Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.03.2024 10:27
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA V
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Atak cheater'a w GTA Online?
fan_GTA napisany: 29.06.2019 16:24 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 633
rp: 50872
Witam,

Wczoraj podczas grania w Online doszło do niezwykłych wydarzeń.
Otóż gdy jechałem autem, to w pewnym momencie zmieniło ono kolor i tablicę. Stało się w to sposób niespodziewany. Potem w jakiś magiczny sposób zaczęła mi się zwiększać ranga, tak, że z poziomu 113 zrobił się poziom 539 i to w przeciągu kilku minut. Okazało się, że jakiś użytkownik Online zainstalował mi (?) god moda do mojego samochodu. Kasy mi na szczęście nie przybyło.
Czy mogę się spodziewać bana ze strony Rockstara?

Swoją drogą przydałby się dział na Forum poświęcony GTA Online w V.

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 30.06.2019 12:24 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1662
rp: 87010
No cheaty są wszędzie i już chyba w tej grze się ich nie pozbędziemy. Rockstar tylko pozwami sądowymi straszy. Zobaczymy za jakiś czas jak sobie w RDO z tym poradzili, czy są jakieś postępy.

Generalnie kiedy widzisz, że w grze dzieje się coś dziwnego - zmieniaj szybko sesję. Bana dostać nie powinieneś, bo to nie Ty hackowałeś grę, ale w sumie kto wie w jaki sposób oni to sprawdzają. Ja bym do nich napisał przynajmniej żeby zredukowali rangę do wcześniejszego poziomu. Żeby nie było, że nie zareagowałeś w żaden sposób.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 30.06.2019 17:58 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 668
rp: 74834
Za późno, ban już został wysłany. Przerabiałem to w 2015. Hakerom gówno zrobią, a zwykłego gracza łatwiej uziemić kiedy zobaczą log zdarzeń Twojej postaci.

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
fan_GTA napisany: 30.06.2019 20:19 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 633
rp: 50872
@sdr
Czyli napisać do supportu Rockstara i im wyjaśnić, że przybyło mi zbyt dużo poziomów i chcę powrotu do wcześniejszego?

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 01.07.2019 11:02 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1662
rp: 87010
fan_GTA napisał:
@sdr
Czyli napisać do supportu Rockstara i im wyjaśnić, że przybyło mi zbyt dużo poziomów i chcę powrotu do wcześniejszego?

Właśnie tak. Chyba, że jeszcze coś ci się zmieniło to też napisz.

@chaos nie trać wiary. Dopóki może grać, jest szansa

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.03.2024 10:27
·
Obecnie forum przegląda 16 gości oraz 0 z 6655 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 16 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Żyłkaa (31) · kamil200 (28) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25113 (+9697) postów w 1833 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies