Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 00:39
· GTAthegame · Forum · WWwW
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Strona oraz forum o N-GAGE
drezz napisany: 19.07.2010 19:25 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
Cześć wszystkim. Niedawno znalazłem ciekawą stronkę o N-Gage, której sam jestem użytkownikiem. Jest tutaj ktoś z was kto posiada ten legendarny konsolofon? Jeśli tak to polecam wam tą stronę : http://ngage.xlx.pl oraz forum : http://n-gage.phorum.pl
Jak widać strona oraz forum są jeszcze w fazie budowy ale nie założyłem tego tematu by zaspamować forum GTG byle czym. Choć serwis (zwłaszcza forum) nie prezentuje się pięknie od strony wizualnej to zachęcam wszystkich użytkowników N-Gage i telefonów z symbianem s60v1 do rejestracji i aktywnego uczestnictwa w życiu strony bo jej zawartość może się okazać przydatna niejednemu posiadaczowi N-Gage. Duży download, szybka pomoc, super ekipa. Fajnie by było gdyby poprzez tą stronę oraz forum zjednoczyło się więcej użytkowników :)

ps. chciałbym aby ten temat dotyczył nie tylko tej stronki, którą opisałem. Potraktujcie to także jako wolny wątek na temat N-Gage. Chętnie się dowiem co sądzicie o tej konsolce.

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 19.07.2010 20:19 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87288
Masz n-gage'a? Jak się to ustrojstwo sprawuje?

Według mnie zamiast robić taką hybrydę konsoli i telefonu (kto z tego dzwoni inaczej niż przez zestaw słuchawkowy?) Nokia powinna wtedy wypuścić samą konsolę i potem skupić się na jej rozwoju i poszerzaniu bazy gier. Nie mniej jednak plus za innowację

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
drezz napisany: 19.07.2010 20:53 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
Tak mam. Jest to stary sprzęt ale wg mnie można na nim poszaleć. Większość tytułów gier, które pojawiły się na tą platformę naprawdę trzymają poziom (jak na tamte czasy). Trzeba także dodać, że ta konsolka posiada możliwość emulacji np naszego starego, poczciwego pegazusa czy gameboya. Co do tego drugiego emulatora to trzeba zaznaczyć, że bez overclockingu na N-Gage Classic się nie obędzie a na QD jest jeszcze gorzej bo na większości romów występują ścinki oraz zamuły, chociaż są też romy, które odpalają się wręcz idealnie (nie nie nawet nie marzcie o płynnym gameplayu w GTA Advance) ale emulacja NES'a jest zadowalająca. Ja swojego QD kupiłem używanego za zaledwie 30 zł i jestem z niego w pełni zadowolony ;)

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
eagle napisany: 19.07.2010 22:36 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.07.2006
posty: 88
rp: 10611
skąd: Kickapoo
Sama aplikacja N-gage na symbiany jest dla mnie dość kozacka. Spore możliwości musi udostępniać to pełnoengejdżowe ustrojstwo.

____________________
eagle
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Krzysio95 napisany: 21.07.2010 07:06 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 21.07.2010
posty: 1
rp: 4222
Cześć , jestem Adminem n-gage.phorum.pl oraz ngage.xlx.pl (Krzysio niejadek) tak sobie chciałem zobaczyć co ludzie o tym "ustrojstwie" sądzą ja np. mam takich 5 i jestem bardzo z n-gage zadowolony można powiedzieć, że są lepsze telefony ja mam również iphone a tam są również super gry ale myślę, że n-gage ma to co inne konsole nie mają a mianowice grywalność kto nie sprubuje nigdy się nie dowie a n-gage to zaledwie 50zł. ja kupiłęm za 50zł. i miałęm 3 gry , telefon , ładowarkę w dodatku wersje silver edition myślę, że 50zł to nie wielki koszt a sporo zabawy i wypowiem się również co do odpowiedzi tutaj jednej a mianowicie, że dzwonić się da jedynie przez słuchawki xD o tuż nie w n-gage classic można dzownić na boku można uznać to jako nie wygodne ale dla mnie to był szpan myślę również, że fajnie się tak wyróżniać nastomiast w qd można dzwonić normalnie


jeżeli chcecie zobaczyć mój zestaw zapraszam: http://www.youtube.com/watch?v=lD7VPsVWjB8



Administracja - Emotki to nie znaki interpunkcyjne.

____________________
Krzysio95
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
k11h napisany: 21.07.2010 20:43 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 11.10.2008
posty: 232
rp: 42122
skąd: Southampton
Więc sprzedaj mi takiego qd za 50zł :)

____________________
k11h
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
drezz napisany: 22.07.2010 10:05 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
szukaj na allegro - da się za tyle znaleźć... ja np swojego QD bym nikomu nie sprzedał - posiadać takiego klasyka to naprawdę coś...

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
k11h napisany: 22.07.2010 11:15 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 11.10.2008
posty: 232
rp: 42122
skąd: Southampton
Na allegro drogo, coraz mniej ich jest..

____________________
k11h
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 00:39
·
Obecnie forum przegląda 30 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 30 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · RIP (31) · blaskhyrk (36) · CryFan2 (31) · HX666 (35) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies