Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 16.04.2024 06:13
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika queue
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
queue
Typujemy datę premiery GTA V · napisany: 08.11.2011 18:28
25.05.12
problem z misją Supply Lines · napisany: 11.05.2011 20:26
BORZE KORSAŻE BORZE ABORDARZ BORZE MUJ BORZE

q -> nie myśl sobie, że ja tu nie czuwam.




[obrazek wycięty]
Pokaż swoją twarz · napisany: 08.02.2011 21:50
Aż się zalogowałem z wrażenia. Fota z karteczką, żeby było widać, że to ty, to może uwierze, że wyciskasz dwukrotność swojej masy, bo z dwuwagą nawet prosy mają spory problem.
[Android] Komputer jako serwer dla komórki · napisany: 30.12.2010 10:16
http://wiki.android.com.pl/wiki/FAQ:Android#Czy_da_si.C4.99_udost.C4.99pni.C4.87_internet_przez_USB_z_komputera_do_telefonu.3F

Najtańszy router z funkcją Access Pointa kupisz nowy za 60 zł a wygoda jest niesamowita.
KONIEC PROBLEMU Z ZACINANIEM ! · napisany: 06.11.2010 08:57
Rozumiem, że whisper marketing jest dosyć popularnym (i skutecznym) zabiegiem poprawiającym wizerunek, aczkolwiek zakładanie miliona kont tylko po to, żeby reklamować sztucznie własną ofertę wali mi scamem na kilometr.

$5 dla pierwszego, który zauważy zbieżność między użytkownikami gta4 i playboy ;)
Przejażdżka Sabre GT · napisany: 27.08.2010 09:38
k69h napisał:
Ładnie zrobione Jakie masz mody na grafikę?


ENB z własnym .ini jak mniemam.

Problem przy włączeniu GTAIV · napisany: 14.07.2010 22:22
Łaa, piracki Windows i uruchamianie gry bez logowania do Social Clubu? Śmierdzi mi to bardziej niż bywalcy autobusów w okresie letnim.
GTAModing | modyfikacje do GTA · napisany: 14.07.2010 21:17
LuigiPL napisał:
Proszę usunąć adres strony. Prawo do zareklamowania swojej strony powinni mieć użytkownicy z jakimś stażem.


Zgadzam się.


W każdym razie jestem przekonany, że nie macie praw do hostowania 90% modów na stronie, w szczególności produkcji mojego znajomego TriXigT a już na pewno Simple Native Trainera od sjaaka, jednej z ważniejszych postaci na scenie moddingu IV. Sytuacja nabiera smaczku w kontekście pierwszego podpunktu Waszego regulaminu:

Cytat:
Uzytkownicy umieszczaja tresci wlasnego autorstwa na stronie oraz na forum. Dlatego aby uszanowac ich prace zabrania sie kopiowac, chyba ze autor wyda taka zgode.
Instalować czy odprzedać? · napisany: 11.07.2010 22:58
GTA IV na jednordzeniowym procesorze? Za 100 PLN możesz kupić już chociażby najprostszego PDC E2160 który się wyśmienicie kręci bo reszta sprzętu nie najgorsza.
Brak Textur, poważny błąd. · napisany: 01.07.2010 10:50
sdr napisał:


Procek 2GHz (jeśli dobrze kojarzę) to trochę za mało.


Czterojajowy kłamczuchu (:p), sam mam dokładnie ten sam model procesora i choć fakt, rekordów on nie bije, to przy mid-endowej karcie zeszłej generacji (3870) i 2 na XP a 4 na 7 GB ramu gra chodzi całkiem przyzwoicie Zresztą, ten model spokojnie na boxowym chłodzeniu można wykręcić do 2,5-3Ghz co będzie miało spory wpływ na wydajność gry :)

Optymalny Radeon dla IV · napisany: 22.05.2010 17:24
fan_GTA napisał:
ja posiadam radeona 4670 512MB i na tej karcie, jeśli chodzi o EFLC to wyciagam 32fps i te 32fps mam na medium, natomiast w IV mam 48fps i też medium, ja z radka jestem zadowolony


Chyba 3,2 fps.

may_cry napisał:
Ja bym Ci polecił Radeona 5850 - w sumie najlepszy wybór cena/wydajność lub ewentualnie tańszego 4890, ale to już jest generacja wstecz.


Jeśli masz na zbyciu 1000PLN to bierz 5850 aczkolwiek jeśli byłeś zadowolony z 9800 to spokojnie wystarczy ci dużo wydajniejszy 5770 - do ogarnięcia za ~500 oczywiście nie w tym momencie, bo kupowanie sprzętu w okresie komunii kiedy jest on droższy o 30-70% nie jest najlepszym wyborem.
GTA IV zawiesza się po chwili · napisany: 08.05.2010 15:17
tost999 napisał:
nom wiecej broni pojazdów skoki na spadochronie
nie mowie o misjach bo nie wiem ale chodzi o ogólne fun


nono fun to jest wogule jak rosjedziesh policjantuf al bo poszczlasz do ludziuw heche ;d;;d;d;da;sdasf
Problem podczas instalacji GTA · napisany: 07.05.2010 23:42
Problem podczas instalacji GTA · napisany: 07.05.2010 22:12
Lukasz2405 napisał:
Płyta nie porysowana... zostala ona tylko nagrana i zainstalowana i lezala jakies 4 miechy...


O, to super, że masz znajomości w tłoczni Take-Two Wprowadzisz mnie na salony?

Zanim wpadnie sdr i zacznie sypać banami, powiem tylko, że jeśli ładnie przeprosisz za piractwo to powstrzymam się jedynie do zamknięcia tematu, w przeciwnym wypadku ban na 301 lat.
EFLC - obraz · napisany: 04.05.2010 17:12
Jak mając oryginał można nie wiedzieć, jak się gra poprawnie nazywa? Chyba, że masz na myśli Grand.Theft.Auto.Episodes.from.Liberty.City-RELOADED ;)
IV - Real Cars · napisany: 02.05.2010 16:50
a) podeślij pliki wozu, który chcesz podmienić i podaj za jaki ma być podmieniony, pokombinuję.
b) na chwilę obecną nie istnieją żadne inne narzędzia do podglądu modeli bez uruchamiania gry, ew. możesz spróbować wyeksportować z archiwum .rpf czy .img pliki modeli wraz z teksturami i załadować do Zmodelera tudzież 3DS Max (oba płatne), jednak będzie to dosyć mozolna praca.
c) próbowałeś przybliżać obraz w SparkIV przytrzymując PPM i ruszając myszką? Być może modele się ładują ale są oddalone do tego stopnia, że ich po prostu nie widzisz.
IV - polski American.gxt · napisany: 01.05.2010 19:29
szefu napisał:
Czy może mi ktoś wrzucić spolszczony plik american.gxt na www.megaupload.com? Sam nie mogę go zainstalować ponieważ admin kompa wyjechał i nie wiem kiedy wróci!

P.S Z Góry Dzięki Za Pomoc! Oraz daje "POMÓGŁ" lub inną formę podziękowania na tym forum!


http://www.przeklej.pl/plik/american-gxt-0013bu7v340i

Generalnie wg umowy licencyjnej nie wolno dzielić plików spolszczenia ani hostować ich na zewnętrznym serwerze, toteż ten plik wrzucił mój nietrzeźwy kuzyn z Korei.
Powrót do LC · napisany: 18.04.2010 10:05
sdr napisał:


NEIN! Zostałem ***any! Ja nie mam PL covera ***ki moją kopię chyba z UK ściągnęli, bo nawet rating mam z BBFC. Fck.


Chciałeś mieć dzień wcześniej to nie marudź :p Ja tam w sumie wolałbym mieć wersję anglojęzyczną, pasowałaby do podstawki :)

@sdr2 - NIE =( Ubolewam nad tym faktem mocno, zwykły dvd no ale pozłacany font to wieeesz W każdym razie z instrukcji chyba wyleciało Liberty City- It's Over! Nie mogę znaleźć :(
Powrót do LC · napisany: 16.04.2010 21:55
kupuj pan oryginał, w tej cenie warto no i jest lansiarski pozłacany font na coverze. W ogóle prawda to, że działa crack z podstawki po jakichśtam zmianach w rejestrze?
Powrót do LC · napisany: 16.04.2010 17:14
Żyłkaa napisał:
myslalem ze dluzsze te dodatki, podstawka zajela mi ponad 40 godzin :(


Jakim cudem taki stary korsarz jak ty przeszedł grę, która jeszcze się na warezach nie pojawiła? ;)

Nie mniej jednak SIĘ JARAM SIĘ, mój egzemplarz własnie ląduje w napędzie ^^



Powrót do LC · napisany: 15.04.2010 21:37
Ja tak samo, jutro lecę po swój egzemplarz. Co do ziarna, zdaje się, że można go wyłączyć w opcjach gry, zarówno na PC jak i konsolach, tylko w The Lost and Damned. Tak jak mtz raczej zacznę od tlad, chociaż przyznam szczerze, że bardziej mnie kręci Ballada.
Tricking Mod · napisany: 30.03.2010 16:47
xziolo1992 napisał:
W razie czego pomoge


To miło :)
GTA SA, ocenzurowana wersja. · napisany: 16.03.2010 07:25
chaos napisał:
Aha i uważaj, bo jeszcze twój kuzyn wyląduje w Panoramie (starzy wyjadacze chyba pamiętają akcję z wakacji 2005).


GRAM YYY W GJETEASANANDREAS BO LUBIE SZCZELAĆ



W każdym razie u mnie też pierwsze co robi 4-letni kuzyn to prosi o włączenie "tej gly z samooochodami" - ja tylko usuwam broń i przechodniów i daję mu wolną rękę, co jakiś czas kontrolując czy aby na pewno trzyma się drogi. Nie ma sensu cenzurować na siłę i udawać dorosłego, sam tutaj adrx przyszedłeś za szczyla i nie powiesz mi, że wtedy nie kręciło cię to, że można strzelać czy zerknąć na wulgaryzm tu i ówdzie (chociażby pamiętne tłumaczenie jednej z pierwszych misji w III - Nie dwaj klapsa mojej kórwie)

Co do samej cenzury, pamiętam, że kiedyś ktoś zrobił mod (chyba nawet jakiś Polak), który uniemożliwiał zabicie kogokolwiek w jakikolwiek sposób - z tym, że było to chyba do VC i miało frajerską nazwę, której nie pamiętam.
Slaby Komp I GTA IV · napisany: 11.03.2010 07:50
Gość zakłada chyba 5 temat z rzędu, dokładnie o tym samym, mimo, iż już otrzymał odpowiedź w poprzednich tematach. Cierpliwość i tolerancja w przeciwieństwie do głupoty mają swoje granice.
Slaby Komp I GTA IV · napisany: 10.03.2010 17:27
Po co kolejny temat o tym samym? PSZESTAN BO NASKARZE ADMINOM!!!
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 16.04.2024 06:13
·
Obecnie forum przegląda 22 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 22 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Hasley (32) · Rosenberg (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies