Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 14:46
· GTAthegame · Forum · Pomoc
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Problemy z Unlock codem GTA IV
karui napisany: 08.05.2013 16:36 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 08.05.2013
posty: 3
rp: 3213
Witam. Mam pewien problem z grą. Jest oczywiście oryginalna, w pudełku znajdował się serial code. Przy instalacji należy podać ten kod oraz jeszcze requestunlock code aby wygenerować go na stronie internetowej. Kiedy wpisuję dane wyświetla mi się komunikat : Error occurred!
Make sure that you typed in your Unlock Request Code correctly!

Dane na pewno są prawidłowe więc gdzie może być problem ?

____________________
karui
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 08.05.2013 18:59 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87184
Najpierw spróbuj jeszcze raz aktywować grę automatycznie, ale wcześniej upewnij się, że masz wyłączony antywirus i firewall. Najlepiej uruchom instalator z prawami admina.

Jeśli to nie pomoże i gra nadal będzie wymagała ręcznej aktywacji, upewnij się, że generujesz kod na tej stronie:
https://support.securom.com/rockstarunlock/GTA_IV/index.php?c=unlock
Z tego co wiem to proces różni się w zależności od tego czy wybierasz aktywację ręczną z dostępem do sieci czy bez dostępu. Link powyżej jest przeznaczony dla osób z działającym internetem. Kiedy podajesz CD-key i unlock request code najlepiej nie przepisuj tego drugiego ręcznie, tylko skopiuj go z okna i wklej do formularza. Zawsze istnieje ryzyko, że się najzwyczajniej w świecie pomyliłaś podczas przepisywania. CD-key też sprawdź dwa razy.

Na chwilę obecną nic innego nie przychodzi mi do głowy. Jeśli jesteś pewna, że robisz wszystko dobrze, zawsze możesz napisać/zadzwonić do Cenegi i oni spróbują jakoś pomóc, a jeśli nie to zwrócą się z Twoim problemem do Rockstar.
http://cenega.pl/pomoc-techniczna

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
karui napisany: 08.05.2013 19:39 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 08.05.2013
posty: 3
rp: 3213
Właśnie w ten sposób też zrobiłam. Włączyłam jako administrator, dodałam do wyjątków w antywirusie, wyłaczyłam zaporę i to także nic nie dało. Ciągle mam ten sam problem i jest napisany error. To strasznie irytujące, bo chciałam wreszcie zagrać w tą grę skoro wydałam na nią pieniądze -.-

____________________
karui
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 08.05.2013 20:22 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87184
No tak, to nieprzyjemne. Niestety prawdą jest, że często zabezpieczenia uderzają utrudniają życie bardziej uczciwym graczom niż piratom. Proponuję w takim razie kontakt z Cenegą. Może oni popchną sprawę do przodu. Ew. jeśli to nie problem możesz zwrócić się bezpośrednio do Rockstar.
https://twitter.com/RockstarSupport
http://support.rockstargames.com/anonymous_requests/new

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
karui napisany: 09.05.2013 19:38 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 08.05.2013
posty: 3
rp: 3213
Dziękuję za pomoc, już dałam sobie radę.

____________________
karui
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 13.05.2013 22:37 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87184
A co pomogło w Twoim przypadku? Może komuś się przyda

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 14:46
·
Obecnie forum przegląda 20 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 20 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies