Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 06:25
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Ronin
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6
Ronin
Polska - Łotwa · napisany: 23.03.2019 20:39
1:0 dla Polski
Francja - Chorwacja · napisany: 14.07.2018 18:50
2:1 dla Francji
Polska - Japonia · napisany: 25.06.2018 21:37
Patrząc na to, że Japonia wygrała z Kolumbią i zremisowała z Senegalem to będzie ciężko nawiązać nam jakąkolwiek walkę z nimi. Tym bardziej jeśli w meczu o wszystko nie pokazaliśmy dosłownie nic, to co może się zmienić gdy zagramy o pietruszkę. Dlatego jeśli Japonia wygra 2:0 to i tak będzie to łagodny wymiar kary.
Polska - Kolumbia · napisany: 20.06.2018 18:30
1:0 dla Polski
Polska - Senegal · napisany: 15.06.2018 11:32
Patrząc na obecną formę naszej reprezentacji to obstawiam, że nie będzie problemów żeby wyjść z grupy z 1 miejsca i nie powtórzy się historia iż gramy mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor Według mnie będzie 2:0 dla Polski.
Polska - Czarnogóra · napisany: 04.10.2017 14:05
Wygramy 3:1
Polska - Armenia · napisany: 04.10.2017 14:04
Wygramy 2:1
Polska - Kazachstan · napisany: 01.09.2017 19:20
Polska wygra 2:0
Polska - Dania · napisany: 01.09.2017 19:17
Wygramy 1:0
Polska - Rumunia · napisany: 09.06.2017 11:08
Wygramy 2:0 :)
Polska - Czarnogóra · napisany: 25.03.2017 13:45
Nie wiem czy Polacy po zimowej przerwie jeszcze pamiętają jak się gra w piłkę, ale stawiam optymistyczne 2:1 dla Polski.
Polska - Słowenia · napisany: 10.11.2016 19:25
Polska wygra 1:0 :)
Polska - Rumunia · napisany: 10.11.2016 19:24
Może nikt nie typuje, bo ciężko określić formę naszych Jak zwykle optymistycznie 2:1 dla nas
Polska - Dania · napisany: 07.10.2016 14:32
Patrząc na ostatni mecz to trochę mniej optymistycznie podchodzę do meczu naszych orłów, ale niech stracę i obstawie 1:0 dla Polski :)
Mały tuning BMW E46 · napisany: 17.09.2016 21:32
Trochę to trwało, ale w końcu udało się odebrać auto po małej przygodzie na rondzie Problem był taki, że auto ma ładny kolor, ale dość nietypowy i trudno dostępny, dlatego ciężko było dostać zderzak i błotnik w takim samym kolorze, a zarówno mechanik jak i ja chcieliśmy uniknąć malowania i dodatkowych kosztów. Po dłuższym czasie udało się zdobyć części w takim samym kolorze i to aż znad morza. Chociaż efektu łał nie było, bo załatwił z listwami w czarnym kolorze, a to jednak trochę kłuję mnie w oczy. Ale i tak wcześniej myślałem, żeby podjechać do lakiernika, żeby zrobić drobne poprawki lakiernicze i pozbyć się rudej szmaty w paru miejscach, także po prostu jeszcze 3 listewki trzeba będzie pomalować.


Tak wygląda obecnie auto, ale to nie jest jeszcze to co było wcześniej :(

W innym temacie pisałem, że pokaże jak wygląda u mnie wzmacniacz, który musiałem włożyć do bagażnika, bo oryginalny już odmówił posłuszeństwa.


Wzmacniacz, który zamontowałem to Peiying PY-C4B39R 800W, teraz już nawet na allegro takiego nie sprzedają :)

A ostatnie ogłoszenie duszpasterskie jakie mam w głowie, to sprawa kamerki internetowej. Napisałeś chaos, ze denerwował Cię zwisający kabel i ja miałem podobnie dlatego wymyśliłem coś takiego, że nie podłączałem jej do zapalniczki tylko wyrzuciłem jedną żarówkę z podsufitki i tam kabelkami zlutowałem do płytki. Także prąd jest, żarówki nie ma, kamerka działa, a kabla w ogóle nie widać.


Wszystko wygląda tak jak na załączonym obrazku, nie wiem jak to wygląda w Twojej skodzie, ale może jest możliwość abyś zrobił u siebie coś podobnego :)
Mała przemiana · napisany: 04.09.2016 13:02
Powiem Ci, że nie mam bladego pojęcia jakiej firmy kupiłem felgi, bo jedynym kryterium jakim się kierowałem to były odpowiednie wymiary i żeby ładnie wyglądały w moich oczach gdy założy się na auto. Kupiłem je dobre 5 lat temu, dlatego ciężko byłoby mi znaleźć dowód zakupu, a na felgach raczej też nic nie pisze, jeśli już to może na wewnętrznej stronie. Nie kierowałem się żadnym producentem, tak jak chociażby w przypadku opon, gdzie miała być dobra firma, pozytywne opinie i w miarę ładny bieżnik. Chociaż przy oponie też jest śmieszna sprawa, bo kiedyś na jednej oponie wyskoczył mi taki bąbel i niestety trzeba było kupić nową, bo żaden zakład wulkanizacyjny nic z tym już nie mógł zrobić. I jak popatrzyłem jakie opony mam i jaki model muszę dokupić to się okazało, ze kupiłem sobie opony z indeksem prędkości W czyli do 270 i tak się zastanawiałem po jaką cholerę ja takie kupiłem skoro na liczniku mam tylko 250, a i tak więcej jak 240 nie jechałem :)

Ale wracając do tematu felg to pomimo tych 5 lat nie narzekam wcale na te felgi, farba trzyma się dobrze i są prawie tak równe jak w dniu zakupu. Chociaż ja tak jak pisałem wcześniej to na tych felgach mam tylko opony letnie, a na oryginalnych założone opony zimowe, także co pół roku nie przerzucam ich tylko robię sobie sam szybki pit-stop. A skoro mam praktycznie wymieniony cały układ kierowniczy i zawieszenie, a nie czuję żeby kierownica drgała to nawet nie jeżdżę na wyważanie, co najwyżej raz na 2 lata, a i tak się okazuje, że 10g to max, a większość jest na 0-0, lub 0-5.
Mała przemiana · napisany: 01.09.2016 14:20
Z zewnątrz zmieniłeś tylko felgi i przyciemniłeś szyby, ale to i tak dało pozytywny efekt. Ja w środku na szczęście nie musiałem nic robić, jedynie co to musiałem zakupić wzmacniacz, bo oryginalny się spalił, a bez sensu było kupować oryginalny ale oczywiście używany z gwarancją rozruchową, skoro można było kupić inny, z gwarancją producenta. Fakt, że oryginalny był ładnie schowany w bagażniku, ale ten udało mi się też fajnie zamontować. Jak mechanik odda mi auto to pokaże jak to u mnie wygląda. Tak samo ja u siebie zrobiłem przyciemnianie, chociaż trochę żałuję że szyby przyciemniłem na 80%, bo myślałem że to będzie nie fajnie wyglądać gdy do niebieskiego auta dam folię rodem z karawanu. Później się okazało, że spokojnie można było dać folię 100%, ale że to nie jest prosta sprawa przyciemnić sobie szyby to nie będę drugi raz dawał do specjalisty. Jeszcze mając poprzednie auto próbowałem sobie to sam zrobić. Kupiłem folię i zacząłem od takiej małej szyby ale mimo wielu prób to pęcherzyków powietrza było tyle, że jakbym się wziął za tylną to bąble byłyby chyba wielkości dłoni U mnie felgi mimo iż są ładne i to jeszcze oryginalne, to jednak postanowiłem wyłożyć około 2000 zł na takie które sprawią, że auto będzie jeszcze lepiej się prezentować. Nie bawiłem się jak Ty w używki i na alledrogo kupiłem te, które są obecnie na aucie, oryginalne są założone na zimowe opony.


Tutaj porównanie jakie felgi były na aucie w dniu zakupu, a założone są te, które kupiłem już później.

Także u siebie chaos to musisz jeszcze dorzucić jakiś spojler, żeby przy nowych felgach lepiej dociskało Ci tył Możesz też pobawić się przy przednich światłach bo teraz jest taka moda, że każdy albo zmienia oryginalne lampy albo chociaż dodaje ledy i czasami efekt jest bardzo fajny. Ja akurat u siebie założyłem coś co jest znakiem rozpoznawczym BMW, a mianowicie ringi, fachowo to co kupiłem nazywa się anielskie oczy Koszt to jedyne 300 zł, a różnica jest kolosalna.





Także ogólnie udało Ci się fajnie zmienić wygląd prostymi zabiegami, w środku to raczej nikt oprócz Ciebie nie zauważy ani nie doceni tego co zrobiłeś, ale z zewnątrz to jak na takie auto to jednak je trochę odmłodziłeś :)
Mały tuning BMW E46 · napisany: 19.08.2016 12:47
U mnie aż takiej fotorelacji z naprawy nie będzie, bo auto jest u mechanika i jak odbiorę to będzie już zrobione. A historia tej kolizji wygląda tak, że wracałem z dziewczyna z wakacji nad morzem i postanowiliśmy pojechać jeszcze do sklepu, żeby uzupełnić pustą lodówkę. Ale z racji, że ja Lubina nie znam wcale, to polegałem na dziewczynie, która jednak też straciła orientację. Na pewno przed rondem, gdy się spytałem gdzie mamy jechać otrzymałem długie yyyyyy... na pewno mi nie pomogło i fakt jest taki, że bardziej się zastanawiałem, który z 3 pasów wybrać, jak w rondo wjechać i jak z niego wyjechać, i nie popatrzyłem w lewo czy czasem coś nie jedzie. Z racji, że jechałem pomału to nawet nie zdążył się włączyć ABS, który mógłby mi trochę pomóc. Na domiar złego trafiłem na takiego wrednego mieszkańca Los Santos, który momentalnie sprowadził mi jedną gwiazdkę poszukiwań. Nie myślałem o ucieczce, bo widziałem że pod autem jest mokro od jakiegoś płynu i byłem przekonany, że poszła chłodnica, jakiś "spec" też się położył pod autem i mówi, że na pewno chłodnica. Potem się okazało, że to jednak tylko spryskiwacz, który jest pod ksenonem wyskoczył z zawiasów i to był tylko płyn od spryskiwaczy. Z racji, że nie znałem kodów jak pozbyć się poziomu poszukiwań to musiałem poczekać na policję. Nie dość, że zarobiłem bilet na kwotę 250 zł, to jeszcze policjant ocenił ten występ na 6 pkt Wredne z jego strony było to, że jeszcze zabrał mi dowód i kazał wzywać lawetę mimo, iż uszkodzenia nie były duże, ale wystające elementy i ruszający się kierunkowskaz według niego definitywnie wykluczało auto z dalszej jazdy. Dodatkowo zgrałem filmik z tej kolizji, bo od dłuższego czasu mam ze sobą kamerkę, chociaż kupując ja to myślałem, że się przyda gdy ktoś wjedzie we mnie i nie spodziewałem się, że sam kiedyś zrobię taki głupi błąd i wjadę na rondo na kozaka

Mały tuning BMW E46 · napisany: 18.08.2016 12:14
Ostatnio dosyć boleśnie przekonałem się, że życie to nie GTA i drobna stłuczka jest bardzo odczuwalna. No i niestety nie można wjechać do Pay 'n' Spray na parę sekund A tak wygląda chwila nieuwagi:
[EURO16] POL - POR · napisany: 29.06.2016 19:40
1:0 oczywiście dla Polski :)
[EURO16] POL - SUI · napisany: 22.06.2016 19:39
Uważam, że jeśli się nie rozstrzelali z Ukrainą to faktycznie jedna bramka to max na co będzie nas stać. Obstawiam 1:0 dla Polski, chociaż może strzelą ją dopiero w dogrywce.
[EURO16] POL - UKR · napisany: 21.06.2016 22:26
To była tylko zasłona dymna przed Szwajcarią :)
Mały tuning BMW E46 · napisany: 17.06.2016 16:51
Cześć z racji, że na forum trochę wieje nudą, a ja ostatnio przeprowadziłem małą modyfikację w swoim aucie to postanowiłem się tym z Wami podzielić

W moim BMW hamulce były nie wymieniane od nowości i już wołały o litość żeby je wymienić, a że chciałem aby się trochę wyróżniały to trzeba było głębiej sięgnąć do kieszeni i dużo więcej czasu na to poświęcić, ale myślę że było warto.

Ale od początku, tak auto wyglądało jeszcze do niedawna, na zimowych oponach i z felgami które też walczą dzielnie ze śniegiem. Sorry za palucha na zdjęciu, ale albo mój smartfon ma tak blisko aparat przy krawędzi, albo ja mam za duże łapy



Tutaj zbliżenie na koło, tragedii tutaj jeszcze nie widać bo zasłania felga, ale zardzewiały zacisk prezentował się słabo



Dopiero po ściągnięciu felgi widać było, że tarcza i zaciski nadają się tylko na złom, a piasta i zacisk wymaga małego odświeżenia.



Z racji, że robiłem 2 koła naraz aby trochę ten proces przyśpieszyć to 2 pniaki były najlepszymi lewarkami jakie znalazłem



Tutaj widać moją mała przydomową lakiernię znajdującą się w ogródku oczywiście jedyny słuszny kolor dla zacisków to czerwony, chociaż przez chwilę wahałem się nad niebieskim, bo pasowałoby pod kolor lakieru, ale ostatecznie wybrałem czerwony bo lepiej się prezentuje i jest lepiej widoczny. Tutaj zabawa trwała najdłużej, bo o ile ściągnięcie wszystkiego i rozebranie na części pierwsze zajęło może 3-4 godziny to czyszczenie wszystkiego to kolejne ładnych parę godzin. Najpierw na szlifierce trzeba było z grubsza zedrzeć rdzę, a potem wypiaskować wszystko. Następnie trzeba było nałożyć podkład, odczekać kilka godzin i dopiero kolor, który też potrzebował kilka godzin na wyschnięcie.



Potem złożenie wszystkiego w całość i założenie nowych części na samochód to już była tylko czysta przyjemność. Tarcze oczywiście musiały być nawiercane, bo jest wtedy lepsze chłodzenie, a i efekt też milszy dla oka Fakt, że komplet tarcz i zacisków wyniósł mnie 1600 zł, ale czego się nie robi dla porządnego efektu. A za podkład i farbę do zacisków dałem w sumie 50 zł, czyli tyle co nic, a jednak kolor robi wielką różnicę.



Tu już po założeniu innych felg i letnich opon, mimo iż w momencie zakładania kół zaskoczyła mnie śnieżyca i auto było białe mimo iż to była końcówka kwietnia.



Tutaj widać różnicę pomiędzy tym co było, a tym co jest teraz. Cały proces od momentu ściągnięcia zimowych opon do założenia letnich trwał 4 dni, mimo iż standardowa wymiana wszystkich hamulców nie powinna zając więcej jak 1 dzień. Ale dla takiego efektu trzeba się było bawić aż 4 dni. Na przedniej osi zabawa wyglądała tak samo, jedyna różnica, że z przodu nie trzeba było rozbierać hamulca ręcznego, ale za to zacisk jest o wiele większy.



Tu już widać efekt końcowy, po złożeniu wszystkiego i umyciu auta. Czy warto było wydać 1650 zł i klęczeć przed autem aż 8 dni, ja myślę że tak zwłaszcza że teraz auto prezentuje się o wiele lepiej. Nie dość, że jest na pewno bezpieczniej, bo przy poprzednich nie wiedziałem kiedy się skończą i nie będzie czym hamować, a do tego mam teraz +10 do szpanu i +5 do prędkości



To tyle z mojej fotorelacji, jak Wam się podoba lub nie podoba, oceniajcie i komentujcie :)
[EURO16] POL - UKR · napisany: 17.06.2016 15:45
Patrząc na to, że my już praktycznie wyszliśmy z grupy, a Ukraina już jedzie do domu to myślę, że patrząc jak Polacy dobrze grali z Niemcami to spokojnie wygrają 2:0 :)
[EURO16] POL - GER · napisany: 14.06.2016 19:41
Ja też dalej pozostaję optymistą i obstawiam 3:1 dla Polski.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 06:25
·
Obecnie forum przegląda 36 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 36 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies