Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 00:45
· GTAthegame · Forum · Inter Global Films
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Taxi Driver in San Andreas
nildur napisany: 19.02.2008 17:20 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 19.02.2008
posty: 6
rp: 5107
skąd: Łódź
Kto nie widział filmu "Taxi Driver" to polecam go obejrzeć
Taxi Driver na filmweb.pl

Bardzo podobał mi się ten film, obejrzałem go już z cztery razy. Zainspirowany nim zacząłem robić filmik w san andreas właśnie na podobieństwo taksówkarza. Po skończeniu wstępu, zdałem sobie sprawę z mojej ułomności i kompletnej pustki w głowie. Co dalej?

Sprawa jest troszkę ciężka, ponieważ mógłbym prosić was o podsunięcie pomysłów co do fabuły itd., ale nie ma to sensu gdy nie obejrzeliście Taxi Drivera. Nawet jeśli go obejrzycie to potrzeba na prawdę filmowej głowy aby powstało co najmniej dobre dzieło.

Koniec mam zarysowany w głowie. Obstrzyc Carla na irokeza i wykonać z dobrze dobranymi zdjęciami jedną z początkowych misji gdzie trzeba rozwalić ćpunów i dziwki są, jedna chyba loda robiła z tego co pamiętam. To byłby dobry motyw.

Jak w taxi driver koleś traci kawałek ręki, tak tutaj mógłbym strzelić ze snajperki w rękę i odpowiednio zmontować aby wyglądało, że tą rękę urwał desert eagle. Nie wiem czy desert eagle można odstrzelić rękę, aby krew tryskała.

Co ciekawe znalazłem model, skin, nie wiem jak to nazwać Travisa Bickle. Jest do ściągnięcia tyle, że do GTA 3. Najgorsze jest to, że w tym wątku:

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=257182&st=0

Ktoś zrobił do San Andreas spójrzcie na screeny. Tyle, że nie podał gdzie konkretnie ściągnąć. Zresztą chyba już za późno jak pokazałem twarz Carla.

Początek i koniec mam obmyślony... tylko co dać w środek? To mnie przerasta i nie wiem, może coś mi się przyśni genialnego...

Link do filmiku:
KLIKNIJ TUTAJ

____________________
nildur
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kociol_88 napisany: 19.02.2008 17:33 Link Do Tego Posta
nieasshole



dołączył: 08.11.2006
posty: 229
rp: 7921
skąd: Meksyk
Po tym kawałku filmu co zapodałeś to niezbyt wiele można powiedzieć.

____________________
kociol_88
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
nildur napisany: 19.02.2008 17:39 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 19.02.2008
posty: 6
rp: 5107
skąd: Łódź
Ja nie daje tego do oceny właśnie to jest początek. Wstęp. Proszę o pomoc przy wymyśleniu fabuły, wiem że powinno to być moje dzieło, ale spędziłem przy tym trochę czasu, mam jakąś koncepcje zarysowaną i proszę o pomoc przy kontynuacji tego co zrobiłem, ale jak już pisałem będzie ciężko...

____________________
nildur
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kociol_88 napisany: 19.02.2008 17:43 Link Do Tego Posta
nieasshole



dołączył: 08.11.2006
posty: 229
rp: 7921
skąd: Meksyk
Skoro masz jakiś zarys fabuły to zapodaj go. Inaczej jak mamy pomóc w kontynuowaniu czegoś czego nie znamy

____________________
kociol_88
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
nildur napisany: 19.02.2008 17:49 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 19.02.2008
posty: 6
rp: 5107
skąd: Łódź
Źle się wyraziłem. Mój zarys polega na początku i końcu bez środka. Środek tylko potrzebuje, nieszczęśliwa miłość? Hmm... jak to zrealizować w San Andreas? Motyw nieszczęśliwej miłości myślę, że byłby dobry. Jakiś monolog.

____________________
nildur
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kociol_88 napisany: 19.02.2008 17:59 Link Do Tego Posta
nieasshole



dołączył: 08.11.2006
posty: 229
rp: 7921
skąd: Meksyk
Fabuła musi być nie tylko ciekawa, musi się coś tam dziać, a w wypadku nieszczęśliwej miłości to raczej bedzie nudne

____________________
kociol_88
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
CryFan2 napisany: 19.02.2008 19:57 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 01.02.2008
posty: 51
rp: 6036
skąd: Ekhm, patrz wyżej.
Radze ci zrobić tak.
Pooglądaj pseudo filmy z gta sa [znajdziesz je kilka na tym forum (nie mylić z JJ) . I zrób ich przeciwieństwo : )

A tak na poważnie to...radze zrobić coś gdzie będzie spora dawka humoru, inaczej wątpie aby to wypaliło. Byłoby to poprostu nudne.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
nildur napisany: 19.02.2008 21:06 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 19.02.2008
posty: 6
rp: 5107
skąd: Łódź
Rozmawiałem z kociołem na gg. Dał mi pewną koncepcje, że bohater zobaczył coś czego nie powinien. Jednak to nie pasuje z zakończeniem. Hmm.. cryfana natomiast o wiele bardziej. Łatwiej i chyba jednak lepiej będzie jak to będzie komedia. Jednak ja zrobię komedio dramat. To jest myśl. Będzie śmiesznie, ale na sam koniec już nie. Jedną śmieszną scenę obmyśliłem tylko teraz potrzebuje waszej pomocy.

Jeszcze tam się nie udałem, udało mi się stuningować taksówkę, ale nie udało mi się dodać na karoserię jakiś fajnych wzorów. Czy jest to możliwe. Chce zrobić jak najbardziej bajerancką taksówkę w gta da rade?

____________________
nildur
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kociol_88 napisany: 19.02.2008 21:15 Link Do Tego Posta
nieasshole



dołączył: 08.11.2006
posty: 229
rp: 7921
skąd: Meksyk
trzeba się pobawić texturką tej taksówki

____________________
kociol_88
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
krukpl napisany: 19.02.2008 21:55 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 07.04.2007
posty: 151
rp: 6759
nildur napisał:
Jeszcze tam się nie udałem, udało mi się stuningować taksówkę, ale nie udało mi się dodać na karoserię jakiś fajnych wzorów. Czy jest to możliwe. Chce zrobić jak najbardziej bajerancką taksówkę w gta da rade?


Może jakieś osoby, które wykonały podobne modyfikacje, będą w stanie Ci pomóc. Zrób tak - poszukaj w dziale pliki (na stronie oczywiście) modyfikacji wozów. Powinny być przy nich profile autorów. Zajrzyj do nich i sprawdź czy możesz skontaktować się z nimi poprzez e-mail lub gg (prywatnej wiadomości radziłbym nie wysyłać, bo większość z tych osób pewnie już na stronę po prostu nie wchodzi).

____________________
krukpl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
nildur napisany: 19.02.2008 23:09 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 19.02.2008
posty: 6
rp: 5107
skąd: Łódź
Nie chce ludzi dręczyć bo wiem jak coś się chce. W ostateczności napiszę do kogoś, ale wpierw postanowiłem poprzeglądać zasoby samochodów w necie. Istny szok nagle...



Taksówka właśnie jak z taxi drivera martwi mnie to, że będę musiał kręcić od początku. No, ale mamy ferie no to co tam, dużo czasu aż to tak nie zajmuje... tylko to ustawianie kamery jest męczące.

Postaram się do końca ferii skończyć cały filmik zaczynam w to wierzyć, po tym jak przejrzałem część zasobów na http://www.gtainside.com/ . Wykorzystując niektóre modele aut z tej strony można na prawdę niezłą komedie stworzyć! Niektóre auta są tak śmieszne, bądź tak fajnie, że znakomicie mogą pasować do jakiejś śmiesznej sytuacji.

Przeanalizowałem całą sprawę. Taxi Drivera darzę zbyt dużym szacunkiem aby robić z tego komedię. Nie mogę np. CryFanowi zagwarantować, że będzie się świetnie bawił. Ale dołożę wszelkiego wysiłku, aby wszystko było jak należy. Dzięki czemu dla fanów Taxi Drivera mój tytuł będzie ***isty. A komedia, owszem bardzo dobry pomysł, ale to następnym razem. Zrobię coś a'la jackass różne gagi i skecze.

____________________
nildur
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 00:45
·
Obecnie forum przegląda 14 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 14 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies