Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 01.05.2024 19:26
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Gregory
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2
Gregory
Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 12.06.2009 22:28
A moim zdaniem pytanie o poziom uzbrojenia jest do d...
Dlaczego ? Dlatego, że np. od GTA 1 do GTA VC ilość dostępnych broni rosła i to wielokrotnie. Co prawda w GTA VC i SA ilość broni jest na prawdę duża, (bo oprócz broni palnych mamy także wybór broni białych) czego nie było w poprzednich częściach (w GTA III był tylko Baseball), i co z tego, że ilość broni się zmniejsza to tylko nieznacznie. Moim zdaniem się to pytanie nie nadaje, gdyż odpowiedź będzie prosta i w stylu R* czyli:
Skupiliśmy się bardziej na grafice, fizyce gry czy fabule lub możliwościach (San Andreas czy GTA IV gdzie liczba możliwości i rozrywek była największa), przez co uszczupliliśmy nieznacznie arsenał, który i tak jest spory. Przecież zabijać można wszystkim, prawda ?
Właściwie jedyne bronie z jakich zrezygnowało R* to tzw. bronie ciężkie np. Minigun czy Miotacz Ognia.
Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 09.06.2009 11:25
Prawnik czyli kto Ken Rosenberg ? Na pewno nie. Dlaczego ? Ponieważ seria GTA IV jest odrębną od GTA III i są to dwie inne historie i żaden z bohaterów czy to pierwszych czy drugoplanowych nie pojawi się w nowszych częściach. Jedynie może być o nim jakaś wzmianka. Nęci mnie tylko to, skąd Playboy X miał w swoim mieszkaniu ubranie Claude'a Speeda. Moja teoria jest taka, że np. w następnej części (o ile by była w Vice City,) to zapewne będziemy mogli znaleźć u kogoś na chacie, kogo zabijemy ubranie Tommy'ego Vercettiego jako taki 'easter egg'.

Co do najnowszego DLC.
Jak wiadomo w GTA IV urywa się wątek z Bulgarianem czy jak mu tam. Słyszałem plotkę, że główny bohater "The ballad of gay Tony" czyli Luis Fernando Lopez ma go zabić w tym epizodzie, dlatego wątek z nim się urywa w GTA IV. Można o to zapytać R*.
Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 07.06.2009 22:30
Niektórzy ludzie widzą podobieństwo między Claudem Speedem z GTA III a Scottem Maslenem grającym Claude'a w filmiku do GTA 2.

EDIT:
A co do ów dowodów to np. Toni Cipriani zostawia Claude'owi zazwyczaj kartki więc nie potrzebuje z nim rozmawiać (R* unika w tym momencie po prostu elementu, że nie dali Speedowi głosu). Jest też scena jak Toni mówi Claude'owi, żeby się zamknął i słuchał (tak jakby Claude chciał coś powiedzieć). Inna scena jest z Salvadorem, gdy Sal prosi Claude'a na stronę aby z nim porozmawiać i w tym momencie cut-scenka jest ucięta, a rozmowa między Salem a Claudem jest nie pokazana. Oczywiście to wszystko dzięki spolszczeniu rozpracowałem. R* celowo robi takie zagrania. Nawet w San Andreas raz Catalina zadzwoniła co CJ'a i się okazało, że pomyliła numer bo chciała się dodzwonić do Claude'a, więc skoro chciała do niego zadzwonić to chciała z nim porozmawiać. Właściwie jedynym momentem w grze jest to, kiedy CJ grozi, że zabije kuzynkę Cesara (Catalinę) i tego "niemego" dupka. Ale CJ nie wie, czy Claude mówi czy nie. Nazywa go niemym tylko dlatego, że Claude nawet się mu nie przedstawił na wyścigu, nawet się słowem nie odezwał i jest to informacja dla graczy, że Claude jest "niemy" ale tylko dla graczy, bo dla postacie ze świata gry to nie wiadomo, czy jest niemy, może dla nich jest tylko małomówny a jego rozmowy nie są pokazywane bo jakby to wyglądało gdyby Claude ruszał gębą, a głosu by nie było słychać. Po prostu Claude nie ma swojego aktora, który mógłby mu podkładać głos, przez co R* musi robić takie wstawki, żeby wyglądało na to, że normalnie umie gadać, ale to nie jest pokazywane. Tak samo jak w teatrze pokazywany nie jest np. strzał z pistoletu, tylko za kulisami słychać, że ktoś kogoś zabił/lub popełnił samobójstwo, tylko, że tego nie pokażą (np. Kordian, zależy od sztuki)
Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 07.06.2009 12:56
Patryk napisał:
1. Główny bohater GTA 2 i GTA III to ten sam bohater.
2. Claude jest niemową. Jedyny odgłos jaki z siebie wydaje to stękanie upadając z dużej wysokości w GTA III i bekanie i pierdzenie w GTA 2.
3. Ubrania Claude'a możemy uzyskać po zabiciu Dwayne'a, a nie Playboya X.
5. Ken Rosenberg wychodzi ze szpitala po odwyku. Pamiętając wydarzenia z '86 w Vice City panom Vercetti & Rosenberg powiodło się tworząc "imperium" albo coś w tym rodzaju pokonując Sonny'ego Forelliego. Tommy Vercetti pewnie nieźle się ustawił, a Kenowi Rosenbergowi odwaliło i zaczął ćpać. nic dziwnego, że dobrze ustawiony Tommy olał ćpuna Kena.
6. Zaibatsu pojawia się też w radiowej reklamie tabletek Equinox w GTA III.

1. Zgadzam się, takie jest też moje przekonanie.
2. OK, większość tak uważa, ale są też pośrednie dowody na małomówność Claude'a. Jak ktoś chce wiedzieć jakie to proszę pisać na PW.
3. Odwrotnie. Za zabicie Dwayne'a nie dostajemy nic prócz zapłaty od Playboya. Za zabicie Playboya mamy następujące korzyści:
- Mieszkanie po Playboyu (z ubrankiem Claude'a w szafie)
- Nowego przyjaciela Dwayne'a.
I moje pytanie brzmi, w jakich okolicznościach Playboy wszedł w posiadanie tych ubrań.
5. AHA.
6. Ale nie jako gang dla którego możemy pracować albo walczyć z nim.
Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 06.06.2009 21:32
Cześć jestem nowym użytkownikiem i zdecydowałem się zarejestrować ze względu na to, że można zadać pytanie Rockstarowi.

Oto moje pytania:

1. Czy główny bohater GTA 2 i GTA III to Claude Speed, bo niektóre serwisy podają informację, że są to dwie inne osoby i że Claude Speed to gościu z GTA 2, a Claude (bez Speed) to bohater GTA III

2. Claude jest niemową czy małomówny ? Jeżeli jest niemową to jak się to stało ?

3. W jaki sposób Playboy X wszedł w posiadanie ubrań Claude'a, które możemy dostać po zabiciu Playboya przez Niko ?

4. Gdzie i kiedy dzieje się akcja GTA 2 ? Czy to prawda, że akcja gry dzieje się w 2013 roku ?

5. Pytanie odnośnie "Introduction" do GTA San Andreas. Jest tam taka scena, w której Ken Rosenberg wychodzi z jakiegoś budynku i próbuje się dodzwonić do Tommy'ego Vercettiego. Ten jednak go ? spławia ? O co z tym chodzi ?

6. Czemu najpotężniejsza mafia z GTA 2 czyli Zaibatsu pojawia się tylko w tej odsłonie, a w dalszych już nie ?


Mam nadzieję, że znajdę odpowiedzi na te pytania.

metzen: pozwoliłem sobie na dodanie koloru, by pytania nie zostały później przeoczone.
· Wybierz stronę: 1 2
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 01.05.2024 19:26
·
Obecnie forum przegląda 6 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 6 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · R_T_N (38) · Smugller (33) · lukilesz (31) · dzakicsw (31) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies