Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 17:09
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA IV
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
GTAIVNEWS.com
Patryk napisany: 04.04.2007 16:29 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
GTAIVNEWS to internetowy i zupełnie darmowy magazyn w języku angielskim poświęcony Grand Theft Auto IV. Zawiera analizę i porównanie głównego bohatera oraz miejsc, opis scen z trailera i ogółu filmiku oraz informacje na temat silnika graficznego. Serdecznie polecam.














____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 04.04.2007 17:25 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
spoko sprawa może ktoś zrobi tłumaczenie jakieś na polski ?? co ?? bo ja nie wszystko rozumiem

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 04.04.2007 18:46 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
niestety, angielski umiem jedynie na tyle zeby w tibi moc sie w miare sprawnie dogadac ;d wiec rowniez prosilbym o translacje ;d

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Skowron napisany: 04.04.2007 18:52 Link Do Tego Posta
Syn marnotrawny



dołączył: 06.07.2006
posty: 341
rp: 14079
skąd: prawie Białoruś
O co się moge założyć, że gdy strona się rozrośnie powstanie kilka polskich odpowiedników. Narazie wystarczyłby jeden porządny :D

____________________
Skowron
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tommypl napisany: 04.04.2007 20:02 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 26.06.2006
posty: 1405
rp: 11623
ładne artykuły, ale wole GTAForums :)

____________________
tommypl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 04.04.2007 20:37 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Tak jak mówiłem, tak i też zrobiłem, zapraszam na bloga.

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
dvl napisany: 04.04.2007 23:50 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 22.05.2006
posty: 319
rp: 6741
skąd: Ustroń.
Magazyn całkiem ładny, ładne również tłumaczenie.

____________________
dvl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Jarszo napisany: 05.04.2007 17:13 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 25.02.2006
posty: 176
rp: 7747
skąd: Cigacice
imo fajny pomysł, troche rozumiem troche nie, ale od czego są słowniki internetowe ale dobże też, że przetłumaczyłeś je na blogu : )

____________________
cholerna syga, nie działa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Lubie_GTA napisany: 25.04.2007 15:23 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 10.04.2007
posty: 50
rp: 5493
skąd: Mysłowice
ja mogę przetłumaczyć bo mam tłumacza w komputerze. zaraz wam napisze

+++ EDIT (25.04.2007 15:29):

W przypadku zastanawiasz się, gdzie jest trzeci wyjście, nie martwią żadnego więcej. Trzeci installment GTAIVNews Wolne Czasopismo zostało uzupełnione w Anglikach i zostało wysłane do tłumaczy, którzy będą kładli to w innych językach. Chodzimy z tactic wypuszczania wiele wersji natychmiast raczej niż kolejność jako właśnie to wielu ludzi spytało dla. Tylko dać tobie jakieś wyjście informacji 3 komentarza cech na nowych ekranach, stronie na Niko i LC, strona bazowała na tych forach i twoich widokach, kontroli pogłoski i prawdopodobnie coś jeszcze zapominam. To jest w 7 stronach tęsknią i dość jest spakowany, jeżeli chodzą o zawartości na stronie, więc spodziewam się, że zupełnie będziesz pobierał kopię kiedy to jest jako to jest na pewno droga, by zaktualizować się na IV każdy tydzień bez pełzając fora i wielokrotne strony internetowe.

Zauważ do tłumaczy, mam emailed ty łącze do czasopisma ale, jeśli nie masz to wymeldowuje forum tłumaczy.




Cześć wszystko, trzeci wyjście czasopisma GTAIVNews teraz jest. W tym wyjściu przykrywamy pewną liczbę punktów takie jak nowego screenshots, którym Niko Bellic jest i zmieniającym się Miastem Wolności. Dodatkowo są jakieś inne sekcje także. Uaktualnię te poczty skoro tylko nowe lustra i tłumaczenia będą dostępne.





Wydawca wielkiego Auta Kradzieży Biorą Dwa został śledzony przez Cleveland noszonego adwokata Jack Thompson od 2003, który kosztował Połów Dwa zarówno duża ilość pieniędzy przez prawne opłaty i potencjalny dochód od gier, które to przyniosło złą prasę by. Fiksacja Jacka Thompson z Połowem Dwoma może zostać zobaczona miesiąc temu kiedy on stwierdził "Modlę się, dosłownie, to Biorą - Dwa i jego prawnicy coś tak głupie, tak aroganckie, tak głupie, nawet głupie niż co zrobiłyby oni muszą oznaczyć datę zrobiony, że taki fałszywy krok umożliwiłby mnie, by zniszczyć Wziąć - Dwa." To wydaje się GTA, od którego IV sprzedaży jest co najmniej sejfem od Jacka Thompson jako przypadek Wziąć Dwa przeciw Jackowi Thompson w końcu został osiadły z skutkiem, że Jack Thompson:

* nie wniosą skargi albo będą odgrażali się, by wnieść skargę, by zablokować sprzedaż albo dystrybucję jakiejś gry opublikowanej około Wziąć Dwóch albo jego osób pełniących rolę drugorzędną (i.e., Rockstar).
* nie będą komunikowali się, by Wziąć Dwa albo kogoś robiący biznes z T2 (jak, mówi Wal - Mart) jakieś oskarżenie, że przedsiębiorstwo zaangażowane jakiś wrongdoing przez sprzedawanie jego gier. Thompson nie jest ograniczony od krytykowania zawartości T2 gier, ani on jest zapobiegły od działania jako porada w procesach przyniosła przeciw Brać Dwa przez inne przyjęcia
* zrobią jakieś przyszłe kontakty z T2 przez jego adwokata

____________________
Lubie_GTA
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
adrx napisany: 25.04.2007 15:30 Link Do Tego Posta
zbanowany



dołączył: 23.01.2007
posty: 259
rp: 8383
o lol? przecież lazlow już dawno to przetłumaczył na blogu,
btw, ty chcesz to tłumaczyć translatorem? :X już nie musisz...

____________________
adrx
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Lubie_GTA napisany: 25.04.2007 15:42 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 10.04.2007
posty: 50
rp: 5493
skąd: Mysłowice
W zeszłym tygodniu , Donosiciel Gry zaprosił fanów GTA, by spytać pytania o ich ostatnim doświadczeniu w R *. Andrew Reiner, jedyny dziennikarz Donosiciela gry dotychczas zobaczyć, jak Wielka Kradzież Auto IV w działaniu, obiecany odpowiedzieć jako dużo twoich pytań jako on może. Odpowiedzi są...

(Interesując punkty: nie mają żadnych samolotów w GTA IV, ale latanie pozostaje dużą częścią gry. Ten sposób będziesz w stanie się, by lecieć helikoptery. Niko może też wejść na telefon bieguny, to wydaje się.)

1.

Kobe Pyta: Usłyszałem, że nie możesz lecieć w Mieście Wolności więcej. Co się dzieje z tym?! Latanie jest jedno z moich ulubionych części tej serii!

To jest niepoprawne. Nie mają żadnych samolotów w grze, ale latanie jest nadal tam. To ma na myśli tego jest helikopter. Ponieważ Dan wskazał, to jest tylko jedno miasto i samolot naprawdę nie pasuje, do że bardzo dobrze dla gry. Latanie jest nadal bardzo dużo dużą częścią gry.
2.

Zrobił ciebie widzą jakichś żeńskich pieszych? Są tam jakieś dobre wyglądające pisklęta?

Westchnienie.... Prawda być powiedziany, jestem ciekawy, dlaczego ktoś zechciałby znać to. Czy to naprawdę jedno z najlepszych pytań jest? Jeśli moja pamięć służy mi poprawnie, nie odwołuję się myślenie "człowiek, że pisklę trzaska ” albo " znajduję, że się dziwnie przyciągnąłem do tej gry ”, ale mogę potwierdzić, że są żeńscy piesi w grze. Jest tona ‘ em także. Oni robią zakupy. Oni mówią. Oni nawet noszą odzież.
3.

Zrobił ciebie widzą jakiś znak sezonów (zimy, lata, wiosny...)?

Ze smutkiem, demonstracja, że Rockstar przedstawił była tylko około 15 minut w długości. Czas dnia zdecydowanie postępuje, ale, czy to postępuje przez cały kalendarzowy rok pozostaje zostać zobaczony.
4.

Jak jest AI? Czy wrogowie są inteligentniejsi? Czy oni mogą znaleźć przykryć?

To jest inny obszar, że Rockstar utrzymuje się pod szalami w tej chwili. Mogę, jednakże, powiedzieć tobie, że zobaczyłem, jak kierowca ciężarówki zbacza na prawie chodnika z przodu, gdzie szliśmy. To dziwne małe wydarzenie też wzięło reprezentantów Rockstar przez zaskoczenie. To prawie spojrzało jak kierowca był pijany, ale wtedy znów, on mógłby tylko być w pośpiechu także.
5.

Jest ten możliwy, by wspiąć się na drabinie?

Nie zobaczyłem, jak Niko wchodzi na drabinę, samo przez się, ale zobaczyłem, jak on podnosić telefon biegun, by dostać oczny widok ptaka Miasta Wolności. On nie wszedł na tego jak goryl, jednakże. On po prostu wyciągnął się na serii szczebli na biegunie. Ten czyn bohaterski był właciwie całkiem imponujący. Mógłbyś wyraźnie zobaczyć, jak jego waga przeniesie się z boku na bok jako on podnosił biegun.
6.

Puszka, którą rozmawiasz z innymi pieszymi na ulicy?

Niko wydał się mieć inne rzeczy na jego umyśle niż rozmawiać z pieszymi. Ludzie, których przeszliśmy, jednakże, byli bardzo wokalni.
7.

Chester Pyta: Jaka był pierwsza misja w grze i co było ty po pierwsze formułują kiedy zobaczyłeś tę nową grę?

Nie dostałem zobaczyć pierwszy misję w grze, ale, jeśli musiałbym przypuścić, wyobraziłbym sobie, że to coś miałoby, by zrobić z stojakiem taksówki, że biegi kuzyna Niko. Co do mojego pierwszego słowa … nie mogę drukować tego tutaj, ale poszedłem śladami tego z "Och mój Bóg!”
8.

Matowy Pyta: To wydało się do ty jak Miasto Wolności był autentycznie ocenione miasto? Problem, że miałem z San Andreas był, że mógłbyś jechać do wybrzeża w dwóch minutach. Czy myślisz, że to będzie różne ten raz?

Wielkie pytanie. Jeżeli chodzą o skali, to zdecydowanie czuje się więcej jak realistyczne miasto. To czuje, że przechodzisz Nowy Jork Miasto. Ponieważ zobaczyłeś przyczepę, jest pewna liczba dróg, by przejść ten masywny obszar.
9. którego nie zobaczyliśmy jakichś łodzi w przyczepie, czemu możesz powiedzieć nam o nich?

Dan nie poszedłby do specyfików na jednym tym, ale jedyny typ pojazdu on powiedział, że to nie będzie w grze byłby samolotem. Więc to powinno wskazać do łodzi nadal bycie części doświadczenia GTA.
10.

Co możesz powiedzieć o jakości grafiki? Możesz porównać przyczepę do gry, jakość przyczep jest lepsza albo gorsza?

Rockstar nadal kładzie połysk na grafice. Demonstracja, którą zobaczyłem była zdecydowanie podchodzić bliżej od przyczepy … który jest uprzejmy śmiesznego dany jak wielki to spojrzało już.
11.

Puszka, której kupujesz własności jak ty mogłoby w domu Zacisnąć imadłem Miasto?

Znów, żadne specyfiki nie zostały dane, ale Dan powiedział, że to nie jest gra nieruchomości, albo od szmat do bogactw. Nie byłbym zaskoczony, jeśli w końcu znajdujesz nowe miejsca, by odwiedzić do domu, ale to brzmi do mnie jak własności mógłby zostać posłużony w różnej drodze – być może zremisował do momentów w historii.
12.

Wola tam bądź dziewczyny jak w San Andreas? Jeśli tak, możesz poślubić ich?

Co jest z tobą ludzie i twoje kobieta - opowiedziane pytania. Tak, są dziewczyny. Zapomniałem spytać, czy mógłbyś poślubić ich.
13.

Zhooles Pyta: Niezwykłe pojazdy. Będzie tam jakiegoś i, jeśli jest, nazwij ich proszę.

Rockstar nie ujawniłby niczego w demonstracji, ale dziwne pojazdy są bardzo częścią doświadczenia GTA. Dan powiedział, że dużo gry krąży wokół Niko. Mam uczucie, które wybór pojazdów robi także.
14.

Aaron Sala Pyta: Rockstar powiedział, że samochody w GTA IV będą miały wszystką nową fizykę do ich i aparat fotograficzny będzie zamknięty, by pozwolić lepszą napędową perspektywę płynięcia miasta Wolności i widzenia więcej podać szczegóły na samochodach.Mógłbyś proszę opracować na doświadczeniu jechania najlepszego jako możliwego i co jest nowe do doświadczenia? Dzięki.

Od czego zostałem pokazany, jedyny nowy element rozbijał okno samochodu, by wejść. Animacja dla tego była budzący strach i coś żałuję, że nie zobaczę niejednokrotnie. Samochód, który zobaczyłem był nowszy w robić – który został świadczony w zarówno pięknym szkarłatnym blasku i zawieszeniu, które posłużyło się dziury naczynia i niezgodności w drodze z łatwością. Teraz, tylko zobaczyłem jeden samochód, ale to naprawdę miało to nowe pilnować samochodu tego. To będzie interesujące, by zobaczyć jak Rockstar posługuje się szoki i dumnie stąpa dla innych pojazdów w grze.

Jeśli musiałbym dać porównanie, powiedziałbym, że nowy kąt aparatu fotograficznego umieszczający teraz jest więcej jak Klub Północy. To jest bliżej, pozwalając gracza, by zobaczyć więcej z minuty podający szczegóły na samochodzie, jak również niższym, pozwalając ciebie, by zobaczyć więcej z horyzontu i pionowość miasta.
15.

Alex Sheridan Pyta: O ile otaczający obszar Wolności Miasto idzie, co możemy oczekiwać zobaczyć rzeczy takie jak krewny okolicy do San Andreas?

Od czego jestem powiedziany, nie zobaczysz, że okolica jak ty zrobiła San Andreas. Nie byłbym zaskoczony, jednakże, jeśli rozszerzona zawartość, że Rockstar planuje przez Xbox Żyć zaoferuje nowe obszary, by zbadać. Mogę zdecydowanie zobaczyć ich dodających piąty miasto do Wolności Miastu, ale na zewnątrz tego, coś jest możliwe.
16.

Ma ciebie zobaczeni członkowie jakichś tłumów w grze? Jeśli tak, który? Jest nowe Miasto Wolności szczegółowa kopia NY, albo tylko spogląda jak to? Są tam znajduje pomieszczenie enterable bez załadowywania?

Nie zobaczyłem jakichś członków tłumu, ale to nie znaczy, że oni nie są tam. Rockstar nie ujawnił wszystkiego do mnie. Jest nadal dużo gry, który pozostaje okryty w tajemnicy. To jest GTA, jednakże, więc byłbym wstrząśnięty, jeśli tłum albo dwa albo trzy nie został włączony. Co do twojego drugi pytania, Miasto Wolności jest umodelowane po Nowym Jorku Miasto, ale to nie jest kopia, samo przez się. Ponieważ Dan wskazał w czasopismie, prawdziwy świat jest fajne. Nie możesz tylko nie wrzucić miasta i oczekiwać, by gra pojawił się od tego. Są na pewno rozpoznawalne części do tego, ale gra jest najważniejsza.
17.

Sacha Pyta: Czy charaktery od wcześniejszego GTAs ukażą się w grze?

Rockstar nie powiedziałby wprost, ale od uśmiechu, że Dan Houser dał mnie, powiedziałbym, że jest dobra możliwość skrzyżowania.
18.

Policjant Swansom Pyta: Gracz musi pójść do gimnastyki i je dobrze jako w GTA:SA?

To nie brzmi jak Niko jest rodzaj osoby, która robi dużo układania do pozostawanie w kształcie. Od tego, nie oczekuj, by on musiał ułożyć się, by pozostać szczupły. Co do jedzenia, wątpię, że w nas zobaczy jego robiący to, też. To rzecz, której nie jestem pewny jest, czy albo nie on może dostać fryzury albo kupić odzież.
19.

junior Pyta: Czy to jest prawdziwe, że nie ma żaden raz ładunku?

Nie zobaczyłem jednego ładunku w całej demonstracji i to zawarło przyjezdny dwa wnętrza w różnych punktach na mapie.
20.

Marcus Pyta: Co było telefon jak?

Graficzny dla telefonu nie został skończony tylko jeszcze, więc nie pójdę do szczegółu na tym, ale to wydało się, że interfejs był bardzo prosty w projektowaniu i łatwy, by używać. Prawda być powiedziany, to spojrzało jak prawdziwy telefon komórki. Tylko musimy zobaczyć, czy to spada jako wiele rozmów jako prawdziwy telefon.
21.

Brenny Pyta: Czy to jest nadal to sam trzy nieustannie samochodów jak poprzednie gry, które zobaczyliśmy?

Nie jestem pewny, którym GTA, którego zagrałeś, ale zawsze miałem więcej niż trzy samochody, by zechcieć od. Jest dobra szansa, którą zobaczysz więcej taksówek taksówki niż zwykły, ale, jeśli coś, powinien być dużo jazd, by zechcieć od.
22.

Gary S Pisze: Jak są grafika i jak daleko odległość szarpnięcia jest w grze ?

Visuals jest olbrzymi i łatwo jakiś najlepszy, którego zobaczyłem. Co jest przerażające o tym stwierdzeniu jest, że Rockstar Północ nadal poprawia się na visuals. Jest małe pytanie, że to będzie jedno z najlepiej spoglądających gier przyjść te wakacje. Co do odległości szarpnięcia, nie zobaczyłem jednego budynku, samochodu, latarni, albo pieszego wyskakiwać. Framerate był też niewiarygodnie gładki i oświetlenie naprawdę nie mogło być dobre.
23.

Isaac "Sculay" Hussain Pyta: Tam będzie Xbox 360 Dem zero?

Rockstar nie ogłosił niczego jeszcze, ale mam czuć, że najwięcej ludzi podniesie tę grę, czy oni grają to z góry albo nie.
24. którego Kanadyjczyk Pyta: Tylko zechciałem wiedzieć kiedy GTA IV, ponieważ Xbox 360 będzie w wprowadzać do pamięci Quebec, Kanadę.

Nope. Rockstar szczególnie powiedział mi, że Quebec jest ten miejsce na ziemi, która nie będzie dostawała GTA IV. Właciwie, nie mam żadnego pomysłu. Zawołaj twój sklep, by dowiedzieć się.
25.

Matthew James Pyta: Porównał do poprzednich tytułów GTA, jak dużych GTA ma IV lat?

Już omówiłem bardzo o mieście, więc odpowiem, że na pytanie jak to jest pytane o długości gry się. Spytałem Danowi to i on powiedział, że to powinno być porównywalne z wszystkimi innymi grami GTA, ale oni nie wiedzą dokładnie jak długo, że to jest odkąd gra jest nadal w rozwoju. Inaczej mówiąc , nadal będziesz w stanie się, by powierzać setki godzin. Komponent multiplayer, który jest nadal tajemnica, mógłby znacznie rozszerzyć czas, który spędzasz z tym zbyt.

____________________
Lubie_GTA
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 17:09
·
Obecnie forum przegląda 7 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 7 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies