Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 21:09
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA IV
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
problem z teksturami
spider103 napisany: 31.12.2008 11:54 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 27.12.2008
posty: 1
rp: 4794
Witam mam pytanie i problem dlaczego robi sie tak




dodam że mam zainstalowanego services packa 3,patha 1.0.1.0,conting,i mam karte radeona 4850 1gb a mój procesor to amd athlon 64x2 dual core 2.1ghz 4000+.proszę o pomoc co mogę zrobić aby te tekstury sie nie wczytywały tolko normalnie chodziły.pozdrawiam i czekam na odpowiedź

ps.może to wina procka?

Post edytowany przez moderatora. Nie pisz nigdy tylko wielkimi literami.
sdr

____________________
spider103
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 31.12.2008 11:57 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Ostatni raz pisałeś z Capsem.

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 31.12.2008 19:53 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87326
Na pierwszym screenie nie widzę niczego niepokojącego. Fakt, nie jest to grafika najwyższych lotów, ale nie dostrzegam niczego wybitnie utrudniającego rozgrywkę.

Procek wydaje się OK. Ogólnie jak wiadomo w przypadku GTA duet AMD+ATi to niezbyt fortunne połączenie. Instalowałeś ostatnie drivery Catalyst wydane po premierze gry? Ciężko będzie pomóc, bo przyczyną tu może być dosłownie wszystko. Gra jest tak niedopracowana i sprawia tyle problemów tylu osobom, że trudno będzie ocenić gdzie dokładnie tkwi ten szczegół sprawiający, że jest jak jest.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
nobody napisany: 31.12.2008 23:30 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 07.12.2005
posty: 110
rp: 7523
Ja miałem coś podobnego - moje problemy z grafą się rozwiązały po dokupieniu kości ram'u 1GB 677 Mhz a to tylko 45 zł.

____________________
nobody
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Aragorn napisany: 01.01.2009 01:50 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 03.06.2005
posty: 3
rp: 6213
Być może da rade odświeżyć te tektury. Spróbuj takich trików jak wchodzenie do menu i do sekcji Graphics i poczekaj chwile aż gra wczyta od nowa tekstury. Ja też mam czasami taki problem. Najgorsze jest gdy gra w ogóle mi nie wczyta tekstur (czyt. nawet modelu postaci).
I co najważniejsze nie graj z patchem jeśli nie miałeś problemów bez niego. ja miałem problem z wczytywaniem tekstur i ten patch mi nawet pomógł i nic nie spartolił ale jeśli się poczyta wypowiedzi innych to ten patch potrafi sporo namieszać niżeli poprawić...
I jeszcze jedno postaraj się o parę próbnych włączeń gry to znaczy zacznij rozgrywkę ale jeśli pojawią się problemy wyłącz i włącz ponownie (czasami pomaga) i co najważniejsze nigdy nie minimalizuj GTA 4 bo są same problemy. Co najważniejsze nowe stery itp. ale więcej ci nie pomożemy. Być może ten badziewny support R* (mi nic nie pomogli tylko a jedynie za przeproszeniem pie***** i niepotrzebnie mi czas zabrali na czytanie odpowiedzi) ci pomoże chodź wątpię w to. Powodzenia w niepowiedzionej konwersji z powodzeniem życzy na nowy rok Aragorn

____________________
Aragorn
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kreska napisany: 01.01.2009 02:11 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 06.07.2006
posty: 6
rp: 6137
skąd: G-lin/W-wa
Toś mu poradził. Po pierwsze, jeżeli chce grać multi i robić achevmenty, to musi zainstalować patch, bo inaczej nie połączy się z usługą live. Po drugie, np. u mnie mogę sobie minimalizować grę ile razy chcę i nie ma z nią najmniejszych problemów.
No i wiadomo, stery. Nie napisałeś w sumie ile masz ramu. 2.1 GHz na dwujajowym procu i to jeszcze od AMD, to jednak trochę bieda przy GTA IV....

____________________
kreska
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
ariasz napisany: 01.01.2009 17:56 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 29.06.2007
posty: 197
rp: 7572
skąd: Myslowice
Racja, sądzę że prymat w przypadki IV wiedzie jednak procek.

____________________
ariasz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
solom napisany: 12.04.2009 08:57 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 19.02.2009
posty: 7
rp: 4756
Mam ten sam problem z teksturami :/

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 21:09
·
Obecnie forum przegląda 20 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 20 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Kamil3728 (48) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies