że to wina braku .net frameworka? Hmm... No może w przypadku HP Navigatora tak, ale samej drukarce raczej nie pomoże.

Poziomu tuszu też nie ma co sprawdzać, bo jak kseruje to raczej tusz jest ;p

Ok, trochę pofilozofowałem, ale nie mam pomysłu na rozwiązanie problemu xD Może po prostu przejdź się do sklepu, w którym kupiłeś sprzęt, albo napisz/zadzwoń do supportu HP? No albo zrób jeszcze tak jak Jaro mówi: zainstaluj stery do drukarki jako pierwsze - a nóż zadziała ;p

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
fan_GTA napisany: 21.05.2008 16:18 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 635
rp: 50934
zainstalowałem nowe stery do drukarki i drukarka działa, ale nadal nie uruchamia się HP Nawigator, który .net framework mam wybrać?

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tommypl napisany: 21.05.2008 18:48 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 26.06.2006
posty: 1405
rp: 11623
najnowszy. ;o

____________________
tommypl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Jarszo napisany: 21.05.2008 23:18 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 25.02.2006
posty: 176
rp: 7747
skąd: Cigacice
fan,
sciagnij po kolei;
.net framework 1,
.net framework 2,
.net framework 3 (nie koniecznie ale jakies poprawki to sa wiec sprobowac mozna.

____________________
cholerna syga, nie działa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 11:53
·
Obecnie forum przegląda 45 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 45 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies