Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 19:31
· GTAthegame · Forum · GTA 2
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Czego wam brakuje w tej grze ?
Gregory napisany: 28.11.2013 16:51 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 06.06.2009
posty: 30
rp: 6202
skąd: Częstochowa
Założyłem temat w tym dziale, gdyż mimo tego, że GTA 1 było pierwszą grą z naszej ukochanej serii to jednak uważam, że GTA 2 była grą bardziej grywalną. Chciałbym zatem byście napisali kilka punktów np. 5 czego wam w tej grze brakowało. Jak wiadomo w GTA 2 jest kilka rzeczy, których nie było w poprzedniczce, mi. więcej broni, większy wandet level i system szacunku. Nie piszcie tez, że brakuje wam grafiki 3D, zostawmy tę kwestię po prostu w spokoju.
Jak dla mnie to w tej grze mogłoby być więcej możliwości podrasowania naszego samochodu, np. mogłoby być możliwe do kupienia opancerzenie, tak żeby nasz samochód wytrzymywał jedno uderzenie z rakietnicy więcej z limitem np. 4 tak jak jest przy czołgu.
Mogłoby być jeszcze jakieś inne miast z dwoma innymi gangami bądź, żeby zamiast Zaibatsu w tych pozostałych miastach były jakieś inne gangi.
Więcej broni np. minigun.
Garaż przy zapisie, żeby można było zapisać car.
Jakieś wyścigi uliczne z członkami gangów tzn. 4 uczestników (Claude i trzech przedstawicieli danych gangów w danym mieście.
Jakieś zadania dla glin tak powiedzmy po 3 na każde miasto (jedno łatwe, jedno średnie i jedno trudne, z tym że bez respektu, po prosty, wykonasz jedno, masz do dyspozycji kolejne)
Możliwość robienia drive-by przez lewe lub prawe okno pojazdu.
No to chyba na tyle.

____________________
And remember respect is everything !
I pamiętaj szacunek to wszystko !
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 28.11.2013 23:27 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46366
Zadajmy sobie wszyscy pytanie, czy jest jakikolwiek sens zakładania takiego tematu. Mówimy o grze z ubiegłego wieku, w która nikt już nie gra mimo iż jest za darmo i można ją uruchomić nawet na kalkulatorze. To tak jakbym zadawał sobie pytanie czego mi brakowało w dzieciństwie, skoro już nawet nie pamiętam kiedy stałem się pełnoletni. Era gier 2D, już dawno minęła nawet takich gier jak GTA 1 i 2, teraz liczy się tylko 3D w HD i GTA V.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 29.11.2013 08:00 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87288
Hehe Ronin, no jednak ludzie grają. Wiem, że nawet są (lub do niedawna były) strony skupiające się tylko i wyłącznie na GTA2 albo na częściach w 2D i multi do nich. Niestety u nas niewielu się ostało graczy zaczynających przygodę z GTA od "jedynki" czy "dwójki". A nawet oni nieczęsto wracają do tamtych czasów.

Wszystko idzie do przodu. Myślę, że za 10-15 lat też będą się pojawiały osoby chcące pogadać lub pograć w GTA V, a nie będzie z kim, bo to staroć... A, i Rockstar już dawno wyłączył serwery Chociaż kto wie. Może będziemy grać w zremasterowaną V na jakichś smartwatchach albo innych okularach z kamerką

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 19:31
·
Obecnie forum przegląda 27 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 27 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies