Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 23:33
· GTAthegame · Forum · Pomoc
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Problem z social club
NONAME napisany: 24.06.2019 17:49 Link Do Tego Posta
homie



dołączył: 24.06.2019
posty: 3
rp: 1049
Siema, wiem że było wiele podobnych tematów ale żaden podany w nich sposób u mnie nie działa. Strona social club oraz gta 5 nie chcą mi się uruchomić na internecie domowym, ale za to na internecie z telefonu wszystko działa jak powinno. Wszystko działało dobrze gdy miałem internet radiowy, a po podłączeniu do światłowodu(ten sam dostawca) pojawił się problem. Dodam również że nie mogę wchodzić to żadnego panelu routera, ponieważ jest zablokowany przez dostawce


____________________
NONAME
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 24.06.2019 19:47 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87326
Cześć, witamy na stronie!

Cytat:
było wiele podobnych tematów ale żaden podany w nich sposób u mnie nie działa

A czego już próbowałeś?

Cytat:
Wszystko działało dobrze gdy miałem internet radiowy, a po podłączeniu do światłowodu(ten sam dostawca) pojawił się problem

Może nie takiej porady oczekiwałeś, ale skoro problem zaczął pojawiać się dopiero po przesiadce na światło, sugerowałbym jednak kontakt z operatorem. Pewnie masz teraz poblokowane jakieś porty niezbędne do działania SC. Wytłumacz operatorowi, że gra się wcześniej uruchamiała, a teraz nie działa i niech kombinują.

Tutaj masz info o wymaganiach odnośnie połączenia sieciowego.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
NONAME napisany: 24.06.2019 21:37 Link Do Tego Posta
homie



dołączył: 24.06.2019
posty: 3
rp: 1049
Cytat:
Wytłumacz operatorowi, że gra się wcześniej uruchamiała, a teraz nie działa i niech kombinują.

Już próbowałem ale operator uparcie twierdzi, że dostałem bana na stronie i dlatego mi nie działa... Zmienił mi na próbę adres na zewnętrzny i wtedy działało ale powiedział, że nie mogę mieć na stałe adresu zewnętrznego, gdy wróciłem do wewnętrznego problem również wrócił, musiał bym mu jakoś udowodnić, że jest to jego wina.



____________________
NONAME
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 25.06.2019 13:19 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87326
NONAME napisał:
operator uparcie twierdzi, że dostałem bana na stronie i dlatego mi nie działa (...) Zmienił mi na próbę adres na zewnętrzny i wtedy działało

To nie jest wystarczający dowód? Jak możesz mieć bana skoro po zmianie po stronie operatora sytuacja wróciła do normy? Głupio się tłumaczą, a mają skopane coś na sieci :P

Chcą więcej dowodów? Napisz do supportu Rockstar z pytaniem czy Twoje konto zostało zbanowane. Wyjaśnij, że Twój operator tak uważa. Zrób screeny z ich odpowiedzią i wyślij operatorowi. Niech się ustosunkuje.

Tylko jak będziesz pisał do Rockstar to nie wybieraj w formularzu tematu w stylu "zostałem zbanowany", bo oni często nie odpowiadają na skargi na bany. Użyj jakiegoś ogólnego tematu.

Swoją drogą ciekawe, że na światłowodzie operator trzyma Cię za NATem. Właśnie przez to mogą być te problemy. Poza tym jeśli współdzielisz IP z innymi klientami to faktycznie możliwe, że któryś nabroił i wisi ban na całym adresie, a to już chyba podstawa do reklamacji. Oszczędzają na adresach.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
NONAME napisany: 26.06.2019 20:33 Link Do Tego Posta
homie



dołączył: 24.06.2019
posty: 3
rp: 1049
Nie mam pojęcia jaki był prawdziwy problem, ale wystarczyło zadzwonić do dostawcy, i powiedzieć że domyślam się, że mam współdzielne ip z innymi i odrazu pojawiła się jego reakcja i naprawienie tego problemu

____________________
NONAME
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 26.06.2019 23:41 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87326
NONAME napisał:
Nie mam pojęcia jaki był prawdziwy problem, ale wystarczyło zadzwonić do dostawcy, i powiedzieć że domyślam się, że mam współdzielne ip z innymi i odrazu pojawiła się jego reakcja i naprawienie tego problemu

Pewnie to był właśnie ten problem. Ważne, że już po sprawie

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 23:33
·
Obecnie forum przegląda 16 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 16 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Akrin (29) · eagle (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies