Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 03:04
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA: SA
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
GTA SA - Spolszczenie
drezz napisany: 04.10.2009 10:03 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
Witam. Wiem, że pewnie 90% userów odpowie mi na moje pytanie - "google.pl" i weźmie mnie za idiotę, ale...
Poszukuję spolszczenia (łatki polonizującej) do GTA San Andreas. Chciałbym jeszcze tylko dodać, że to nie ma być jakieś pierwsze lepsze spolszczenie nie wiadomego pochodzenia, tylko profesjonalne spolszczenie wszystkich napisów/opisów w grze. Nie chodzi mi o lektora bo wszyscy wiemy, że takiego spolszczenia nie ma, ale bardzo potrzebowałbym takiego spolszczenia, w którym nie ma błędów ortograficznych, językowych itp. Żeby to nie było po prostu wrzucone do translatora i zamieszczone w grze, bo z takimi spolszczeniami już się spotkałem. Aha i dodam jeszcze jedno. Otóż kiedyś gdy pobrałem pewne spolszczenie do SA, po zainstalowaniu gra przestała mi działać, więc prosiłbym abyście także zwrócili na to uwagę.
Z góry dzięki za pomoc :)

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
may_cry napisany: 04.10.2009 10:08 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 04.06.2009
posty: 54
rp: 11730
"Głosy lubią twoją żonę." Pamiętam to "spolszczenie" z translatora.

I o ile pamiętam Cenega wydała San Andreas z oficjalnym spolszczeniem, ale nie wiem, czy można je osobno załatwić.

____________________
may_cry
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 04.10.2009 13:52 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Właśnie, kup wydanie Cenegi.

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 04.10.2009 15:14 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87287
Dokładnie. Nie wiem czy ktoś w ogóle zabierał się za zrobienie innego porządnego spolszczenia po tym jak takowe wydała Cenega.

Nie wiem też na ile jest legalne udostępnianie takiego spolszczenia poza grą, a przypuszczam, że nie chciałbyś kupować gry specjalnie drugi raz tylko po to żeby je mieć. Znalazłem jednak link skąd możesz zassać łatkę Cenegi. Instalatora chyba tam nie ma, bo to nieoficjalna łata, ale z podmianą odpowiednich plików też nie powinno być schodów.

KLIK

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
drezz napisany: 04.10.2009 16:10 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
Wielkie dzięki sdr Spolszczenie naprawdę trzyma poziom. Temat do zamknięcia.

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 03:04
·
Obecnie forum przegląda 20 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 20 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies