Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 04.05.2024 16:04
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA IV
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Mam mały problem z GTA IV !.!
asx04 napisany: 10.03.2011 07:45 Link Do Tego Posta
zbanowany



dołączył: 10.03.2011
posty: 2
rp: 4002
skąd: Łódź
Witam , mam MAŁY problem z gta 4 mam misje "czyny mówią głośniej niż słowa" czy coś takiego :P a wiec gdy mam juz skonczyc misje nic sie niedzieje tak jak widzialem na Yt-Youtube pojawiał sie filmik a potem sie wysadzało ,a u mnie zdumiewajacy brak filmiku wiec i brak Boom Boom Prosze o pomoc daje linka do mojego save z prosbom o przejscie misji na swoich Pc : D










Z góry przepraszam za błędy ort.

+++ EDIT (10.03.2011 07:50):

http://www.megaupload.com/?d=6GXZFFK8

____________________
asx04
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 10.03.2011 12:24 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87852
Sam save nie wystarczy. Musisz jeszcze udostępnić swój folder Xlive - save jest przypisany do Twojego konta Games for Windows Live.

A co dokładnie się dzieje kiedy wybierasz w telefonie "Detonuj"? Gra się wyłącza, zawiesza, czy co?

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
asx04 napisany: 10.03.2011 16:24 Link Do Tego Posta
zbanowany



dołączył: 10.03.2011
posty: 2
rp: 4002
skąd: Łódź
A wiec zeby udostępić opcje detonuj musie sie pojawic filmik
zeby zadzwonic do "garrego" a u mnie nie ma filmiku wiec tez nie mam tej opcji.
Chodzi o to że gosciu wjeżdż do tego tzw "zajazdu" i nic sie nie dzieje. A co do save ja mam sciagana wersje nie mam orginalu




Ups z lekka pokręciłem. ! :D

____________________
asx04
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 10.03.2011 20:50 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87852
No i co ja mam teraz zrobić? Zakładasz konto, bo potrzebujesz pomocy. Ok, lubimy pomagać Ale przy zakładaniu konta deklarujesz, że masz oryginał, a teraz piszesz, że masz pirata. Muszę Ci zablokować konto. Poczytasz sobie odpowiedź jako gość.

Co do Twojego problemu - nie czekaj na żaden filmik. Jak skończysz śledzić tamten samochód wyciągnij telefon, wybierz książkę telefoniczną, znajdź i wybierz imię Gerry, wybierz opcję "Detonuj". Dopiero jak wybierzesz tę opcję włączy się scenka. Mam nadzieję, że pomogłem.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 04.05.2024 16:04
·
Obecnie forum przegląda 6 gości oraz 0 z 6658 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 6 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Unplugged (42) · matiolsz (27) · AnnaGracz (43) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies