Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.03.2024 06:37
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA V
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Los Santos Tuners - wrażenia
» Los Santos Tuners to:

nie moja bajka
0%0%0%

ciekawe DLC, do obadania
60%60%60%

coś, na co czekałem
0%0%0%

vroom! vroom! <3
40%40%40%

» suma głosów: 5
Toni napisany: 21.07.2021 10:01 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 392
rp: 62455
skąd: Środa Wielkopolska
Chyba najsensowniej będzie zrobić z tego niteczkę na forum, bo w komentarzach pod postem lub w shoutboksie poginiemy.

Od wczoraj można już korzystać do woli z nowego DLC do GTA Online: Los Santos Tuners. Testowaliście? Jak wrażenia? Podyskutujmy!

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Roger napisany: 21.07.2021 21:20 Link Do Tego Posta
asshole



dołączył: 10.12.2005
posty: 610
rp: 64998
Nie wiem, nie grałem. Ale chyba jest dobre, skoro mamy wątek. Wyjaśnij proszę geneze i ideę tegoż dodatku, to może i ja zagram!

____________________
Roger
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 26.07.2021 12:44 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
Lubię świat Szybkich i Wściekłych, widział bym parę absurdów z filmu również w grze. Sam klub samochodowy LS no ok fajnie że jest ale to tylko chwilowy bajer, tor testowy jest spoko można pobawić się w poprawę swojego najlepszego czasu gdzie zszedłem poniżej minuty do około 55 sekund. To co jest najfajniejsze to nowe misje po kupnie warsztatu, eksport aut to taka wersja 2.0 tego co już było i raczej nie będę tracił zbytnio czasu na to. Podoba mi się że każdą nową misję możemy rozegrać w pojedynkę tak jak R* zapowiadał wcześniej a misje same w sobie są ciekawe, spokojnie mogły by być w singlu.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Toni napisany: 29.07.2021 08:01 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 392
rp: 62455
skąd: Środa Wielkopolska
Ja jestem na tym nieszczęsnym etapie, że ciułam kasę na warsztat samochodowy, więc jakieś 90% tego DLC mnie nie dosięga nawet. Niemniej nowe wyścigi uliczne całkiem, całkiem, do tego fajna miejscówka na spotkania online, no i wreszcie można przetestować szybkie fury nawet, jeśli Cię nie stać na ich zakup

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 29.07.2021 09:55 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
@Toni Koastkę posiadasz? Robisz napady na cayo perico? Jak nie to koniecznie kup ją w pierwszej kolejności. Przez cayo perico można robić teraz milion w godzinę.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Toni napisany: 29.07.2021 10:51 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 392
rp: 62455
skąd: Środa Wielkopolska
@Whis, 2,2 mln $ na Kosatkę, to ja będę miesiącami ciułał :P

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 02.08.2021 08:43 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
Toni napisał:
@Whis, 2,2 mln $ na Kosatkę, to ja będę miesiącami ciułał :P


Jeśli ktoś gra w online i nie nabył najlepszej rzeczy jaką R* dał bo w końcu sensownie idzie zarabiać to nie powinien nic innego kupować. Nigdy nie kupiłem gotówki w tej grze, a większość tego co zarobiłem to samo cayo perico mi dało:



Odłóż sobie na kosatkę, na yt masz później trasy by robić napady bez wykrycia jak już je poznasz to każdy tak robisz bo wykrycie obniża ilość gotówki gdy strzelają w nas. Na początku robiłem też podejście do napadu z poziomu kosatki bo najszybciej było, podpływasz pod posiadłość i zaraz do niej wchodzisz ale wtedy kończysz z około milionem zarobku. Najlepiej podczas zwiadu znaleźć strój ochrony, ciężarówkę i rozglądać się za kokainą bo ma największą wartość, jeśli akurat masz pecha i nie ma żadnej na wyspie to idziesz w pieniądze bo stoją na drugim miejscu, marihuany nigdy nie bierz bo jest najmniej warta i zawsze z posiadłości też zaglądaj do ukrytego sejfu w ścianie gdzie masz z 80.000$ co z kokainą daje zawsze lekko ponad pół miliona. Dlatego już nie robię speedrunów z kosatką a zgarniam pół miliona za każdym podejściem + kasę na główny cel wynosząc z napadu średnio 1,5 miliona za każdym razem. Po kupnie kosatki szybko uzbierasz kasę i drugą rzeczą jaką musisz kupić to sparrow którego będziesz miał pod ręką w kosatce do robienia misji przygotowawczych. Nie rób misji dywersjowych bo to strata czasu a i tak każdy napad będziesz robić bez wykrycia. Ja najczęściej wybieram opcję wejścia velum/alkonost zależy to od tego gdzie mam strój ochrony/ciężarówkę/kokainę. Oczywiście możesz przez hype nowej zawartości zainwestować w warsztat i bawić się w te nowe misje ale tam średni zarobek to jest 150,000$ a na cayo masz 10x tyle.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
fan_GTA napisany: 02.08.2021 14:29 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 633
rp: 50872
Jak dla mnie to w Los Santos Tuners łatwiej zdobyć kasę niż w Cayo Perico, na pewno nie tak dużo jak w tym pierwszym, ale po 10-15 minutach jesteś bogatszy o te 150 tys. GTA$. W ogóle to podoba mi się cała ta otoczka tej aktualizacji, ten klub samochodowy, te wyścigi uliczne, jest co robić.
A tak jeszcze zapytam z ciekawości: ile wam zajmuje GTA V po ostatniej aktualizacji? U mnie to jest 101GB.

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Toni napisany: 03.08.2021 10:22 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 392
rp: 62455
skąd: Środa Wielkopolska
@fan_gta 101,47 GB. Przez Epic Games.

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 04.08.2021 13:09 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1662
rp: 87009
fan_GTA napisał:
ile wam zajmuje GTA V po ostatniej aktualizacji? U mnie to jest 101GB.

101,35 GB - Steam

+++ EDIT (13.08.2021 23:36):

Ok, minęło już trochę czasu, wypróbowałem chyba wszystko i mogę coś napisać. Generalnie myślę, że Los Santos Tuners to udana aktualizacja. Taka bardzo w stylu GTA, bez specjalnych udziwnień, skupiona na samochodach.

Do najmocniejszych stron z pewnością mogę zaliczyć nowe zlecenia z tablicy, które zapewniają solidny zastrzyk gotówki w rozsądnym czasie, można robić je solo i zwyczajnie są ciekawe. Podobnie jak biznes tuningowy w naszym warsztacie. Prosta rzecz, ale też łatwa kasa. Podobają mi się nowe rodzaje wyścigów: uliczne za możliwość korzystania ze skrótów, pościgi za dodatkowy element chaosu wprowadzany przez obecność policji. Nowe samochody też są spoko, przynajmniej te, z których korzystam Klub samochodowy, tor testowy - git, bardzo klimatyczna miejscówka i pewnie polubią ją gracze, którzy uczestniczą w spotkaniach samochodowych.

Z minusów mogę wymienić następujące mankamenty:

  • nowy i moim zdaniem zbędny system reputacji, który chyba nie służy niczemu poza blokowaniem dostępu do kosmetyki,
  • wyścigi sprinterskie, z których jest jakaś kasa, ale ciągłe ściganie się do kilku losowych miejscówek może się szybko znudzić,
  • lista rzadkich pojazdów - żeby ją skompletować w ciągu jednego dnia trzeba mieć dużo szczęścia i/lub cierpliwości,
  • jak zwykle przesadnie wyśrubowany poziom trudności w misjach, perfekcyjna celność przeciwników - ale może to po prostu ja jestem słaby :P

Ocena ogólna: 8/10 - więcej takich!

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Toni napisany: 23.08.2021 21:43 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 392
rp: 62455
skąd: Środa Wielkopolska
Ja czekam z pełniejszą wypowiedzią, aż dozbieram na warsztat samochodowy :P

+++ EDIT (06.09.2021 11:56):

Korzystając z promocji (20%) kupiłem w końcu warsztat.
A zatem:
1) sam klub samochodowy to trochę niewypał, myślę, że gdyby miał podziemny garaż dla każdego na choćby 10 pojazdów, byłby częściej odwiedzany. Dlaczego? Można by bezpośrednio z garażu wjeżdżać autem do środka, bez obaw o grieferów, którzy zniszczą aut ow drodze do LSCM. W zasadzie bez umówienia sie ze znajomym, trudno tam spotkać kogoś (lub spotkać kogoś normalnego).
2) fajna opcja wygrywania samochodów, zwłaszcza, że zadania nietrudne, a nagrody o wartości powyżej 1 mln eurogąbek. Ot, taki Cypher, wszedł do sprzedaży i pyk, można go za friko zgarnąć. Dla mnie (i dla innych, którzy nie latają na Cayo Perico co godzinę) - rewelacyjna opcja na zdobycie szybkiej fury bez nakładu finansowego.
3) warsztat - fajna miejscóweczka, zadania z tuningiem i odwiezieniem auta klientowi to spoko opcja na dodatkowy szybki, dość duży i prosty zarobek. Misję wykonywałem jedną czy dwie z Dawidem, który hostował - spoko akcja. Natomiast dopiero jak sam zahostuję i wykonam jakąś, odblokuję tablicę i egzotyczne pojazdy eksportowe, więc o tym aspekcie nie mam jak się wypowiedzieć.
4) Stroje - no tutaj jestem bardoz zawiedziony. Niby jakeiś stroje powiązane z producentami są, ale np. koszulek z logo Grotti (czy też CZEGOKOLWIEK z logo Grotti) nie uświadczysz, a ceny kompletnie z dupy.
5) respekt w LSCM - fajnie, że odblokowuje ciuchy i modyfikacje, szkoda, że można mieć to głęboko i jakoś nie warto o to szczególnie dbać. Mam wrażenie, że to nieco nieprzemyślane rozwiązanie.
6) nowe wyscigi - te są spoko, nawet z randomami na sesji można czerpać z tego frajdę, zalatują tez lekko Szybkimi i Wściekłymi (np. te pościgowe z glinami na karku). Jak dla mnie wyscigi bardzo na plus.

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.03.2024 06:37
·
Obecnie forum przegląda 23 gości oraz 0 z 6655 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 23 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Żyłkaa (31) · kamil200 (28) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25112 (+9697) postów w 1833 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies