Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 01:43
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA V
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
nie mogę włączyć gtaV
DonPapa napisany: 09.07.2021 15:31 Link Do Tego Posta
amateur



dołączył: 09.07.2021
posty: 1
rp: 243
Witam wczoraj zainstalowałem mody do gta V nie jakieś ciężkie ani nic tylko dwa auta i po tym jak włączyłem grę to mi nie chciało się włączyć gta ani inne gry np cs farming saintsrow itp usunąłem całkowicie te mody i nadal nic nie pomogło żadna gra nie chce się włączyć popytałem się na fb i finalnie gry się włączają ale bo 30 sekundach wywalają mnie do pulpitu ://// w ogóle się na tym nie znam i nie wiem co mam zrobić a laptopa dzielę z bratem i on też na mnie krzyczy że mam to zrobić a nawet nie wiem co się stało ://////

z góry dziękuję wszyskim za pomoc <3

____________________
DonPapa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 11.07.2021 19:40 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87326
Witamy na forum!

Podmieniałeś jakieś pliki poza folderem gry? Problemy z innymi grami by na to wskazywały. Jeśli tak, albo jeśli korzystałeś z instalatorów jakichś dodatkowych bibliotek, to będziesz musiał przywrócić wszędzie stare pliki.

Najlepiej gdybyś miał punkt przywracania systemu sprzed instalacji modów. Jeśli nie, to spróbuj jeszcze przeskanować pliki systemowe, może coś się uszkodziło. Odpal to w trybie administratora:

Kod:
sfc /scannow

Powinno zadziałać na Windows 7 i nowszych.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 01:43
·
Obecnie forum przegląda 9 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 9 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Kamil3728 (48) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies