Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 21:37
· GTAthegame · Forum · Café Robina
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Kupię gadżet GTA
Nerek92 napisany: 10.12.2014 19:48 Link Do Tego Posta
nigga



dołączył: 10.12.2014
posty: 2
rp: 2691
Witajcie, jestem świeżo upieczonym forumowiczem tej strony i nie ukrywam, że głównym powodem dla którego się tutaj zarejestrowałem jest chęć otrzymania pewnego rodzaju pomocy ;)

Zbliżają się święta i chciałbym kupić coś oryginalnego mojemu siostrzeńcowi - zapalonemu graczowi GTA. Myślałem nad jakimś fajnym naprawdę dużym plakacie (fototapeta może), ale w oko wpadła mi ta aukcja:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4873983285

Myślę, że fajny gadżet, ale niestety jest to aukcja i kończy się dopiero 20. Boję się, że prezent może nie dojść na czas. Sprzedający też nie chce kończyć aukcji i stąd moje pytanie. Posiada ktoś podobny przedmiot w swojej kolekcji i byłby zainteresowany odsprzedażą?

Jeżeli macie także inne propozycje związane z tego typu gadżetami chętnie wysłucham

____________________
Nerek92
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
icetique napisany: 10.12.2014 20:45 Link Do Tego Posta
King of da dead imperium



dołączył: 06.01.2006
posty: 145
rp: 16942
Ja bym chyba nie wypił. :D

____________________
icetique
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
drezz napisany: 10.12.2014 22:48 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
Sam zrób taki gadżet Druknij etykietę i przyklej na butelkę.

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 10.12.2014 23:37 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87182
@icetique no teraz to już na pewno nie :p
Cytat:
Ze względu na przekroczony termin ważności produktu, jest to przedmiot wyłącznie kolekcjonerski, nie nadający się do spożycia.

Chociaż, gdyby do spożycia się nadawał to może i bym się skusił

@Nerek92 witamy na forum. A nie jesteś zainteresowany po prostu zakupem czegoś w Rockstar Warehouse? Ceny może nie zachęcają, ale przesyłka dociera dość szybko (wysyłka z Europy) i zawsze to jednak pewne źródło.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Nerek92 napisany: 11.12.2014 09:28 Link Do Tego Posta
nigga



dołączył: 10.12.2014
posty: 2
rp: 2691
Pare wzorów koszulek jest ciekawych, ale wątpię, że zamówię. Niemniej jednak dobrze wiedzieć, że towar idzie z EU.

Swoją drogą nie takie rzeczy wypiłoby się gdy męczy kac morderca ;)

____________________
Nerek92
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 21:37
·
Obecnie forum przegląda 15 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 15 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies