Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 08:59
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA: SA
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
HELP!Converter PS-PC Problem:(
Viper napisany: 03.07.2007 00:32 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 03.07.2007
posty: 3
rp: 5335
Witam wszem i wobec:)

Mam problem... nie znalazłem odpowiedzi na niego na forum więc pytam... otóż jestem w posiadaniu wspaniałej gierki znanej jako GTA SA xD oraz Convertera USB dzięki któremu mogę podłączyc pada od PS bądź PS2 do PC Smile Lecz niestety ani pad od Play Station 1 ani od Play Station 2 nie działa pod SA Sad (Pada od PS2 musiałem oddac gdyż pożyczyłem go tylko do testu... Oba sprawdzane pady są oryginalne firmy SONY) Kumpel grał w SA na zwykłym padzie od PC i mu śmigał... Mój padzik od PS1 działa bez problemów w gierkach Live For Speed S2 (polecam! xD ) i Need For Speed Underground 2 ale niestety jak już wspominałem SA go nie widzi:( Zachowuje się tak jakby go nie było... Macie może na to jakąś rade? Może jaki patch bądź instrukcje jak go uruchomic... Sterowniki od Convertera mam zainstalowane, Winda XP Proffesional + SP2 ma w sobie do niego sterowniki i nawet nie trzeba ich instalowac... Na płytce mam tylko sterowniki, nie ma żadnego programu, który można by było uruchomic i zmienic jakie kolwiek ustawienia... Bądź co bądź na klawiaturce kiepsko się gra... Nie można zbyt precyzyjnie jeździc autkiem bądź innymi pojazdami a sterowanie myszką muszę stwierdzic, że nie jest fajne... Z wyjątkiem strzelania i poruszania się Smile Z góry dziękuje za pomoc i Pozdrawiam!

____________________
Viper
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 03.07.2007 01:10 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
musisz w opcjach przestawic kontrolke z keys + mouse na joypad a wtedy wszystko powinno dzialac jak nalezy... a co do sterowania myszka to sie z toba zgodze, zeby sprawnie poslugiwac sie nia w celu prowadzenia auta trzeba miec kocia zrecznosc...

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Viper napisany: 03.07.2007 01:43 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 03.07.2007
posty: 3
rp: 5335
Żeby to było tak proste Ziom jak mówisz, to bym nie pisał tego posta na forum... Opcję "keypad+mouse/joypad" sprawdziłem jako pierwszą gdy tylko zauważyłem, że pad nie śmiga... w menu tego nie ustawie... problem tkwi gdzieś indziej i pytanie tylko gdzie.. Mogę sobie teraz tylko gdybać czy to wina sterowników, czy wina convertera... jak pisałem wcześniej w LFS śmiga.. Przeszukiwanie Google jak na razie nie przyniosło rezultatów. Zadałem to samo pytanie na forum gtasite.pl odpowiedziała tylko osoba z tym samym problemem...

Peace

____________________
Viper
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 03.07.2007 01:52 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
a zdefiniowales oddzielnie kazdy klawisz w opcjach? jesli nie to przypuszczam ze to pomoze. jesli i taka metoda skutku nie przyniosla, proponuje pozyczyc od znajomego, o ktorym wspomniales w pierwszym poscie, pada przeznaczonego specjalnie dla pc na mala probe...

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
ariasz napisany: 03.07.2007 10:52 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 29.06.2007
posty: 197
rp: 7572
skąd: Myslowice
O jezu, co on ma ustawiac oddzielnie skoro jemu SA w ogole nie widzi teg urzadzenia, on moze machac klawiszami i SA pfff ( tak przynajmniej wynika z jego wypowiedzi ), i co ma pad pod pc do padow z ps2 ktore dzialaja na cenverterze, to sa dwie bajki.

____________________
ariasz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
daan napisany: 03.07.2007 12:55 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 01.07.2005
posty: 55
rp: 7178
Viper napisał:
problem tkwi gdzieś indziej i pytanie tylko gdzie.. Mogę sobie teraz tylko gdybać czy to wina sterowników, czy wina convertera...


heh, wina lezy po stronie badziewnego SA

To widac ze slabo szukales. Jest taka bardzo pozyteczna strona tocaedit.com, albo w mojej sygnaturze jest.
Tam wchodzisz w files/GTA: San Andreas/SAAC v1.2 klikasz i na dole jest download
Nie mam 100% pewnosci czy to pomoze w twoim wypadku, ale warto sprobowac

A LFS wiem ze jest dobra gra ;)

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
esk napisany: 03.07.2007 15:20 Link Do Tego Posta
RDS PWNER!1



dołączył: 04.06.2006
posty: 194
rp: 14601
skąd: Łódź
W LFS na padzie grac? Rozumiem na kierownicy czy gryzoniu, ale na padzie Oo? Musze kiedys sprobowac.

Co do tematu, to nie wiem jak ci pomoc. Sam kiedys probowalem podlaczyc moja kierownice, ktora SA wykrywalo, ale nie dalo sie nigdzie ustawic "pedalow" ;d

____________________
.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Viper napisany: 03.07.2007 21:54 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 03.07.2007
posty: 3
rp: 5335
Thx daan! Pomogło! xD

[quote=eskejd]W LFS na padzie grac? Rozumiem na kierownicy czy gryzoniu, ale na padzie Oo? Musze kiedys sprobowac.

Na kierownicy nie miałem jeszcze przyjemności pograć, gryzonia odradzam, przynajmniej z mojej strony na padzie z analogami możesz sobie parę osi ustawić. Ja ustawiałem osie do gazu, hamulca, skręcania i sprzęgła ale sprzęgło używałem tylko na placu. Pomagało mi to w nauce driftu. Na trasę wrzucałem sprzęgło pod klawisz. Poniekąd znam też Zioma który na klawiaturze robił ***iste rekordy...

Peace



____________________
Viper
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
esk napisany: 03.07.2007 23:23 Link Do Tego Posta
RDS PWNER!1



dołączył: 04.06.2006
posty: 194
rp: 14601
skąd: Łódź
offtop: no moj rekord 1:23:17 (kierownica), ale to na wersji oznaczonej literka T zanim wprowadzili bmw sauber. Kiedys w tej grze zupelnie inne czasy sie krecilo mniej wiecej o sekunde szybsze. :>

____________________
.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 08:59
·
Obecnie forum przegląda 23 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 23 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Akrin (29) · eagle (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies