Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 18:39
· GTAthegame · Forum · Café Robina
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
IV lata GTG
Whis napisany: 04.02.2008 20:06 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20737
skąd: Vice City
No więc mam kilka zastrzeżeń.

Wydałem 100 dolców na wstęp do udziału w konkursie, żadne nowe szczegóły na temat wtyki się nie pojawiają wiadomo już kiedy jakieś info się pojawi? Bo przecież muszę mieć wskazówkę aby kogoś wytypować a w ciemno tego nie zrobię.

Druga rzecz:

Cytat:
Punkty obliczane są wg. wzoru: 1 x L, gdzie L to liczba dni pozostałych do końca etapu pierwszego w momencie ostatniego typowania


Czy to nie powinno być na zasadzie losowania? A nie kto pierwszy ten lepszy, bo tak to trzeba siedzieć 24/7 przy kompie, i co chwilę naparzać F5 w klawiaturę aby zobaczyć czy nie doszła jakaś podpowiedź, i szybko wymyślać bo kto pierwszy wytupuje poprawnie ten wygrywa bo z tego co tam pisze to osoba co zrobiła to najszybciej wtedy system ją wylosuje, imo jak tak chcecie aby to na tej zasadzie działało to trzeba by było chociaż ogłosić o której godzinie i którego dnia będą się pojawiać odpowiedzi bo nie każdy może siedzieć przy kompie non stop i wysilać swe szare komórki do myślenia kto jest wtykom i powinno to być na zasadzie losowania z tych osób co odpowiedziały dobrze, imo jak by były ogłoszone kiedy będą podpowiedzi dana osoba by się zmotywowała aby jednak być przy tym kompie.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Toni napisany: 04.02.2008 20:11 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 397
rp: 63145
skąd: Środa Wielkopolska
Cytat:
Czy to nie powinno być na zasadzie losowania? A nie kto pierwszy ten lepszy, bo tak to trzeba siedzieć 24/7 przy kompie, i co chwilę naparzać F5 w klawiaturę aby zobaczyć czy nie doszła jakaś podpowiedź, i szybko wymyślać bo kto pierwszy wytupuje poprawnie ten wygrywa bo z tego co tam pisze to osoba co zrobiła to najszybciej wtedy system ją wylosuje, imo jak tak chcecie aby to na tej zasadzie działało to trzeba by było chociaż ogłosić o której godzinie i którego dnia będą się pojawiać odpowiedzi bo nie każdy może siedzieć przy kompie non stop i wysilać swe szare komórki do myślenia kto jest wtykom i powinno to być na zasadzie losowania z tych osób co odpowiedziały dobrze, imo jak by były ogłoszone kiedy będą podpowiedzi dana osoba by się zmotywowała aby jednak być przy tym kompie.


spójrz na to z innej strony - obstawiłęś, dajmy na to, mnie (chociaż nie można mnie chyba obstawiać :P, ale to jest przykład). No i z każdą podpowiedzią coraz bardziej jestęś pewien, że agentem jestem ja, a Ty masz IV w kieszeni. I tu nagle, w ostatni dzień jakiś noobek obstawia też, ż eto ja. Następuje losowanie, i zostaje wylosowany ten noobek, który w ostatniej chwili na to wpadł, a może strzelił. Nie wkurczyłbyś się?
A ten schemat pozwala losować tak, jakbyś średnią ważoną liczył - i imo to jest lepsze...

a co do wskazówki - podpowiedzi z mojej strony:
1) cierpliwie czekaj
2) sprawdzaj panel, sprawdzaj panel xD
3) możesz podpytać jakiegoś kothki czy kogoś inteligentnego (ja odpadam), co jest grane...

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 04.02.2008 20:17 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20737
skąd: Vice City
Ale wiesz, np. pierwsza wskazówka się pojawi ja nie będę pewny tego kogoś a ktoś już da odpowiedź (bo jest dłużej tu odemnie z wami albo sobie strzeli) i już jest pewny że wygrał, a pips czeka nadal na drugą wskazówkę i dopiero odpowiada jak wie, imo ja bym wolał normalnie losowanie ale wiem że kto pierwszy ten lepszy ;x tylko że jak już mówiłem nie każdy może siedzieć ciągle na kompie aby sprawdzać podpowiedzi i tak każdy miałby szanse na wygraną a tak to tylko pierwsza osoba co odpowiedziała dobrze.

+++ EDIT (04.02.2008 20:19):

Pips napisał:
Ale wiesz, np. pierwsza wskazówka się pojawi ja nie będę pewny tego kogoś a ktoś już da odpowiedź (bo jest dłużej tu odemnie z wami albo sobie strzeli) i już jest pewny że wygrał, a pips czeka nadal na drugą wskazówkę i dopiero odpowiada jak wie, imo ja bym wolał normalnie losowanie ale wiem że kto pierwszy ten lepszy ;x tylko że jak już mówiłem nie każdy może siedzieć ciągle na kompie aby sprawdzać podpowiedzi i tak każdy miałby szanse na wygraną a tak to tylko pierwsza osoba co odpowiedziała dobrze.


EDIT:

I mam nadzieje że wtyką nie będzie jakaś osoba co się zarejestrowała np. w 2005,2006 roku i tyle ją widziano na forum tylko ktoś z aktywniejszych użytkowników ; o

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 04.02.2008 20:19 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87333
Podpowiedzi pojawiają się codziennie 2 lub 3. Dziś będzie jeszcze jedna. Spoko czoko bez nerw Pips ;]

A co do wyłaniania zwycięzcy, to tak jak Toni napisał - chyba nie zrozumiałeś zasad ;p W grze va banque (o GTA IV) nie ma żadnego kto pierwszy ten lepszy. Tutaj zwycięzca jest wyłaniany w drodze losowania. Przy czym im wcześniej wytypujesz poprawnie, tym twoje szanse w losowaniu są większe. Oczywiście osoba, która wytypuje poprawnie w ostatnim dniu, ma mniejsze szanse niż osoba, która wytypuje poprawnie w pierwszym dniu. Nie zmienia to jednak faktu, że również ma szanse wygrać. Małe, bo małe, ale ma Podkreślam. GTA IV będzie losowane. Zasada kto pierwszy ten lepszy obowiązuje w grze o siedem. Tam, kto pierwszy poda dobrą odpowiedź - wygrywa. Jeśli nikt nie poda poprawnej odpowiedzi (w co szczerze wątpię :)), nagroda z danego dnia przechodzi do dodatkowego losowania w poniedziałek za tydzień. To takie małe streszczenie regulaminu dla tych którym sie nie chce czytać lub czytają z niezrozumieniem

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 04.02.2008 20:26 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20737
skąd: Vice City
Cytat:
Podpowiedzi pojawiają się codziennie 2 lub 3. Dziś będzie jeszcze jedna. Spoko czoko bez nerw Pips ;]


Denerwuję się bo 260 zeta piechotą nie chodzi o tym też nigdzie nie było napisane że podpowiedzi pojawiają się (i znikają z tego co rozumiem) i że 2 albo 3 na dzień, wogóle na ile minut są wyświetlane?

Do tego dochodzi np. szkoła podpowiedzi akurat będą jak kogoś nie będzie i klęską, a pod wieczór może załapie się na ostatnią (a może nawet i nie ;]?) i jak tu wygrać ; o

Czyli mniej więcej ujmując: konkurs dla nołjafów którzy muszą przez cały tydzień co sek klikać F5 aby zobaczyć podpowiedź ; o

I mam nadzieje że podpowiedzi są chociaż 15 minut a nie 5 min :ASDF

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 04.02.2008 20:39 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87333
Podpowiedzi są wyświetlane w panelu cały czas. Nie znikają. Uczestnik widzi tylko te podpowiedzi, które zostały ujawnione PO jego rejestracji w grze. Dzisiaj jak narazie ukazały sie dwie podpowiedzi. Jeśli ich nie widzisz, tzn że dołączyłeś do konkursu po ich publikacji. Trzecią już zobaczysz i bedzie ona dla ciebie widoczna do końca gry - czyli do końca niedzieli.

Dlaczego taki myk? Ażeby jakoś zmotywować potencjalnych graczy do wcześniejszego rozpoczęcia gry. Tym, którzy dopiero teraz zbierają $$ na wejście do gry, będzie za 2-3 dni ciężko odgadnąć wtyczkę, ponieważ nie zobaczą wcześniejszych wiadomości.

Teraz jasne? :)

EDIT:
Pips, nie martw się. Długo mysleliśmy nad zasadami konkursu i jego zostały one tak ustalone, aby wszystko było maksymalnie sprawiedliwe.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 04.02.2008 20:46 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20737
skąd: Vice City
No to wszystkie obawy moje rozwiałeś, dziś spoko przelicznik x3 (chyba max.) więc wymieniłem szybko te co miałem i wszedłem do gry, tamtych dwóch nie widzę więc czekam na ostatni.

Temat jak chcesz, zamknij a jak nie to zostaw może ktoś będzie miał jeszcze jakieś problemy.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Toni napisany: 04.02.2008 21:02 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 397
rp: 63145
skąd: Środa Wielkopolska
Cytat:
dziś spoko przelicznik x3 (chyba max.) więc wymieniłem szybko te co miałem


swoją drogą, w życiu tyle nie nawymieniałem, co dziś... 102 punkty homie...

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 04.02.2008 21:39 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20737
skąd: Vice City
Swoją drogą zmiany ostatecznej można dokonać ostatniego dnia, czyli jak ktoś to zrobi ma tą najmniejszą szansę na wygraną wtedy? Nie ma znaczenia że wytypował już kogoś pierwszego dnia ?

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 04.02.2008 23:02 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87333
każda zmiana w wyborze, pomniejsza twoje szanse. to chyba oczywiste - masz coraz mniej czasu i wiesz o wtyczce coraz więcej :)

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 04.02.2008 23:36 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20737
skąd: Vice City
No wiem ale wolałem się upewnić, tak wogóle konkurs powinien rozpocząć się od godziny 16 bo większość z nas była w pracy, szkole a i trzeba było pomyśleć o ludziach co wczoraj poszli wcześniej spać i nie widzieli newsa no ale już się nie będę o to kłócić :yyy:

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Jant napisany: 05.02.2008 03:18 Link Do Tego Posta
Znany i lubiany



dołączył: 30.12.2005
posty: 194
rp: 13015
Już dwie podpowiedzi były? No to zje**łem, bo dopiero co się zarejestrowałem ;E

____________________
Jant
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 05.02.2008 06:49 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
Ale pojawią się jeszcze inne, spokojnie. :-)

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
krukpl napisany: 05.02.2008 16:40 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 07.04.2007
posty: 151
rp: 6759
Heh szkoda, że nie mam odpowiedniej ilości doughz, zabawa by była No ale cóż, może za rok.

____________________
krukpl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 18:39
·
Obecnie forum przegląda 23 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 23 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies