Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 06:34
· GTAthegame · Forum · Inter Global Films
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
PajaDarkBoyFilm 17
SebaSeba napisany: 14.01.2014 00:30 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 17.02.2007
posty: 69
rp: 5885
skąd: Zabrze
Wiele osób tutaj czekało a oto i jest



Oceniajcie i komentujcie. :)

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kurzi6 napisany: 14.01.2014 09:13 Link Do Tego Posta
Puchate żelazko



dołączył: 29.08.2005
posty: 311
rp: 60339
skąd: Szczecin, ZPM
Jest lepiej ale nadal nie powiedziałem "wow! ten koleś jest niezły"

Z serii nie znam się więc się wypowiem:
- film nie trzyma proporcji. Jeśli coś montujesz to robisz to w całości w proporcjach 4:3 lub 16:9. 16:10 to jakaś dziwna hybryda służąca bardziej do pracy niż do grania a tym bardziej oglądania filmów. Ogólnie paski po bokach są passé.
- znowu pociąłeś to tak, że widać, że w niektórych momentach chciałeś ukryć to, że jednak zleciałeś.
- Przejścia pomiędzy niektórymi scenami były wkurzające... bałem się przez nie, że poleciała mi taśma od ekranu w laptopie.

____________________
kurzi6
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 14.01.2014 18:45 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46364
Przedmówca już wymienił największe wady tego filmu, ogólnie nie ma ani szału ani tragedii, to jest raczej film, o którym zapomina się po 10 minutach. Jak dla mnie to takie 4-5/10, trzeba by jeszcze się postarać o jakieś bardziej ekstremalne wyczyny i o lepszy montaż.
P.S. Mój 100 post

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 15.01.2014 18:02 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
Film mi się nie dłużył, więc nie jest źle. Niektóre stunty nawet fajne, ale takie akcje jak zjazd samochodem z dachu budynku na parking obok to powinieneś odpuścić. Jeśli to byłby jakiś ładny przelot z obrotem w międzyczasie to co innego. Dobre synchro w czasie skoku przez płot na lotnisko. Nie wiem czy celowe, czy przypadek Przejścia pomiędzy stuntami ok, poza tym efektem uszkodzonego obrazu. Jak ktoś przed obejrzeniem nie czytał postu k5 to faktycznie może zejść na zawał :p I ten mrugający na czarno ekran na początku, nie wiem czy to celowe czy coś się pochrzaniło przy montażu, ale nie powinno tego tam być.

Efekt PIP trochę mnie dezorientował. Nie wiadomo, na którym ujęciu zawiesić oko :p Ale sam pomysł z pokazaniem różnych perspektyw ciekawy. Może zamiast PIP po prostu pokazać stunt z innej kamery jeszcze raz, może w spowolnieniu. Ale nie za długo (tylko finał) i nie za dużo (dwa, maks. trzy najlepsze stunty).

Tyle uwag. Klip zdecydowanie lepszy niż zwiastun. W tych czasach to rzadkie zjawisko.

PS Pozwoliłem sobie osadzić odtwarzacz bezpośrednio w poście :)

PS2 Gratki Ronin

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 06:34
·
Obecnie forum przegląda 42 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 42 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies