Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 00:36
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika may_cry
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3
may_cry
Wishlist · napisany: 27.10.2011 17:36
Ja mam ***ane na czas rozgrywki, byleby nie schodzili niżej jak poźne lata 70' bo to już będzie za bardzo retro. A jedyny wish z mojej strony to po prostu wciągająca fabuła, moc klimatu jak w starym Vice City, i ścieżka dzwiękowa godna Rockstar! Nie mam żadnych rozbudowanych wymagań pt. pory roku, tereny pozamiejskie, czy tankowanie (oczywiście jakąś świeżość do rozgrywki muszą wrzucić, ale nie to jest dla mnie najważniejsze). Fabuła i klimat to podstawa!
Akuku, zgadnij gdzie! :) · napisany: 27.10.2011 17:28
Ja osobiście chciałbym, żeby było to odświeżone Vice City, ale tak jak już ktoś pisał logo śmierdzi czarnuchami i latynoskimi klimatami, dlatego głosuję w konkursie na Los Santos/San Andreas.

Ale wolałbym Vice i basta! Chociaż... pewnie Rockstar cokolwiek nie zrobi to będzie ***iste, więc czekam z niecierpliwością. Jak będzie data premiery to ogarnę się z funduszami na nowego Xklocka. :)
Scena Multiplayer · napisany: 02.06.2011 00:59
Witam! Właśnie zaopatrzyłem się w nowe łącze internetowe i w końcu mam możliwość pogrania w multiplayer. Mam tylko jedo pytanie. Która scena multiplayer jest obecnie bardziej żywa - IV i dodatków Episodes from Liberty, czy San Andreas multiplayer? Gdzie jest ciekawiej więcej ludzi do pogrania, klanów itp. Bo nie wiem, czy wygrzebywać stare San Andreas, czy zakupić EfLC. Oczywiście dotyczy wersji na PC. Z góry dzięki :)
Brak intra w GTA III, VC i SA · napisany: 27.07.2010 22:24
Ot ciekawostka Grunt, że problem rozwiązany.
Instalować czy odprzedać? · napisany: 12.07.2010 11:22
Pierwszy porządny topic z serii "czy mi pUjdzie". Widzicie - można? Można!
Optymalny Radeon dla IV · napisany: 21.05.2010 21:32
Ja mam Radeona 4850 512MB DDR3 i na rozdzielczości 1280x1024 wszystko pięknie, ładnie śmiga na ustawieniach medium~high. Czasem zdarzają się spadki FPS, ale są do zaakceptowania. Ja bym Ci polecił Radeona 5850 - w sumie najlepszy wybór cena/wydajność lub ewentualnie tańszego 4890, ale to już jest generacja wstecz.

I swoją drogą w GTA akurat nie tylko grafa się liczy :P Dobry procek też jest ważny, ale to pewnie wiesz...
The neXt gta · napisany: 19.05.2010 21:52
Ja mam przeczucie, że to będzie młody Little Jacob w Vice City :P
III - Problem z Donaldem · napisany: 05.05.2010 00:06
Przejdź tą jedną misję u kumpla i spróbuj następną u siebie. :P Może wtedy ruszy...
Lockerz.com · napisany: 25.04.2010 16:22
Tak, więc da radę i nie jest to taka abstrakcja. Zobaczymy jak mi pójdzie. Na razie nie zasadzam się na restock żaden bo mam za mało PTZ. Teraz moim głównym celem to zostać Z-listerem (ale rym) bo szkoda nabijać punkty po 2, jak można po 4. W przyszłości chciałbym ustrzelić któregoś iPoda, a jak się nie będzie udawać to będę zbierał na coś droższego bo jak mniemam droższe rzeczy dłużej wiszą. Chyba, że się mylę? No i jak to jest oni dają po 1 sztuce ze wszystkiego, czy jest tego więcej?
Lockerz.com · napisany: 25.04.2010 14:16
OK. Dzięki za info. Rozumiem, że te restocki są co miesiąc? I jak się taki zaczyna, a ja np. jestem na stronie to w zakładce My Locker jest informacja, czy trzeba kampić na Redeem? I dobrze zrozumiałem, że jak zostanę Z-listerem to mam za darmo koszulkę Lockerz?
k11h napisał:
Jeszcze jest sprawa cła/vatu..

O to się nie martwię bo zapłacić 250zł za MacBook Air'a to żaden problem.
Lockerz.com · napisany: 24.04.2010 20:40
Siemka! Szukajka nie znalazła podobnego topicu dlatego pozwoliłem go sobie założyć.

Macie konta? Zbieracie punkty? Wiecie co to jest? Jak ktoś chce dołączyć do społeczności niech podaje maila chętnie wyślę zaproszenie, zważywszy na to, że dostanę jeszcze za nie punkty.

Poza tym mam jedno zasadnicze pytanie do osób, które mają już rozeznanie w serwisie. Ja zalogowałem się dopiero dzisiaj i nie wszystko jeszcze ogarniam. Co to jest restock? Wpisywałem w Googlach i wywalało dużo informacji na temat byłych restock'ów, ale nigdzie nie dowiedziałem się co to tak właściwie jest. W zakładce Redeem są różne przedmioty do kupienia za PTZ, ale mam już ponad 60PTZ, a pod przedmiotami za tą kwotę dalej pisze "comming soon" i nie mogę ich kupić. Czy w związku z tym restock to po prostu okres w którym można kupować rzeczy, a normalnie są one niedostępne? Byłbym wdzięczny za łopatologiczne wyjaśnienie sprawy
Powrót do LC · napisany: 19.04.2010 22:16
A ja ciągle wierzę, że zapowiedzą domniemaną V na tegoroczną jesień :)
Powrót do LC · napisany: 18.04.2010 13:28
kothka napisał:
may_cry -> oczywiście nic nie jest potwierdzone, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że nowe GTA powinno zostać ujawnione w tym roku. Pewnie zresztą dłubią już nad nim jakiś (spory) czas.

Ja nawet śmiem twierdzić, że wyjdzie w tym roku na jesień mimo "zapewnień" R*. Bo tak jak mówiłem GTA IV ma już 2 lata, więc bez przesady! Co oni nowy silnik piszą, czy jak?

Zastanawiał mnie tylko fakt dlaczego napisałeś czerwiec... :P
Powrót do LC · napisany: 17.04.2010 01:12
kothka napisał:
Czekamy na czerwiec i zapowiedź kolejnego GTA.


A takowa ma być w czerwcu?
Powrót do LC · napisany: 16.04.2010 20:49
Jest już na warezach :P
Powrót do LC · napisany: 15.04.2010 22:08
Ej ja tam wyłączyłem ziarno bo strasznie mnie wkur** :P I TBoGT>TLAD. Dlatego najpierw grałem Luisem i w sumie nie robi to żadnej różnicy, więc jak ktoś ma większe parcie na Gay Tonego (LOL) to bez przeszkód może odpalać najpierw TBoGT.
Powrót do LC · napisany: 15.04.2010 17:24
Filtr przynajmniej na Xbox'ie jest tylko w TLaD i można go bez problemu wyłączyć w opcjach.

I pistolet maszynowy jest git - pół gry na nim przeszedłem :P
meet`gta 2010 ? · napisany: 02.04.2010 11:54
Jestem na TAK Dobrze, że temat powstał tak szybko - przynajmniej mam czas na odłożenie trochę kasy.

Co do terminu to zróbcie po 17 lipca :P Wtedy załapię się na imprezę 18+ metzen'a.

Btw sys co ty popijasz? Żubrówkę, Absoluta?
Podstawka GTA · napisany: 28.03.2010 18:48
Na 100% już nie będzie więcej dodatków. A pobierając DLC z sieci nie tylko Vice City FM brakuje - ogólnie dużo ze ścieżki dźwiękowej jest wycięte :/
Podstawka GTA · napisany: 27.03.2010 18:44
Ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego nie będzie V w tym roku! Premiera IV była już 2 lata temu! Najwyższa pora do cholery. Tym bardziej, że prawdopodobnie będzie na tym samym silniku!
Żegnaj DVD? · napisany: 27.03.2010 18:42
Jeśli chodzi o nośnik to bez wątpienia najlepszy jest pendrive bo jest najtrwalszy. Płyty Blu-Ray też po prostu mogą się porysować :P Ale nie my wyznaczamy standardy, więc ja się nawet nie zastanawiam nad tym wszystkim za wiele. Po prostu wypadałby się rozglądnąć za jakimś odtwarzaczem Blu-Ray przy zakupie telewizora LCD. Co do muzyki to ja akurat nie jestem sentymentalny do tego stopnia żeby kupować albumy w wersji pudełkowej i dlatego bardziej skłaniam się ku iTunes. A gry... no cóż póki co są to wersje pudełkowe (kupowane, a później odsprzedawane), ale planuję w bliżej nieokreślonej przyszłości przerzucić się na Steam i Xbox Live.
GTA IV i Ati · napisany: 02.03.2010 20:37
Nie pUjdzie, wybacz...
Tapeta GTA IV 3 x HQ + grafika · napisany: 25.02.2010 23:03
Zgadzam się - trzecia wersja najlepsza :)
GTA IV czy mi pójdzie ? · napisany: 21.02.2010 23:56
Za mało RAMu :P Pójdzie, ale ***owo.
misterix mod · napisany: 06.02.2010 22:48
Boże jaka bzdura :o
· Wybierz stronę: 1 2 3
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 00:36
·
Obecnie forum przegląda 32 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 32 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · RIP (31) · blaskhyrk (36) · CryFan2 (31) · HX666 (35) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies