Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 05:47
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Kolec
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Kolec
[DT#4] Co z tą Sceną? · napisany: 23.09.2015 01:39
Witam,
Jestem Piotrek, lat 24. Swoją przygodę z GTA rozpocząłem w 2001 roku wraz z kupnem sierpniowego wydania CDAction, gdzie znajdowała się pełna wersja Grand Theft Auto 1. Mimo tego że nie miałem wtedy jeszcze komputera (został kupiony 11.09.01 sic!) od czasu do czasu chodziłem do kolegi, aby wspólnie w nią pograć.

Mijały kolejne dni, tygodnie, miesiące, lata, kolejne części GTA... Aż w marcu 2005 roku zostało założone u mnie stałe łącze do Internetu (wcześniej jedynie korzystałem z modemu po 18-stej godzinkę raz w tygodniu). Kilka dni później zarejestrowałem się na GTAReview, bo poszukiwałem modów do GTA Vice City.

Następnie przyszedł czas na MTA:VC i VC-MP i wspólne granie do późnych godzin nocnych, zakładanie klanów itp. Potem na przełomie 2007/2008 były serwery RolePlay w SA-MP (szczególnie Polish-RP i Liberty-RP). Ten okres na polskiej scenie GTA wspominam zdecydowanie najlepiej.

Wraz z premierą pecetowego GTA IV niestety było już coraz gorzej. We wbudowanym multiplayerze pełno było osób używających skrypty i niestety przeszkadzających innym grę. To mnie zdecydowanie zniechęciło na kilka lat do GTA.

Dopiero teraz wraz z GTA Online poczułem nostalgię i chęć do wspólnej gry. Liczę na to, że podobnie jak ja znajdzie się jeszcze kilka osób, które wspólnie chciałyby pograć.

Pozdrawiam,
Bierny obserwator polskiej sceny GTA.

BTW. @Don_Wasyl Kopa lat chłopie. Pamiętasz mangacarsy?
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 05:47
·
Obecnie forum przegląda 18 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 18 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies