Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 21:02
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika drezz
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8
drezz
Motoryzacja · napisany: 23.04.2013 10:55
Moi rodzice to hakierzy więc co się dziwisz :P Powiedzieli, że za karę będę 2 razy dziennie mył auta a o Astrze mogę tylko pomarzyć xd A tak na poważnie to usunąłem zdjęcia bo stwierdziłem, że tylko bałagan mi robią na dropboxie, z resztą nie widzę nic fajnego w oglądaniu cudzych brudnych samochodów ;D Równie dobrze możecie sobie wklepać w Google markę, model i kolor samochodu i wyskoczy wam praktycznie to samo ;)
Motoryzacja · napisany: 21.04.2013 18:23
Oj tam zaraz tandetnego... :P Mnie osobiście to wcale nie przeszkadza xd
Motoryzacja · napisany: 20.04.2013 18:13
Ok łapaj pan:
VW Passat
Opel Astra
Motoryzacja · napisany: 20.04.2013 17:34
Jo tej, brudne takie, że wstyd pokazywać haha xD
Motoryzacja · napisany: 19.04.2013 14:13
Nie mam jeszcze własnego autka ale na co dzień jeżdżę samochodami rodziców:
Oplem Astrą I 1.6 w kombi (diesel), która niedługo prawdopodobnie będzie moja :)
oraz VW Passatem B5 1.9 tdi kombi, po lifcie (diesel)
Skok do wnętrza budynku · napisany: 09.04.2013 00:21
@chevy Coś ci się pomyliło bo ten wielki czerwony most (Gant Bridge) jest bardziej na północ Ten o którym ty mówisz to most dla pociągów a najwyższy budynek (mogę się mylić) jest chyba w Los Santos, gdzie da się wejść na dach poprzez żółty marker z poziomu ziemi.
Skok do wnętrza budynku · napisany: 06.04.2013 21:32
Zgadzam się z kolegą wyżej. Dupy nie urywa, sam takie wyczyny robiłem w tym samym budynku bez żadnych problemów, no ale chociaż jakiś powiew świeżości na forum, no i moja ulubiona część GTA ;)
Analiza screenów [27 marzec] · napisany: 30.03.2013 14:56
@ronin Przecież ten koleś wyskakujący z samolotu to nie może być Franklin :P Ma jasne dłonie i szyję. Prędzej to Trevor tak jak fan_GTA napisał.
potrzebuje kod aktywacyjny · napisany: 10.03.2013 17:14
HaHaHa. Padłem xD
A tak na poważnie, masz nas za debili?

5P13R-D4L4J-KUP53-0RYG1-N4ŁA
meet`logger · napisany: 13.01.2013 17:03
Mi osobiście najlepiej pasowałby Toruń. W miarę dobry dojazd, blisko a jeśli chodzi o czas to raczej wakacje :)
Jaką masz choinkę?? · napisany: 22.12.2012 23:57
Ja pierdziele jaka afera hahaha Napisałem, że u mnie nie ma choinki ale chodziło mi, że JESZCZE jej nie ma, a w sumie to nie było bo już jest, ale nie pochwalę się bo jest biedna xD
Jaką masz choinkę?? · napisany: 20.12.2012 22:50
U mienia niet jełki.
(15) Najlepsza parodia/reklama · napisany: 12.12.2012 18:55
A dla mnie najlepszą parodią jest chamska przeróbka logo sklepu odzieżowego H&M. W San Andreas, a dokładniej w San Fierro, a dokładniej w Doherty można się natknąć na takowy sklep pod nazwą K&J ;)
Cała mapa (bez kodów) · napisany: 03.12.2012 21:48
Ja zrobiłem 98% Vice City bo brakowało mi kilku stuntów, których po prostu nie mogłem odnaleźć :P
(14) Grand Theft Auto · napisany: 19.11.2012 22:45
eagle napisał:
Phoenix, San Andreas.
Dlaczego?
Cholernie trudno 'porwać' ten pojazd w grze, ponieważ występuje, jak mi wiadomo, tylko w jednej misji.


Wcale nie tak trudno Wystarczy odpalić sobie któryś z wyścigów w San Fierro gdzie prowadzimy owy pojazd, zaprowadzić go do garażu, wysiąść i spowodować by wyścig zakończył się niepowodzeniem z powodu opuszczenia swojego pojazdu :)

Zaś mój typ pada na Turismo (GTA SA), super szybki, mega zwrotny i do tego przepiękny. Wiele godzin spędzałem ujeżdżając tę brykę podczas gry w multi Nie mówiąc już o licznych podejściach do wyścigu po autostradzie LV tym właśnie cackiem :)
Trzej muszkieterowie · napisany: 12.11.2012 20:33
@eagle Pomysł z Co-Opem jak najbardziej trafiony. Sam bym chętnie z bratem wspólnie ukończył fabułę.
Problem z instalacją GTAIV · napisany: 11.11.2012 17:42
PIRAT HAHA :D
Trzej muszkieterowie · napisany: 09.11.2012 00:24
Żyłkaa napisał:
To jest potwierdzone?


Jest napisane o tym w GI więc są to słowa pochodzące od samego R*.
Co do moich wątpliwości to już chyba zostały rozwiane - przełączać się między protagonistami będziemy tylko w misjach, w których dane będzie brać udział całej trójce (ewentualnie dwójce). W przypadku zadań w pojedynkę, zmian protagonisty nie możemy dokonać podczas misji a jedynie przed nią w tzw. free roamingu.
Trzej muszkieterowie · napisany: 08.11.2012 22:54
Ja uważam, że system rozgrywki opierającej się na trzech protagonistach nie jest głupim pomysłem tylko jest to dość gwałtowna zmiana i łatwo w tym przypadku o kontrowersje wśród graczy. Zastanawiam się tylko na jakiej zasadzie będą działały misje. R* na razie powiedział tylko tyle, że dostaniemy możliwość przełączania się między postaciami w dowolnym momencie misji by utrzymać ciągłość akcji ale w takim razie nasuwa się tu pytanie - czy wszystkie misje głównego wątku będziemy wykonywać w trójkę? Według mnie to byłoby nudne i zbyt proste. Choć miałem chwile zwątpienia po tym co przeczytałem na skanach to wierzę, że studio R* przemyślało tę kwestię do końca i zrobią wszystko tak żeby każdemu z nas mordka się cieszyła :)
(13) najbardziej irytujący element · napisany: 29.10.2012 22:42
Zdecydowanie mój typ pada na misje sanitariusza. Głupie, nudne i czasochłonne, do tego dochodzi wymóg sporej precyzji bo jak ktoś wcześniej wspomniał karetki w GTA prowadzi się fatalnie a i pacjenci często wybierają sobie tak wyrafinowane miejsca gdzie dojazd eRką jest praktycznie niemożliwy.
(12) Najlepszy motyw filmowy · napisany: 16.10.2012 22:25
Szkoda, że typujemy tylko nawiązania do filmów z Vice City bo jako, że nie jestem kinomanem to nie znam owych nawiązań wcale. Temat chyba troszeczkę zbyt trudny no ale skoro nie potrafię znaleźć żadnych nawiązań w VC, napiszę o nawiązaniu do filmu, które wystąpiło w SA. Mianowicie chodzi mi o ostatnią misję End of the line i akcję z wozem strażackim. Podobna sytuacja miała miejsce pod koniec filmu Lot Skazańców, który jest jednym z moich ulubionych filmów jakie znam.
Polska vs Anglia · napisany: 15.10.2012 23:15
Anglia 3:0 Polska
Gry PS2 i PSP · napisany: 10.10.2012 15:57
Dzięki, zawsze to coś ;)
(11) Najciekawszy element poboczny · napisany: 25.09.2012 20:44
A ja typuję wyścigi zabawkami remote control z Vice City odpalane po zajęciu miejsca kierowcy w dostawczaku Top Fun Uwielbiam takie wyścigi zwłaszcza jeśli mowa o samolocikach i helikopterach ;]
Gry PS2 i PSP · napisany: 22.09.2012 10:02
Siema. Mógłby mi ktoś podać listę wszystkich gier, które działają i wyglądają tak samo na obu tych konsolach? Mam na myśli tytuły takie jak:
GTA Liberty City Stories
GTA Vice City Stories
Manhunt 2
Midnight Club 3 DUB Edition
B-Boy
The Warriors
itp itd...
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 21:02
·
Obecnie forum przegląda 14 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 14 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies