Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 16:51
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA IV
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Lola?
Rosenberg napisany: 02.02.2009 12:37 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 04.07.2007
posty: 26
rp: 5878
skąd: Vice City
Witam wszystkich.

Mam takie pytanko odnośnie tej laski z antworków. Przeszedłem grę w 100% (wersja na Xboxa)
i ani razu się na nią nie natknąłem.
Czy ktoś ją spotkał? Achievementsy wszystkie też są, więc jedyne co mnie jeszcze trzyma przy "czwórce" to chęć zobaczenia tej laski.
Jakby ktoś ją widział, spotkał, wie gdzie jest, to bardzo bym prosił o pomoc.

____________________
Rosenberg
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 02.02.2009 13:15 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87326
Z tego co mi wiadomo, ta postać nie występuje oficjalnie w grze jako żadna z postaci, z którymi Niko ma styczność w trakcie fabuły. Artwork został stworzony na potrzeby gry i jej promocji. Ale mogę się mylić (niech mnie ktoś poprawi albo potwierdzi ).

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Rosenberg napisany: 02.02.2009 13:23 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 04.07.2007
posty: 26
rp: 5878
skąd: Vice City
Tak nie występuje.
To jest poprostu prostytutka. Ale raczej na 100% występuje w grze, kierowałem sie filmikami z youtube, a także różnymi mapami, lecz niestety nie zastałem jej tam. A czytając recenzje czwórki w PSX natknąłem sie na jej fotke na łóżku w jednej z kryjówek Niko...

____________________
Rosenberg
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
k11h napisany: 02.02.2009 14:59 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 11.10.2008
posty: 232
rp: 42123
skąd: Southampton
eee.. to taka dziwka dla Vipów xD

____________________
k11h
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 16:51
·
Obecnie forum przegląda 14 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 14 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies