Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 08:26
· GTAthegame · Forum · Café Robina
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3
PC czy konsola?
ariasz napisany: 15.09.2007 14:50 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 29.06.2007
posty: 197
rp: 7572
skąd: Myslowice
Kiedys docenisz wartosc pieniadza, i wybijesz sobie z glowy glupoty typu granie. Ja rozumiem pograc czasem, ale to ciagle ***lenie o konsolach juz mnie poprostu dobija.
Aha znp, "weszlo".
Pozatem ten temat to jest zwykly lans, juz nie chcialem tego pisac bo znow bedzie ze sie przypierdalam, no ale poprostu comnietojebie.com ze ktos chce sobie kupic konsole ta lub owa? I zadajacie w dodatku takie pytanie na forum o zaciesnionej grupie tematycznej poszlakowo powiazanej z tematem? Chyba sa jakies fora tudziez portale gdzie mozna zaczerpnac obiektywnej ( w miare obiektywnej opinie bo zawsze subiektywizm gdzie sie wkradnie) na temat co lepsze.

Jeszcze jedno zpn, moje wypowiedzi moze i byly zalosne ale mialy na uswiadomic zalosnosc tego tematu, i calego faktu nalogowego grania. Popatrz rowniez na swoj sig, to jest dopiero n/c.

____________________
ariasz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
krukpl napisany: 15.09.2007 18:20 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 07.04.2007
posty: 151
rp: 6759
ariasz napisał:
Kiedys docenisz wartosc pieniadza, i wybijesz sobie z glowy glupoty typu granie. Ja rozumiem pograc czasem, ale to ciagle ***lenie o konsolach juz mnie poprostu dobija.


Troche Cie nie rozumiem. To ze zalozylem taki temat, nie oznacza, ze jestem jakims hardkorowcem, co to to nie. Mam przed soba pytanie, na ktore nie umiem odpowiedziec, wiec chcialem poradzic sie innych. Zreszta co masz na mysli poprzez "wartosc pieniadza"? Kazdy ma swoje marzenia materialne i nie-materialne. Ta pierwsza opcja u mnie to PS3 badz nowy PeCet. Pewnie zaraz napiszesz, ze jestem juz psychicznie chory, ze swiata poza grami nie widze etc. Ale wiesz co? Wali mnie to. Zreszta to ile bede gral to juz moja sprawa. To samo inni. Nie Twoja sprawa ile oni beda grac, jak chca niech graja prosze bardzo. Wiec laskawie Cie prosze, przestan sie czepiac.

ariasz napisał:
Pozatem ten temat to jest zwykly lans


Wytlumacz mi co masz na mysli mowiac lans, bo ja nie rozumiem.

ariasz napisał:
poprostu comnietojebie.com ze ktos chce sobie kupic konsole ta lub owa?


Sam sobie zaprzeczasz. Jezeli Cie "tojebie" to powiedz mi po co wszedles na ten temat?

____________________
krukpl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
ariasz napisany: 15.09.2007 20:19 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 29.06.2007
posty: 197
rp: 7572
skąd: Myslowice
Bo lubie droczyc skrajnosci, w kazdej postaci. Kiedy ja mialem 14 lat to nie bylo czegos takiego ze caly dzien siedzialem przy grach, najpierw nauka pozniej rozrywka. A to kto ile gra to raczej nie jest sprawa indywidualnej jednostki, bo pozniej wyrastaja nam takie duze dzieci ktore poza grami swiata nie widza. Jedna taka persona nawet na tym forum jest (i nie mowie ze to ty). Wiec tez ze mowiac to co mowie generalizuje, jesli ktos wyczuwa granice to dla mnie w ogole nie ma sprawy, ale sam popatrz na userbary kto ile w co gral, oni siedza i graja zeby sobie nabic czas czy cos nie wiem na czym to polega. A to ze temat jest lansem chodzi mi to ze wybrales malo odpowiednie forum do zadawania tego typu pytan, czytajac to odebralem twoj post jako chec pochwalenia sie co chcesz kupic i nie wazny wybor.

____________________
ariasz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
PiotrMur napisany: 15.09.2007 21:27 Link Do Tego Posta
Assassin



dołączył: 09.07.2005
posty: 304
rp: 8322
skąd: England
Wszyscy wiemy, że co za dużo to nie zdrowo... i tu się nawet zgodzę (wow... xD) ale to, że Sicilian zastanawia się nad kupnem konsoli nie znaczy, że będzie grał nałogowo... (chociaż dla Ciebie może i pół godziny dziennie to nałogowo...). A powiem Ci tak... (wiem, że to dla was wszystkich może być szok ale...) pieniądze są po to aby je wydawać. A na co on chce wydać pieniądze... to już jest jego sprawa. Akurat IMO kupno konsoli nie jest najgłupszym sposobem na wydanie pieniędzy (aczkolwiek uważam, że PC przydaje się bardziej ;p). Ciekawy jestem czym by było życie bez rozrywki...
No i ciekawy też jestem co u Ciebie znaczy 'ruski rok'... godzinkę na tydzień? Jeśli tak... to nie jest kwestia ograniczania, ale tego, że Ciebie po prostu gry za bardzo nie rajcują... a jeśli uważasz, że gdy ktoś gra więcej niż Ty, musi być nałogowcem... to to jest już Twój problem...
PS. A co do lansu... to ten komentarz śmieszny był... to już się nawet poradzić tu nie można? Spytać się o opinie? :O
PS2. Zgadzam się z Twoim apelem do młodzieży tego świata, aby przestała tyle grać w te ogłupiające gry... ale nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce na tego typu wypowiedzi... przez to się off-top zrobił xD

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
CarlosVC napisany: 29.09.2007 19:19 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 07.01.2006
posty: 310
rp: 6853
skąd: Przedmieścia Liberty
Ja już się wypowiedziałem w tym temacie, ale moja wypowiedź została usunięta. Może to i dobrze bo była ona faktycznie zbyt krzywdząca dla posiadaczy słynnych "Pieców Ogrzewanych". Więc napiszę jeszcze raz ale mniej "brutalnie". Oczywiście że konsola dlaczego??. Otóż. Pomijając Fakt o Lepszym sterowaniu i grywalności pozostaje jeszcze kwestia Grafiki i Gier. Otóż Grafika na konsolach zawsze była dużo lepsza niż sztuczna grafika na Piecu. Porównywanie Grafiki PC do PlayStation 2 Jest śmieszne a co dopiero do PlayStation 3. Komputer jest? super niech będzie. Ale on nie został stworzony do Gier tylko do roboty. Sam kiedyś siedziałem przy kompie ale odkąd miałem Playstation 2, śmiech zaczynał mnie brać na widok gier z Peceta. Jestem wielkim maniakiem gier i nie wyobrażam sobie świata elektronicznej rozrywki bez : Burnouta, Gran Turismo, Dragon Balla Tenkaichi, Metala Gear Solid, Soul Calibur, Tekken, Suikoden, Virtua Fighter, Storiesów, Def Jam.... mam dalej wymieniać?? Chyba jednak niema sensu. Rynek Gier na Kompa dawno umarł jedynie według mnie, co trzyma go przy życiu to Gothic 3 którego uwielbiam mimo wielu błędów. Ale gdy już Gothic IV pojawi się na Konsolach to Pc można wyrzucić, lub korzystać z niego niegrając tylko pracując. Co wy Pecetowcy będziecie mieli jeszcze z gier?? Crysisa Haha co to ma być?? Zresztą pewnie i on pojawi się na konsoli. Teraz Pecetowcy Otrzymali "Konwersję" nowego Drivera nie pamiętam nazwy. Na PC wychodzą konwersje z machin. PlayStation 2, PlayStation 3 i Xbox 360 i to w dużo gorszym wydaniu (widać po San Andreas). Kompy niedorastają do Pięt ani PS2 ani PS3 ani Xboxowi. To Wszystko bo szkoda gadać na ten temat.... Czekam na odpowiedzi rozzłoszczonych maniaków PC i wieszjącego się Windowsa

____________________
_____________________________
Playstation Czego Więcej Do Szczęścia Potrzeba?!

^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 29.09.2007 19:29 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
Cytat:
Burnouta, Gran Turismo, Dragon Balla Tenkaichi, Metala Gear Solid, Soul Calibur Tekken, Suikoden, Virtua Fighter, Storiesów, Def Jam


w tej chwili, jako rdzenny pecetowiec, zaczalem sie zastanawiac co widzisz w tych grach. jedyny dobry tytul z tego zestawienia to def jam, no i moze storiesy. gothic 4, jak juz pisalem, nie jest tworzony przez tworcow pozostalych czesci, tylko specow ktorzy maja na swoim koncie takie "hity" jak desperados 2 i robin hood (lol)... na pc jest: half life 2, gothic 3, oblivion, dark messiah of might and magic, command and conquer tiberium wars... i inne tytuly ktore sa zbyt stonowane i nie zawieraja w sobie tyle beznadziejnej akcji, jakiej mozna znalezc na grach konsolowych w o wiele przesadnej ilosci, bys potrafil je docenic.

Cytat:
Otóż Grafika na konsolach zawsze była dużo lepsza niż sztuczna grafika na Piecu.


tym stwierdzeniem mnie ROZ-JE-BA-ŁEŚ!

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
CarlosVC napisany: 29.09.2007 19:40 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 07.01.2006
posty: 310
rp: 6853
skąd: Przedmieścia Liberty
Na Konsole też masz Srajf Plajw (Chłam) Obliviona i tylko tych gier konsole się powinny wstydzić. A Komp niema nic. Niema Lair, God Of War, Folklore (Którego premiera za 13 Dni!!), The Darkness. Rzyluś ja cię bardzo lubię ale z tymi tytułami co powyżej wymieniłeś to się mozna schować... A co do Grafiki na konsolach to nawet niewidomy zobaczy różnię na korzyść konsol.

____________________
_____________________________
Playstation Czego Więcej Do Szczęścia Potrzeba?!

^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 29.09.2007 21:46 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
half life 2 jest chlamem? no, jak juz mowilem ta gra jest zbyt stonowana i ma za malo akcji jak na twoj umysl... ty graj sobie w tę bezmozga siekanke zwana god of war. a, fakt, jest na konsolach, ale ukazal sie na nie spooooooro czasu po premierze na pc. skoro ja wymieniam slabe tytuly to nie wiem co mozna powiedziec o tych przedstawionych przez ciebie. prawie wszystkie gry o ktorych napisales w swoim poprzednim poscie sa slabe, z drugiego posta jedyne co MOZE byc dobra produkcja to the darkness, reszta to marne gierki typowe dla konsolowcow, pewnie dlatego nie ukazuja sie na pc bo nikt nawet by ich nie chcial kupic. jakosc grafiki pomiedzy pecetami a konsolami porownywales chyba tylko na san andreas lub innych konwersjach z konsol, u ktorych prozno szukac dodatkow graficznych typu antialiasing, hdr itp...

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
ariasz napisany: 04.10.2007 14:31 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 29.06.2007
posty: 197
rp: 7572
skąd: Myslowice
A ja powiem, carlosvc ***lnij sie kielniom w glowe.

____________________
ariasz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tommypl napisany: 04.10.2007 15:22 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 26.06.2006
posty: 1405
rp: 11623
no macie racje
granie na konsoli jest fajne.
i co z tego?
bezsensowne jest porównywania pc do konsoli bo to 2 różne urządzenia.
konsola jest do grania a pc do wszystkiego innego, mozna sobie na nim pograc ale oczywiste jest to, ze nie bedzie to cos takiego jak na konsoli...
klozet ;x

____________________
tommypl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
ariasz napisany: 04.10.2007 22:41 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 29.06.2007
posty: 197
rp: 7572
skąd: Myslowice
NO ale k u r w a, kiedy jakies dziecko nie majace pojecha o architekturze komputerow ***li smuty jak tygrysek to w ogole juz jest paranoja, stad jest podzial.

____________________
ariasz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1 2 3
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 08:26
·
Obecnie forum przegląda 23 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 23 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies