Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 20:19
· GTAthegame · Forum · Pomoc
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
[GTA IV] Zacinanie dźwięku
malackone napisany: 14.12.2008 14:45 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 14.12.2008
posty: 1
rp: 4806
Otóż mam gta 4 i mam problem gdyż strasznie przycina mi się dźwięk (dzieje się tak razem z obrazem - wręcz synchroniczne skoki obrazu i dźwięku). Próbowałem róznych ustawień w dxdiag itp. mam najnowszego directx, stery do karty graf i dupa...

Mój komp:
Celeron D 2.53
GF6600GT 128mb ram
2gb Ram

Wiem, że to nie jest specyfikacja najmocniejsza, ale obciążenie procesora podczas grania mam na poziomie 60-70% więc zapas jest. Jeśli macie jakieś pomysły byłbym bardzo wdzięczny.

____________________
malackone
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
ariasz napisany: 14.12.2008 23:48 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 29.06.2007
posty: 197
rp: 7572
skąd: Myslowice
Nom na karta graficzna to raczej średnia jest, moze powodować niedorozwój pozostałych pereferii. Dzwięk, procecor etc zamiast działać czekają na to co wykmini grafika. Bo widzisz, grunt nie w tym żeby jeden podzespół mieć ok, ale całość tak aby za sobą nadążały. Ja mam GF8500gt 512ddr i mam przycięcia jak trzeba coś konkretnie wyrenderować więc radziłbym zainwestować w jakąś inna karte, nom conajmniej 6900.
edit:
Tak się zapędziłęm, do tej gry radzę startować z dwujądrowym procesorem, a więc dźwięk czeka na grafike a grafika na procesor i tak w kółko.

____________________
ariasz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
esk napisany: 15.12.2008 00:40 Link Do Tego Posta
RDS PWNER!1



dołączył: 04.06.2006
posty: 194
rp: 14601
skąd: Łódź
6600, 6900? Kaman, przeciez ta gra na 7600 albo w ogole nie dziala albo wala sie tekstury. Absolutne minimum wg. R* to 7900 tak wiec watpie zebys cos tutaj konkretnego zdzialal. :{

____________________
.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
ariasz napisany: 15.12.2008 11:15 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 29.06.2007
posty: 197
rp: 7572
skąd: Myslowice
Esk racja, czeski byk. Miałem na myśli 7900 jako minimum. Ale jak już masz kupować to musisz reszte dokupić, zauważ że w minimalnych zalecany jest co prawda procek 2,4ghz (niby masz 2,53) ale zalecany jest dwujądrowy. Tak więc wg mnie wymiana powinna być gruntowna, plyta, proc, grafika. Jeśli pamięć będzie pasowała do nowej płyty to może zostać bo na 2 giga(na xp) spokojnie pograsz.

____________________
ariasz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
fan_GTA napisany: 15.12.2008 18:56 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 635
rp: 50944
sorry za offtopic, ale mam pytanie do autora tematu: ile FPSów masz w IV?, z tego co widzę masz ciut mocniejszy komputer od mojego, jeśli chodzi o twój problem związany z dźwiękiem to myślę, że wymiana podzespołów w komputerze wiele pomoże

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 20:19
·
Obecnie forum przegląda 9 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 9 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Akrin (29) · eagle (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies