Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.03.2024 11:38
· GTAthegame · Forum · Inter Global Films
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Samochody w Rockstar Editor 4K
hitmaniak1 napisany: 27.08.2017 22:51 Link Do Tego Posta
homie



dołączył: 25.08.2017
posty: 5
rp: 1780
Krótkie filmiki z GTA V z samochodami bądź innymi modami.


Zabawkowy samochodzik driftuje po ulicach czyli Toyota GT85 Apex


Stan Lee GTA V z epicką muzyką


Mazda MX-5 w stylu stance w nocy [4K] Epic Cinematic Music


Lamborghini Aventador SVJ jazda testowa


Drift w dokach Nissan Silvia S15 z GRID





____________________
hitmaniak1
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 29.08.2017 18:43 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 668
rp: 74834
Wbrew pozorom to co robisz nie jest takie głupie jak wygląda na miniaturkach. Dopiero po obejrzeniu wszystkich filmików docenia się wkład i włożoną Twoją robotę po to żeby ukazać jak wielką grą jest GTA V. Modyfikacje które wybrałeś idealnie komponują się w świat zaserwowany przez bandę programistów spod ciemnej gwiazdy. Dodatkową zaletą są ujęcia. Dobra, a teraz standardowe moje gderanie. Nie wszędzie pasuje mi muzyka i filmiki są jak dla mnie trochę za długie.

Mimo to dobra robota. Zaskoczony jestem że komuś w tych czasach chce się bawić Video Edytorem.

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
hitmaniak1 napisany: 03.09.2017 14:32 Link Do Tego Posta
homie



dołączył: 25.08.2017
posty: 5
rp: 1780
Dodano:
Nowy klip promujący i powrót Tommy'iego Vercetti

chaos napisał:
Wbrew pozorom to co robisz nie jest takie głupie jak wygląda na miniaturkach. Dopiero po obejrzeniu wszystkich filmików docenia się wkład i włożoną Twoją robotę po to żeby ukazać jak wielką grą jest GTA V. Modyfikacje które wybrałeś idealnie komponują się w świat zaserwowany przez bandę programistów spod ciemnej gwiazdy. Dodatkową zaletą są ujęcia. Dobra, a teraz standardowe moje gderanie. Nie wszędzie pasuje mi muzyka i filmiki są jak dla mnie trochę za długie.

Mimo to dobra robota. Zaskoczony jestem że komuś w tych czasach chce się bawić Video Edytorem.


Dzięki za opinie ;)
Długość większości filmików dyktowana jest przez muzykę. Z muzyką staram się dodawać to co wpadnie w ucho i będzie choć trochę pasować do materiału.
Zaczęło się od jednego filmiku, a teraz już chyba się uzależniłem od Rocsktar Editor :)
Pozdrawiam

____________________
hitmaniak1
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 04.09.2017 15:33 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1662
rp: 87010
Ja również przyczepię się do długości. Chociaż to może tylko takie odczucie przy oglądaniu całej playlisty, bo trzeba sporo czasu poświęcić żeby zobaczyć wszystko. Jednak generalnie po prezentacjach samochodów spodziewałbym się czegoś krótszego, jak reklama. 45-60 sekund, dynamiczny montaż. Muzykę też można przecież przyciąć

Zauważyłem też, że nocne sceny w niektórych filmach są zbyt ciemne. Ja wiem, noc, klimat, tajemnicze kształty, ale jednak chciałbym coś widzieć :P

Trochę też nie podobają mi się te ujęcia, gdzie widać jak kamera rusza i się zatrzymuje przed końcem ujęcia. Lepiej według mnie to wygląda kiedy ruch jest ciągły i ujęcia są cięte, ew. stosuje się jakieś delikatne przejścia.

W jednym z opisów zwróciłeś też uwagę na przyjemny dźwięk wydawany przez samochód. Szkoda, że nie dałeś posłuchać

A, i kolizje. Skoro to prezentacja to pasowałoby dbać o wóz, aby pokazać go w jak najlepszym świetle. Otarcia i wgniecenia gryzą się z takim podejściem. Kiedy już samochód wzbija się w powietrze to lot powinien być w miarę równy, a i lądowanie możliwie gładkie.

Ostatni klip - samochód lawirujący na stacji benzynowej bez kierowcy? Dziwnie to wygląda :P

Dobra, sporo pomarudziłem, ale przynajmniej konstruktywnie, mam nadzieję. Próbowałem wskazać obszary, w których moim zdaniem można coś poprawić. Resztę możesz liczyć sobie tylko na plus

chaos napisał:
Zaskoczony jestem że komuś w tych czasach chce się bawić Video Edytorem.

No co Ty, przecież masa klipów pojawia się na YT. Nawet Rockstar wyławia co lepsze i wrzuca u siebie na fejsie albo Twitterze Chyba tylko takim dziadkom jak my się nie chce bawić

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 05.09.2017 10:50 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 668
rp: 74834
Cytat:
No co Ty, przecież masa klipów pojawia się na YT. Nawet Rockstar wyławia co lepsze i wrzuca u siebie na fejsie albo Twitterze Chyba tylko takim dziadkom jak my się nie chce bawić




+++ EDIT (05.09.2017 11:07):

Ups, chyba popsułem osadzanie filmu z yt w poście na forum... GTG się sypie :P

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 06.09.2017 08:58 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1662
rp: 87010
Pozwoliłem sobie poprawić

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
hitmaniak1 napisany: 06.09.2017 17:15 Link Do Tego Posta
homie



dołączył: 25.08.2017
posty: 5
rp: 1780
Dawid napisał:
Ja również przyczepię się do długości. Chociaż to może tylko takie odczucie przy oglądaniu całej playlisty, bo trzeba sporo czasu poświęcić żeby zobaczyć wszystko. Jednak generalnie po prezentacjach samochodów spodziewałbym się czegoś krótszego, jak reklama. 45-60 sekund, dynamiczny montaż. Muzykę też można przecież przyciąć

Zauważyłem też, że nocne sceny w niektórych filmach są zbyt ciemne. Ja wiem, noc, klimat, tajemnicze kształty, ale jednak chciałbym coś widzieć :P

Trochę też nie podobają mi się te ujęcia, gdzie widać jak kamera rusza i się zatrzymuje przed końcem ujęcia. Lepiej według mnie to wygląda kiedy ruch jest ciągły i ujęcia są cięte, ew. stosuje się jakieś delikatne przejścia.

W jednym z opisów zwróciłeś też uwagę na przyjemny dźwięk wydawany przez samochód. Szkoda, że nie dałeś posłuchać

A, i kolizje. Skoro to prezentacja to pasowałoby dbać o wóz, aby pokazać go w jak najlepszym świetle. Otarcia i wgniecenia gryzą się z takim podejściem. Kiedy już samochód wzbija się w powietrze to lot powinien być w miarę równy, a i lądowanie możliwie gładkie.

Ostatni klip - samochód lawirujący na stacji benzynowej bez kierowcy? Dziwnie to wygląda :P

Dobra, sporo pomarudziłem, ale przynajmniej konstruktywnie, mam nadzieję. Próbowałem wskazać obszary, w których moim zdaniem można coś poprawić. Resztę możesz liczyć sobie tylko na plus

Dzięki, staram się poprawiać z filmiku na filmik, ale do ideału jeszcze daleko Z nocą są czasami o tyle problemy, że jak rozjaśniam to często wychodzi szary zamiast czarnego. Uwierz że w oryginale te sceny są często dużo ciemniejsze niżeli na filmiku Tak czy siak dzięki za opinie będę starał się wprowadzać poprawki.

____________________
hitmaniak1
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 13.10.2017 16:03 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1662
rp: 87010
Sugeruję publikację kolejnych filmów w formie nowych postów w tym temacie. Lista z pierwszego posta jest dość obszerna i w pierwszej chwili nie zauważyłem, że coś zostało dodane Poza tym chyba się zdublowałeś w aktualizacji?

Same klipy fajne. Widać, że wyciągasz wnioski

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
hitmaniak1 napisany: 13.10.2017 20:28 Link Do Tego Posta
homie



dołączył: 25.08.2017
posty: 5
rp: 1780
Dawid napisał:
Sugeruję publikację kolejnych filmów w formie nowych postów w tym temacie. Lista z pierwszego posta jest dość obszerna i w pierwszej chwili nie zauważyłem, że coś zostało dodane Poza tym chyba się zdublowałeś w aktualizacji?

Same klipy fajne. Widać, że wyciągasz wnioski


Dziękuję faktycznie zdublowały mi się filmiki
Udzieliłeś mi dobrych rad i staram się je wprowadzać jak masz jakieś uwagi to pisz śmiało
Co sądzisz o wyróżnieniu kolorowym aktualizacji? Z pewnością lepiej widać

jeszcze raz dzięki i pozdrawiam



+++ EDIT (16.10.2017 17:24):
Aktualizacja 16/10/2017


Gruba Murzynka Daje Czadu w GTA V | Vi - Fools Gold (Jordan Comolli Remix)


BMW Masakra Zombie - Rockstar Editor


Piękna i Szybka Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio ⭐Rockstar Editor


Aktualizacja 19/10/2017

Nowe wcielenie Ferrari 488 GTB Liberty Walk


Gotowi na Szybkich i Wściekłych 9 z Dodge'm Charger'em


Elon Musk prezentuje elektryczną rakietę Tesla Model S P90D






____________________
hitmaniak1
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 20.10.2017 17:54 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1662
rp: 87010
Gitara, o wiele czytelniej

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
hitmaniak1 napisany: 30.11.2017 23:07 Link Do Tego Posta
homie



dołączył: 25.08.2017
posty: 5
rp: 1780
Uliczny Gang Mazda MX-5 ⭐GTA V Rockstar Editor Violin Orchestra


Prostota i szybkość Porsche 911 R 2016 ⭐ GTA V Rockstar Editor


Króliczki lubią Nissana Silvia S15 Rocket Bunny ⭐GTA V Rockstar Editor


Zabawa z Bumblebee ⭐GTA V Rockstar Editor



+++ EDIT (04.12.2017 15:10):

Koniec drogi dla konceptu Nissan IDx Nismo ⭐ GTA V Rockstar Editor


Szalone Trio Lamborghini Centenario "Zentenario" ⭐ GTA V Rockstar Editor


Ćwierkające ptaszki i Ferrari 812 Superfast ⭐ GTA V


Szybko i Wściekle Subaru Impreza WRX STi GH⭐GTA V Rockstar Editor


+++ EDIT (23.11.2018 18:32):

Update tym razem filmiki w 4K

____________________
hitmaniak1
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 27.11.2018 10:45 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1662
rp: 87010
Chyba gdzieś wcięło te filmy w 4K...

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.03.2024 11:38
·
Obecnie forum przegląda 9 gości oraz 0 z 6655 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 9 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Żyłkaa (31) · kamil200 (28) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25113 (+9697) postów w 1833 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies