Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 07:28
· GTAthegame · Forum · Café Robina
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Aliasy, wpisy DNS
sdr napisany: 29.11.2006 20:34 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87326
Już od wakacji noszę się z tym pomysłem i wreszcie zdecydowałem o wprowadzeniu go w życie. Otóż mam Wam do zaoferowania drodzy userzy odpłatne aliasy pocztowe w komplecie z przekierowaniem www lub dowolnym wpisem DNS w wybranej subdomenie atrakcyjnej domeny *.gta.co.pl. Domenę tą zakupiłem dla GTG w lipcu i wreszcie postanowiłem zrobić z niej jakiś użytek CO.pl to nowa polska domena, zupełnie jak popularne w Wielkiej Brytanii CO.uk. Jak już wspomniałem, do wyboru są następujace opcje:

  • alias pocztowy twoja_nazwa@gta.co.pl + przekierowanie www twoja_nazwa.gta.co.pl (w ramce lub bez) do dowolnej strony
  • alias pocztowy twoja_nazwa@gta.co.pl + wpis DNS (NS, CNAME, MX, A) twoja_nazwa.gta.co.pl


Cena każdego z tych dwóch kompletów wynosi 10PLN/rok (do negocjacji na gg lub mailu ). Ponadto informuję, że aliasy z tej domeny nie będą do zdobycia w żadnym konkursie, tak więc nie macie na co czekać ;p Obecnie zajęte nazwy to "sdr" i "aliasy" - reszta jest wolna. Aby sprawdzić dostępność subdomeny wystarczy wejść pod adres twoja_nazwa.gta.co.pl - jeśli otworzy się strona głowna GTG tzn ze subdomena jest wolna ;] Zamówienia przyjmuję pod adresem aliasy -at- gta.co.pl.

Pytania można zadawać w tym temacie.

edit Aha, zapomniałem dopisać, że samą domenę *.co.pl można nabyć na stronie http://domeny.co.pl za 25PLN/rok. Swoją ofertę kieruję do osób zainteresowanych subdomeną w gta.co.pl dlatego na wszelki wypadek ostrzegam żeby nie sypać mi tu textami w stylu "a tam są normalne za 25 zeta to to sie nie opłaca" ;p Myślę że mamy jasność.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
dvl napisany: 29.11.2006 20:52 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 22.05.2006
posty: 319
rp: 6741
skąd: Ustroń.
Mi się to nie przyda, no ale dobrze, że temat jest.

____________________
dvl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Yoshiyuki napisany: 29.11.2006 20:57 Link Do Tego Posta
pimp



dołączył: 04.06.2005
posty: 477
rp: 9838
skąd: Gdynia
dobrze ze jest, bo napisal go administrator. tak ma byc. a ty mi tutaj nie spamuj...

____________________
Yoshiyuki
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tommypl napisany: 30.11.2006 07:31 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 26.06.2006
posty: 1405
rp: 11623
:o ja juz mam swój aliasik :*

____________________
tommypl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 30.11.2006 14:51 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
no sdr widze że miślisz tajk jak ja i ja chciałem ci taki system zaoferować ale byłeś szybszy. ekstra pomysł. Może jeszcze zrobić system alasów gtg.net ??

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 30.11.2006 15:06 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87326
tmster napisał:
no sdr widze że miślisz tajk jak ja i ja chciałem ci taki system zaoferować ale byłeś szybszy. ekstra pomysł. Może jeszcze zrobić system alasów gtg.net ??


jaki system chciales 'zaproponowac'? :| o systemie aliasów to tu raczej mówić nie można, bo to nie jakiś zautomatyzowany 'proceder' udostepniania subdomen a la prv ;p ja tylko mam dodatkową domenę i próbuję jakoś zrobić z niej porządek z pożytkiem dla innych. mam nadzieję że znajdą się webmasterzy, którym spodoba się pomysł umieszczenia swojej strony w adresie lepiej oddającym tematykę strony.

ps. i proszę ograniczać się z postami w stylu 'mi się raczej nie przyda', 'ja juz mam', etc. to nie wnosi niczego do dyskusji.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 07:28
·
Obecnie forum przegląda 17 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 17 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies