Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 12:38
· GTAthegame · Forum · Inne gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Crysis
guerrero napisany: 07.04.2008 15:45 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 28.10.2007
posty: 10
rp: 5239
skąd: Tuchola
według mnie świetna gierka ,pełna interakcja z otoczeniem ,możliwość przerabiania broni-> full wypas ! a co Wy o niej sądzicie?

____________________
guerrero
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
CryFan2 napisany: 07.04.2008 16:02 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 01.02.2008
posty: 51
rp: 6036
skąd: Ekhm, patrz wyżej.
(offtop) Kto myślał ze to ja napisałem ten temat?

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
queue napisany: 07.04.2008 16:42 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.04.2007
posty: 211
rp: 13580
skąd: Kraków
Ja sądze, ze to forum o GTA, sądze także, iż powinieneś ***alać.

____________________
queue
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
unobserved napisany: 07.04.2008 16:56 Link Do Tego Posta
Sniper.



dołączył: 21.05.2006
posty: 598
rp: 14252
skąd: ?
ja myslalem.
----------
a ja sadze, ze na tym forum jest podforum o nazwie 'inne gry' w i wlasnie w tym podforum zostal zalozony ten temat. sadze tez quenene, ze to ty powinienes ***dalac i to predko poki jeszcze mozesz.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
ariasz napisany: 07.04.2008 18:30 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 29.06.2007
posty: 197
rp: 7572
skąd: Myslowice
Dupisz fleki. Panu queue zapewne chodzilo o niesamowicie ***isty poziom posta autora tego tematu. Zaraz ja zaloze temat "ps3 fajna konsola co o niej sadzicie". Aha i jeszcze ten trzymajmy sie ramy bo sie posramy.

____________________
ariasz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 07.04.2008 18:31 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
fajna gra ale sprawia wrazenie jakby za zadanie miala jedynie zaprezentowanie nowosci technicznych

chyba "trzymajmy sie ramy to sie nie posramy" bo tak brzmial ten cytat w filmie (pomijajac liczbe mnoga w "trzymajmy" - oryginalnie bylo "trzymaj sie ramy to sie nie posramy")

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
chaos napisany: 07.04.2008 19:07 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 75613
unobserved dobrze gada. Albo piszecie o Crysisie, albo nie nabijacie sobie licznika postów.

oj tam, pomyliłem się. (do postu cryfana niżej :P)

____________________
chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
guerrero napisany: 07.04.2008 19:09 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 28.10.2007
posty: 10
rp: 5239
skąd: Tuchola
niektórzy są sceptycznie nastawieni zauważyłem ,wiem że się nie wysiliłem pisząc tego oto posta sorry w tym momencie to nadrabiam:


Akcja gry ma miejsce w niedalekiej przyszłości, kiedy to na małej tropikalnej wysepce rozbija się niezidentyfikowany obiekt latający pochodzenia pozaziemskiego. Północna Korea jak również Stany zjednoczone wysyłają swoje floty, by sprawdziły jego pochodzenie. Okazuje się, że na wyspie wylądowali kosmici, którzy aby przeżyć muszą przebywać w temperaturze ujemnej. Dlatego też przy pomocy specjalnego działa dużej mocy stopniowo zmieniają wyspę w lodową skorupę. Mamy więc wojska dwóch zwaśnionych nacji oraz przybyszy z kosmosu, a zatem bardzo niestabilną i trudną sytuację. W całym tym zamieszaniu znajduje się Jake, główny bohater Crysis.

Jedną największych zalet gry jest obszar na jakim toczą się nasze przygody, czyli wyspa o zróżnicowanej topografii terenu i porośnięta bujną roślinnością. Dzięki silnikowi CryEngine 2, autorom udało się uniknąć dzielenia jej na przeróżne poziomy ograniczone niewidzialnymi ścianami czy przeszkodami. Zatem w każdym momencie rozgrywki cały jej obszar stoi otworem. Na dodatek całość zrealizowano w robiącej duże wrażenie oprawie wizualnej (wsparcie DirectX 10 i shader model 4.0) oraz włożono dużo wysiłku w to, aby otoczenie było w pełni interaktywne – każdy element można poruszyć i zniszczyć. Dynamicznie zmienia się położenie słońca ze wschodu o świcie do zachodu o zmierzchu, chmury i duże skały rzucają odpowiednie do pory dnia cienie itd.

____________________
guerrero
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
CryFan2 napisany: 07.04.2008 19:24 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 01.02.2008
posty: 51
rp: 6036
skąd: Ekhm, patrz wyżej.
guerrero napisał:
niektórzy są sceptycznie nastawieni zauważyłem ,wiem że się nie wysiliłem pisząc tego oto posta sorry w tym momencie to nadrabiam:


Akcja gry ma miejsce w niedalekiej przyszłości, kiedy to na małej tropikalnej wysepce rozbija się niezidentyfikowany obiekt latający pochodzenia pozaziemskiego. Północna Korea jak również Stany zjednoczone wysyłają swoje floty, by sprawdziły jego pochodzenie. Okazuje się, że na wyspie wylądowali kosmici, którzy aby przeżyć muszą przebywać w temperaturze ujemnej. Dlatego też przy pomocy specjalnego działa dużej mocy stopniowo zmieniają wyspę w lodową skorupę. Mamy więc wojska dwóch zwaśnionych nacji oraz przybyszy z kosmosu, a zatem bardzo niestabilną i trudną sytuację. W całym tym zamieszaniu znajduje się Jake, główny bohater Crysis.

Jedną największych zalet gry jest obszar na jakim toczą się nasze przygody, czyli wyspa o zróżnicowanej topografii terenu i porośnięta bujną roślinnością. Dzięki silnikowi CryEngine 2, autorom udało się uniknąć dzielenia jej na przeróżne poziomy ograniczone niewidzialnymi ścianami czy przeszkodami. Zatem w każdym momencie rozgrywki cały jej obszar stoi otworem. Na dodatek całość zrealizowano w robiącej duże wrażenie oprawie wizualnej (wsparcie DirectX 10 i shader model 4.0) oraz włożono dużo wysiłku w to, aby otoczenie było w pełni interaktywne – każdy element można poruszyć i zniszczyć. Dynamicznie zmienia się położenie słońca ze wschodu o świcie do zachodu o zmierzchu, chmury i duże skały rzucają odpowiednie do pory dnia cienie itd.


guerrero, kocham Cię.
ale, ty to napisałeś? bo na tym forum jest to samo, tylko dłuższe chyba...
http://www.nvision.pl/forum/lofiversion/index.php/t23572.html
(wiem, nie chce mi sie dawać bbcode)

Cytat:
unobserved dobrze gada. Albo piszecie o Crisisie, albo nie nabijacie sobie licznika postów.

Hmm..., cholernie sie ***iam jak ktoś pisze crisis. Pisz lepiej kryzys.

Cytat:
***isz fleki. Panu queue zapewne chodzilo o niesamowicie ***isty poziom posta autora tego tematu. Zaraz ja zaloze temat "ps3 fajna konsola co o niej sadzicie". Aha i jeszcze ten trzymajmy sie ramy bo sie posramy.


Chodzi Ci o wielkie litery? Jeżeli ktoś napisze tylko jedno/dwa zdanie i to bez dużych liter czy tam bez kropek, przecinków itp. to już post uważany jest że nie trzyma poziomu (a tutaj w ogóle jest jakiś poziom?).

założę się że gdyby koleś napisał o innej grze (tzn. na konsole) to nikt by nie zwrócił uwagi mu. Tym bardziej zagorzali konsolowce czy tam fanboje jak wy. (tak, mam xboxa360 żeby nie było że pisze to ze względu na to że nie mam żadnej konsolki)
(jeżeli kogoś te słowa uraziły, a na pewno uraziły, to zignorujcie te 3 powyższe linijki)

Nie jestem jakimś zagorzałym fanem crysisa, ale to wszystko dla was (nick, sygna,av)
moje kochane kikoo.
:)

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 09.04.2008 23:51 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20737
skąd: Vice City
Ja mam ta gre gdzies tak samo jak wiedzmina, obie gry mnie wkurzaja bo kazdy sie nimi jara :X i przy super kompach tylko widac "ciekawe jak dziala crysis"

NIE dla tej gry.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
queue napisany: 10.04.2008 10:45 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.04.2007
posty: 211
rp: 13580
skąd: Kraków
ariasz napisał:
Dupisz fleki. Panu queue zapewne chodzilo o niesamowicie ***isty poziom posta autora tego tematu. Zaraz ja zaloze temat "ps3 fajna konsola co o niej sadzicie". Aha i jeszcze ten trzymajmy sie ramy bo sie posramy.



Ano.

____________________
queue
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
zuleks napisany: 16.04.2008 09:06 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 16.04.2008
posty: 1
rp: 5046
skąd: lincoln
crysis to fajna gierka cool grafa lepsza od preya

____________________
elo
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Roger napisany: 16.04.2008 15:32 Link Do Tego Posta
asshole



dołączył: 10.12.2005
posty: 611
rp: 65121
no, od mario tez

____________________
Roger
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 12:38
·
Obecnie forum przegląda 32 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 32 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies