Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 02.05.2024 05:23
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Ronin
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6
Ronin
[EURO16] POL - NIL · napisany: 07.06.2016 13:08
Patrząc na ostatnie 2 mecze naszych orłów, to jednak się boję, że scenariusz może być taki jak zawsze; mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor Ale trzeba wierzyć w naszych, dlatego obstawiam 2:1 dla Polski :)
[EURO16] Polska - Irlandia · napisany: 12.10.2015 12:42
Dzięki @chaos i @Dawid Polska Biało Czerwoni, szkoda ze musiałem iść na nocke do pracy i nie widziałem tego zwycięstwa na żywo, bo jednak relacja tekstowa to nie to samo, ale liczy się, że jedziemy do Francji!!!!!!!!!!!!!!
[EURO16] Polska - Irlandia · napisany: 09.10.2015 21:30
Tylko wygrana, albo remis maksymalnie 2:2 da nam awans na mistrzostwa, to myślę że w końcu nasze orły się przyłożą i wygrają Obstawiam 2:1 dla Polski.
[EURO16] Polska - Szkocja · napisany: 08.10.2015 15:08
2:0 dla Polski :)
[DT#4] Co z tą Sceną? · napisany: 30.09.2015 15:14
Ten temat już ma 10 dni, a ja dopiero dzisiaj mam chwilę żeby przysiąść i napisać co mi leży na sercu, to pokazuje jedna z przyczyn dlaczego dzisiejsza scena nie wygląda tak jak kiedyś - brak czasu. Ja swoją przygodę z GTA zaczynałem od początku serii czyli GTA 1. Pamiętam jak dziś gdy kolega powiedział, że ma coś fajnego i żeby przyszedł do niego pograć, a że ja miałem wtedy pegazusa i gry pokroju mario czy duck hunt robiły na mnie ogromne wrażenie, to gdy zobaczyłem co można robić w GTA byłem w szoku. Potem odkupiłem od kolegi PS1 wraz z GTA 2 i grałem do upadłego, ta gra miała w sobie coś kosmicznego, gra w 2D a potrafiła przynieść tyle radości. Gdzie te czasy, że musiałem cierpliwie poczekać aż rodzice obejrzą teleexpress abym mógł podłączyć się pod telewizor i znowu z uśmiechem na twarzy rozjeżdżać przechodniów i strzelać do członków gangów.
Następnie przyszła pora na GTA 3, z racji że człowiek nie miał internetu to opierał się tylko na opowieściach kolegów. Gra faktycznie zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, ale mimo iż jestem fanem GTA to muszę się przyznać iż większe wrażenie zrobiła na mnie Mafia: The City of Lost Heaven. Potem przyszła pora na Vice City i San Andreas, które były najlepsze pod względem soundtracku i możliwości serii, wtedy też w końcu podłączyli mi w domu internet i mogłem przeglądać strony o swojej ulubionej serii. Stron przeglądałem bardzo dużo, pamiętam Zaibatsu, ale konta tam nie założyłem, a co w sobie miało GTG i czym mnie przyciągnęło, że prawie 10 lat temu się tu pojawiłem nie mam pojęcia :)
Nigdy nie byłem jakoś super aktywnym uczestnikiem, patrząc na statystyki to mój wkład nie był duży nawet w czasach świetności, ale jednak człowiek inaczej przeżywał tamte czasy. Już przy GTA 4, było widać że coś się dzieje niedobrego i ruch w biznesie jest mniejszy. Ja wtedy jeszcze jakoś miałem czas i chęć coś tworzyć. Grałem dużo w IV, miałem ochotę tworzyć nowe działy na GTG, robić filmy i co chwile pojawiać się na eventach mimo iż były czasami 2-3 osobowe Według mnie na pewno facebook , jest jednym z powodów dlaczego teraz scena nie wygląda tak jak kiedyś, ja na szczęście nie dałem się wciągnąć w ten serwis, nigdy nie miałem, nie mam i raczej mieć nie będę tam swojego profilu, mimo iż zawsze słyszę że jeśli nie ma Cię na fejsie to znaczy, że nie istniejesz
Może powodem zmian na scenie jest to iż kolejne części GTA wychodzą w coraz większych odstępach czasu, a jednak premiera nowych odsłon przynosi większy ruch na stronie. Może większość użytkowników, którzy wtedy aktywnie uczestniczyli po prostu dorosła i już ich gry nie kręcą lub nie mają tej weny którą mieli kiedyś. W moim przypadku na pewno jest brak czasu, dzień w dzień tylko praca, dom, dziewczyna a potem dziewczyna, dom i znowu do pracy. Kiedyś człowiek miał więcej czasu na wszystko, teraz dla mnie problemem jest przysiąść na spokojnie i pograć dłużej w GTA V. Osoby, które robiły ze mną napady dobrze wiedzą, jak ciężko było nam się umówić i wspólnie coś zagrać. Człowiek chciałby pograć w GTA tyle co kiedyś, bo jednak V jest grą doskonała, zawiera w sobie wszystkie najlepsze cechy z poprzednich odsłon. Klimat, fabuła, soundtrack, ogromne tereny, możliwości gry i do tego tryb online, który raczej nigdy się nie znudzi.
Według mnie wyrośliśmy już z gier i dlatego scena pomału umiera, a nowe osoby nie są takie jak my kiedyś mając te 15 lat. Sam wiem po sobie, że czas który mogę poświecić na gry jest bardzo ograniczony, to co dopiero mówić o robieniu jakiś działów na GTG czy nawet nakręcić film z V, ja od premiery nawet nie odpaliłem video edytora to o czym my możemy mówić Na pewno wielkie gratulacje dla @Dawida, że mimo tylu lat dalej stara się utrzymać tę stronę na powierzchni i co chwile robi jakieś inicjatywy aby ten okręt nie zatonął, ale czy do premiery GTA VI sytuacja jakoś diametralnie się poprawi, to jestem wielkim sceptykiem...
[EURO16] Polska - Gibraltar · napisany: 07.09.2015 20:34
4:0 dla nas :)
[EURO16] Polska - Niemcy · napisany: 04.09.2015 13:46
A ja jeszcze bardziej optymistycznie, bo to Niemcy powinni się nas bać a nie odwrotnie. 2:0 dla Polski.
GTA V Disc 5 Problem · napisany: 28.05.2015 11:44
Spoko, nie ma sprawy Tak mnie tylko ciekawi co Ci takiego Lamar zrobił, że porysowałeś płytę z nim. Ja instalując GTA V obchodziłem się z płytami delikatniej niż z jajkiem, żeby czasem coś się przypadkiem nie stało.
GTA V Disc 5 Problem · napisany: 24.05.2015 19:19
Ja mam wersję pudełkową i wysoki upload także nie ma dla mnie żadnego problemu, zwłaszcza kiedy fan GTA jest w potrzebie. Ja to mogę umieścić na jakimś hostingu i Ci podeślę linka z hasłem do tego pliku, tylko teraz pytanie czy zna ktoś darmowy w miarę dobry hosting, na które będę mógł wrzucić te 8GB ?
Pierwsze wrażenia z wersji PC · napisany: 18.04.2015 17:55
Dopiero dzisiaj udało mi się zrobić format, poustawiać wszystko w systemie i znaleźć czas, żeby w końcu zainstalować i pograć w tytuł, na który czekaliśmy tak długo. Mimo iż instalacja trwała aż 1,5 godziny to nie było żadnych problemów, z ściągnięciem 5,5 GB danych też nie było źle, bo transfer na poziomie 3 MB/s pozwolił mi to wszystko ściągnąć bardzo szybko. Gra ogólnie w porównaniu do IV wygląda nieziemsko, ilość detali i wygląd postaci oraz wozów wgniata w fotel. Na razie wykonałem 3 misje i z dobrą godzinę jeździłem po mieście bez celu. Model jazdy na początku wydawał się dziwny, poruszałem się po mieście jak emerytka z Parkinsonem, od lewego do prawego krawężnika, ale dosyć szybko można to opanować i wydaje się, że tutaj też jest lepiej niż w IV. Zaskoczyło mnie to, że nie mamy ekranu ładowania misji, żadnego przerywnika, po prostu gra robi wszystko w biegu, cutscenka zaczyna się i kończy w sposób, którego w GTA jeszcze nie było. Grę mam ustawioną na dosyć wysokich ustawieniach, ciut zwiększyłem niektóre parametry względem tego co zaproponowała sama gra. Jest płynnie nawet bardzo, w teście wydajnościowym praktycznie nie spadało poniżej 50 fps, ale jest jeden mały problem. Jeszcze nie wiem od czego to zależy, ale zdarzają się sporadyczne spadki i to w takich momentach gdzie praktycznie nic się nie dzieje, takie wrażenie jakby gra intensywnie nad czymś myślała i miała problem z ogarnięciem tego wszystkiego w krótkim czasie. System mam świeżo postawiony także to na pewno nie jest wina zapchanego windowsa. Gra jest tak ogromna i oferuje tak dużo, że można spokojnie grać setki godzin w singla, a już nie wspominając o online. Sama strzelnica dała mi dobre pół godziny zabawy, ale walczenie o złoto w każdej rundzie dawało dużo frajdy i już na starcie mam -25% na wszystkie pukawki w ammunation. Ogólnie na tą chwilę daje 9,5/10 za drobne problemy z wydajnością, ale jeśli znajdę przyczynę spadków fpsów lub Rockstar wyda jakiś patch to ocena wzrośnie do okrągłej dychy :)
[DT#2] Fair play na multi w GTA · napisany: 22.03.2015 20:53
k5_ napisał:
A mówił Ci już ktoś, że marudzisz?


Ja z natury jestem marudą i często słyszę tekst, że marudzę, ale ja wtedy odpowiadam, że ja nie marudzę tylko wyrażam swoją opinię :)

Dawid napisał:
Zażyję leki, więc luz


W wyścigach będę cały czas jechał za Tobą, żebyś nie miał znowu tej przyjemności aby mnie staranować :)
[DT#2] Fair play na multi w GTA · napisany: 22.03.2015 17:41
Te czasy gdy opłacało mi się trzymać GTA IV na dysku wróciły, bo od niedawna przechodzę fabułę, jak się uda to przed premierą GTA V może również skończę oba dodatki. Tą sytuację pamiętam bardzo dobrze, to był ostatni zakręt przed metą i może dlatego tak mi to utkwiło w głowie i tyle o tym gadania było. Nie sądziłem, że przez tą sytuację masz aż problemy z zasypianiem Aż się boję zagrać z Tobą w ten event pożegnalny, bo trauma może się jeszcze bardziej powiększyć. To było chamskie i uczciwie nie byłeś wtedy w stanie wygrać tego wyścigu i musiałeś uciec się do nieczystych zagrywek. Co innego gdyby to był wyścig GTA to wtedy nie obowiązują żadne zasady ale to był zwykły wyścig gdzie liczą się tylko umiejętności kierowcy. Fajnie, że w GTA V jest wyścig z trybem ducha gdzie nie ma możliwości, aby jeden kierowca wjechał w drugiego. Ja osobiście zawsze byłem za współpracą i misje kooperacyjne najbardziej mi się podobały, dlatego fajnie że w GTA V będzie tego o wiele więcej niż w IV. Może dlatego, że ja nie stosuję nieczystych zagrań to mnie tak bardzo boli, gdy ktoś mi wbija nóż w plecy.
KONFIG. NOWEGO KOMPUTERA · napisany: 18.12.2014 11:03
Po 6 latach spędzonych z obecnym komputerem pora się w końcu z nim rozstać i zamienić go na lepszy model Na obecnym sprzęcie nie mogę już nawet zainstalować nowych gier, że o płynnym graniu w trochę starsze tytuły nie wspomnę. Podobnie jak w przypadku poprzedniego komputera tak i teraz planuję kupić sprzęt, który pozwoli mi na komfortowe granie przez następne 5-6 lat. Posiedziałem trochę w temacie sprzętu i wybrałem konfigurację, również kolega, który się mocno w to zaangażował stworzył trochę inny konfig, a temat ten stworzyłem aby się tym z Wami podzielić i wysłuchać Waszych opinii.

KONFIGURACJA I

Procesor - Core i5-4460

Płyta główna - MSI B85M-E45

Karta graficzna - Gigabyte GeForce GTX 760 OC 2GB DDR5

Pamięć (RAM) - Crucial Ballistix Sport DDR3 2x4GB 1600MHz CL9

Nośnik danych - Dysk WD Caviar BLUE 1TB

Nośnik SSD - SanDisk Ultra II SDSSDHII-120G-G25

Obudowa - Cooler Master N300 czarna

Zasilacz - Thermaltake Smart Se 530W 80+ Bronze

Chłodzenie cpu - SilentiumPC Fera 2 HE1224

Czytnik kart - modecom cr 108



KONFIGURACJA II

Procesor - Core i5-4460

Płyta główna - ASROCK B85M-HDS

Karta graficzna - Gigabyte GeForce GTX 760 OC 4GB DDR5

Pamięć (RAM) - GOODRAM PLAY 4GBx2

Nośnik danych - Dysk WD Caviar BLUE 1TB

Nośnik SSD - CRUCIAL 120GB SATA III

Obudowa - MODECOM VIKING BLUEFAN

Zasilacz - Zasilacz 500W SilentiumPC Vero L1 PSU 80Plus

Czytnik kart - modecom cr 108


Czekam na opinie, która konfiguracja jest lepsza, może lepiej zrobić jakiś mix z tych dwóch, albo obydwie są beznadziejne i chcielibyście coś lepszego zaproponować, lub tylko niektóre podzespoły byście zmienili. Na wszelkie propozycje czekam do końca roku, na początku stycznia już podejmę ostateczną decyzję odnośnie konfiguracji
i sfinalizuję transakcję, tak abym pod koniec stycznia był już przygotowany na zbliżającą się wielkimi krokami premierę GTA V. Co do moich wymagań odnośnie sprzętu to: procesor tylko od Intela, grafika od Nvidii, dysk nie większy niż 1TB, a SSD max 120 GB. Cena za cały zestaw to maksymalnie 3000-3200 zł, komputer może być poskładany w 1 sklepie internetowym lub firmie zajmującej się wyłącznie sprzętem komputerowym, albo na różnych aukcjach jeśli cena za kilka wysyłek będzie niższa od kupna w 1 sklepie.
Z góry wielkie dzięki za wszelkie opinie, propozycje i porady.
[MŚ14] finał · napisany: 10.07.2014 19:26
Brazylia - Holandia 1:2
Niemcy - Argentyna 3:0
[MŚ14] półfinały · napisany: 06.07.2014 21:36
Brazylia - Niemcy 1:2
Holandia - Argentyna 2:0
[MŚ14] 1/4 finału · napisany: 02.07.2014 18:32
Francja - Niemcy 0:1
Brazylia - Kolumbia 2:1
Argentyna - Belgia 3:1
Holandia - Kostaryka 2:0
[MŚ14] Niemcy - Portugalia · napisany: 15.06.2014 22:11
2:0 dla Niemiec
[MŚ14] Anglia - Włochy · napisany: 14.06.2014 10:24
2:1 dla Anglii
[MŚ14] Hiszpania - Holandia · napisany: 13.06.2014 17:09
Hiszpania wygra 2:1
[MŚ14] Brazylia - Chorwacja · napisany: 12.06.2014 19:01
Chorwac.... żartuję oczywiście, że Brazylia i to przynajmniej 3:0
Czy wejdzie mi GTA IV · napisany: 18.05.2014 20:36
Ja mam AMD Athlon 3.0 GHz, 4 GB RAM oraz kartę 9600GT i szału nie ma, większość graficznych bajerów ustawiałem na minimum lub całkiem je wyłączałem i przy większej zadymie spadek fpsów był na tyle poważnym, że ciężko było mówić o jakiejkolwiek płynności rozgrywki. Także patrząc na parametry Twojego kompa, to czarno widzę, że płynnie to u Ciebie będzie chodziło i nawet wszystkie łatki nie pomogą, gdyby optymalizacja GTA IV była na poziomie Maxa Payne 3 to można by jeszcze liczyć na komfortowe granie.
PajaDarkBoyFilm 17 · napisany: 14.01.2014 18:45
Przedmówca już wymienił największe wady tego filmu, ogólnie nie ma ani szału ani tragedii, to jest raczej film, o którym zapomina się po 10 minutach. Jak dla mnie to takie 4-5/10, trzeba by jeszcze się postarać o jakieś bardziej ekstremalne wyczyny i o lepszy montaż.
P.S. Mój 100 post
PajaDarkBoyFilm 17 Zapowiedź · napisany: 28.12.2013 20:35
Mi Seba chodziło o samo video, a nie o GTA V, coś w ten deseń ale z San Andreas, skoro tę część GTA sobie upatrzyłeś. A nie myślałeś czasem o IV, bo mimo iż zróżnicowanie terenu jest w Liberty City znikome to jednak jest trochę miejsc do porobienia wyczynów kaskaderskich.
PajaDarkBoyFilm 17 Zapowiedź · napisany: 28.12.2013 16:27
Luigi chyba też czeka na pełną wersję skoro dopytuje się o datę premiery Fakt faktem ani zapowiedź nie robi szału ani Twoje poprzednie ''wyczyny'', ale skoro twierdzisz, że będzie lepiej to zobaczymy czy to nie jest taka kiełbasa wyborcza Może wraz z pojawieniem się GTA V na PC z poprawionym video edytorem trochę poprawi się ten zastój na scenie. Mnie osobiście tak wciągnęło robienie filmów z IV, że na pewno parę produkcji rodem z Hollywood postaram się stworzyć. A Ty Seba jeśli jeszcze nie skończyłeś robić stuntów, a montaż jest we wczesnej fazie to podrzucę Ci taki materiał, na którym możesz się wzorować :)

GTA 5 Na PC · napisany: 13.12.2013 17:37
Aktualnie wiemy, że nic nie wiemy. Jedynie możemy się domyślać, że będzie w przyszłym roku ale nie wiadomo kiedy dokładnie. Ja obstawiam, że pierwszej oficjalnej informacji na Newswire można się spodziewać na przełomie stycznia i lutego, a premiera gdzieś w okolicach kwietnia lub maja.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 02.05.2024 05:23
·
Obecnie forum przegląda 5 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 5 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · dvl (30) · Cichy (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies