Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.03.2024 05:12
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o serii
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Co sądzicie o GTA VI?
maideared0 napisany: 07.08.2020 10:25 Link Do Tego Posta
wanksta



dołączył: 07.08.2020
posty: 3
rp: 581
Jak w temacie. Co sądzicie o tym co już wiadomo o GTA VI? Według mnie zanosi się na niezłą rewolucję. Jeszcze chwilę poczekamy ale na pewno będzie warto :)

____________________
maideared0
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 08.08.2020 15:54 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 668
rp: 74834
No bez przesady, w sumie jeszcze nic konkretnego nie wiemy 🙂

Sądzę że jeżeli GTA VI nie będzie jedynie aktualizacją GTA Online to wyjdzie jakieś VI lat za późno. 😀

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Roger napisany: 09.08.2020 11:45 Link Do Tego Posta
asshole



dołączył: 10.12.2005
posty: 610
rp: 64998
Ja czytałem, że będzie w vice city i mam taką nadzieje! Nigdy nie zapomnę pierwszej podróży w kierunku starfish island, na moim wysłużonym pcj600

____________________
Roger
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 09.08.2020 13:16 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 668
rp: 74834
Ja nie zapomnę uczucia kiedy w końcu odblokowałem drugą wyspę i zakosiłem helikopter po to żeby sobie tylko polatać 😯

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 09.08.2020 13:34 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1662
rp: 87009
Ja już w sumie trochę zapomniałem tego uczucia, które towarzyszyło pierwszemu kontaktowi z VC i każdy powrót do gry po latach jest jak coraz trudniejsze zderzenie z brutalną rzeczywistością. Przy IV i V te starsze części serii wyglądają po prostu jak brzydsze, biedniejsze siostry. Przydałby się jakiś solidny remaster, albo właśnie takie odświeżenie w HD jakiego doczekały się LC i LS.

A wracając do tematu to tak jak chaos napisał, w sumie nic o VI nie wiemy. Nie wiadomo nawet czy w ogóle jest w produkcji. Oczywiście byłbym mocno zdziwiony, gdyby jeszcze się za nią nie zabrali, ale fakty są jakie są. Trudno rozmawiać o konkretach, pozostają tylko plotki, a te to w 99% najzwyklejsze wymysły osób głodnych swoich pięciu minut sławy.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.03.2024 05:12
·
Obecnie forum przegląda 18 gości oraz 0 z 6655 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 18 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Żyłkaa (31) · kamil200 (28) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25112 (+9697) postów w 1833 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies