Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 10:18
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika krukpl
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7
krukpl
[Konkurs]GTA IV na PC - kiedy? · napisany: 27.07.2008 16:06
16.12.2008
DownIt.pl - just download it! · napisany: 27.06.2008 21:59
Człowieku, rządzisz! Ta strona będzie dla mnie bardzo pomocna, wielkie dzięki! Wszystko jest tak jak być powinno (elegancki layout, dobra nazwa strony, ogólna estetyczność i przejrzystość). Prosiłbym Cię jednak o dodanie informacji o tych rozszerzeniach, bo ja się w tym nie orientuję :(

Pozdrawiam!
wielki problem z misją · napisany: 30.05.2008 11:45
A jak nie wyjdzie to spróbuj 26 i 27.
Ustawki (GTA IV) · napisany: 10.05.2008 11:10
PlayStation 3 - PSN ID: krukpl
Screeny na życzenie · napisany: 10.05.2008 11:04
Prawie w ogóle go nie widać Pips...
Love at first sight · napisany: 05.05.2008 15:10
imaher napisał:
Przeszedłem już wszystkie misje fabularne...


Ja jestem dopiero w Bohan :O
Love at first sight · napisany: 04.05.2008 12:08
Nie, nie ma. A po co by Ci był?
Screeny na życzenie · napisany: 03.05.2008 19:53
Czepiacie się szczegółów.

EDIT:

Znalezione w otchłaniach GTAForums.
Myślę, że można to nazwać Easter Egg'iem :D
Love at first sight · napisany: 03.05.2008 19:35
Ja to mam chu*owo - posiadam tylko jeden telewizor w domu, który często jest 'okupowany', przez co nie mogę grać w tą wspaniałą grę nazywaną GTA IV.
Nosz ku*wa.
Love at first sight · napisany: 03.05.2008 13:34
unobserved napisał:
jezeli postawimy rozwalone auto na tej wysepce pod blokiem, wejdziemy do budnyku, zapiszemy gre i wyjdziemy z budynku, to bedzie ono tam stalo rozwalone. jezeli natomiast wieczorem postawimy tam auto, zapiszemy gre i wylaczymy konsole/gre i rano wlaczymy i wczytamy save to owszem - auto bedzie naprawione.


Ano tak, jeżeli o to Ci chodziło to muszę się zgodzić. :)

unobserved napisał:
kruk, nom, juz moge sciagac sobie dzwonki z internetu na komorke. : d
jak masz jakas stara komorke to nie mozna.


Niestety zauważyłem Dzięki temu zorientowałem się, że Niko będzie miał nową komórkę, a wcześniej, na początku gry jeszcze Roman coś tam gadał o nowym telefonie w przyszłości.

Swoją drogą, widzę że daleko zaszedłeś, ja to na razie jestem po misji, w której SPOILER! trzeba było zabić Mikhaila Faustina. Trochę mi szkoda tego Dimitri'ego :(
Love at first sight · napisany: 03.05.2008 13:06
jaro napisał:
Zpn, krukpl i inni ktozy maja xboxa360/ps3 z gtaiv podawajcie co chwile jakies info/zdjecia i filmy ze swiata gta...


Cóż, zdjęć ani filmów raczej Ci nie podam, bo po prostu nie posiadam aparatu cyfrowego w domu. Ewentualnie mogę zrobić zdjęcia komórką, ale wiesz jaka to wtedy jakość wychodzi...

jaro napisał:
chce zobaczyc caly tok tego sejvowania


Nic szczególnego - zostawiasz samochód przed domem w namalowanym na ulicy prostokącie, wchodzisz do mieszkania (bez loadingów), kładziesz się na łóżku (krótka animacja) i pojawia się menu, w którym wykonujesz save. Od siebie dodam, że w domu masz telewizor, w którym często lecą programy parodiujące Amerykę i ich mieszkańców, a także reklamy typu Telezakupy Mango, czy głosuj na polityka A, bo polityk B śmierdzi. ;p Jeżeli Cię to ciekawi, to mogę podać Ci nazwy programów, jakie tam się znajdują (są z tyłu instrukcji).

unobserved napisał:
'ak to jest z sejvowaniem gry? mozesz sobie np. postawic rozwalone auto pod domem isc i kliknac save w domu potem jak wczytasz to bedzie auto stało tam gdzie stoi i na dodatek bedzie rozwalone?' - jasne.


Że co takiego? :O Zawsze po wczytaniu gry samochód ulega odnowieniu.

jaro napisał:
a tak przy okazji tez, mozna wchodzic do kazdego (prawie) budynku jak to kiedys pisali ?


Hahaha, dobrze że zapytałeś. :DD Otóż jest to jedna, wielka ściema. Da się wejść tylko do 20-30 % budynków.

unobserved napisał:
co do cykania zdjec telefonem - jest tam taka opcja jak 'camera'.


Hmmm, to Ty chyba jesteś w jakiejś dalszej części gry ode mnie i masz jakąś nową komórkę, bo u mnie nie ma takiej opcji.
Love at first sight · napisany: 03.05.2008 12:11
A nie lepiej przestać offtop'ować i pisać na temat? :p
Love at first sight · napisany: 02.05.2008 11:53
unobserved napisał:
SPOILER! -da sie zapalac swiatła samemu, i czy działaja kierunkowskazy? nie, tylko inni czlonkowie ruchy ich uzywaja.


SPOILER! Niezupełnie. Może i nie mamy całkowitej kontroli nad światłami, ale możemy włączyć światła długie, nawet podczas dnia, przytrzymując [] (kwadrat).

EDIT:
unobserved napisał:
zdjecia sie robi aparatem w komorce. : )


Jak Ty to robisz Ja to w telefonie nie mam aparatu.

A i mam pytanie - do czego służy opcja organizer w telefonie, skoro nijak nie można jej uaktywnić?
Love at first sight · napisany: 02.05.2008 00:57
Ja dziś przez cały mój czas gry zwiedzałem miasto... na piechotę. Na razie spenetrowałem połowę Broker, a i tak pewnie wiele rzeczy mi umknęło. Naprawdę, Liberty City jest ogromnym miastem - i nie pod względem ilości kilometrów kwadratowych, ale pod względem GIGANTYCZNEGO dopracowania wszystkich szczegółów przez Rockstar Games. Gratulację panowie, świetna robota.
Love at first sight · napisany: 01.05.2008 13:21
SPOILER! A propo misji Bleed Out - nie wiem czy zauważyliście, ale gdy obejdzie się Dardan'a z odpowiedniej strony (gdy ten już jest w tym budynku) i sprzeda solidnego kopa, przewróci się on do tyłu (zbijając okno za sobą) i spadnie w dół. Takich smaczków zawsze było w GTA pełno, cieszę się, że jest i tu. :)

Kolejny smaczek jest dla tych, co to na historii uważali - a mianowicie chodzi mi o misję "Ivan The Not So Terrible". Otóż w XVI wieku, jeden z rosyjskich carów, Iwan IV Groźny (pseudonim wziął się od jego brutalnego postępowania), w języku angielskim nazywany był Ivan The Terrible. Widać jakiś związek między jednym, a drugim? :)

BTW, upiliście się już już z Romanem? Zaczyna on wtedy gadać, że wszędzie widzi 'titties' i że Niko spał z jego Mallorie Fajnie wyglądało, jak Niko zawołał w takim stanie taksówkę - krzyknął pijacko: "CaaAAAaAaBb!" i wywalił się na ziemię :)


unobserved: jeszcze nie, ale chętnię zobaczę.
miil0: pierwsze słyszę.
Final countdown · napisany: 24.04.2008 15:32
No więc zadam pierwsze pytanie: czy podoba Wam się celownik gry?
SPOILER! Ja się bardzo cieszę, że nie jest on już automatyczny, jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach serii. Trochę mi on przypomina wskaźnik myszy podczas ładowania na Vista'cie, ale może to tylko takie wrażenie przez tą YouTube'ową jakość.
Co wy o tym myślicie?
P90 · napisany: 14.04.2008 20:30
hubex napisał:
A no rzeczywiście na statystykach ale w grze ma z pewnością większą siłę a jak nie to sprawia takie wrażenie.


Sprawia takie wrażenie, bo ma duży odrzut i strasznie hałasuje.

hubex napisał:
Ale co to ma do tematu?


To samo co Twoje poprzednie trzy wypowiedzi :)
P90 · napisany: 13.04.2008 16:09
Przecież Desert Eagle ma taką samą moc jak M9 (oczywiście tylko w COD4, nie real-life), więc nie wiem w czym problem...
P90 · napisany: 08.04.2008 22:48
Google Company napisał:


Google
Wyszukiwarka stron WWW, grafiki, grup dyskusyjnych, katalog tworzony na bazie ODP i wzbogacany przy użyciu własnej technologii Google.


I proszę mi tu więcej nie zaśmiecać forum.
Polish Stunt Server 24/7 · napisany: 30.03.2008 21:27
Wyście się wszyscy umówili na jakieś zbiorowe nabijanie czy jak?
GTA: Stunt Drift Site | · napisany: 22.03.2008 22:42
Forum jakieś takie mało czytelne, kategorie można by podzielić na bardziej 'główne'.

Druga sprawa: z tego co wiem, to GTA jest grą akcji, a nie wyścigową i drift nie jest tam zbytnio wyeksponowany.
[RP] PolishGF 24/7 · napisany: 21.03.2008 23:06
Widać, że panuje tu pełna kultura. Gość jest tu nowy i przy okazji bardzo miły, a Wy od razu rzucacie tekstami w stylu "sp***dalaj". Nie wiem o co chodzi z tymi Role-Playami w Polsce, bo dawno już przeniosłem się na PlayStation, ale fakt faktem, moglibyście okazać trochę kultury. Jak dla mnie temat można zamknąć, bo będzie samo nabijanie.

Autorowi życzę powodzenia.

cryfan2 napisał:
Oj, nie nabijać postów sobie typu "spierdalaj itp."
Coś od siebie: ***dalaj, nikt nie chce grać na twoim zakichanym serwie.


"Przygadał kocioł garnkowi."
Zmniejszenie MHz · napisany: 17.03.2008 21:24
kociol_88 napisał:
Chociażby było kilkaset takich tematów to i tak każdy założył bym nowy. Dlatego myślę ze lepiej zamknąć


Prawda. Teraz ludzie nie potrafią zrozumieć frazy 'szukaj'.
Nahype'owane GTA. · napisany: 11.03.2008 15:56
Cytat:
Po prostu ktoś pomyślał że to kolejny temat w stylu jakiegoś "fana gta."


I właśnie to świadczy o tym, że czytacie tylko ankietę. Ja się tu wypowiadałem krytycznie o GTA, nie pisałem rzeczy, jak to ująłeś - 'w stylu fana gta' - tylko jak osoba, która gra w tą grę już ładne kilka lat, i która ma co do tej serii coraz większe wymagania - bo dla mnie prawdziwa seria to taka, która ciągle ewoluuje.
Nahype'owane GTA. · napisany: 11.03.2008 15:40
Widzę, że większość postów nie mówi o treści tematu, ale o tym, że w ogóle taki powstał. Mam też wrażenie, że większość przeczytała tylko tytuł ankiety i napisała do niej komentarz. Ta ankieta jest DO treści posta, nie na odwrót.

No cóż szkoda, chciałem przeprowadzić tutaj miłą, sensowną dyskusję, jak to mtz napisał, (któremu bardzo dziękuję za miłe słowa), ale nie wyszło. Przykro mi także, że w temacie takim jak "muza" nikt nie ma nic przeciwko, a tematu, który mówi już o samej grze prawie nikt nie uznaje.

Jeszcze raz dziękuję mtz za miłe słowa.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 10:18
·
Obecnie forum przegląda 17 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 17 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies